Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA!!! Poszukiwania złotego środka

Polecane posty

Gość buhahahhahah
dużo czytałam o tych tabletach i jestem ciekawa czy rzeczywscie działają... to marzenie o byciu chydym, szczupłym byłby na wyciągnięcie ręki dla każdego.... nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dużo czytałam o tych tabletach i jestem ciekawa czy rzeczywscie działają... to marzenie o byciu chydym, szczupłym byłby na wyciągnięcie ręki dla każdego.... nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dużo czytałam o tych tabletach i jestem ciekawa czy rzeczywscie działają... to marzenie o byciu chydym, szczupłym byłby na wyciągnięcie ręki dla każdego.... nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dużo czytałam o tych tabletach i jestem ciekawa czy rzeczywscie działają... to marzenie o byciu chydym, szczupłym byłby na wyciągnięcie ręki dla każdego.... nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dużo czytałam o tych tabletach i jestem ciekawa czy rzeczywscie działają... to marzenie o byciu chydym, szczupłym byłby na wyciągnięcie ręki dla każdego.... nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dużo czytałam o tych tabletach i jestem ciekawa czy rzeczywscie działają... to marzenie o byciu chydym, szczupłym byłby na wyciągnięcie ręki dla każdego.... nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
dużo czytałam o tych tabletach i jestem ciekawa czy rzeczywscie działają... to marzenie o byciu chydym, szczupłym byłby na wyciągnięcie ręki dla każdego.... nie wiem co o tym myślec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydulka to jest ten link http://dieta-gwiazd.pl/?gclid=CMChqe-z2Z4CFcmEzAodcCca5Q ale moim zdaniem to ściema, bo jakiś czas temu czytałąm artykuł że Ania Mucha schudła tak niechcący :) niby od niechcenia, podobno zaczęła tańczyć i zdrowo się odżywiać, a teraz nagle tabletki brała? No nie wiem ale przyznam że moją ciekawość ten artykuł wzbudza :P Ja chyba też zacznę spiningować bo na bieganie po ciemku nie mam odwagi. Goś napisz jak to osiągnęłaś co zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
PRZEPRASZM, ŻE TAK SIE POWTARZAŁAM ALE COŚ MI STRONA SZWANKUJE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola, szczerze mówiąc wtedy dałam sobie spokój z dietowaniem. Zaczęłam znowu od 29 listopada z tą wagą którą miałam tutaj na początku. A dieta polegała tylko na tym, że jadłam tylko mięso i jogurty, słodkie też czasem jadłam. Po 18stej jadłam np tylko jogurt. Wieczorem 10 minut na hula-hop, rowerki i brzuszki. Teraz do końca stycznia chce ważyć 53kg, mam nadzieję, ze mi się to uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo raczej nie wierze w te tabsy:PDziekuje za linka-z ciekawosci chcialam zobaczyc co to jest:) Lece na zebranie do Diabelka a pozniej na spinning:) Trzymajcie sie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej laski :-) Nie mam siły dziś ćwiczyć po wczorajszym spiningu. Odkryłam w swoim ciele mięśnie, o których istnieniu nie miałam pojęcie hehe. No nic ogólnie spoko. Odezwę się jutro. Powodzonka i buhahahaha nie jedz słodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Co tak cicho? Zamarzłyście? U mnie straszny mróz, sporo dziś zjadlam, ale na szczęście wieczorem ćwiczylam, więc jest w miarę ok. Pozdro kobietki, odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski🖐️ wczoraj bylam na spinningu i zostalam jeszcze godzine na brzuch+uda+posladki zaraz lece na spiniol Toss jadlam ta princesse-pyszna szkoda ze nie oblana czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
HEj, hej! Jak tam panienki? Ja wczoraj byłam na spinningu, znow mi do kitu poszło, no, ale nie poddaję się :P Dziś na śniadanie zjadlam duuuży kawałek sernika, ale przez dalszą część dnia lecę z dietą. Powodzonka laski, nowy Rok coraz bliżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
zjadłam dziś mało, troche kalorii spalilam przy sprzątaniu. Pora się sprężyć, narazie się trzymam :) Odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Haj laski :-) Ja już po obiedzie, dziś zjadłam stek jagnięcy pycha! Teraz pora posiedzieć przy kompie, mam nadzieję, że znajdę czas na ćwiczonka. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Pora rozpocząć kolejny tydzień zmagań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Dziewcyzny gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
CZESC KOCHANE DZIEWCZYNY:) *```>•★•< WESOŁYCH☆```>•★ ``*`¯ ```☆``*``★`` ★``☆``*ŚWIĄT`☆`BOŻEGO*``★ ```*`` _``*``★````*``__ `*>•★•< `*NARODZENIA`☆'*•★• _______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahah
oczywiście życzonka kieruję do Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ziewczyny! Przepraszam że mnie tak długo nie było ale zAwirowania przedświąteczne nie pozwoliły na siedzenie przy kompie :( Jak co wtorek siedzę do późna w pracy i mam o tej porze trochę luzu więc mogę do was poklikać. buhahah prześliczna choinka anajładniejsze są na niej jabłszka. Musiałaś się nieźle napracować. Dzięki za życzenia. Pozdrawiam iżyczę wam wszystkim zdrowych wesołych świąt i osiągnięcia w końcu wymarzonej sylwetki. Napiszę jeszcze na pewno jutro mam już wolne więc trochę więcej czasu będę miała. U mnie w miarę dobrze nie obrzeram się zbytnio, a pod choinkę dostanę kurtkę do biegania :) hihi sama wybierałąm z Nike :) :) :) ale się cieszę Napiszcie co u was co gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Oj lachony wróciłam ze spinningu niedawno. Pokochałam ten sport, dziś wreszcie załapałam jaką pozycję trzymać i śmigam na stojąco. Ale się cieszę. Dobrze bo wczoraj jadłam słodycze ;// Teraz idę kończyć ubierać choinkę, jestem zła na nic nie ma czasu. A co do gotowania, to ja nie gotuję. Gotuje moja mama, ale w sumie dużo kupuje się gotowych rzeczy. Na wigilii będę miala barszcz czerwony z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, kapustę z grochem, karpia smażonego, śledzie, susz z owoców, makiełki i ciasta, ale kupne. A tak naprawdę już czekam, żeby było po wigilii, wolę zjeść w święta, wigilia mi nie pasuje, bo nienawidzę jeść ciepłych dań po połusniu, a zwłaszcza wiezorem. Coś czuje, że może być awantura, że za mało zjem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Buhehehe te życzonka i choinka są piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Oj Tosska coś czuję że się wkręciłaś w ten speening :D jestem pewna że teraz schudniesz bardzo szybko. Ja na wigilii będę miała: kapustę z grochem, kapustę z grzybami, barszcz z uszkami, zupę grzybową, pierogi różne, karpia smażonego, makówki i ciacha :P Choinkę ubieramy zawsze w wigilię. Dziś czeka mnie mnóstwo sprzątania i pieczenia :( uf!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej dziewczyny, a ja jestem jeszcze w pracy. Wiecie co? Musimy się zważyć w tym roku, w okolicach Sylwestra, zrobić tabelkę, a potem obserwować, jak nam pójdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam cieplych,radosnych swiat spedzonych w gronie najblizszych osob:) Wlasnie zajadam sie flaczkami z kalmara.Kolega zawsze jak ugotuje to mi odlewa:) Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej dziewczyny! Z okazji Świąt, życzę Wam wielu ciepłych i radosnych chwil z najbliższymi, pięknych prezentów, dużo odpoczynku, zdrowia i uśmiechu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×