Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

elo:) pije trampki - siła grawitacji i działalność fizjologiczna naszego organizmu ma to do tego, że wszystko co zapodasz - wydalisz:) globulki dopochwowe sie rozpuszczają w środku, zadziałają a potem już w innej postaci wypłyną sobie na zewnątrz.. ja w listopadzie wciskałam takie żółte, płaskie, ogromniaste czopki. nie dość, że strasznie trudno było je zaaplikować, to jeszcze gdy już wyciekały na zewnątrz, to miałam wrażenie, że jestem jakąś fabryką żółtego cementu, bo widok na wkładce właśnie przypominał mokry cement:) anda - ja miałam ostatnio pomiary miednicy - mam podobno idealny wymiar hehe. no i z tego co wiem, nasza waga ciała i jej stosunek do wzrostu nie ma tu najmniejszego znaczenia.. osobiście znam dziewczyny, które są chude, wątłe a mają szerokie miednice i na odwrót. w ostatniej fazie ciążowania wyczuwane mogą być mniejsze ruchy naszych brzdąców. nie mają tyle miejsca co wcześniej na jakąś tam akrobatykę. ja dla przykładu odczuwam albo takie wypychanie dupki i nóżek małego, że tylko taka gula niczym alien się przesuwa wzdłuż mojego brzucha, albo z kolei kopie jak szalony, tak że mam serdecznie dość a cały brzuch się trzęsie jak przy kankanie:) no ale przez większość dnia nic nie czuję. apetyt pod koniec faktycznie mniejszy i waga może spaść. mnie się zatrzymała, co też jest dobre:) depilacja to dla mnie masakra! nic nie widzę, robię wszystko na czują, po omacku, w lusterku sprawdzam tylko efekt końcowy. najgorsze jest jednak to, że takie golenie trwa około pół godziny i przy każdym moim pochyle dostaję zgagi, więc wchodzę do wanny z mlekiem:D jak będzie wyglądała depilacja po porodzie? przecież to wszystko będzie podrażnione, skóra wrażliwa, pod uwagę biorę również najczarniejszy scenariusz, że mogą być szwy.. no a ja jestem z tych ludzi, którym wlosy szybko rosną i są ciemne więc jakoś sobie tego nie wyobrażam. no i wstydliwe to jest, nie ma co sie okłamywać. futerkowy okres się skończył wraz upadkiem komunizmu, więc należy być gładkim i powabnym, no a boję się, że nie będę w stanie tego tak utrzymać z powodu bólu:( kojoneczka - mój po wczorajszym też stwierdził, że odpuszczamy. przyznam się, że po takich ekscesach nie za fajnie się czułam. ból brzucha się nasilił i serio modliłam sie tylko, by nie urodzić, bo musiałabym słuchać potem gadki mojego męża "a nie mówiłem?" poza tym mój małżonek stwierdził, że dostarczy mi endorfin w inny sposób i planuje jakiś występ taneczno-wokalny hehe. strach się bać:D o malowaniu paznokci u stóp nie wspomnę. mój próbował raz i pomalował mi 3/4 paznokcia ale i połowę palca więc se odpuściliśmy;) zazwyczaj miałam krwisto czerwone lub purpurowe ale podobno idąc do szpitala należy mieć naturalne kolory, bo gdyby coś się działo, załoga obserwuje czy stopy nie zsiniały - a jak zsinieją, zaczną od paznokci.. więc teraz maluje na jasno. nie wygląda to jak czyn kosmetyczki, no ale trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gynofrela
kto usunal zdjecia z maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie piszcie ze ktoś usunął fotki ,nawet nie zdążyłam zobaczyć albo mamy jakąś szuje wsród majówek albo ktoś nieodpowiedni dostał hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo, to na pomarańczowo nie ja pisałam!!!!!!!!!!! poza tym mam zapisany nick i nigdy nie wyświetlam się w innym kolorze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeeeeeej ktoś faktycznie usunął WSZYSTKIE zdjęcia!!!!!!!! kurde, nie wiem kto jest takim idiotą, że wchodzi tu i zachciewa mu się mieszać, podjudzać - to już nie pierwszy raz! brak ci czasu? zajmij się szydełkowaniem a nie podpinaniem się pod innych, obrabianiem dupy jak kto wygląda, pisaniem osądów w stosunku do niewinnych osób a w efekcie końcowym kasowaniem wszystkich zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Właśnie sprawdziłam i poczta została wyczyszczona... nie wiem kto miał w tym jaki interes ale trochę niefajnie że mamy taką dwulicową osobę w składzie. Co do tych tabletek dopochwowych to też brałam w 1 trymestrze i tez większość wypływała;/ Odejście wód - u mnie w 1szej ciąży nie dało się z niczym pomylić. i ich na prawdę duuużo było. Ja wczoraj dopakowałam torbę do szpitala (a nawet dwie bo biorę osobną dla dzidziusia) i czekam na godzinę zero;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze to jedna z nas bo przecież tylko majówki i to nie wszystkie miały dostęp do maila. to juz nie pierwsza akcja, pamiętacie np. akcje z tabelką? Mam duży niesmak po tym co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że to jedna z tych co jej tabelka nie odpowiadała ... jak bardzo będziemy chciały to i tak po wysyłamy sobie zdjęcia na prywatne poczty ... przypomniałyście mi że nie mam jeszcze drugiej koszuli do szpitala ,kurcze muszę wreszcie poszukać ... a jak jest przy porodzie ,chyba dają szpitalną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym koleżanko z pomarańczy - gdy już chcesz się pod kogoś podpiąć, weź pod uwagę najpierw wszystkie niezbędne detale!! ja ZAWSZE piszę litery takie jak "ż" "ą" "ł" ... śmiać mi się chce. myślałam, że mamy tu do czynienia z dorosłymi i rozsądnymi babami a tymczasem taki klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfnofrela ---lej na nią ,już wcześniej wyszło że jest między nami jakaś ciężarówka której TROCHĘ bardziej hormony szaleją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moderator strony chyba moze to sprawdzic, nie znam sie za bardzo na tym ale w informatyce takie slady nie gina, nie wiem gdzie macie zalozone to konto, moze da sie sprawdzic i skonczy sie anonimowosc tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije trampki - u mnie nei dawali ale co szpital to obyczaj. Lepiej mieć swoją, ja spakowałam 3 na wszelki wypadek. Dziewczyny które bierzecie ZZO - kiedy robicie pod znieczulenie badania? ja myślę żeby zrobić w następnym tygodniu ( trochę ponad 2 tyg do terminu), mam nadzieję że trafię z ważnością badań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone szkiełko - ja robiłam badania w zeszłym tygodniu, w środę a w niedzielę byłam u anestezjologa. termin mam na 4maja a lekarz potrzebował ukł.krzepnięcia, oznaczoną grupę krwi, morfologię, kartę ciąży. założył mi kartę konsultacyjną i jak się zjawię z tobołami i bólami na oddział, mam powiedzieć przede wszystkim położnej, że takowa założona. ona będzie mi monitorowała rozwarcie i w odpowiednim czasie - jeśli się nie rozmyślę - da znać lekarzowi aby zapodał zzo. ja tez biorę 3 koszule - do porodu taką przydługaśną koszulkę polo. gdy będę w pozycji stojącej, muszelka będzie zakryta, bo koszulka jest do połowy uda. no i ma guziczki więc cyc też szybko wyskoczy jakby co;) rozstępy na moim brzuchu prądkują:( jest ich więcej mimo tych wszystkich zabiegów. są bezbarwne ale z dwóch kresek o dł 2 cm zrobiło się więcej maleńkich pęknięć wokół tych dwóch dwucentymetrowych. może serio warto byłoby urodzić wcześniej aby już nie rozstępować więcej? hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi koszulami to trochę porażka bo mam jedną ale kupiłam dawno dawno temu w Niemczech a wszystkie które widzę u nas z guziczkami to są dosłownie babcine .... wiem że poród to nie rewia mody ale jak myślę że mam założyć coś takiego to mam dreszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę na inny temat, ale mam pytanie i może któraś z was miała do czynienia z takim problemem. Od kilkunastu dni boli mnie spojenie łonowe. Nie mogę spać w nocy, bo ból przy przewracaniu się z boku na bok jest nie do wytrzymania. Nie mogę też wstawać po dłuższym leżeniu i siedzeniu. Cierpię niemiłosiernie i czuje sie tak jakby mi się rozrywała pipka. Koszmar! Moja beznadziejna ginekolog powiedziała mi wczoraj, że jest to prawdopodobnie rozejście się spojenia łonowego, ale że i tak będę miała cesarkę, wiec nie ma sie czym martwić, bo to może być zagrożeniem i problemem przy naturalnym porodzie. Ogólnie mnie olała. Ja jednak nie mogę normalnie funkcjonować i boje się czy nie będzie z tym później jakiś problemów. Może ktoś co wie na ten temat. Poród za tydzień, a ja modle się o każdą minute bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije trampki wlasnie dostalam wyniki wymazu po wizycie w szpitalu i pociesze cie jednak udalo sie wytepic moja bakterie zwyciestwo, ale sie ciesze, Tobie tez sie uda ja zabic, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję ja mam kilka koszulek z których chyba jedna jest taką stricte koszulą nocną. mam też taki przydługawy podkoszulek, krótką sukienkę na ramiączkach ( dobrze sie karmiło) taką zwykłą bawełnianą. Mam też jedna z rozcięciami na piersiach, zobaczymy jak się sprawdzi, podobno nie za fajne takie koszulki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzesz ku.rwa jego mać ze się tak brzydko wyrażę !!!!!!!! Jak tak można, hę? Trzeba być niezłą świnią by zrobić coś podobnego 😠, ale wiecie co Dziewczyny - nie dajmy się!!!!!!!! Pozwoliłam sobie zmienić hasło do naszego e-maila - wyślę zaraz to niektórych z Was, tych co do których mam bezwzględną pewność - proszę byście przysłały swoje brzuszki i kąciki dla Malców tak jak wcześniej - niech sobie szmata nie myśli że nam zrobiła wielkie halo!!!! Ja osobiście mam podejrzenie kto to jest, na razie przemilczę.... Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze jakas lafirynda ma tutaj rozdwojenie jaźni, ja pierdole kobieto wez sie ogarnij jak nie masz lepszych rzeczy do roboty :O Moze faktycznie bedziemy wysylac na swoje maila albo co, przy każdym czarnym nicku jest mail...ale szkoda bo to taka nasza historia wspólna była :( Pije trampki fajne koszule sa na allegro wcale nie takie babcine, ja mam 3 fajne i jedna babcina jeszcze nie wiem bo dziwnie mi ja nawet na poród ubierac ;) a co do globulek to niestety przestalam wietrzyc muszelke w nocy tylko normalnie z wkladka spalam bo plynal żółty cement ;) Wczoraj sie najadlam stracha bo tak mnie pod wieczor podbrzusze bolało i kłuło i cykałam że może juz cos sie zaczyna.. i chyba tez odłoże seksik do tego 37 tygodnia bo w trakcie jest ok ale później uczucie takiego ciążenia w podbrzuszu i latam do wc co 5 minut wypuscic 3 kropelki :) Gryfnofrela jakie seriale ogladasz? :) Kotik ja tez mam różnice w wymiarach dzidzi i dopiero teraz sie temu dobrze przyjrzalam i chyba spytam lekarza czy to OK , bo tylko kosc udowa mial zgodna z tyg. ciazy a glowka sporo wieksza i brzuszek tez, ale lekarz mówił wtedy że wszystko jest jak w najlepszym porzadku, w kazdym razie dzisiaj ide i jak nie zapomne to sie go spytam :) Baaja co do depilacji to jade na czuja po całości w wannie przyjmując różne dziwne pozycje, a wykanczam juz na stojąco opierając gdzies jedną nogę, niestety należę do tych co słyszą jak im włosy rosną w nocy i najlepiej gdybym goliła się codziennie i tez mi spędza sen z powiek jak to będzie po porodzie czy da rade się ogolic czy zarosnę jak małpa :D choc w sumie jak sobie pomysle ze bede i tak poginac z jakims podkladem w gaciach to mi wszycho jedno juz :O i tak maz zobaczy ja dopiero jak wszystko bedzie cycuś glancuś :D Nika to podałaś kolejny dobry sposób na zrobienie "2" , kefirek jest podstawą :D Anda nie słyszałam o mierzeniu miednicy i chyba też się spytam lekarza, i też jakaś nadzieja na cc pojawiła się w myślach :) Paulina matko święta 3 razy to jakis sport ekstremalny juz dla mnie w tej chwili, zastanawiam się czy dzisiaj się jeszcze pojawisz czy już może porodówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes , napisz pozniej co ci powiedzial i jakie dokladnie masz wymiary ac, bdp, fl na ktory tydzien. Mam nadzieje ze tak czasem moze sie zdarzyc i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotik--- mam nadzieje że wytępię tego nie proszonego gościa :D agnes---zaraz lecę na allegro szukać koszul ,może zdążą dojść :D broneczka---dobry pomysł ,wiadomo które majówki są cały czas ,które z doskoku i które juz nie piszą ,wystarczy przejrzeć ostatnich pare stron ... Nika---mój mały tez będzie Dawidek ,to tak na dzień dzisiejszy :D aaa i jeszcze co prawda dawno dawno fotki nie wysłałam bo ostatnia mam chyba z 20 tc ale proszę o hasło w razie co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije trampki zamówilam np cos takiego http://moda.allegro.pl/item994759198_muzzy_rozne_wzory_koszula_nocna_do_karmienia_s.html i fajnie wygląda i taką http://moda.allegro.pl/item990000807_koszula_nocna_dla_karmiacych_wygodna_r_38_m.html tez jest OK :) Kotik napiszę na pewno, muszę sobie zapisac pytania do lekarza, sama tak trochę się tym martwił, ale wiesz sprawdził wtedy mózgowie i wszystkie narządy i wymiary i mówił że jest wszycho prawidłowo no ale muszę dopytac... poza tym jakies usg by sie przydało.. Broneczka good idea, tez nie wszystkie dziewczyny które dostały hasło wstawiły swoje zdjęcia np, mysle ze ta cos tak krytykuje to swojego zdjecia raczej nie wstawila, moze pozazdroscila wczoraj jak te pokoiki wszystkie piekne, juz sama nie wiem ale jakas choroba psychiczna mi to zalatuje no bo kto normalny tak robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko loko ponieważ uważam że takie pasożytnictwo powinno być tępione już powzięłam odpowiednie działania :D Na razie nie wysyłam Wam namiarów, bo czekam na pełną listę nr IP od moderatora naszej poczty... Poczekajcie z przesyłaniem fotek jeszcze dziś, ok? Wieczorem jak przysiądę i sprawdzę jeszcze parę rzeczy to napiszę Wam co i jak, póki co uciekam do PZU .... :) 🖐️ I z góry mówię, że będę waliła wprost w razie czego, tyle że będę miała odwagę zrobić to ze swojego czarnego nicka a nie pomarańczy.... bez odbioru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotik - ja dla przykładu podam ci wymiary mojego malucha z usg z zeszłej środy. wiek ciąży wg OM - 37w1d wiek ciąży wg USG - 36w6w termin wg OM - 04-05 termin wg USG - 06-05 BPD - 9,11cm 37w0d granice(33w5d - 40w1d) HC - 33,78cm 38w5d (36w0d - 41w3d) AC - 32,66cm 36w4d (33w4d - 39w4d) FL - 6,85cm 35w1d (32w2d - 38w1d) miałam robione 2 usg w 2 dni pod rząd - prywatnie (wymiary powyżej) i u mojej lekarki prowadzącej. pomiary są podobne i obydwoje lekarze stwierdzili, że wszystko jest okej, dzidzia w porządku więc nie ma powodów do zmartwień, z resztą ja ich nie miałam :) no ale jak widać na załączeniu, wymiary są dość rozciągnięte.. głowa do góry a jeśli naprawdę się zamartwiasz, to podpytaj lekarza, upewnij się, że nie masz powodów do zadręczania mierzenie miednicy było moją ostatnią szansą i nadzieją na to, że będę miała cc. moja wada wzroku lewego oka -0.5 tylko rozśmieszyła lekarza:D bronka- - dostałam. dzięki za "bezwzględną pewność":D ja mam też podejrzenia, bo był fakt z tatuażem zuzi, oskarżeniami pod adresem szubi i to się zbiegło z tym, że kilka osób prosiło o adres i hasło a nie wszystkie z nich zamieściły swoje foty.. przeprowadźmy śledztwo:D:D:D zatrudnijmy agnes- ta ma niezłego nosa do tropienia heeh agnes- obecnie jestem na etapie ostatniej serii desperate housewives i grey's anatomy:D jeszcze tylko parę odcinków - mam nadzieję, że zdążę przed wykluciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Co do e-maila to wczoraj wieczorem wchodziłam i oglądałam wasze zdjęcia więc, którejś musiało się nudzić w nocy i je wykasowała. A ja świeżo dodałam swoje zdjęcia, parę dni temu :-(. Dzisiaj mam spotkanie u położnej, i muszę wam powiedzieć, że mi żadnych badań pomiaru dzidziusia czy wymazu nie robią. Nie wiem dlaczego, czy tak jest w UK? Moje spotkanie z położna wygląda tak: sprawdza moje ciśnienie, tętno dziecka, mierzy brzuch i po tym rozpoznaje czy dziecko jest prawidłowo rozwinięte jak na swój tydzień i bierze mocz do badania czyli zamacza kawałek tasiemki w moich siuśkach i jak się zabarwi na jakiś kolor to mówi że jest np za wysoki cukier ( gdzie już miałam tak 2 razy). Ale tutaj jest że za każdym razem na spotkaniu sprawdza ten mocz i dopiero na trzecim spotkaniu jak jej wykaże wysoki cukier daje skierowanie na badanie krwi. Więc dzisiaj mam spotkanie z położną i jak wyjdzie mi wysoki cukier dostanę skierowanie na te badania. Trochę to dziwne jak dla mnie, powinny chyba od razu zrobić badania a nie czekać 3 tygodnie. Dzisiaj jadę do położnej bez męża, zobaczymy jak się z nią dogadam :-), bo mój angielski do najlepszych nie należy, jak muszę to się dogadam :-). Pozdrawiam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Broneczxka, wlasnie chcialam wejsc na nasze konto... * Bergamotka, mam takie same dolegliwosci, ciezko spac, ciezko wstac nie mowiac o chodzeniu. Jestem w ogole podlamama, zle sie czuje i jeszcze zadnej litosci z meza strony. Nawet nie zapyta (chocby z grzecznosci) czy nie potrzebuje czegos.Czy tylko ja trafilam na takiego bezdusznego padalca?! Chce mi sie wyc, chcialabym zostawic to wszystko w cholere i wracac do Polski.. Nie moge sie denerwowac zeby nie wyladowac w szpitalu, ale wez tu sie nie wkur...jak wszystko jest wazniejsze niz ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurnaa co za kwoka no !! przykro troche no ale co zrobic... ja wysle jeszcze raz. 5 minut roboty wiec spoko :) Agnes ja po wczorajszym zwatpilam jak to jest... heh od tygodnia mialam zawsze wieczorem jakies skurcze i twardnienia. za to wczoraj po tych 3 akcjach to doslownie nawet na sekunde sie brzusio nie spial... nie mowiac juz o jakis bolach. ale i tak nie zrezygnuje z tego. jesli nawet nie wywola to akcji porodowej, to te chwile przyjemnosci za pare dni beda na wage zlota :P jakos usnelam bez tego big maca i myslalam, ze juz rano mi odejdzie ochota tak jak broneczce, ale u mnie to chyba nie dziala ;p tak wiec wskakuje w spodnie i biore lubego na miasto ;p przynajmniej obiad mi dzisiaj odejdzie ;p Gryfnofrela ja pogrzebalam troche w necie na temat tych rozstepow i teraz juz jestem calkiem spokojna ;p;p balam sie jakiegos laseru itp wiec znalazlam krem :) ponoc jest swietny, opinie same pozytywne. ''StriVectin SD'' sie nazywa wiec sama mozesz sprawdzic :) ja juz sobie zamowilam i niedlugo go bede miala :P jesli boisz sie ryzykowac z cena to ja zrobie dla porownania zdjecia moich kresek teraz, i po tej 6 tygodniowej kuracji i wysle Ci na maila, to sobie obczaisz. mam nadzieje, ze dziala tak jak jest napisane. jesli tak to juz jestem pewna,ze zyjemy w swiecie, gdzie nie ma rzeczy niemozliwych :) POzamawialam sobie wlasnie takie koszule do karmienia z allegro i powiem wam, ze wygladaja calkiem calkiem :P nie jak takie typowo babcinne. pogoda jak w wakacje... az sie boje czy jakas jesien nie zawita w lipcu bo chyba nie zniese! no ale puki co lece na sloneczko buziaaakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfnofrela Wielkie dzieki, to jestem spokojniejsa myslalam ze wszystkim wzystko sie zgadza ze tylko ja taka pechowa i lapie co chwile jakies problemy. Pzryznam sie wam ajkiego ja mam pecha musialam ic do zpitala b o dostalam krwawienia z szyjki po tym jak chcialam zaaplikowac sobie tabletke dopochwowa, nie wiem jakim cudem to sie stalo ale wyglada na to ze u mnie tak sie obnizyla szyjka, na wszelki wypadek pisze zeby ktos tez tak nie zrobil. U mnie eksiku brak od 7 tyg, ciagle zagrozenia wiec nie mialam jak sprawdzic ze tam juz takie zmainy. Trzymam kciuki za wyjasnienie sprawy emaila, ja go nigdy nie milam ale i nie uzywalam ale nie godze sie z taka postawa ze nikt nie widzi to wszystko wolno, trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje czyny. Powodzenia w sledztwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryfnofrela fajnie że podałas te wymiary, jakos tak spokojniej na duszy... hehe ja co prawda namiętnie ogladam ostatnio tylko Lost ale mam taka jazde z filmami bo tyle tego do obejrzenia i boje sie ze po porodzie to juz nie bedzie czasu :) eee co do tego szpiegowania to Broneczka lepsza jednak bo ja bym z tym IP nie wpadła chyba ;) Dressmaker no ja tez bylam wczoraj nawet późno bardzo, a jak otworze czasem pocztę to trzymam tak stronę spuszczoną i mogłam ją odświeżać grubo po północy jak wyłączałam kompa to wszystkie zdjęcia jeszcze były więc to zdarzenie chyba z dzisiejszego ranka.. trudno powiedziec zobaczymy co Broneczka wyszpieguje :D ja tym czasem oddam się urokom depilacji bo nie wiadomo czy dzis na wizycie bede sie rozkladac czy co :D ale ktg bedzie na pewno :) buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×