Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Co do analizowania to powiem więcej: Ty nadal będziesz to robić nawet po zerwaniu kontaktu. To nie przejdzie z dnia na dzień. Ale jak tego kontaktu nie urwiesz to nigdy się z tego nie wygrzebiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazki jakie warto przeczytac: Związki i rozwiązki miłosne Gry i zabawy małżeńskie i pozamałżeńskie plec mozgu toksyczni rodzice jak mowic zeby dzieci nas sluchaly i jak sluchac zeby dzieci do nas mowily - wbrew pozorom to swietna pozycja dla osob z problemami komunikacyjnymi (nie tylko wychowujacych dzieci) dla mniej ambitnych: maly ksiaze kubus puchatek Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
latwiej leczyc zeby sierotom w rpa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niestety innych chetnych nie bylo" - może dlatego, że dyrektor PR się eeee.... był na spotkaniu? :) W każdym razie mogły być kłopoty z reklamacjami :) Ale już jestem, myślę że tak do 17.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedz wprost ...,że dla kosmitów pewne osoby wcale nie lubia, gdy im sie wszystko podaje na tacy, do takich nalezy pan dyrektor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ludzie dzielą się na kosmitów i na tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że też nimi są z takimi teoriami brykaj na topik dla kosmitow, bedziesz ich swiatlem i przywodca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewne osoby wcale nie lubia, gdy im sie wszystko podaje na tacy, do takich nalezy pan dyrektor" - i kto tu czyta w czyich myślach :) Już zauważyłem nową placówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę sobie tam gdzie zechcę :D Ty zsz też tam trafisz. PS Nie zależy mi na zadnym przywódce, nie zależy mi prawie! na niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PS Nie zależy mi na zadnym przywódce, nie zależy mi prawie! na niczym" - przy wódce to mi zależy na tym, żeby zakąsić... nie wiem czy to ma coś wspólnego z żadnym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że mam problemy w relacjach miedzyludzkich, inaczej nie byłoby mnie tutaj, ale radzę sobie sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×