Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Gość Black Vanilla
Byłam w piątek na imprezie...Zle się czułam. To chyba jeszcze nie ten czas. Za dużo ludzi jak dla mnie. Poza tym mam studia w weekend teraz- także nie mam co narzekać na brak roboty. Ja tez sobie powtarzam, że wiele stracił. I będzie żałował. Mam nadzieję. Bo pomimo tego, że jestem sama to musz sobie radzić i nie liczę na innych. A on jak go ta blond zostawi zostanie sam z 2 znajomych, którzy teraz mają większy kontakt ze mna niż z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam w sobote i tez mi sie nie podobalo,nawet chyba gorzej sie po tym czulam... no wlasnie on zostanie sam i wtedy moze Ci sie zrobic go zal i bedziesz chciala odnowic przyjazn albo on sie wtedy odezwie..moj byly ma mnostwo znajomych,ale przyjaciela mial/ma tylko jednego-mnie...i jest zamkniety w sobie,nikomu oprocz mnie nigdy sie nie zwierzal i dlatego wiem,ze chcialabym mu pomoc,gdyby zostal sam ze wszystkim,bo nawet gdyby milosc we mnie wygasla to przyjazn chyba jednak juz zostanie...zalezy mi na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze masz studia w weekedn to czym sie zajmiesz,mi w weekendy zawsze jest gorzej,bo nie wiem co ze soba zrobic..studia skonczone,czasem bywa tak,ze kolezanki juz poumawiane ze swoimi facetami i ja wtedy zostaje sama...od stycznia ide na angielski i mysle o podyplomowce..tylko jak przezyc jeszcze te 2 miesiace takie ciemnie,zimne i dlugie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
NIe wiem czy tamta blond jest jego przyjaciółką. Wiem, że chciałabym się zgodnie zachować z własnym sumieniem. Chyba bardziej zrobiłabym to dla siebie niż dla niego...Po to by pokazać, że jak się potrzebuje przyjaciela to on wtedy jest i słucha. Nawet własne sprawy dotyczące naszego byłego związku potrafi na bok odstawić i nie unosić się dumą. Też mi zależy na nim. Gdyby wszytsko odbyło się w innych okolicznościach i gdyby nie zrobił pewnych rzeczy po rozstaniu myślę, że mielibyśmy kontak. Chciałabym,żeby wiedział, że jestem przy nim, jako przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
A co ci się śniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intensywnie przeżywam nadchodzące urodziny bo zaczynają mi się śnić, no ale do rzeczy... Śniło mi się że pojechaliśmy wszyscy na te urodziny ( żeby było zabawnie były one na placu zabaw pod moim blokiem :D ) i on przyjechał z nią. Tak jakoś się kręciliśmy koło siebie i w ogóle w końcu jakieś pocałunki a ona gdzieś tam z boku całkowicie olana :) Na drugi dzień wszyscy spotykamy się znowu na tym placu i mieliśmy gdzieś iść a on podchodzi do mnie i do ucha mi mówi że osobiście ją wsadził do autobusu i już jej nie ma :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co chyba Ci sie troche poprawil humor po tym,co?? postanow sobie,ze dzis bedziesz wesola i staraj sie tak do konca dnia,zobaczysz,ze bedzie Ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawił to prawda, aczkolwiek sny podobno spełniają się na odwrót chociaż ja zauważyłam że wcale się nie spełniają :) zobaczymy jak minie ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa....
Witam dziewczyny, pisałam tu wczoraj.... Black Vanilla jak możesz proszę to powiedz, gdzie byłaś u tej wróżki (miasto, ewentualnie jakiś namiar), bo szukam jakiejś dobrej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa- a skad jestes?? czy Ci wszystko jedno z jakiego miasta wrozka..bo Dziubus ma tez kontakt do wrozbity z Wawy,tez czekam na namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Wróżka z Sosonowca jak chcsz mogę dać ci namiar na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
łezka- super sen miałaś :) Tego Ci właśnie życzymy..Moje sny czasem się spełniają...Twoje może też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa....
Kielce...podobno u mnie nie ma jakiejś dobre wróżki, podaj proszę jak możesz oto mój mail: aniusia871@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Ja takich snów nie mam, ale inne miłe owszem :) Sny snami, ale jakby się to w rzeczywistości stało? Jak się łezka to spełni to normalnie będziesz zmuszona coś mi wyśnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Eh dziewczyny...dzisiaj piękna pogoda,taka jesień...Eh może czas poszukać sobie kogos na wieczorne spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo..tylko ja juz swojego znalazlam a on nie chce ze mna chodzic na spacery:( buu na razie wole jednak sama lub z kolezanka..ale Ty Black..wiesz juz od wrozki ze ktos sie pojawi za 2 lata,a moze warto wczesniej zaczac szukac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ta ładna pogoda mnie jeszcze bardziej przygnębia choć w sumie sama już nie wiem... Co do pytania Black to dziewczyny jesteście w stanie w ogóle sobie wyobrazić sobie taki spacer z kimś nowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Wiesz co.. nie wiem bo ja dopiero za 2 lata go poznam. Nie chciałabym się uczepić kogoś tak na chwilkę. Bo za niedługo (w przyszłym roku) ten mój były się znowu pojawi, a ja już mam dylemat :) Myśle o tym wszytskim za długo i za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Vanilla
Spacer,... Tak. Ale nic więcej. Bo tak jak wczoraj gadałyśmy- wsztsko sprowadza się do jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chucky- dzis wieczorkiem dam ci namiary, pamietam o tobie. :) Black- nikt tu o Tobie nie zapomina, zawsze powtarzam, ze jestes bardzo madra kobietka i fajnie, kiedy sie tu pojawiasz. Dziekuje Wam za podziw...czasem miewam silna wole (chociaz w kwestii palenia niekoniecznie ;), ale to on swoim zachowaniem bardzo mi pomogl w wyleczeniu sie z niego. Poza tym mam wrazenie, ze najzwyczajniej przestraszyl sie zwiazku z ta nowa laska, ktora mieszka na drugim koncu polski, ma dwojke malych dzieci, meza i marnie zarabia. Ze mna tego typu problemow nie mial. Stad jego prosba o powrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×