Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Nie lubię geometrii, więc totalnie Cię rozumiem :) Słyszałam, że fajne, ale ile w tym prawdy, to ja nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przez cały weekend nic nie uczyłam, siedziałam i się załamywałam, że mnie na żadne studia nie przyjmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ja już mam plan awaryjny jak to przez rok sobie posiedze na mikrobiologii i dopiero potem poprawię maturę i pójdę na te wymarzone :D niestety trzecia klasa nie zabija we mnie mojego leistwa, a wiedza sama do głowy nie wejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jakiś pomysł :D. Ja tez mam lenia i w dodatku doszłam do wniosku, że nie ma dla mnie studiów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, jakiś jest, a brat mo mówi, że jak już wyląduję na jedych to odechce mi się poprawiania matury i zostanę tam na zawsze :D haha, normalnie jakbym słyszała moją koleżankę z klasy, ona ciągle mówi, że mogłaby iśc na studia, ale w Polscenie ma dla niej studiów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto wie, czy nie ma racji ( w moim przypadku na pewno by tak było ;) ) Ooo, to chyba moja pokrewna dusza, całkowicie ją rozumiem :D. W końcu pójdę na astronomię, tam jest więcej miejsc niż chętnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nikt nie wie jak to będzie w moim przypadku. ;) Ale mam nadzieję, że uparacie zrealizuję mój plan na życie ;) na astronomię? :D ambitnie :D ja bym raczej nie zrozumiała nic tam, o zaliczeniu pierwszego semstru nie mówiąc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego na pewno będę trzymać kciuki :). Ale w sumie chyab lepiej postarać się już od razu :) Ja też bym tam nic nie zrozumiała, no chyba, że znajomość trzech wzorów z fizyki (naprawdę tylko tyle ich umiem :D) by mi wystarczyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę :(. Ale może akurat się uda! :) :classic_cool: A na medycynę nie jest potrzebna fizyka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wybierasz się do Wro? Hah, nie ma to jak optymistyczne podejście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już człowiek rok "straci" nie z własnej winy to uwierz mi, już mu później wszystko jedno, docenia ważniejsze rzeczy niż "terminowo" ukończone szkoły ;) jeżeli nie nastąpi jakiś cud i nie zminią warunków rekrutacji to na pierwszy rok uciekam z mojego pięknego i ukochanego mmiasta 😭 ale po pierwszym roku zamierzam przenieść się do Wrocławia i wracam do domu :D sprawdzałam, nie będzie z tym większych kłopotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś utraciła już jakiś rok? ;> Aha, czyli rozumiem, że we Wro potrzebna jest fizyka? Eee, to lipa, nie spotkamy się w tramwaju, czy coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :(. Ale teraz już jest chyba wszystko w porządku, nie? :) Oui, jeszcze do końca nie wiem na co, ale że do Wro to na 100 % :D (kurczę, dodać jeszcze jp i będę fajna jak ci wszyscy gimnazjaliści-kryminaliści :classic_cool:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkcjonuję normalnie i grzecznie chodzę do skzoły, więc jest ok ;) taa, jp100% :classic_cool: ale oni mają problemy :D ee no to skoro na pewno do Wrocławia to trzeba się będzie na jekiś piwo umówić :classic_cool: no chyba, że Ty nie pijesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek i nic więcej
Witam was. Ja w maju tez zdaje mature. Tylko ze jest jeden problem. zdaje j.niemiecki a w ogole nic nie umiem ;( nie umiem tworzyc zdan.... nic :( ucze sie caly czas ale po tygodniu zapominam :( pomocy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×