Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA!!! Poszukiwania złotego środka

Polecane posty

Gość buhahahhahah
Toss_and_Turn to miałaś siwtny dzień:) a propo to chyba wszyscy mają jakiś cieżki dzień i Cosmo mi też się coś nie układa:( mam takie nerwy!!! I jak narkoman już miałam siegnąc po coś słodkiego, ale się powstrzymałam.... NIE JADŁAM NIC SŁDKIEGO MIMO STRESÓW.... ale mam doła dzisiaj, dobrze że dzień sie już kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
buhahaha witaj w klubie. Ja do tego jestem zła, bo muszę jutro rano wstać, żeby zdąźyć załatwić coś w banku przed pracą grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
czesc:) Mam prośbę:) czy któraś z Was wie ile kalorii może miec bigos??? może to głupie ale nigdzie nie mogę znalezc, a jadłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ buhahahhahah bigos bigosowi nie rowny:P ale mysle,ze srednoi to tak ze 130kcal w 100g ma:) ja w poniedzialek spinningowalam,zle po przerwie ciezko bylo.Wczoraj juz znacznie lepiej pedalowalam:) Wczoraj nie jadlam slodyczy bo po prostu mnie nie ssalo.Czasami mam taki jeden dzien w miesiacu i wtedy sobie mysle,ze dam rade nie jesc tych wszystkich czekoladowych rzeczy i lodow.Mysle tak jak nie mam na nie ochoty a dzisiaj po prostu masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej laski! Ale jestem zmęczona dziś ;/ Po pracy i uczelni nie wiem czy znajdę siłę na ćwiczenia, ale zobaczymy. Zjadłam dziś: - mleko z muesli - serek homo jabłkowy - dużą grahamkę z twarogiem orzechowym - 1 piwo ;/ - kawałek łososia wędzonego z przyprawami - troche ogórka zielonego i korniszonów A tak w ogóle znalazłam fajny link ze smakowitymi przepisami: http://www.gotowanie.v9.pl/diety/7.php A jak u Was?! Mam nadzieję, że nie jecie słodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej laski! Ale jestem zmęczona dziś ;/ Po pracy i uczelni nie wiem czy znajdę siłę na ćwiczenia, ale zobaczymy. Zjadłam dziś: - mleko z muesli - serek homo jabłkowy - dużą grahamkę z twarogiem orzechowym - 1 piwo ;/ - kawałek łososia wędzonego z przyprawami - troche ogórka zielonego i korniszonów A tak w ogóle znalazłam fajny link ze smakowitymi przepisami: http://www.gotowanie.v9.pl/diety/7.php A jak u Was?! Mam nadzieję, że nie jecie słodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej laski! Ale jestem zmęczona dziś ;/ Po pracy i uczelni nie wiem czy znajdę siłę na ćwiczenia, ale zobaczymy. Zjadłam dziś: - mleko z muesli - serek homo jabłkowy - dużą grahamkę z twarogiem orzechowym - 1 piwo ;/ - kawałek łososia wędzonego z przyprawami - troche ogórka zielonego i korniszonów A tak w ogóle znalazłam fajny link ze smakowitymi przepisami: http://www.gotowanie.v9.pl/diety/7.php A jak u Was?! Mam nadzieję, że nie jecie słodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahah z tym bigosem to w rzeczy samej może byc rożnie. ja tez myslę, że ok 130 na 100 g. w kazdym razie tłusty i bardzo gęsty kapuśniak ma ok 140 kcal więc z bigosem moze być podobnie. muszę do sylwka zbić jakieś 3 kg koniecznie. nie jem w ogóle słodyczy i nie słodze kawi iherbaty. jem pieć lub cztery małe posiłki dziennie. staram się nie jeść więcej niż 1300 kcal dziennie i ostatni posiłek o 19 najpóźniej. Do tego przed każdą kromka chleba lub jak się zdarzy ziemniakami czy makaronem łykam neutralizator kalorii skrobiowych Fabacum. Juz ten preparat przećwiczyłam kiedyś i wiem ze daje radę :) do tego latam na fitness lub rower staram się trzy razy w tygodniu ale nie zawsze da rade ale dwa razy to obowiazkowo:) w niedziele sie zważę i zobaczymy jak się sprawy mają:) pozdr:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dzięki Bzydulo:) komień z serca, myślałam że wiecej:) to mogę śmiało jesc i nie żałowac... Dzisiaj mnie ciągnie to słodyczy co mnie nie dziwi, ale jak na mnie to zjadłam tylko na smak bo ''tylko 2 delicje''... jak na mnie to nic;) Nie cwiczyłam dzisiaj bo nie maiłąm czasu i mam trochę problemów.... aż mi się płakac chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahah z tym bigosem to w rzeczy samej może byc rożnie. ja tez myslę, że ok 130 na 100 g. w kazdym razie tłusty i bardzo gęsty kapuśniak ma ok 140 kcal więc z bigosem moze być podobnie. muszę do sylwka zbić jakieś 3 kg koniecznie. nie jem w ogóle słodyczy i nie słodze kawi iherbaty. jem pieć lub cztery małe posiłki dziennie. staram się nie jeść więcej niż 1300 kcal dziennie i ostatni posiłek o 19 najpóźniej. Do tego przed każdą kromka chleba lub jak się zdarzy ziemniakami czy makaronem łykam neutralizator kalorii skrobiowych Fabacum. Juz ten preparat przećwiczyłam kiedyś i wiem ze daje radę :) do tego latam na fitness lub rower staram się trzy razy w tygodniu ale nie zawsze da rade ale dwa razy to obowiazkowo:) w niedziele sie zważę i zobaczymy jak się sprawy mają:) pozdr:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dzięki Bzydulo:) komień z serca, myślałam że wiecej:) to mogę śmiało jesc i nie żałowac... Dzisiaj mnie ciągnie to słodyczy co mnie nie dziwi, ale jak na mnie to zjadłam tylko na smak bo ''tylko 2 delicje''... jak na mnie to nic;) Nie cwiczyłam dzisiaj bo nie maiłąm czasu i mam trochę problemów.... aż mi się płakac chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dzięki Bzydulo:) komień z serca, myślałam że wiecej:) to mogę śmiało jesc i nie żałowac... Dzisiaj mnie ciągnie to słodyczy co mnie nie dziwi, ale jak na mnie to zjadłam tylko na smak bo ''tylko 2 delicje''... jak na mnie to nic;) Nie cwiczyłam dzisiaj bo nie maiłąm czasu i mam trochę problemów.... aż mi się płakac chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej laski! Ale jestem zmęczona dziś ;/ Po pracy i uczelni nie wiem czy znajdę siłę na ćwiczenia, ale zobaczymy. Zjadłam dziś: - mleko z muesli - serek homo jabłkowy - dużą grahamkę z twarogiem orzechowym - 1 piwo ;/ - kawałek łososia wędzonego z przyprawami - troche ogórka zielonego i korniszonów A tak w ogóle znalazłam fajny link ze smakowitymi przepisami: http://www.gotowanie.v9.pl/diety/7.php A jak u Was?! Mam nadzieję, że nie jecie słodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
sorry za wpisanie dwa razy, ale cos mi nie działała strona, zrobiłam odśwież, bo myślałam, że się nie wysłało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kafe szaleje:P buhahahhahah cos powaznego?:( Ja tez mam ochote jednego zabic ale na szczescie juz spi:PInaczej moglby jutrzejszego dnia nie dozyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
coś ta stona szwankuje, bo wszystkie się powtarzamy;) ''Brzydulo'' nawet nie mam siły o tym gadac... ale też chętnie bym komuś dowaliła i to porządnie!!!! Cięzki dzień dzisiaj... dobrze że się kończy, a jutro cig dalszy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Na pewno będzie lepiej! U mnie już jest lepiej, znow mam humor, jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
czesc Laski:) mam w was wsparcie, to bardzo cieszy:) miłego dnia i niesc za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
nie jesc za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Ja się dzielnie trzymam z dala od słodyczy aczkolwiek wczoraj było mi bardzo ciężko. Mąż dostał w pracy dwie wielkie paczki świąteczne pełne słodyczy (delicje, princessy, batoniki itd) do tego mały dostał w przedszkolu paczkę i mam barek wyładowany po brzegi słodkościami :( także nie jest lekko :( Mąż i synek ciągle wcinają zawartość barku. Ja z tego wszystkiego objadłam się wczoraj orzeszkami ziemnymi co mi na pewno nie pomogło :( Biegać mi się nie chce złapałam doła, ale dziś na rower wsiądę i zrobię trochę brzuchów. Kupiłam sobie dziś spódniczkę mini i obcisłą koronkową bluzeczkę wyglądam całkiem nieźle ale to nie jest jeszcze to co kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Oj laski.... u mnie średnio ;/ Koleżanka w pracy miala urodziny, więc zjadłam 3 czekoladowe cukierki i dwa kawałki pizzy ;((( Teraz jadę na basen i do sauny mam nadzieję, że to spalę. Ech... Michałki są takie dobre :PP Ale wiecie co? Cieszę się, że umialam to skontrolować, w sensie, że co prawda się skusilam, to jednak na małą ilość :P Cosmo zazdroszczę ciuszków, też muszę kupić jakąś seksi kieckę, ale to dopiero za jakiś czas. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Cosmo tak samo myślałam o kupieniu jakieś mini;) może i się skuszę w następnym tygodniu:) albo jeszcze poczekam i po Nowym Roku;) Dzisiaj też nie miałam kiedy cwiczyc... co do słodyczy to pełno ich w szafkach w barku, ale trzymam się i również panuję nad tym, zjadłam co prawda babke piaskową, ale żadnych delicji, czekolady i batoników, jupi!!!!!!!!!! :):):) Najgorsze że 2 dni nie cwiczyłam bo nie miałam kiedy, ciągle w biegu i tyle stresów:( BUZIAKI;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Po saunie i basenie :-) Czuję się lekko i rześko. Chwilę posiedzę przed kompem i pora spać. Trzymajcie się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cosma juz sobie wyobrazam jak wygladasz:)I zazdroszcze;) Toss_and_Turn 3 michalki?:D Kilka dni temu zjadlam ich na raz chyba ze 20 sztuk:O buhahahhahah nastroj lepszy?:) ja dzisiaj poszlam na spinning o 17tej.W trakcie zajec zrobilo mi sie slabo.Wszystko mi sie w srodku trzeslo.Przypomnialam sobie,ze jadlam tylko bylke o 6tej rano na sniadanie:(Mialam zostac jeszcze na cwiczenia brzuchowe godzine ale nie dalam rady.Zla jestem na siebie ale mojego organizmu nie dalo sie oszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Brzydula a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Uwielbiam Kołobrzeg, przez ponad 10 lat jeździlam tam co roku na wakacje!!! Ja z Łodzi :-) LAski dziś piątek, dajmy czadu z odchudzankiem, bo już w niedzielę ważenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodz:)duze miasto. Tak,Kolobrzeg ma swoj urok a do tloku w lato mozna sie przyzwyczaic;) Milego piatku kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×