Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

z kosztem wysyłki wychodzi na to samo prawie bo w sklepie widziałam za 1249 zł:) chyba ze znajdzie się na allegro jakiś tańszy ale raczej też jest to minimalna suma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje sie być na prawdę fajna tylko ciekawe czy sie sprawdzi ,ja nie mam doświadczenia w kąpaniu dzieciaczków więc cięzko mi to stwierdzić i rzeczywiście fajne ma przedmioty na aukcjach ,juz bym z chęcia coś pozamawiała ale sie wstrzymuję chociaż do końca roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to tak jak ja, muszę sobie coś kupić, ale dopiero po badaniu połówkowym, a mam je 5 stycznia, myślę, ze wtedy upewnimy się co do płci- prawwdopdobnie dziewczynka będzie tak na 80%;) Mnie by się to zgadzało, bo cały czas mam apetyt na słodkie...hihihi A teraz zmykam coś ugotować. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno te wanienki profilowane są niewygodne. Poza tym potem druga bedzie trzeba kupowac jak bobas juz starszy bedzie? Chyba nie ma sensu.Z tego co mi znajome mowily to najlepiej kupic zwykla, klasyczną, bo posluzy dluzej. My z mężem oboje nastawieni na chłopca więc pewnie będzie dziewczynka ;) oj co by nie było to bbędziemy szczęśliwi. Pierwsze dziecko nasze więc z drugim będziemy celowac hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezemy chyba obydwoje chcielismy 'bardziej' chlopca i wyszlo na usg, ze chlopiec, ale jakby byla dziewczynka na pewno tez bysmy byl szczesliwi, najwazniejsze, ze zdrowe. Ja tez zaczne cos kupowac dopiero po polowkowym badaniu czyli pewnie jakos po swietach... Do tej pory kompletnie nic nie kupilismy. Mam juz kilkam rzeczy obiecanych od kolezanek, typu lozeczko, ubranek duzo, wanienka, itp... Ale z pewnoscia duzo tez kupie, bo to pierwsze i wtedy czlowiek szaleje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też prawie każdy wróżył chłopca . Tatusiek już rozmyślał jak to go będzie uczył w piłke grac itp . Każdy znajomy mówił , że będzie chłopak . Tylko ja czułam , że będzie dziewczynka . No i jeszcze moje 2 kuzynki były nastawione że będzie mała kobitka . I wyszło po mojemu ;) Emila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do allegro to wychodzi taniej jak kupujesz większą ilosc rzeczy (tylko gdy sprzedawca liczy łacznie koszt przysyłki, a nie osobno za kazda rzecz) i jak kupujesz coś więksezgo np. łóżeczko czy wózek . Z moich porównan bynajmniej tak wynika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mój mężuś też wydaje mi się nastawiony na synka, choć zapiera się że mu obojętnie, ale ciągle mówi: "syn będzie", to pewnie dlatego, że ciągnie mnie do mięsa bardziej niż przed ciążą, a na słodycze jakoś nie mogę patrzeć..ale ja tam nie wierzę w przesądy u nas w rodzinie więcej dziewczynek się rodzi..więc..hmm zobaczymy, ja tam bym chciała moją małą księżniczkę:) gratuluję córci Esterko, i tak na marginesie- będzie moją imienniczką..hihi co do wózka to upatrzyliśmy sobie taki model : silver cross linear sleepover, bardzo nam się podoba, już pojeździliśmy sobie nim w sklepie:) ale z zakupem wstrzymamy się do lutego/marca: http://www.ciao.co.uk/product_images_view.php?ProduktId=6591185&CurrentImage=36219603 w Polsce jest on dość drogi, ale tutaj upatrzyliśmy już w promocji za 350f, więc cena raczej rozsądna, a i komentarze na jego temat same pozytywne, lekki i bardzo wygodny dla dzidziusia:) dziś czuję się dobrze..yoooouuupiii!!! i z tej okazji właśnie gotuję zupę szczawiową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki !!! Prawie tydzień mnie nie było a tu tyyle nowych postów i taaakie nowinki...spodziewacie sie chłopców, dziewczynek, a ja ... jeszcze nie wiem kogo mam w brzuszku. Może przed Świętami się dowiem, bo 15.12 mam wizytę u gin. u mnie z wagą to jak w pierwszym miesiącu przytyłam 2 kg tak do tej pory stoi w miejscu, choć brzusio się powiększa :-) co do płci to bez różnicy, czyli od zawsze chciałam mieć pierwszego chłopczyka, ale teraz mam ochotkę na dziewczynke. Wiec w sumie kto się pojawi to będzie. Tylko dla chłopca nie mam pomysłu na imię, bo wszystkie moim zdaniem ładne imiona są już "wykorzystane" przez moich braci, męża albo byłych chłopaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Dziewczyny, a chcialam tak zapytać... czy też macie sny erotyczne i wielką ochotę na sex? Ja jak w pierwszych trzech miesiącach albo nie mialam ochoty na sex albo mialam globułki dopochwowe, bo mi się bakterie imały. A teraz... kurcze od kilku dni mam super erotyczne sny (choć muszę się przyznać, ze nie zawsze mój mąż mi się śni, ale ciiiiicho sza ;-p ). I tak się zastanawiam czy to tylko u mnie czy któraś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ale sie rozpisałyscie dziewczyny :) Ja mam nadzieje ze dowiem sie juz jaka płec w poniedziałek :D bardzo bym chciala miec piekna dziewczyneczke ale tak jak wspominalam na poprzednim usg lekarz powiedzial ze wszystko wskazuje ze chlopak :) to nastepna jakby co bedzie dziewczynka ;) A z ochota na sex to ja mam ciagle wielka, ale sny mi sie nie snia erotyczne a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki U mnie caaały dzień malowanie ścian idzie pełną parą. Jest już bordo na jednej i fiolet na drugiej :D Właśnie się kanarkowy nakłada na trzecią, sufity zrobione.Więc mam nadzieję, że dziś zamkniemy rozdział salon + jadalnia :D Co do wózków, to ja przez necika raczej nie kupię - siostra tak zrobiłą, wózek wydawał się mocny i dobry, nie pamiętam już jakiej firmy, ale też jakiś renomowany, i po 4 miesiącach blokada kół się zepsuła, więc nie można ich było zablokować, tylko do jazdy prosto; regulowana rączka przeskakiwała jak się na krawężnik wjeżdżała, za każdym razem budząc małego, a zaraz potem pałąk łączący kołą tylne pękł. Jakiś chyba pech. Ale najlepsze było jak reklamowała produkt: list opisujący usterki, pakowanie do pudła, wysyłąnie kurierem, liczyłą dwa dni na wysyłkę, kilka na naprawę i znow dwa na przesyłkę z powrotem. W sumie z 4-miesięcznym dzidziusiem w srodku lata byłą 2 tyg bez wózka :o Także ja jadę do hurtowni, kupuję to co wezmę do ręki i sprawdzę na miejscu. Ale to tylko moje zdanie ;) Pewnie trafił się jej jakiś trefny egzemplarz :o A co do sexu, to ja chcem, ale nie mogem 😭 Dziś fajną rzecz odkryłam: jak jem coś ciepłego, o mi od razu brzusio się robi jak piłka :D:D:D Normalnie super sprawa, ale ciągle nie mogę się doczekać wiercenia :o A jakie macie właściwie typy imion dla swoich pociech. Nasze typy to Jakub lub Małgosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kycunia ja też raczej kupować będę w hurtowni większość :) Imiona u nas to Jaś lub Tosia. Ja cały czas czułam się na chłopaka a im bliżej usg połówkowego tym bardziej mam wątpliwości hehe Ale co by nie było, będę się cieszyła równie mocno!!! :) Wózek na pewno kupimy taki: http://www.allegro.pl/item833246348_roan_marita_nowy_od_reki_pewny_sprzedawca_maked.html#gallery prawdopodobnie właśnie w takim kolorze jeśli będzie chłopczyk, chyba że wejdą do maja jakieś nowe kolory ;) Ma najlepszą amortyzację i duże pompowane koła które sprawdzą się na spacerach w lesie i po plaży :) A za linka do tego sprzedawcy w Pruszczu Gdańskim - DZIĘKUJĘ :D Może się przydać a to niedaleko od nas bo my z Trójmiasta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :) Dziękuję za hasło - dotarło. Podziwiam Wasze wybory wózków.. choć sama pewnie zostawię sobie ten zakup na sam koniec.. jak Natalka albo Tymek (Tymoteusz) będzie już z nami. A tak w nawiasie to mam oko na ten: http://www.allegro.pl/item836880676_wozek_sprinter_fotelik_idealny_dla_noworodka.html -> kycunia Witam Cię serdecznie w naszym gronie. I przyznaję, że doskonale wiem co przeżywasz, bo sama jestem po identycznych doświadczeniach. Obecnie 16 tydzień przede mną - wg mojego ginqa najgorszy.. a potem już będzie tylko lepiej. Trzymam się tej opcji bardzo mocno i z wielką nadzieją przeżywam każdy kolejny dzień. hmm.. erotyczne sny powiadacie ...też coś o tym wiem ;) są bardzo intensywne.. z resztą jak wszystkie sny ostatnio. Niedawno doczekałam się przesyłki z allegro akcesoriów jubilerskich. Robię z zamiłowaniem naszyjniki i kolczyki.. jednak nie na sprzedaż - za bardzo mi się podobają ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandzik21 -> bardzo fajne te wózeczki, podobają mi się te wzory w koła, a i cena dobra - bo wiadomo że jak będzie dzidziuś to pieniążki się przydadzą, więc wolałabym wlaśnie w takiej cenie zakupić zamiast jakiegoś za ponad tysiąc. A ja w ogóle nie mam ochoty na seks... :( I snów też żadnych takich nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) pije trampki---w sumie ja to nie wiem, co bym chciała:) Ł. mówi, że synuś będzie:) A wózek fajowy, zgrabniutki, moja siostra taki ma i sobie chwali. anda---ja porównywałam,i wychodzą tak samo w sumie-bo dochodzi ci koszt przesyłki, a jak coś ci się zepsuje to odsyłasz też na własny rachunek. A wanienki oglądałam przeróżne, ale zdecyduje się na taką zwykła plastikową, dokupię do niej tylko matę do kąpieli. Estera---super że macie dziewuszkę:) Tease----mmmmmmmm....zupa szczawiowa...:) Nika---no to szykuje się niespodzianka na święta, jak się dowiesz, co tam sobie rośnie:) A sny erotyczne:) Ojej, ja mam takie atrakcje co noc:) Ł. zadowolony:) Agnes---czekamy na wyniki badań:) kycunia---dziewczynka będzie Aniela, a dla chłopczyka myślimy o Borysku gandzik---ja taki zestaw do robienia biżuterii planuję kupić mojej siostrzenicy, niech rozwija dziewuszka zdolnośći:) baaja---ochota przyjdzie sama...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki :) Właśnie wstałam, zjadłam śniadanko i chciałam się podzielić z Wami pewnymi spostrzeżeniemi. Wczoraj byłam w kinie na Dom zły ( polecam, choć czasami straszny i ukazujący tragiczną rzeczywistość) i jak zawsze byłam kinomaniaczką, uwielbiającą filmy psychologiczne filmy grozy, tak wczoraj myślałam że oszaleje. Co chwila się bałam, zamykałam oczy, prawie się popłakałam a wszystkie emocje odczuwałam ze zdwojoną siłą. Potem w nocy zamiast fajniusiego snu erotycznego "dostałam" sen o piciu alkoholu, paleniu papierosów i braniu tabletek !!! he he he niezły wkręt, no nie? chyba miałam za dużo emocji jak na jeden wieczór/noc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! My chcemy chlopca, dziewczynke juz mamy ale jak bedzie druga to tez dobrze:)Bede w Polsce za 3 tygodnie to sie dowiem z usg, mam nadzieje ze w 19 czy 20 tygodniu bedzie widac. Jesli chodzi o brzuszek to mam naprawde duzy, nie da sie ukryc, ze jestem w ciazy:)w normalne spodnie juz nie wchodze, chyba ze sa o dwa rozmiary wieksze;) Pozdrawiam wszystkie majowki i witam te nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni79
No dziewczyny widzę że szalejecie z wózkami i ciuszkami to super Ja też upatrzyłam sobie na allegro wózek i przewijak z wanienką,ale trochę boję się kupować chodzi o te reklamacje, ale to i tak dopiero po nowym roku mam zamiar zacząć tak po trochu żeby tyle naraz nie wydać kasy Ja mam dużą przerwę miedzy jednym a drugim( 7 lat będzie) więc praktycznie wszystko muszę od nowa kupować Jutro idę na wizytę do gienia więc może się dowiem co będzie ja pierwsze trzy miesiące to czułam że córcia ale teraz to waham się wiem ważne żeby zdrowe ale synka już mam.... Jeżeli chodzi o wanienki profilowane to faktycznie niezbyt wygodne i dzieci szybko się do nich nie mieszczą, ale ja tez taką wybrałam razem z przewijakiem ale to ze względu na mało miejsca a i taką duża zwykłą wanienkę to mam po synku to w razie czego potem wykorzystam Pa i udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z mikołajowego wieczora:) Nina ja teraz na horrory też sie nie nadaję, mi ostatnio się śniło ,że bylismy u rodziców na odwiedzinach i mój mąż przyprowadził sobie niby przyjaciólkę, z ktorą jak go wypytałąm był bo mielismy 2 dni przerwy, i on sobie już tak szybko znalazł pocieszycielkę ale strasznie głupią, bo od progu pokazywałą moim rodzicom sukienki i całą torbę perfum jakie jej nakupił:D:D:D, taka głupia siksa:-------------czyżbym zaczynała miec kompleksy:O, a propo ochoty poczekajcie na dalsze miesiące;):D, to są dopiero doznania, a spowodowane jest to zwykłą fizjonomią że to i owo nasze w tym stanie jest bardziej ukrwione, i szybciej i szalenie reagujemy, więc te ktore mogą i tę ktorych mężulkowie chcą szalec to korzystajcie :D:D:D::P:P:P bo potem to różnie bywa z czasem itd:P my po mikołaju obżarci:P następny kilosek do kolekcji, ąż drżę:D:D, i żrę bo nie widac że brzuch wywala bo i tak wywalony:D:D:D i o talię nie trzeba dbac a po porodzie dieta wiecie karmienie, wiec łąsuchujcie do woli:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) Witam nowe majowe mamusie!:) My dziś mikołajkowo - imieninowo, bo mój synuś to mikołaj;) Ten święty nawiedził syna w przedszkolu i zrobił wieeelkie wrażenie. Nawet nie tyle prezenty które w przedszkolu i w domu dostał co ten mikołaj;) Ja jutro mam lekarza i mam nadzieje że mnie uspokoi. Nadal nie czuje ruchów takich jak powinnam. Tłumaczę sobie że jestem ponad 10kg ciezsza niz przy 1 ciąży, ale i tak się boję... jutro też konczymy w pracy projekt i bedziemy mieć kilka dni luźniejszych. Połówkowe prywatnie mam 22.12. jutro tylko rutynową wizytę ale moze sie lekarzowi bedzie chciało zrobić dłuzsze usg i moze zobacze co ten mój dzidziuś ma między nózkami... Co do płci i chęci... ja wcześniej czułam że będzie dziewczynka. Teraz w sumie sama nie wiem. Mam już syna, ale nie obrażę sie jak będzie drugi. Przy pierwszym to tak straaaasznie chciałam mieć syna, teraz mi to szczerze obojętne. Fajnie byłoby mieć parke, ale w perspektywie czasu i tego że dzieci razem będą miały pokój to nie wiem czy nie lepiej byłoby dwóch chłopców. Co ma być to będzie, byle zdrowe. Widziałam że wózki oglądacie. Ja już dawno po zakupie;) juz mi stoi od miesiąca w pokoju. Ja wybrałam sobie taki: http://www.allegro.pl/item832560620_wozek_jane_slalom_pro_gondola_fotelik_j01_active.html kolor czerwony z czarnym - troche inny jak tu. pije trampki - własnie słyszałam 2 niepochlebne opinie o tych wózkach... od dwóch kolezanek które kupiły w tamtym i na początku tego roku. W każdym razie zachowaj sobie gwarancję;) A kolorki - oba ładne. Mój brat ma czarno - pomaranczowy wózek dla synów więc nie jest powiedziane że jest dziewczęcy. Wanienki profilowanej bym nie kupowała bo w sumie ona tylko na chwile sie sprawdzi... a i dziecko sie wierci i tak:) ja miałam zwykłą najzwyklejszą i jedną ręką trzymałam a drugą myłam dziecko. Na dno dawałam pieluche tetrową zeby sie nie ślizgał i było ok. Ja oglądam teraz leżaczki i karuzelki bo wszystko inne juz raczej mam po synku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś mikołajkowo i miło od rana :D a mi dzidzia zrobiła prezent i dizś rano poczułam pierwsze ruchy :) taka jestem szczęśliwa ze nie wiem :):):):) Zakupów nie robię jeszcze. Jeszcze czasu tyle ze zdązę. Poczekam na nowe modele po nowym roku, moze jakieś wzory, a i pewnie mi jeszcze nowych pomysłów 1000 przyjdzie do głowy. Na wiosnę zaczynamy remont na dodatek(urządzamy sobie poddasze mieszkalne) to też zobaczę jak z funduszami będzie.Na razie na kupkę wszystko odkładamy ;) ale wy laski widzę szalejecie zakupowo :D ja jakoś na razie nie mam nawet tyle energii żeby się za to zabierac :) miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisalyście:)Fajnie. Ja tez sie pochwalę. Bede mieć synka :P Bede Grześ albo jak przekabacęmęza Miłosz:) Kucynka ja tez jestem w 16tc, a w sielpniu zanim zaszlam w ciaze polonilam w 5tc :/ Ale jakos sie nie maltwie wcale. Bo juz jest sie na pewno czym cieszyc :) Nawet sobie w piatek kilka ciuszkow juz kupilam bo nei wytrzymalam:) 3majcie sie piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Mikołajki udane. Dzis moj tata wrocil z wizyty u siostry w Anglii i przywiozl mi ciazowe dżinsiki i koszule :D jednak chyba tam jest wszystko tansze niz u nas w sklepach, przynajmniej ja na takie tanie sklepy u nas nie trafilam :) choc na allegro mozna cos fajnego wyrwac w dobrej cenie.. poza tym tak obzarłam sie slodyczami ze teraz mnie muli strasznie.. wydaje mi sie ze czuje ruchy ale sama nie jestem pewna czy to to, wczoraj juz cos czulam jakby mi sie wiercilo cos w brzuchu ale nie potrafie jakos odroznic czy to po jedzeniu moze jakies skurcze jelit czy co :> ale takie to dziwne wiec moze dzidzia :) w kazdym razie czuje nerwy przed jutrzejsza wizyta u gina.. zawsze tak mam ze sie denerwuje i juz o niczym innym nie mysle a to dopiero po pracy, jakos wytrzymam mam nadzieje :/ dam znac jak pojdzie :) trzymajcie sie do jutra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkiełko u mnie ta sama opcja współnego pokoju, wiec w tej obojętności na płec dzidzi,z drugim chłopczykiem byłoby już bardziej praktyczniej:P:D, ale się na zadne nie pogniewam byleby zdrowe było i równie dobrze psotliwe:D:D:D jak starsze;) na wózek bedę polowac po nowym roku, wiec co chce, ale w niektorych sklepach jeszcze nie widzałąm, wiec czekają mnie maratony, tym razem musi to byc namacalny zakup:), teraz nie mam czasu na takie ogladaniej już przygotowania do świat za pasem rodzice do nas mio przyjeżdżają:):), bardzo się cieszę, wiec zakupki po nowym roku:):) wanienka jak najbardziej najzwyklejsza moje dziecko pluska się w niej do tej pory, taka z abs, wanne mamy za wielką, a ten dziennie musi sie wymoczyc, a wanienka pełna ma wody po pachy, wygrzeje się, wychlapie, jak stado kaczek, nie kupowałąm żadnych siedzidełem ani wkłądek, wg mnie są to zbędne wydatki, stojak do wanienki na początek jak najbardziej polecam można dzidzi kąpac w ciepłym pokoju i siup szybko na przewijak by zaraz ubrac, jeżeli będziecie miec przewijak w pokojach:), miłej nocki:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko -> wózeczek fajny, ale nigdy w życiu nie zapłaciłabym za wózek 3 tysięcy, dołożę trochę i można używany samochód kupić :P Jak już pisałam wolę kupić coś tańszego, żeby więcej pieniążków dla dziecka zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×