Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

cześć, gościnnie jak zawsze 'przełamywanie się' to całkiem dobre zajęcie :-), podobnie jak odkrywanie dla siebie kwestii oczywistych wyjaśnia się także zasadnicza kwestia, dlaczego "branie w swoje ręce" spraw jest zajęciem, przed którym histerycznie się broniłam - bo cokolwiek nieznane nam jest trąci średniowiecznie zabobonem i rośną temu kły i strach w oczach i inne atrybuty w pakiecie moich zachowań zabobonnych, więc kompletnie nieracjonalnych występowały: słowotok, paplanina, krążenie wokół włanej osi, własnoręczne doszywanie do uszu klapek na oczy, żeby boleśniej słyszeć i mniej widzieć itd itp najlepsze jest to co najprostsze :-) po prostu serdecznie pozdrawiam całą stałą ekipę po_radni :-) i dobrego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie realna sytuacje, rozmawiamy sobie w knajpie czy na ulicy, podchodzi jakas nawiedzona lasia i puszcza jakis tekst, nie wiadomo czy smiac sie czy plakac - patrzymy na nia jak na kosmitke a ona dalej swoje infantylne teksty wali w koncu mowimy, wez sie zajmij czyms innym, kto ty w ogole jestes? na to lasia zaczyna sie rzucac, ze wszystkim nalezy sie szacunek, patrzymy jeszcze wiekszymi oczyma na kosmitke i mowimy - ale o co ci chodzi kobieto? po co tu przylazlas i czego chcesz? lasia na to - TO JAWNA DYSKRYMINACJA! jednak po trzecim czy czwartym tekscie zwyczajnie polezie w cholere, bo przeciez nie bedzie tak otwarcie robic z siebie kretynki w necie jak wiadomo jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] zawsze szczery i znow, dokladne potwierdzenie naszych slow, mowimy lasce - wez sie puknij w glowe i zajmij czyms innym, a ona i tak uparcie w szale fanatyzmu bedzie negowac prosta, zwykla niechec i dodawac do tego swoje definicje, chcac przekonac innych do tego, ze ziemia jest plaska a kazdy lubi kazdego i kazdy z kazdym chce utrzymywac relacje miedzyludzkie, slowem - DYSKRYMINACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow, dokladne potwierdzenie naszych slow, mowimy lasce - szczery - a ilu WAS jest ? mow o sobie w liczbie pojedynczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym wlasnie mowilem, przychodzi jakas lasia i rzuca sie o to, ze ktos kompletnie nie ma ochoty ani jej sluchac ani tym bardziej z nia dyskutowac - wiec lasia uderza w atak - DYSKRYMINAJCA wyobrazasz sobie taka sytuacje realnie loka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia: 08:23 zawsze szczery jesli ktos ma potrzebe i nie boi sie nazywania rzeczy po imieniu to chetnie pomoge, naturalnie nie mam szklanej kuli ani innych akcesoriow wiec prosze odpowiadac szczerze na pytania, bo w przeciwnym razie szkode wyrzadza sobie szukajacy pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Jestem prawiczkiem czy warto ten pierwszy raz miec z prostytutką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Szczerze chyba tylko seksu, Na prawdziwą miłosc chcę jeszcze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze chyba tylko seksu, Na prawdziwą miłosc chcę jeszcze poczekac to masz odpowiedz, jesli nie masz mozliwosci znalezienia sobie sex friend - to twoja sprawa czy zdecydujesz sie na seks z prostytutka, w tym czy innym przypadku pamietaj o ryzyku STD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
std co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zscry
szczery czemu tego nie skasujesz?:D bo kwiatka dałam?:D obłudnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje pytanie brzmi
jak faceci lubia byc podrywani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia: 08:23 zawsze szczery jesli ktos ma potrzebe i nie boi sie nazywania rzeczy po imieniu to chetnie pomoge, naturalnie nie mam szklanej kuli ani innych akcesoriow wiec prosze odpowiadac szczerze na pytania, bo w przeciwnym razie szkode wyrzadza sobie szukajacy pomocy teraz zmien pytanie i postaram sie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×