Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

muszę chyba skontaktować się z BLUE,ona mnie tak zje,,,e,że może stane na nogi,od wczoraj tylko becze,nawet bardzo pisać nie mogę bo zaraz ten komp popłynie,córki też już nie chce denerwować,bo jej głupio wypowiadać się w tej kwestii,przeciez to jej ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem tak otwarcie pisac jak Wy,ale nie umiem sobie poradzic w takie jesienne dni zwlaszcza z faktem, ze cos mnie ciagnie do bylego,z ktorym nie mam juz kontaktu 2lata. Jestem teraz z kims i on nic nie wie o tym co mysle, nie ma tego czegos miedzy nami. Jest spokojnie. Nie wiem czy to chec niestabilnosci ciagnie do bylego, czy cos innego. Powiedzienie ,tego kwiatu pol swiatu sie sprawdza co ma byly czego nie ma obecny, sa podobni ,tylko ze tamten byl pierwszy...napiszcie cos co myslicie czy tez tak macie, a moze ktoras z was po 2-3 latach wrocila do bylego pomimo wielu lez i iskier parzących między wami było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Małgosia, trzymaj się;* sama wiesz, że są lepsze dni i gorsze, jutro może będzie lepiej? ludzie są jacy są, a Twój ex no cóż, nie zachowuje się jak mężczyzna, nie przejmuj się jego słowami - Ty i Twoi najbliźsi wiedzą jak jest. to co on mówi, to zwykłe chamstwo. u mnie bez większych zmian i zawirowań. od czasu do czasu pogadam sobie z ex przez telefon, ale te rozmowy wogóle mną nie ruszają. 0 jakiejkolwiek nadzei i może to i lepiej. jestem w 100% oswojona z myślą, że nigdy nie będziemy razem. już 2 tygodnie smsuje sobie z kolegą ze studiów, w sobotę zobaczymy się pierwszy raz odkąd smsujemy, trochę się boję tego spotkania bo wcześniej byliśmy tylko na "cześć". zobaczymy co z tego będzie:] a dziś przez tel miałam śmieszną syt, bo wystawiłam ex przedmiot na allegro do sprzedania i na koniec rozmowy on do mnie: "koch... dziękuje". biedak z przyzwyczajenia by powiedział, że mnie kocha, pewnie mu głupio, ale tego nawet nie skomentowałam, udawałam, że nie słyszę:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIMO-ty nie bierz dosłownie tego co ja dziś pisze,bo mówi przezemnie zlość,chyba są i dobrzy ludzie,tylko tak cięzko zaufac-przynajmniej mi.Nawet i tu poznalam kochaną BLUE,mimo dużej różnicy wieku,wy tez jesteście kochane ale ją znam osobiście,przecieżwcale się nie znałyśmy a zaufałyśmy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym jestem zatopiona w pisaniu pracy mgr chociaż siedzę nad tym non stop nic jeszcze nie napisałam.. eh jak ja się obronię w czerwcu to normalnie chyba będzie cud:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to nie ze względu na to co piszesz mam takie zdanie, jest takie głupie przysłowie ,, umiesz liczyć, licz na siebie".Pewnie że są dobrzy ludzie ale generalizując są oni w mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgniotka cudu nie będzie ,bo się obronisz bez dwuch zdań,co to dla Ciebie jesteś mądrą dziewczynką.JA taka mądra nie jestem,ale moja córka twierdziła że obrona nie jest straszna,a tez nigdy nie widziałam kiedy się uczyła.Na spotkanie idź ,a zobaczysz napewno będzie fajnie.Często tak jest że dopiero po kilku latach okazuje się że było się tak blisko a nie zwracało się uwagi na daną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgniotka cudu nie będzie ,bo się obronisz bez dwuch zdań,co to dla Ciebie jesteś mądrą dziewczynką.JA taka mądra nie jestem,ale moja córka twierdziła że obrona nie jest straszna,a tez nigdy nie widziałam kiedy się uczyła.Na spotkanie idź ,a zobaczysz napewno będzie fajnie.Często tak jest że dopiero po kilku latach okazuje się że było się tak blisko a nie zwracało się uwagi na daną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merkiopia - zwróciłaś się o radę do dziewczyn a ja jestem facetem (rozumiem że potrzebujesz opinii kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę pójdę tylko nie myście sobie, że to jakaś randka - poprostu wtedy mamy zjazd. ciekawa jestem jak się koleś zachowa .___.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgniotka,będzie dobrze,albo jeszcze lepiej,czasami jest tak że było się blisko osoby,a nie spodziewaliśmy się że to ta .TY z rozpędu w tej pracy nie odpisz którejś z nas hhhheeeeeeee. MERKOPIA MY cię NIE IGNORUJEMY,TYLKO JAK WPADNBIEMY W JAKIŚ TEMAT to odrazu odpisujemy.ANIMO to macie imprezke bawcie się dobrze,jak będziecie w knajpce to wypijcie za moje zdrówko.MERKOPIA,JAK DZIEWCZYNY przyjdą to dostaniesz tyle rad że się niepozbierasz.JA jestem stara baba i miałam tylko 1 ,więc nie wiem jak jest po powrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animo ,kazdy ma uczucia, nie zwrocilam sie konkretnie do kobiet, do wszystkich ktorzy czytaja tutaj i pisza w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animo ,kazdy ma uczucia, nie zwrocilam sie konkretnie do kobiet, do wszystkich ktorzy czytaja tutaj i pisza w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animo ,kazdy ma uczucia, nie zwrocilam sie konkretnie do kobiet, do wszystkich ktorzy czytaja tutaj i pisza w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) ja to normalnie naszego weekendu z animo i blue woman nie mogę się doczekać, Tomek się troszkę denerwuje,że spędzimy weekend osobno ale urobię go:) ja właśnie z nim siedzę, on naprawdę przywrócił mi wiarę w ludzi:) nie wiem, co bym zrobiła bez niego:) duuużo duuuużo szczęścia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×