Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Co nie :D. Chociaż mi się najbardziej nie podobała ta, którą miał na początku :P. A właśnie czytałam, że wszsytko skończy się szczęśliwie (to wcale nie było do przewidzenia) :D A człowiek wobec losu w "Procesie", czy coś takiego... nudy :P Wiem :(. Każą nam przyjść na galowo! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, wcale się nie spodziewałam, że wszystko skończy się szczęśliwie i że Ula będzie z Markiem! :D a pisało może tam ile ma być odcinków Brzyduli? :P nie mam pojęcia o czym jest "Proces" :D nooo, nam też na galowo, a na dodatek po tej maturze mamy jeszcze normalnielekcje! :o 😭 aaa, dzięki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, byłam przekonana, że będzie miała piątkę dzieci z Pshemko, a Marek romans z Aleksem :D Na wikipedii piszą, że 325. No i tak by wychodziło, bo ostatni odcinek ma być jakoś tuż przed Bożym Narodzeniem :) Tym lepiej dla Ciebie, bo ja tylko zmarnowałam czas, czytając go :P I jak poszło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ ale zmęczona jestem szkołą, a jeszcze mam masę roboty :O chyba nie mam już siły, więc zajmę się przyjemnościami :P widzę, że o Brzyduli gadacie :) ja też lubię Violettę i jej teksty. "Proces" jest dziwaczny :P a, zapomniałam, ja po próbnej wracam prosto do domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct hahaha, popłakałam się ze śmiechu czytając o romansie Marka z Aleksem! :D jaka szkoda, że scenarzyści nie wpadli na taki pomysł! :D a spr chyba dobrze, tylko nie wiem jakim cudem mogłam pomylić układ współczulny z somatycznym, do teraz nie wiem jak mogłam to zrobić, no ale to tylko jeden podpunkt na szczęście. :D Hinatka my z kumpelą postanowiłyśmy iść po maturze na zakupy, a nie na lekcje :D tyle słów miłych na temat tego procesu słyszę, że chyba nawet nie będę zabierać się za czytanie jak przyjdzie pora :D i w ogóle to potwornie boli mnie głooowaa... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, racja, po co się przemęczać :D Dziwaczny to tak ładnie powiedziane :). Chociaż dzisiaj mój brat stwierdził, że mnie nie rozumie, bo jemu się bardzo ta książka podobała :O ATP, a spróbuj sobie wyobrazić ich pocałunek. Bo ja nie potrafię :D Ja nie mam zielonego pojęcia, czym one się różnią, więc rozumiem Cię bardziej, niż Ty sama siebie :D A Ty może nie będziesz musiała tego czytać :) To chodź, znajdziemy Ci z Hinatką dobrego masażystę (jako sławne galerianki mamy duuużo znajomości) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaine paniken ! das only matura próbna :classic_cool: jestem spokojna jak mnich buddyjski no bo to tylko próbna !:) ale nasza GENIALNA :O sorka obiecała wpisać nam za nią oceny :O:O:O pizda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, das only próbna i we haven't got za nią ocen :classic_cool:. Tak więc ja don't care :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo, szkoda, ze tego nie przeczytałm wczoraj, na pewno bym dzisiaj wykorzystała :D. Ale masz rację, do majowej się jeszcze zdążymy nauczyć :classic_cool: Jak Wam poszło, dziewczynki? ;) Moim zdaniem zamknięte były całkiem proste, ale niektóre otwarte to mnie załamały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknięte ujdą, ale pewnie się rąbnęłam nawet w najprostszych :O:classic_cool: otwarte niektóre masakra :P ale olać to :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka jak prababka
eh... zamknięte nie najtrudniejsze (ale w 3 strzelałam)... otwarte to masakra .. :( tyle pkt natraciłam że szkoda mówić :o najgorsze to za 5 pkt ale inne też nie lepsze!!!! Spodziewałam się łatwiejszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faajna była ta matura, nie zrobiłam tylko jednego zadania z tymi trójkątami co trzeba było udowodnić, że to jest też trójkąt równoboczny, więc chyba będzie dobrze, bo jak sprawdzam sobie odpowiedzi to chyba spoko mi poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja :). Mnie tak samo, cały dzień dzisiaj przeleżałam, nic nie zrobiłam, na jutro mam lekturę, a jestem na 7 stronie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja babka z korków z angieskiego jest prze:O mówię jej ze w listopadzie to ja tak średnio z nauką będe a ona już do mej matuli - a bo pani córka to mi powiedziala ze listopad to nie poświęci na naukę angielskiego :O 😠 a to taka kobieta co jak przyjdę o 16:05 na lekcje to mnie dopiero o 18:05 wypuści a nie o 18 ^^ brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy bitch
ojej kto tu czyta Granice?? ja mam na jutro juz przeczytalam niezwykle dokladne streszczenie internetowe bo do takich ksiazek to nie mam glowy a gdzież by tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznikowo może chce dokłądnie wykonywac swoją pracę ;) a nie możesz sobie zrobić przerwy w tych korkach? :) ja też czytam streszczenia, bo lektury czytam zazwyczaj do połowy i potem brakuje mi już sił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×