Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

mała - tylko widzisz zakonczyła jeden zwiazek i odpiero weszla w drugi. ja sie czasem zastanawiam czy to ze on ze mna tak postapił nie powinno go zdyskwalifikowac jako czlowieka o jakichkolwiek wartosciach...czy to nie jest pustak myslacy tylko o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to mnie wzięło na czytanie aforyzmów więc mnie nie zabijajcie jak tu będę cały czas coś wklejać :) ale będziemy może miały temat do analizy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemmememe
banaly. lepiej sie uczcie kochac. a nie sie teraz modlicie do tych sentencji calych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby zakonczyła ale było tak ze obaj w tym samym czasie i były i ten drugi przyjezdzali w jednym momencie bo ten jeden nie mógł sie pogodzic z tym ze ja stracił a ten drugi zaczynal juz nowy zwiazek i była masakra....i ryczła bo nie wiedziała co ma zrobic, mało sie tam nie bili..., to w sumie sie tez tak zakonczyło na poczatku bo ona nie była pewna i chciała spróbowac czegos innego bo tamten był pierwszym jej chłopakiem i zaraz weszła w zwiazek z drugim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu sie nie modli tylko mówi ze czasem tak bywa, nie ma sie co łudzic ale zycie czasem płata figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ostatni właściwie to chodził mi cały czas po głowie ale nie umiałam sobie przypomnieć: "Kocha się tylko to, od czego się cierpi." Dziewczyny macie takie coś że wyczuwacie, że dzieje się coś złego? Ja właśnie mam coś takiego to jest takie głupie uczucie w sercu a eby było ciekawiej to dotyczy się właśnie jego - zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
jakos mi teraz przykro ..dzis ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
chyba chciałam zeby sie dzis cos wydazyło a tu cisza,a teraz jakos mi tak strasznie przykro i samotnie..dziwna jestem chyba ,raz mam tego dosc i nie wiem czy chce a potem juz nie wiem chce nie chce jestem poj..na chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala23
dziewczyny czy wy tez tak macie ze nie mozecie nic jesc zero snu a jak sie uda wam zasnąć to na chcwilke bo zaraz ci sie przysni on ile to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala - na początku wcale nie chciało mi się jeść teraz jest trochę lepiej.Z zasypianiem ciężko ale jak już zasnę to nawet śpię a co do snów to mi NIE przyśnił mi się tylko kilka nocy od 2,5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
chcialaby sie przytulic do niego i uslyszec "bedzie dobrze mała " ale mnie dopadło ..po co wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
drink mi nie pomaga.nic ...cholera ja umre na klaustrofobie w tej chacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciał, po jakimś tygodniu już :) Powiedział, że się pomylił, to był błąd że zerwał i żałuję... tyle że ja nie zamierzałam znowu tego zaczynać, tym bardziej, że idealnie nie było. Teraz od zerwania minęło jakieś 1,5 roku, ja od ponad roku jestem z innym chłopakiem, a były ciągle od czasu do czasu przypomina jak to on mnie kocha. Nie jestem zwolenniczką wchodzenia dwa razy do tej samej rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala23
to jest straszne nie mogę nic przełknąć nie moge spać cała sie trzese i myśle tylko o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
egocentryczna zazdroszcze silnej woli a ja zachowuje sie jak niedorobiony przedszkolak i płacze w poduszki,mam jakies luki w wychowaniu czy cos😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczaca duszyczka
lala wiem cos o tym ,niby jem ale jakos marni to idzie ,spadla mi waga z 59 do 56 tragedia jakas przy wzrosci 176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacząca duszyczka - ja chyba tez jestem takim niedorobionym przedszkolakiem. lala - ja przez miesiac schudłam 6 kg ale teraz zaczynam jesc, juz nawet mam ochote na słodycze. wiesz ja na poczatku starałam sie skupiac tylko i wyłącznie na jego wadach, nie pamietałam dobrego i chyba zostało mi do tej pory. przez pierwsze dwa tygodnie brałam tabletki uspokajajace takie ziołowe zeby nie uzależniły, troche pomogły. ja budzilam sie codziennie o 5 rano z mysla :"Boże co on mi zrobił? dlaczego nie moglismy rozstac sie jak normalni ludzie? " i analizowałam wszystko od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezka - dasz rade zobaczysz. dobra rada: musisz pieknie wygladac, ale inaczej niz zawsze, bądz pewna siebie, usmiechaj sie nawet jak serce płacze, nie pokazuj ze jestes załamana, nie płacz przy nim. traktuj jak powietrze ewentualnie jak kolege jesli sie do Ciebie pierwszy odezwie. pokaz ze masz klase, niech wie co stracił!!! zobacz przeciez nic gorszego nie moze sie juz stac wiec moze byc tylko lepiej :) wierzymy, ze obie poradzisz !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie chcę płakać żeby nie wyszło że odstawiam szopkę ale chyba nie będę w stanie się uśmiechnąć już teraz jestem spanikowana a jak z nim tam będę to zamrozi mnie normalnie i zaraz zacznie się wspominanie itp. Tak się cieszę że go zobaczę ale tak strasznie boję się zobaczyć że nic dla niego nie znaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łezka - musisz sie usmechać, jak zobaczy Cie radosną to da mu troche do myslenia i moze zacznie wspominac te chwile kiedy sie usmiechałaś. pokaz mu ze umiesz bez niego zyc nawet jesli to nie prawda. dasz rade, jestem tego pewna, ja daje rade udawac przed jego kolegami ze sie super czuje to ty tez dasz rade musisz tylko bardzo tego chciec, nawet nie wiesz jak bardzo ludzka psychika jest twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że w jego przypadku to jak tak całkowicie pokaże mu że mam to gdzieś to będzie miał święty spokój pomyśli a ona i tak mnie nie kochała bo tak szybko jej przeszło to już mogę spokojnie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak naprawdę to przypuszczam jak sobie coś zaplanuję to i tak będzie inaczej bo teraz jestem tu jego nie ma i mogę obmyślać a później stanę tam i dopiero się okaże samo to że mnie wyjdzie, oczywiście postaram się trochę zrealizować to co sobie założę ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz byc bardzo skupiona na tym zeby ci sie udalo zrealizowac zamierzenia potraktuj to jako cel twojego zycia, nie dopuszczaj do swiadomosci ze przebieg tej imprezy bedzie inny niz sobie wyobrazasz. wiesz ja juz doszlam do takiej perfekcji ze moglabym pracowac jako dama do towarzystwa na imprezach, tak dobrze udaje ze jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×