Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

dobranoc ;) aaa.. i wezcie na wrzucie poszukajce polonez husarii ... podoba sie komus?? najlepszy jakos w 45 sekundzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wypisałam deklaracje;) Nie moglam sie zdecydowac na temat z polskiego, dlatego wpisalam pierwszy, ktory mi sie spodobał, najwyżej zmienie. Poza tym matma rozszerzona, fizyka rozsz. i niemiecki tez rozszerzony ; ) Damy rade. Musimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tematu z polaka, to wiecie, lepiej sie zdecydowac wczesniej, zeby potem mec czas to przygotowac.. wlasnie.. kto pisze sobie sam sam a kto zleca napisanie pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj trudny dzień-nasza koleżanka z klasy jest chora i jedzie na leczenie do Warszawy-nie wiadomo co i jak :( powiedziała nam na ostatniej lekcji-zapadła cisza jakiej jeszcze nigdy nie słyszałam u nas w klasie nigdy..... teraz też płaczę ale czuję ze wszystko będzie dobrze :) ze wyzdrowieje i że wróci do nas............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ;) rocznikowo a na co jest chora? :( ja będę trzymac kciuki, żeby wszystko sie powiodło! :) najważniejsze to pozytywne myslenie, będzie ok. :) Księżniczka z Wenus witam w gronie smobójców, ja też rozszczerona chemia i biola dzisiaj miałam diagnozę z historii, tę po dwóch latach nauki i o matko, jak będa wyniki to się chyba pod ławkę schowam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rocznikowo 91 🌼 bardzo smutna sprawa :( życzę Twojej koleżance szybkiego powrotu do zdrowia! ja polaka teraz męczę. i za wos się muszę zabrać. a potem matma. oj, słodko jest, nie powiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exinct
Rocznikowo, na pewno wyzdrowieje :) Ja też piszę prezentację sama, no jakżeby inaczej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zdaje polski, angielski i MATME.!!! ;/ wszystko podstawowe. z matmy jestem prze tępa. po prostu sie nie da tego nauczyc. bedzie ciezko. kurwa kto to wymyslil zeby matma byla obowiazkowa. rozpierdolic chuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam, co najciekawsze. ;D ale chodzę na wykłady i wybieram się jeszcze na jakiś kurs, bo na wykładach powiedziano, że niewystarczająco przygotowują do matury. no, a całą resztę zdaję w podstawie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polski rozszerzony:classic_cool: jedziemy z pielgrzymką do Częstochowy w sobotę a jutro angielski kartkówka i znowu kolejnych 60 słów:O aaaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la la
a ja zdaję polski podst matme podst :O angielski rozszerzony :classic_cool: i biologię rozszerzoną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, historia sztuki, rispekt :D. Ja ostatnio doszłam do wniosku, że w szkole nie ma przedmiotu dla mnie xd. No, może poza polskim, angielskim, ewentualnie wosem. Buu. Kurde, wszyscy jedziecie na jakieś wycieczki, tylko ja nie :P. ATP, ale nad morzem to zimno teraz, brrr. ;) I, kurde, dalej nie wiem, co zrobić z tym angielskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ATP --> nad morze? to się spotkajmy :classic_cool:;) rocznikowo 91--> razem damy radę z polskim rozsz. :P extinct--> zdawaj, zdawaj :classic_cool: jak ci nie pójdzie to podstawę i tak będziesz zdaną mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ale ten ustny to koszmar - wejdę i będę się jąkać, wymyślać coś na siłę, zastanawiać pół godziny jak to poprawnie powiedzieć, jakiego czasu użyć, a ci nauczyciele bedą się zastanawiać, po cholerę ja to w ogóle zdaję. Przypał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam obawy, ale musimy wziąć się w garść.. rozszerzony angol dobrze napisany otwiera nam o wiele więcej drzwi.. i warto spróbować.. pójdziemy na żywioł + improwizacja ;) od kiedy ja jestem optymistką? :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, bo rozszerzony ma o połowę wyższy przelicznik. Niedługo wpadnie mi w ręce repetytorium do matury podst i rozsz. Ogarnę je i zdecyduję. :) A Ty już jesteś na 100% zdecydowana na rozszerzenie? No i bardzo dobra postawa, trzeba być optymistą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że ja jestem od zawsze pesymistką :O więc mnie to dziwi. czy jestem zdecydowana rozszerzenie? ja nie mam wyboru :P na te studia, na które się wybieram jest wymagane rozszerzenie z angola.. z samym polakiem rozszerzonym to nie wiem na co mogłabym iść :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc może trzeba zmienić podejście :):). Aha, to takie buty :P. U mnie jakoś bardzo koniecznie nie jest wymagany, ale wiadomo - zawsze to więcej punktów, a więcej punktów = większa możliwość dostania się na studia. Z rozszerzonym polakiem mogłabyś iść na polonistykę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście, możliwość studiowania literatury i poezji polskiej jest bardzo fascynujątza und kusząca, ale perspektywy marne. a dzieci uczyć nie zamierzam :O a przypomnisz na co się wybierasz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, spokojnie, to taki dżołk był :D:D. Mam nadzieję, że nie poruszyłam Twych nerwów zbyt mocno :D. Ja miałam kiedyś taki pomysł, zeby iśc na polonistykę, ale własnie - w szkole nie będę uczyć, siedzieć w bibliotece nie zamierzam, a nic innego się nie da :P. Na filologię hiszpańską bym się chciała dostać :). Złożę jeszcze na rosyjską i socjologię, w razie gdyby mi nie poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×