Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

dla mnie dobry jest rosół z wiejskiej kury a niedobra przerobiona z niego pomidorowka na drugi dzien ... a co dla Ciebie Jopalak jest dobre a co złe? Gdzie bys postawiła granicę miedzy dobrem a złem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura moge sie pomodlic
za twoja dupe zeby ci nie odpadla od tych zasyfialych ogonow ktore w niej byly:) No i umyj zeby bo ta sperma wciaz tam siedzi i po forum roznosi sie nie przyjemny aromat splesnialego sera laczonego ze zdechlym sledziemz dolu:) Purpura zmien forum bo zapach daje w nozdrza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś poza wszelkimi granicami!!A jak Ci się nie podobają umoralniające komentarze to zgadzam się z innymi forumowiczami-idź na takie forum,gdzie Tobie podobne będą się zachwycały jaką to miały porządną pracę i jakie dzięki niej doświadczenie nabyły:)Tak niby Cię obrzydzała Twoja praca-a jakoś zagorzale bronisz tego "zajęcia",przeciez gdybyś miała jej dość to teraz nie chciałabys do tego wracać!I niby tak się z niej podniosłaś a głosisz,że gdybyś mogła to zrobiłabys to jeszcze raz!Coś jest nie tak z Twoimi postanowieniami:)I tak na marginesie-jeśli dla Ciebie rosół i zupa pomidorowa a prostytucja to przykłady na takim samym poziomie to znaczy,że straaaasznie niski jest Twój poziom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura ale jak bys nie
zauwazyla to na forum bez wyjatku ludzie nie trawia smierdzacych sledzi i splesnialego sera:) Zgnilizny i zepsucia nikt nie lubi bo smierdzi i roznosi syfy. Purpura a masz hiv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy kuba
Ludzie, skąd w Was tyle jadu? Obrażacie Purpurowąąą Łzę, a nawet jej nie znacie. Nie pozwalacie mieć innych poglądów niż jedyne słuszne, czyli Wasze. Nie mogę się zgodzić, że normą jest to, co jest reprezentowane przez większość. Ilu jest w naszym społeczeństwie profesorów. Poniżej 1%? Czyli oni są poza normą, powinni zostać napiętnowani i potępieni? Religie? Wszystkie zostały stworzone przez człowieka i to dawno temu. Nie przystają więc do współczesności, wiele doktryn musiało być prostowanych, bo nawet ciemny lud zrozumiał, że rzeczywistość jest inna niż pomysły mesjaszy sprzed wieków. Poza tym są religie, w których mężczyźnie daje się prawo do wielożeństwa. To co dla nas jest przestępstwem, dla nich jest normą, wydaje się akceptowane również przez kobiety. Ja osobiście nie wyobrażam sobie siebie korzytsającego z usług prostytutki. Jest mi to totalnie niepotrzebne i z tego względu mogą dla mnie nie istnieć. Ale skoro jest popyt, to jest i podaż. Tak, uważam, że to wina facetów, że są prostytutki. Może dlatego nie zamierzam obrażać Purpurowej Łzy tylko dlatego, że się do tego przyznała. Nie znam jej. Nie wiem jak wygląda jej życie, dlatego nie roszczę sobie prawa do jednoznacznej oceny. Pomimo że nie jestem katolikiem, szanuję bliźniego swego. A Wy wszyscy, którzy tak plujecie jadem, jesteście tacy kryształowi? Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień.... Wasze słownictwo i prostactwo w obrażaniu wskazuje raczej na Wasz niski poziom i wiele złych uczynków na sumieniu. Jestem przekonany, że gdybyście nie chcieli okłamywać swojego Boga, to z pewnością nikt tym kamieniem by nie rzucił, a prędzej walnęlibyście się w piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpura lubisz jak ci pluja w twarz? Hmmm znajac twoje doswiadczenia to male plucie to nie plucie na twarz bo zapewne mialas nieraz wiecej na twarzy he he he no ale moze nie wydurniaj sie juz bo widzisz ze nadajesz sie co najwyzej na mopa do podlogi:) Forum dla mopow jest gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jopalak jak Ty dziewczynko nic nie rozumiesz? weż sie nie rozpłacz... małe dziecko jak czegos nie dostanie to placze z bezsilnosci... Nie chce mi sie dysktuowac z Tobą , nie ma sensu skoro argumentem jest dla Ciebie stwierdzenie" zmien forum"... Ide na lunch a Wy sie produkujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie poprostu nie zycze zeby ten mop wmawial mi ze szmacenie sie w obie strony jest fajne normalne i wszystkie tak powinnysmy. Nie zycze sobie zeby takie mopy jak purpurowa lza wyznaczaly mi morale wg ktorych trzeba postepowac. a w ogole to ja sobie nie zycze obcowac z mopem bo wydaje mi sie nieestetyczny i obrzydza mnie. Ot i tyle:) Wiec forum dla mopow jest gdzie indziej wiec nie wiem co purpura tu jeszcze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy Kuba-normy są miarą społeczeństwa!! Żeby społeczeństwo mogło istnieć musi mieć pewne wartości ogólnie przyjęte,które będą kształtować kolejnych członków społeczności ludzkiej!!Ty się nie zgadzasz z normami,masz takie prawo ale ryzykujesz,że zostaniesz z tej społeczności odsunięty!!Bo gdyby nie było żadnych norm,niczego co by regulowało nasze współżycie,to jak by wyglądało nasze społeczeństwo??Wyobraź sobie,że nie mamy sądów,nie mamy wyznaczników co jest dobre a co złe...Jak by ten świat funkcjonował??Spora grupa ludzi uważa,że kara smierci powinna istnieć a jednak nie mamy jej w Polsce bo większość prezentuje inne poglądy!!Nie może być tak,że wąska grupa ludzi o innych poglądach będzie determinowała nasze decyzje i działania!Podkreślę jeszcze raz-jesteśmy istotami społecznymi i czy chcemy tego czy nie musimy się podporządkować ogólno przyjętym normom!!W jednym się z Tobą zgodzę,można porozmawiać na każdy temat bez rzucania mięsem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy kuba
Tak sobie pomyślałem, że wszyscy ci, którzy bardziej chamscy w swoich wypowiedziach osiągnęli w moim przypadku efekt odwrotny do zamierzanego. Sam nigdy nie spodziewałbym się, że będę bronić prostytucji, a tu wychodzi na to, że to robię. Z człowieka, dla którego do tej pory byo to zupełnie obojetne, zrobiliście obrońcę. To właśnie osiągnęliście. Jesteście usatysfakcjonowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa a Tobie się wydaje,że jesteś taka dorosła??Dziewczynko...miłe choć taką dziewczynką to juz nie jestem ale nie o tym mowa:)Dyskusja jest wtedy gdy ktoś ma dobre argumenty,a jakich Ty argumentów używasz,skoro moje Cię śmieszą??Jeszcze ani razu nie podałaś mi konkretnego argumentu dla którego uwierzyłabym że dziw..a to nic złego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu a czy ktoś tu wie co to tolerancja? poszanowanie czyichś decyzji? poszanowanie innych kultur, tradycji, koloru skory... Kto nie jest winnny niechaj rzuci kamieniem... Jopalak- alez nikt nie przekonuje Cie , ze prostutucja jest dobra.. gdyby była- pewnie nie byłaby tak pietnowana. Ale prosze cie- nie nawracaj mnie na słuszną drogę- bo Twoją bo moja droga jest inna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z człowieka, dla którego do tej pory byo to zupełnie obojetne, zrobiliście obrońcę. To właśnie osiągnęliście. Jesteście usatysfakcjonowani? tak cieszymy sie ze dolaczyles do grona mopow. Tylko powiedz co bronisz bo nie wiem? Wiesz mnie ni interesza mopy i ich klienci bo nie mam kontaktu z takim ekstremalnymi rzeczami ale nie pozwole zeby mi ktos wmowil ze to jest ok. Dla mnie nie jest i bierze mnie obrzydzenie do takich jak ta tutaj purpurowa i do jej klientow. Tak wiec sa ludzie dla ktorych beda marginesem. Ot i tyle. NMie ma sie co podniecac margines zawsze chcial wlazic na salony wiec nie ma tu nic dziwnego ze purpurowy mop tez sie pcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g00pia_biacz
Polska to jedna wielka patologia społeczna i tworzy coraz to nowych patologów i patolożki społeczne! LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowy mop
Dobre dobre naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Prostytutki nie rozbijaą związków małżenstw tak jak kochanki jak kokubiny Korzystają z nich nawet niektórzy księża dlatego proglem tkwi w psychice ale tych co tam wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy kuba
Jopalak - jestem jednostką jak najbardziej społeczną. Przestrzegam prawa, a nawet przykazania (nie piszę, że 10 przykazań, bo wykluczam te, które każą czcić Boga, którego w moim przekonaniu nie ma). Moim zdaniem jestem uczciwy, ciężko pracuję, pomagam innym. Ogólnie rzecz biorąc uważam, że normy społeczne i prawo muszą zapewniać wszystkim ludziom, aby im się krzywda nie działa, musi chronić je przed nieuczciwością, przemocą, musi chronić ich mienie, itp., itd. Upraszczając, prawo i normy powinny się kierować zasadą (którą ja akurat wyznaję): nie rób nikomu tego, co tobie niemiłe. Problem tylko w tym, że dla jednych miłym może być coś, co nie jest miłym dla innych. I cały szkopuł w tym, aby znaleźć złoty środek. A to wydaje się niemożliwe. Stąd na wszystkich forach będziemy mieć do czynienia z różnymi poglądami. Ale pozwólmy im mówić i, co najważniejsze, spróbujmy ich wysłuchać. Może nie wszystko, co chcą powiedzieć, należy z założenia opluć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam czytam i mysle
ale za to tryple roznosza i hiv! A pozatym upokarzaja faceta bo korzystanie z takich uslug jest ponizajace i upokarzajajace. A malzenstwa owszem rozbijaja bo gdy prtnerka sie dowie to niestety obrzydzenie jest tak wielkie ze nie jedna juz nigdy nie spojrzy na swojego faceta ba juz nigdy nie potrtaktuje go z szcunikiem. A czy mozna byc z kims kogo sie nie szanuje? Ale nie o prostytutki i kochanki tu chodzi bo one sa tylko jakby narzedziami ktore sie uzywa gdy chce a same bez zaproszeia sie nie uzywaja. Tak wiec to facet jest wszystkiemu winny. Jesli sie nie szanuje sam to nie zasluguje na szcunek innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatłuke Was! Ja się tu stram moje tezy o mężczyznach udowadniać, a Wy znowu o tych nudnych dziwkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś, dlaczego nie chodzisz na dziwki? Dał byś rade związac się z taką panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie powiem tak-nie chcę Cię Purpurowa naprowadzać na dobrą drogę,na moją drogę,na żadną drogę!!Tylko widzisz wróciłam się do Twoich wcześniejszych wypowiedzi,gdzie piszesz że "dla jednych prostytucja to jest zło konieczne"!I właśnie tylko o to mi chodzi,że każdy postępek można wytłumaczyć jako "zło konieczne"np.ukradł,bo jego rodzina jest głodna,nie miał skąd wziąć na chleb...Możemy to tak tłumaczyć ale wszyscy wiemy,ze niezależnie od intencji to było złe!I tak samo jest z prostytucją!!Może ma jakieś swoje wytłumaczenia ale nie zmienia to faktu,że jest zła!!Sprit on nie mówimy teraz o tym,czy prostytucja rozbija małżeństwa choć na pewno jest jakiś odsetek małżeństw rozbitych przez niezdrowe ciągoty facetów do prostytutek!!Nieistotne czy tych z agencji,czy tych z sieci czy tych z dyskoteki...Choc masz rację,nawet gdyby nie poszedł za kasę znalazłby taką,która robiłaby to z nim za darmo...Nie ma reguły na to dlaczego facet zdradza ale myslę,że są tacy którzy tego nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Tylko że każdy żonaty mężczyzna chyba to ukrywa tak mi się wydajęNo chyba że kobieta to wyczuje w łóżku że jej mąz jest dla niej ożiębły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprit on jesteś facetem,narazie nie masz dziewczyny ale na pewno będziesz ją miał??Jak myslisz będziesz ją zdradzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto jak zadajesz
takie pytanie, to chyba sama na glowe upadlas. Naprawde nie bedziesz sie brzydzila meza, ktory byl w burdelu? bleeeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy kuba
"tak cieszymy sie ze dolaczyles do grona mopow. Tylko powiedz co bronisz bo nie wiem?" Jopalak - no właśnie nazwałaś mnie mopem, a przecież wcale mnie nie znasz. Bronię innych przed wydawaniem wyroków przed osądzeniem. Sprawiedliwy sąd jest wtedy, gdy wysłucha obu stron. A Wy nie słuchacie drugiej strony. Uważacie, że tylko Wy macie rację. A niestety zazwyczaj jest tak, że prawda leży po środku, tylko wielu z nas nie potrafi tego zaakceptować w swojej ograniczoności. "Kubuś, dlaczego nie chodzisz na dzi**i? Dał byś rade związac się z taką panią?" Kicia119 - nie chodzę, bo nie mam takiej potrzeby. Żyję w stałym, udanym związku, w którym to ja akurat jestem tym z mniejszymi potrzebami :-). Poza tym mam taki charakter, że bardziej mnie cieszy sprawianie przyjemności komuś, niż sobie. Jeżeli więc byłbym z dziewczyną, która świadczyłaby tylko z tego usługę, bez odczuwania przyjemności, to coś takiego byłoby dla mnie niewarte nawet najmniejszych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy Kuba Ty przeczytaj kto Cię tak nazwał!!Ja staram się nie wyzywać ludzi,próbuję prowadzić dyskusję na poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno sie bedzie
brzydzila, noramlnych ludzi brzydza prostytutki i ich klienci. Tak wiec panowie liczcie sie z tym ze po takiej wizycie normalne kobiety moga sie was brzydzic i traktowac jak prostytutki czyli z pogarda i obrzydzeniem. Kto z kim przystaje takim sie staje......swoj do swego ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że każdy żonaty mężczyzna chyba to ukrywa tak mi się wydajęNo chyba że kobieta to wyczuje w łóżku że jej mąz jest dla niej ożiębły, Spirit, no oczywiście, że ukrywa, inaczej nie byłoby zdrady. A facet w łóżku może być oziębły z wielu innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Do kici 119 ja myslę że nie sztuką jest skorzystac z usług prostytutki ale sztuką jest znalesc sobie kobietę za wszelką cenę z którą ma sie nietylko sex Pomimo tego nie potępiam prostytutek to mężczyzna ostatecznie decyduję się na taki sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×