Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

Chucky, skrobne ci maila, tylko troszke pozniej, bo dopiero wrocilam po 12 h do domu. Black-tak jak kiedys wspominalam, on swoim porostaniowym zachowaniem bardzo stracil w moich oczach. Kochalam na zabój, ale widzę teraz, ze powrot nie mialby sensu. Poza tym on caly czas jest ze swoja nowa laska. Poza tym mój nowy obiekt stara sie zrobic wszystko, zeby mnie w sobie rozkochać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chucky - zobaczę go ale to raczej nic nie zmieni. Nie nastawiam się że wydarzy się coś co da mi nadzieję a raczej na to że całkowicie będzie mnie olewał i unikał co oczywiście sobie wytłumaczę tym że to za wcześnie lub tym że udaje. No ale zobaczymy jak to będzie. Dziubuś - jesteś bardzo dzielna. Jeśli faktycznie wiesz że nic by już z tego nie było to tak trzymaj i oby nowy obiekt Ci w tym skutecznie pomógł :) Mała - a osoba która CI to powiedziała nie wie za co on Cie tak nienawidzi? Zuziu jak tam u wróżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
jestem!🖐️ przywitam sie i zaraz Wam opowiem o moich dzisiejszych doswiadczeniach... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
wiecie.....mam mieszane uczucia, wlasciwie to jestem zla na siebe, bo szczegolowsze pytania nasunely mi sie po wizycie i nic wrozce nie sugerowalam ze sie rozstalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
Ogolnie wspaniale karty dla mnie! same radosci! - o mnie analiza bardzo trafna, wszystko prawda, problemy zdrowotne i ogolne cechy charakteru-wszystko prawda! - same pasmo sukcesow przede mna, karta slubna!w bliskiej przyszlosci. dzieci! moge miec maksymalnie 4ke! dom z kominkiem i pieniadze beda - jedyne co mnie zdziwilo i od razu o tym po rozlozeniu kart byla mowa to - az krzyknela wrozka;) moje zycie seksulane! seks! ze cos tam jest nie tak. dociekalam co - stwierdzila ze moze za malo i slabo (kuzwa - pamietacie ze moj eks ostatnio spotykal sie ze mna na hm seks! bo z anim tesknil bo ponoc najlepiej nam w tej sferze, wiec nei wiem o co z tym seksem. moze to ze mi nie odpowiada ze tylko jest seks moze to tak karty pokazaly?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie pytałaś bezpośrednio o jego powrót? No ale tak czy inaczej piękna wróżba :) teraz oby tylko się sprawdziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladb86
łezko sam mi to napisał smsem... potem zbastował i pisał normalnie(jezeli tak to mozna nazwac;/) ja go juz nie rozumiem totalnie, ehh nie wiem juz naprawde o co chodzi nie ma ponoc nikogo z tego co widze i z tego co mi tam inni mówia, zaczał mi wyrzucac wszytko pokolei, ahhh chyba uporzadkuje wszytkie sprawy zwiazane z nim i odetne sie totalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
po analizie glownej. poprosilam o analize swoje go zycia uczuciowego. i znow strach jakby niej byl jak rozlozyla karty -ze jak sobie nie powyjasniamy, jak nie przestane byc zazdrosna (ograniczac partnera) to nam sie rozsypie. ale ogolnei to ja jestem jakby na wygranej pozycji. zadnej zdrady (predzej to ja zdradze, ale nie warto, mam uwazac n azonatych) - ON nie widzi swiata poza mna. tzn patrzy na inne ale jak to facet, patrzy na piekne kobiety ale to nie oznacza ze je chce, chce mnie.... -U niego ta sama karta slubna co u mnie (jego analize tez zrobilismy) same pomyslnosci dla niego tez. duzo sie potwierdzilo. sporo tego bylo. ale ogolnie te powody ktore podala ze moga do rozpadu zwiazku doprowadzac to 1000% prawda! na koniec powiedziala ze to wyjatkowy czlowiek, i ze ten mezczyzna zapewni mi niesamowite bezpieczenstwo w kazdej sferze zycia! ze jego charakter da mi szczescie. bede bezpieczna. ale musze nauczyc sie go sluchac, rozmawiac, nie byc zaborcza, im wiecej luzu mu dam tym on bedzie kochal mocniej. (on ciagle twierdzil ze go ograniczam, strasznie ceni wolnosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
powinnam sie cieszyc ...poczulam ulge ale nie do konca. on sie nie odezwal:O czuj eze zlozyl bron, mial mnie juz dosc:O tyle mu awantur robilam z zazdrosci:O:( dupa........:O chociaz tyle ze wiem ze cos dobrego mi pisne ze bede miec dzieciaki :-D ja zawsze sobie wkrecalam ze jestem bezplodna) ciekawe ile z tego sie spelni....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia- widzisz, mnie sie narazie spelnilo wszystko, co powiedzial mi wróżbita. Takze miej pozytywne nastawienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
jejjjjjjjjj mala86db jakie my wszystki podobne...:O takie same problemy:( trzymaj sie dalej, baw sie ze znajomymi, baw sie na calego. mysle ze ta jego zlosc ( w smsach) to objaw emocji czyli uczuc... moze nie wszystko stracone..... Tylko czy Go chcesz....:O???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
Dziubus na prawde???? o kurcze! a dawno bylas??? i ile trwala twoja rozmowa? bylas tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a znacie jakas dobra wrózke z zachodniopomorskiego? i na jakim poziomie sa ceny mniej wiecej? ahhh chyba sama sie przejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
mala, ja znam z lubuskiego slyszalam ze 50 -70 zł sie bierze za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
do chucky - z mazowieckiego nie zna, ona przyjmuje tez we wroclawiu , ale to tez Cie nie urzadza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu- bylam rok temu i tak jak wspominalam wczesniej powiedzial mi wtedy, ze rozstae sie z moim ex narzeczonym tuz przed slubem. Oczywiscie nie uwierzylam i bylam wsciekla. Do tej pory sprawdzilo sie to rozstanie, klopoty zdrowotne, kredyt, stanowisko, na ktorym obecnie pracuje. Rozmowa trwala ponad godzine i przewalkowal wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu no pięknie. Czyli wychodzi na to że nie dość że będziecie razem to w dodatku bardzo szczęśliwi i to już za niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
ja sie troche spieszylam i zaluje ze nie dopytalam o wszystko. bo w sumie nie wiem czy bedziemy razem czy nie. a ponoc dla mnie idealny jest... co ma byc to bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
lezko - ta karta slubna (taka sama u nie i u niego!!!! jupi!!!!) to bylo najnajnajprzyjemniejsze:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos slubu- taka mala dygresja jesli pozwolicie- ja ostatnio jestem na etapie zarzekania sie, ze trzeci raz zareczona nie mam zamiaru byc, wiec bede zyla bez slubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
na razie nie wiem czy bylo warto, okaze sie w praniu ale chcialam i poszlam. kolejne doswiadczenei zyciowe:) alez mam ochote mu powiedziec. bo to co Wrozka o nim mowila to no masakra jakby znala go od lat!!!!!smialby sie pewnie ale bylby ciekawy...moze kiedys mu powiem...jak Nam sie ulozy juz:) ponoc dzien po swoich urodzinach najblizszych ma mi sie juz zaczac ta duzo lepsza passa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
ojjjjjojojjj 3razy bylas zareczona? z 3ma? szczesciatra:) jak to bylo? wybacz- nie doczytalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
a ten Wroz co Ci powiedzial ze bedziesz zona innego, czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - na pewno dodała Ci skrzydeł ta przepowiednia widać nawet w postach i tak trzymaj :) Dziubuś - ale wiesz jak to mówią do 3 razy sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
Oooooo nieeeeee:( Przypomniało mi sie.......jutro mielibysmy rocznice buuuuuuuuuuuuuuuu 😭 On pewnie nawet nie pamieta:( ja zawsze pamietalam a teraz to tymbardziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, z 2ma bylam zareczona. Raz jako gowniara, a on starszy i z parciem do zakladania rodziny. Pewnie bym na to poszla, gdybym nie poznala mojego ostatniego ex...no i znow nie wypalilo, chociaz mialo byc na wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a kiedy te urodziny? :) Dziubus- pewnie teraz zaręczyny będą dla Ciebie najbardziej stresującym czasem kiedy będziesz się zastanawiać czy w końcu uda Ci się wytrwać do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jedne i drugie zareczyny wspominal jako cos niesamowitego, tyle tylko, ze te ostatnie z nuta zalu. No ale coz...Narazie jestem zafascynowana tym, ktorego niedawno poznalam. :) Lezko- jak tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
za miesiac urodzinkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×