Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

choć boli mnie od rana ząb, to nie zdzierżę ... Mewo, przepraszam, ale czy Ty chcesz być dyżurną pocieszycielką strapionych? Oczekiwać w porcie aż nadejdzie ładunek? kiedyś wsadziłam do zbyt letniego piekarnika placek i zrobił się zakalec - letnia temperatura jest dobra kiedy już ciasto dobrze wyrośnie ... Pozdrawiam :-) ja jak zawsze tylko gościnnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze im dluzej bedzie zwlekal na mnie czas bedzie dzialal oczyszczajaco... " - nie sądzę:) Raczej sie nakręcisz:) powiem tak - kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Tylko że teraz wiesz to Ty a nie on. Co z tym zrobisz - zależy od Ciebie. Jeśli chcesz - czekaj. Ale z własnego doświadczenia wiem, że w związku nie ma określeń typu "moja duma" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs- a dlaczego rzekoma chemia ... ona byla . problemu nie bylo zanim poszli do lozka tylko po tym jak poszli czyli problem powstal w nich i w ich odczuciach... co teraz... kto co ma powiedziec... kto co ma zrobic... co kto ma okazac....i byc moze oprocz strachu kieruje niki wsyd przed okazaniem , ze im zalezy... wiec kazde pokazuje chlod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala_mewa
Nie potrafie dokladnie napisac jak to wszystko wygladalo z naszej perspektywy. Bylo to juz jakis czas temu i wszystkiego tez juz dobrze nie pamietam... Ja w tamtym czasie najpierw bylam taka sobie kolezanka, bardzo zdystansowana...Pozniej niby cos mnie ruszylo, ale gralam, ze wszystko jest po staremu... A tamta szykowala sobie caly czas grunt... Zapraszala na imprezy, organizowala wspolnie czas. Byla przeciwna temu, zebysmy sie kontaktowali...A mimo to potrafilismy sie spotkac na kawie, na piwku... Wbrew jej woli, mimo tego, ze podobno sie w niej zakochal... Pytacie jaka chemia... A taka, ze jak mnie np calowal w policzek na powitanie mialam ciary na calym ciele... Jak pojechalismy we dwojke nad jezioro i poprosil, zebym posmarowala go olejkiem-prawie odplynelam... A tego pameitnego dnia rzucilismy sie na siebie-przepraszam za takie szczegolowe informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs- a dlaczego rzekoma chemia ... ona byla . problemu nie bylo zanim poszli do lozka tylko po tym jak poszli czyli problem powstal w nich i w ich odczuciach... co teraz... kto co ma powiedziec... kto co ma zrobic... co kto ma okazac....i byc moze oprocz strachu kieruje niki wsyd przed okazaniem , ze im zalezy... wiec kazde pokazuje chlod yeez - wiem, ze sie powtarzam ale nikt nie raczy odpowiedziec na moje pytanie: skoro byla prawdziwa chemia - to DLACZEGO nie zwiazali sie po pierwszym pocalunku???? wytlumaczysz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, kiedy zacznę odświeżać przed wysłaniem? ;) "gdyby byla prawdziwa chemia to po pierwszym pocalunku nie byloby watpliwosci i zwiazek pelna para ruszylby z kopyta a nie jakas klotnia o pie**ole jak to autorka napisala, bez konsumpcji" - HA! Związek nie ruszył bo nie zdążyli skonsumować, obustronna frustracja doprowadziła do kłótni i rozstania :classic_cool: To potwierdza moją teorię. Nie wspomnę, że Twoja ZS też dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zs to moga ci wytlumaczyc tylko oni i to kazde z osobna, bo byc moze ze jemu np. nie odpowiada jej zapach my to sobie mozemy gdybac i rozkladac teoretycznie na czynniki pierwsze oraz snuc wnioski z tego co pisze mewa ale wiedza wlasciwa jest nam tu niedostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, nie zadałam pytania:D Ale to w sumie proste. Miałam rację, prawda? Ten mój filozof/mecenas/rozmówca nie miał prawa mi wmawiać, że jestem niedojrzała na podstawie tego, że uważam że chodzenie na śluby eksów jest niedorzeczne, a strzelanie banana z powodu widoku nowożeńców w tym wypadku jest całkiem bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! Związek nie ruszył bo nie zdążyli skonsumować oj tam, zwiazki ruszaja bez konsumpcji bardzo czesto, ale juz dosc, takze tego gadaj mi tu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam rację, prawda? Ten mój filozof/mecenas/rozmówca nie miał prawa mi wmawiać, że jestem niedojrzała na podstawie tego, że uważam że chodzenie na śluby eksów jest niedorzeczne, a strzelanie banana z powodu widoku nowożeńców w tym wypadku jest całkiem bez sensu? no jasne, ze mialas racje, co oczywiscie niczego nie zmienia, poza faktem, ze wciaz nie mam adresu twojego bloga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chodzenie na śluby eksów jest niedorzeczne" - i to by było na tyle. Zakładając, ze rozstanie dyło definitywne i nie utrzymywali ze sobą kontaktu, w sensie eee... przyjaźnienia się. Ale jeśśli ten twój mecenas ma jakiś problem to daj mi namiary na jego laskę, ja ją uwiodę i zaproszę go na ślub :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala_mewa
Dziekuje za poswiecony mi czas 🖐️ Oczywiscie wezme Wasze zdanie pod uwage... Postaram sie juz nie filozofowac. Choci ciezkie to bedac humanista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśśli ten twój mecenas ma jakiś problem to daj mi namiary na jego laskę, ja ją uwiodę i zaproszę go na ślub zeby mogl zaprezentowac najlepszy ze swoich bananow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, Ty, Chudy. Ale nie możesz tak tego zostawić, weź mnie troche dowartościuj bo po tej nocnej wymianie zdań czuje się jak wyżęta gąbka. I w ogóle on nie miał racji. I to nic, że o Freudzie wiem bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery kocham cie
❤️ pozdrawiam Gosia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ike kurczę pieczone... juz czytam :classic_cool: :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs to wporzo koles
👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs s
przestan pisac w kolorze pomaranczy :P zaloguj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×