Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

do nauki słówek są dobre kartoniki - na jednej stronie kawałka papieru piszesz słówko po polsku a po drugiej po iemiecku i przekładasz sobie i zapamiętujesz, a co do gramatyki to musisz dużo ćwiczyć, żeby to weszło w nawyk, ja mam takie repetytorium autorstwa Bęzy i tam jest mnóstwo ćwiczeń i są odpowiedzi i oprócz tego jest wszystko fajnie wytłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To good :). Taaa, myśmy kiedyś szły z koleżanką jakieś 20 metrów za patrolem. Idąca na przeciwko nas grupa 'złej' :D młodzieży wyminęła ich i dopiero, jak była przy nas, to zaczęła mówić "ja pier... psy, o kur...pały..." i inne brzydkie rzeczy. Nie mogłyśmy z tego :D. Odwaga jak nie wiem co :D:D Nie piję, bo nie lubię :D. No, chyba, że jakieś smakowe :classic_cool:. Czyli jesteśmy wstępnie umówione :classic_cool: :D Smutek, a może brakuje Ci systematyczności? Tak jak u mnie z matmą - niektórym wchodzi od razu i nie muszą się uczyć, a ja, zeby załapać, muszę nad nią spędzać długie godziny. Da się :). I głowa do góry, mój brat też ledwo dukał po niemiecku, maturę zaliczył co prawda na 2, ale zaliczył. Tobie też się uda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, redds to jedyne piwo jakie jestem w stanie wypić, nie krzywiąc się przy tym ;) Dokładnie, albo policja jest zła, ale jak im ktoś coś ukradnie, to od razu na policję lecą :D :classic_cool:. To już niedługo, niecały rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja tez nie przepadam za smakiem piwa, ale ostatnio podszedł mi heineken :P no własnie, ten motyw często jest poruszany na demotywatorach :D spoko, będziesz musiałą przyjechać wcześniej, żeby złożyć papiery to wtedy się spotkamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam kiedyś, ale smakował mi jak każde inne piwo ;) Tak? Kurczę, nigdy nie trafiłam na taki demot :(. Jak gdzieś taki spotkasz, to mi podrzuć :D Fakt. Przygotuj się psychicznie na moją wizytę :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam po Brzyduli? :classic_cool: to ci piotr ma znajomości hihi :classic_cool: taak, sugerujesz, e już powinnam zacząc przyggotowywac się psychicznie? :D a jak tylko zobaczę jakiegoś demota w tej tematyce to od razu wkleje Ci linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weź mi z tym Piotrem :P. Na szczęście Ula dowie się, że to zasługo Marka (chyba nawet jutro, jeśli się nie mylę) :classic_cool:. Szkoda tylko, ze rola Violety była dziś tak ograniczona :( Tak bedzie dla Ciebie lepiej :D Ok, czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśkaa
ale marudzicie ja zdaje rozszerzoną maturę z matmy i fizyki ;) planuje coś z politechniką zwiazanego ;D powodzenia zycze wszystkim ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×