Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Wiesz, jak się tak dzisiaj zastanowiłam, to trochę mi tego Piotra żal. Bo na swój sposób porządny chłop jest, a Ulka go tak w ciula robi :P O mój Bożeee! Jemu to nawet cola VERY light nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski w końcu doszłam do siebie -wyspałam się,odpoczęłam i piszę do was :P u mnie leci leci -zaczynam sprzątać przed 18nastką-a jutro czeka mnie (razem z moją mamą ) lepienie ponad 150 pierogów na imprezę bo eee postanowiłyśmy że będzie jedynie to co jem czyli null mięcha :D echh tak ,czeka mnie sprawdzian z faq z wosu :O i jakieś durne referaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct no właśnie, ja bym bardzo chętnie takiego Piotra przygarnęła, a Ulka biednego zwodzi i zwodzi i sama nie wie czego chce :P rocznikowo 91 bist du Vegetarian? :P nie wiem czy istnieje takie słowo, ale nie chce mi się sprawdzać :D ahh, ja ja znowu chciałabym mieć moją imprezę 18-tkową :D "ale to już było i nie wróci więęęcej" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_ja18
zdaję rozszerzony polski i wos. podstawę matmy i angielskiego. wybieram się na dziennikarstwo i komunikację społeczną lub europeistykę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, on zapewne i tak będzie odrzucony, więc może będzie chciał, abyś go pocieszyła :D Rocznikowo, naprawdę nie jesz mięsa? Rispekt :P to_ja18, to tak samo jak ja, tylko na co innego się wybieram 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct to może ja już podam mu (tak na zapas) mój numer telefonu? :classic_cool: ja też nie jem mięsa, bo nie lubię ;) ale nie jestem wegetrianką, bo czasem coś tam w siebie wcisnę, zwłaszcza jak tato mój zrobi i nie chcę mu sprawiać przytkości ;) ale od dziecka ile się nasłuchałam, że będę miała kości słabe, bo nie chcę mięsa jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry pomysł, miejmy tylko nadzieję, że nie wywali go tak, jak Ula wywaliła jego :P. No ale od Ciebie toby się chyba nie ważył :D Jak można nie jeść mięsa? Może jestem dziwna, ale nie wyobrażam sobie życia bez kotlecików :D (mam nadzieję, że to nie zabrzmiało, jakbym ważyła ze sto kg i patrzyła, co tu tylko wszamać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że ode mnie nie odważyłby się wyrzucić numeru! :P moje kumpele by go odnalazły tak, jak kumpele Ulki :classic_cool: normalnie można nie jeść mięsa :D ile ja mojej mamie napsułam nerwów nie chcąc jeść jej schabowych :D mi mięso nie smakuje, a wieprzowiny nie jem, bo zaraz mam przed oczami te biedne zarzynane świnki :P:P ale co kto lubi, ja od zawsze wolę ryby i warzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też niespecjalnie przepadam za mięsem.. ale mama we mnie wpycha [i babcia też!] ;] widzę, że topik maturalny zamienia się w fanklub Brzyduli.. :P widziałam ostatnio kilka odcinków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko, byle tylko się nie uczyć :classic_cool: no, prawie :P bo zaczęłam jedną lekturę dla relaksu czytać i nawet mi się spodobała ;) ahh, i urodziny miałam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za lektura, że ci się spodobała? :P a to wszystkiego naj i dla rocznikowo również, bo ona też miała urodziny! 🌼 sorry, rocznikowo, że dopiero teraz zzatrybiłam o Twoich urodzinach, ale ostatnio myślenie sprawia mi kłopot :P a podobno mam tak od zawsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 😘:) a kiedy rocznikowo miała? :> jej też życzę wszystkiego najlepszego i dobrze zdanej matury :)🌼 "Granica" :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, no też teraz jakoś, dokłądnie nie wiem :P ale pisała, że szykuje się do urodzin :P aaa, granica. my teraz zaczynamy przedwiośnie i po nim ma być właśnie granica. ale po tym jak dostałam banię z polskiego z odpowiedzi to zamierzam w ogóle się na lekcji nie udzielać, lektur nie czytam, a będe tylko na streszzceniach jechać. :P a maturę zaliczę czytaniem ze zrozumieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granica-jakie to smęty jak omawiamy (bo do czytania to całkiem całkiem) Hinatka- 🌼 szto lat :P a co do mnie to się nieco pomyliłyście -ja dopiero mam mieć :P 21 hahahha ale dzięki już teraz :) ja olewam sobie jutro sprawdzian z wosu z fakultetu i nie idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, to jak masz takie kumpele, to żaden koleś nie może się czuć bezpieczny! :D Hinatka, to 100 lat! 🌼 I rocznikowo też, tak już na zapas :D 🌼 I pozwolę sobie wyrazić mój stosunek do tych lektur: Granica - :O:O:O:O:O never again :O:O. Trzy raz podchodziłam do pierwszego rozdziału, z trudem przeczytałam dwa i na tym się skończyło. Ale były osoby, którym się to podobało, mnie niestety odrzuciło z siłą wybuchu jądrowego. Za to Przedwiośnie... 😍 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Naprawdę? Powiem szczerze, że nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fakin szit, no teraz to się narobiło :O. Ale wiesz, pojedziesz, to poznasz, może razem z nim się na jakiś staż załapiesz. Będziesz miała wprawę przed studiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to widocznie mam z nim coś wspólnego :classic_cool: :D. No ale to tym lepiej - on się zajmie swoją kardiologią, a Ty neurologią :D. Hinatka, nie śpij! :) Lepiej powiedz, czy 13 piątek był dla Ciebie pechowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczął się choojowo 😭 później był dość zabawny :) tylko polecono mi wizytę u psychiatry :O:classic_cool: zasypiam, bo nad lekcjami siedzę :< btw, oglądałam odcinek brzyduli z twojej stopki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×