Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA!!! Poszukiwania złotego środka

Polecane posty

Gość Toss_and_Turn
Hej laski, troche mnie nie było, bo imprezowałam. Jestem taka wykonczona, że na nic nie mam siły, kac, zmęczenie i przeziębienie. Nawet dziś na spinning nie dałam rady iść. Grrrr.... Dobrze, że jeszcze 3 dni wolne. Ogólnie, podsumowując ten rok, udało mi się sporo zrzucić. Rok temu w Sylwestra ważyłam 74 kilo, dziś 66, i czuję też, że wraz ze spadkiem tłuszczyku, nabrałam mięśni. Ale ogólnie to porażka. Mam 8 kilo do schudnięcie w 2010 roku. Dziewczyny życzę Wam z całego serca, abyśmy wszystkie, które piszą na tym topicu za rok o tej porze miały już IDEALNĄ wagę :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! ¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ____$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$___ :-) :-) :-) _____$$ __$_$$$$ :-) :-) :-) $$$$$_$$ _$_ :-) _ :- DOSIEGO :-) :-) _$ $$ :-) _ :-) _ :-) :-) _______$$ $$____ :-) ROKU :-) :-) ____ $$ $$____ :-) :-) :-) _______ :-) $$ _$$__ :-):-)ŻYCZĘ :-) :-) :-) $$ __$$ :-) __ :-) :-) :-) :-) :-) $$ ___$$ :-) :-) :-) :-) :-) :-) $$ ____$$ :-) :-) :-)$$$_¸.•¸.•*´¨) _______$$$$$$$$$$$ ¸.•´.•*´¨) __________$$$$$ _(¸.•` *¸.•*´¨) ___________$$$ ________..*.__*. ___________$$$ ___¸.•*.___._*) ___________$$$ ___¸.•*.___._*) ___________$$$ ___¸.•*.___._*) ___________$$$ ___¸.•*.___.__ ___________$$$ _¸.•*´¨)___.*_. ___________$$$ _¸.•*´¨)___.*_. _________$$$$$$$ .•*´¨)___..*. ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__..* STARY ROK się kończy, Jego blask już mija!!!! Nowy 2010 do brzegu dobija!!! Życzę Wam , by był piękny... lepszy od STAREGO.... A Wam kochane laseczki przyniosło coś szczególnego. Samej serdeczności i samej miłości, uśmiechu na twarzy i to o czym marzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Toss_and_Turn JESTEM Z CIEBIE DUMNA i życzę dalszysz sukcesów:) i nam wszystkim:)) CO Z TABELKĄ???? WKLEJAMY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Buhahah.......175cm......63,5kg.....63kg..... .57kg.....6,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
Nick....wzrost....waga startowa...waga obecna....cel?????????????...do zrzucenia Buhahah.......175cm......63,5kg.....63kg..... .57kg.....6,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Nick....wzrost....waga startowa...waga obecna....cel?????????????...do zrzucenia buhahahhahah.......175cm......63,5kg.....63kg..... .57kg.....6,5kg Toss_and_Turn.......164cm......72kg.......66kg.......58kg.....8kg Dzięki buhahaha, trzymam za Ciebie też kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lachony! Toss ale imprezowa dżaga z Ciebie!!!!!! Popieram. I gratuluję ważysz 11 kg mniej niż rok temu! Ja nie wiem jak to zrobiłam, ale dziś jak weszłam na wagę to było 56,6!!! Jastem bardzo zadowolona!!! Buhah tobie też gratuluję bo widzę że mimo wszystko jesz dużo mniej słodyczy niż na początku. To jest sukces, jak by nie patrzeć. Myślę że wyzwoliłaś się z nałogu słodyczowego. buhahahhahah.......175cm......63,5kg.....63kg..... .57kg.....6,5kg Toss_and_Turn.......164cm......72kg.......66kg.......58k g.....8kg Cosmopola..........160cm.........60kg.......56,6kg......52kg......4.6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja takze Wam zycze wszystkiego najlepszego w nowym roku:) Rok temu zaraz po Sylwestrze zaczelam cwiczyc(przewaznie spinning)systematycznie wiec tamten rok zamykam sukcesem Kobietki od stycznia bierzemy sie ostro za siebie:) Damy rade:) Dla Was🌼 na dobry poczatek roku:) jeszcze tylko 3 godzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Jak tam nowy rok? Ja się trzymam dzielnie (jak na razie :/ ) dziś zjadłam: -musli -jednego klopsika z ziemniaków -ze 4 mandarynki Wybiegałam dziś 10 km i zrobiłam 200 brzuchów i 50 pompek na razie w lustrze niewielkie zmiany, ale liczę że silna wola mnie nie opuści. Hapi njiu jer!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam w Nowym Roku, mam nadzieje, ze sie super w sylwka wybawilyscie Cosmopola, podziwiam za to bieganie w zimnie. U mnie i tak by sie nie dalo, bo lod na chodnika. Dolaczam sie do tabelki buhahahhahah.......175cm......63,5kg.....63kg..... .57kg.....6,5kg Toss_and_Turn.......164cm......72kg.......66kg.......58k g.....8kg Cosmopola..........160cm.........60kg.......56,6kg...... 52kg......4.6kg wskazowka_b......164cm.........60kg.......61kg.........50kg......10kg niestety, nagrzeszylam troche wczoraj i dzis..alcohol, torcik, wiadomo, sylwek, no i jeszcze jutro nastepna imprezka. Ale obiecuje sobie ze to juz ostatnia, w czasie ktorej musze zakrywac oponki na brzuszku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaa
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! jak tam kac? :D Muszę sobie dziś jakieś postanowienia noworoczne spisać :) Co roku tak robię i powiem wam że część mi się udaje realizować, część tylko częściowo, a część wcale :P ale to i tak lepiej niż niczego nie zmieniać w swoim życiu. Dziś rano zjadłam: -musli - łyżka sałatki z pomidora, ogórka, pora i śmietany (ach.... zapachniało wiosną...) Wskazówka dziękuję. Ja choćby po lodzie to pójdę biegać. Dookoła pełno śniegu ludzie patrzą na mnie jak na UFO gdy oni chodzą w kożuchach a ja biegnę w getrach za kolano i cienkiej kurteczce, ale to mi daje niesamowitą radość. Poza tym mam znajomych którzy podzielają moją pasję i to daje energię. Niektórzy moi przyjaciele sylwka spędzali biegnąc maraton :D szaleńcy :D ale to jest szaleństwo którego wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Głos oddany. Coś kafe znowu szwankuje heh. Cosmo ja też spisuję postanowienia. W tym roku, tak jak w poprzednim mam 3 cele do osiągnięcia. W tym jeden to schudnięcie do wymarzonych 58 kilo :-) Kaca nie mam naszczęście w Sylwestra nie wypiłam bardzo dużo (jak na moje możłiwości :P). Poza tym powiem Wam, że warto zainwestować w drogą wódkę, bo po niej nie ma kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja wczoraj pospiningowałam 45 min i było super! Potem trochę ćwiczeni na mięśnie tułowia i 200 brzuchów i 20 pompek tym razem męskich (masakra! one są niesamowicie bardziej trudniejsze) więc więcej nie dałam rady. Dziś zjadłam: - kilka łyżek makówek i kawę i chyba na tym poprzestanę na śniadanie. Zaraz idę biegać, za tydzień w niedzielę jest maraton :D :D :D A jak wam idzie? Toss napisz jaka to wódka? Co polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosmo nieźle czadu dajesz, ja dawno nie ćwiczylam. A dziś to w ogóle na nic siły nie miałam, popołudniu spałam. Smutno mi, że jutro już do pracy....Ciekawe czy to osłabienie spowodowane świętami, czy dietą proteinową. A co dowodki to polecam Finlandię żurawinową. Z colą dobrze smakuje, a z sokiem porzeczkowym w ogóle nie czuć, że pije się wódkę. Czysta też przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss dzięki wypróbuję na pewno na najbliższej imprezie. Ja mam ostatnio wręcz odwrotnie. Tyle energii i zapału do ćwiczeń że tylko mi czasu brakuje, a wiecie jak się fajnie biega w śniegu :D !!! Bomba!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
No u mnie dobry dzionek, dobra dietka no i spinning był. Szkoda tylko, że mam tyle nauki, że nie wiem jak dam radę ;/ A jak uu Was tydzień się zaczął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh cosmo...
...pola, Ty nie zrzuciłas 4,6 kg, ale 3,4 tylko :P czyzby ubytki tez w mozgu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh cosmo...
heh, jednak przepraszam ale ujednoliccie wytyczne w tabelce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj kretynko! Tabelka nie jest dla ciebie choćby z tego powodu że najwyraźniej nie wiesz o co w niej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toss ja też dziś pospiningowałam 60 min i nawet mi się udało nad siodełkiem cały czas z małymi przerwami. Jestem z siebie dumna!!! A tak na marginesie ile kalorii się spala podczas godziny spiningu? Potem zrobiłam 200 brzuchów i 20 pompek :D Dietkowo nieźle :D więc laski stwierdzam że rok się dla nas zaczął dobrze co? Wszystkim całkiem nieźle idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:D to na kiedy teraz cel wyznaczamy?:D Nick....wzrost....waga startowa...waga obecna....cel?????????????...do zrzucenia buhahahhahah.......175cm......63,5kg.....63kg..... .57kg.....6,5kg Toss_and_Turn.......164cm......72kg.......66kg.......58k g.....8kg cucarach...............175..........65..........61.........55..........6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cucarach, gdzie ty się podziewałaś? Dlaczego nie pisałaś tak długo? Ja dziś trochę słodyczy podjadłam ale nie martwię się bo spalę to na dzisiejszym spiningu. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Wow! Cucarach myślałam ostatnio o Tobie, super, że się pojawiłaś. Ja proponuję cel na Wielkanoc, co Wy na to kochane? U mnie dziś kiepsko, bo nie mam czasu na ćwiczenia, muszę zakuwać do egzaminów, no i w pracy zjadłam 3 małe kawałki makowca... Ae jutro idę na spinning :D Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo ze mnie jeszcze pamietacie:D a wiecie co tak jakos wyszlo, bylam bardzo zajeta i odpuscialm diete calkiem, wogole nie zwracalam uwagi na to co jem ale najsmieszniejsze jest to ze nic nie przytylam:D:D ale nowy rok jest wiec trzeba sie przyłożyć :D:D wielkanoc to dobry cel:) miło znowu powrócic do odchudzania:) i do cwiczen:) buziaczki kochane:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cucarach bardzo się cieszę że znowu z nami jesteś. Ja idę pospiningować :) Toss a Ty ucz się dziecko ucz bo nauka to potęgi klucz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już po spiningu :))) 60 min spiningu i prawie bez przerwy nad siodełkiem :D potem 200 brzuchów i 30 pompek więc chyba te czekoladki spaliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Grats Cosma! Ja zauważyłam, że chyba wolę pedałować na stojąco... mniej tyłek boli hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
No i po spinningu i po shoppingu :) Prosto z siłowni poszłam do galerii handlowej i kupiłam w Deichmannie 2 pary butów, ale się cieszę, mówię Wam są mega wyprzedaże o 50%!! Cosma nie wiem ile się spala, podobno minimum 500kcal. Wszystko zależy od intensywności. Ogólnie dziś byla w zastępstwie instruktorka, którą średnio lubię, bo nudno prowadzi zajęcia. A żeby było lepiej to ta sama co w pon, tylko, że dziś było recovery, a poprzednio endurance, a ona prowadziła tak samo... Ale było fajnie. Piję przed ćwiczeniami tę mocną l-karnitynę, więc strasznie się pocę :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×