Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

dressmaker ja mam tak samo jak Ty... Z tym, ze jesli cos mnie nie pokoi to odrazu mowie poloznej, i zleca mi dodatkowe badania... sama wiesz, ze im trzeba troszke podpowiadac, wiec jesli masz jakies objawy to wyczytaj w necie co to moze znaczyc i rozmawiaj z nia... wg ich zasad powinnam miec 2 usg w czasie ciazy, a mialam 4 :) tak samo co druga wizyte bierze moje siuski do laboratorium, a nie tylko tymi paskami sprawdza. Bo wiadomo te paski to o kant dupy rozbic hehe;p Nawet jak mnie mojej siostry piesek uszczypnal troche w reke w niedziele wielkanocna, to zadzwonilam na odzdzial do szpitala, spytac sie poloznej czy nic mi nie grozi, to jakas dyzurujaca polozna za pol godziny zjawila sie u mnie w domu i pobrala krew itp. a na drugi dzien nie bylo sladu zadrapania, ale ja bylam spokojniejsza. takze dziewucho walcz z nimi i mow, ze chcesz miec jakies badania bo inaczej sie bedziesz marwtic a do tego oni nie dopuszcza :) ja mam bardzo mile doswiadczenia z ang sluzba zdrowia (tfu tfu zeby nie zapeszac). powodzenia na spotkaniu :P ja mam jutro. aa i przepraszam, ze ja nie uzywam polskich znakow, ale nie mam polskiej klawiatury.,. nie wiem czemu jakas lipa hehe jakby komus przeszkadzalo, to jeszcze raz sorki;p Mam nadzieje,ze da sie przezyc heh ciaooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO ja też wciągam na bieżąco Lostów i Gotowe na wszystko :D Do tego dochodzą mi Pamiętniki wampirów, Amazing Race i... 90210 :P Taki to mam tydzień pracowity hihihi :D Dzis na KTG byłąm w szpitalu i polska służba zdrowia po raz kolejny mnie nie zawiodła... czekałam 2 godziny na pomiar! A potem...uwaga uwaga...czekałam kolejną na lekarza, który wynik miał zinterpretować. Jak się pojawił, rzucił tylko okiem i mruknął :"No tu wszystko dobrze. Do widzenia" AAAA! Myślałam, że mnie szlag trafi! Uh! Ja podobnie jak Kotik nie zdążyłam nawet fotek waszych zobaczyć, bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes3d - fajne te koszule, funkcjonalne i nie żadne 'babcine' :D zamówiłabym sobie do szpitala, ale znając moje szczęście to zanim bym się doczekała przesyłki to już bym w domu z maleństwem siedziała... :P No a z tym mailem to normalnie brak słów... Też uważam, że wykasowała to wszystko osoba, która nic tam nie wysyłała, a tylko wchodziła oglądać. Dobrze, że wczoraj wieczorem jeszcze zdążyłam zobaczyć nowe zdjęcia z brzuszkiem i pokoikiem :) Ja się przyznaję bez bicia, że zdarzało mi się, że wyrzucałam do kosza maile reklamowe stamtąd :D ale to raczej pod dobry uczynek zalatywało :D bo nikt chyba nie miał ochoty oglądać spamu :) niezapominajka1101 - a próbowałaś wylać swoje żale mężowi? Może on nie zdaje sobie sprawy, ze robi coś nie tak... Ja znowu mam nieraz w nocy olbrzymią ochotę na taką zapiekankę z pieczarkami i dodatkami, a smakuje mi tylko z miejsca oddalonego 26 km od mojego domu :D tak że zasypiam z myślą o tej zapiekance i wiem, że jej nie zjem - to jest dopiero straszne :D I na frytki też mam ogromną ochotę, ale jak już je mam przed sobą to mi jakoś ta ochota przechodzi :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka1101 - ja się wkurzyłam i stwierdziłam, że nie będę cierpiała i sie martwiła. Ide dzisiaj prywatnie do ginekologa ( zastępca ordynatora szpitala w którym bede rodzić). Lekarz bierze za wizytę z usg 150 zł (troche drogo), ale ja nie wytrzymam jeszcze tygodnia w bólach. Chcę sie upewnić, że po porodzie mi sie całkowicie to spojenie nie rozejdzie i że dzidzus nie będzie mial mamy w gipsie. Moją koleżankę, która miała rozejscie sie spojenia łonowego po porodzie wsadzili w gips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, paulina, to że nie używasz polskich znaków chyba nikomu nie przeszkadza. ja to podałam jako argument w podważeniu tezy, że coś tam napisałam.. teraz jak się patrzę to wiem, że to argument z dupy heeh. dzięki za namiary na krem - zaraz se obadam w necie co i jak:) a ja się muszę pochwalić, że chód kaczy mam już za sobą:) no i brzdąc już nie uciska na nerw kulszowy więc hasam jak sarenka:D aż jakoś tak dziwnie. dodatkowo mój kumpel Włodek zniknął. nie ma go. chyba zawstydzony schował się do środka - tam gdzie jego miejsce, a tam zginie w zapomnieniu, niekochany, sassssasaaaaa. sprawdzałam dziś, czy cycki coś ruszyło - jakieś tam minimalne białe kropki wypłynęły po nacisku ale szału ni ma. ja to w ogóle myślałam, że siara/pokarm ma wypływać tylko z "cypla" a tymczasem wczoraj wyczytałam, że pierś podczas latkacji przypominać będzie rączkę z prysznica- - pokarm będzie sikać z każdej możliwej dziurki:) tego to ja durna nie wiedziałam:D nie raz tak myślę, że z moimi prawie trzema dychami na karku to serio jakaś taka nieżyciowa jestem:D:D kirsten - kulosz się jeszcze czy rodzisz??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, wk... jestem na maxa,bo właśnie doszły moje wyczekane rzeczy z PL i baaaardzo się zawiodłam:(Nie dość,że wanienka połamana,brak kilku rzeczy (a wiadomo jak oni uwielbiają reklamować-sam kurier mnie kosztował 500zł),to jeszcze inne kolory,albo na obrazku cud-miód a w realu kicha:(A tak się cieszyłam na tego kuriera... Jutro ostatni dzien antybiotyku a w czwartek mam wizytę w klinice,mam nadzieję,ze mnie lekarz troche uspokoi bo naczytalam sie o tej opryszczce i mam jazdy,że ją sobie "tam" przeniosę. Co do koleżanki pomarańczy-broneczka daj tylko na sukę namiary;)Swoją drogą ja swój typ też mam.Szkoda tylko,że nie obejrzałam waszych zakątków,a i zdjęć od stycznia nie dodawałam,bom hipopotam. Miłego dnia,ja mam dziś fryzjera,moze mi trochę poprawi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poratujcie mnie radą. Odebrałam dzisiaj wyniki z wymazu z szyjki macicy i napisane jest: 1. enterococcus sp. nieliczny 2. staphylococcus spp. koagulazoujemny nieliczny Nie wiem czy to coś poważnego. Wizytę mam dopiero w przyszły poniedziałek a nie wiem czy nie powinnam wcześniej brać jakiś antybiotyków na to. Jeszcze jedno pytanko. Zdecydowałam się na ZZO i robiłam badanie układu krzepnięcia krwi i jedyny niepokojący mnie wynik to Fibrynogen 563 a norma jest do 392. Czy któraś z Was też tak miała? A co do naszej poczty to brak słów... Szkoda bo już ładny komplecik był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam wizytę koleżanki;) Fajnie sobie poplotkować i w ogóle poprzebywać z ludźmi bo odkąd siedzę w domu to czuję się jak pustelnik;P Broneczka - jak się czegoś dowiesz to mów otwarcie kto to, takich osób należy unikać. Ja piszę na kafe od 2005 roku, widziałam niejeden podszyw i niejedno świnstwo. Na lipcówkach 2006 też miałyśmy pomarańczowe ataki, koniec konców wyszło kto to - moderka pomogła. Ale nim wyszło kto to robi posypały się 2 tematy, przeniosłyśmy się na prywatne forum z tą fałszywą osobą. Potem ją wywaliłyśmy ale niesmak pozostał. Bergamotka - napisz jak po wizycie. Gdzie koniec konców chcesz rodzić? Widziałam na innym temacie że chodzisz do Kosiby i nie jesteś zadowolona, też słyszałam o niej nienajlepsze opinie. Dziewczyny kupowałyście/kupujecie leżaczki bujaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Mam termin porodu na 19go maja,a na ostatnim USG wyszlo,ze mialabym rodzic 2go maja... Czy myslicie,ze moge urodzic wczesniej? Mala jest duza i dobrze sie rozwija,2 tygodnie temu miala juz 2,5kg!!! Jutro ide zrobic wymaz. Cos sie zle ostatnio czuje a do pracy chodze aby chodzic ,do niczego juz sie nie nadaje i ledwo nogi za soba ciagam...Kiedy to sie skonczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z was pisala tez wczesniej o bolu w prawym boku. Jak to sie skonczylo? Czy to moze byc cos powaznego? Bo 2 razy w ostatnich dniach zdarzylo mi sie,ze bollo mnie w boku tak,ze nie moglam funkcjonowac,ale polezalam i jakos przeszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dwa dni temu bolalo w prawym boku a pozniej mialam trzy dosc bolesne skurcze calego brzucha ale wzielam nospe, polezalam i przeszlo. Teraz jest wszystko dobrze ale i tak napedzilo mi to stracha i wzielam sie za ostatnie przygotowania na nadejscie nowego czlonka rodziny. Najgorsze jest to, ze ciagle jestem sama w domu z corka i nic nie moge zrobic na spokojnie bo we wszystkim chce mi pomagac:) Pewnie bedzie tak, ze skoncze porzadki, zakupy i prosto po tym pojade do szpitala:)a mialam nadzieje jeszcze na troche odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do paulus Nie jestes sama,ja tez czasem boje sie,ze nie zdaze odpoczac i prosto z pracy pojade do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziwnie tak jak się śledzimy i niektórzy robią takie świństwa. Nie widzę sensu...No nic, zaniedługo dojdziemy prawdy hehehehe :P Mnie teżczasem kłuje i mam złe przeczucia i teżneistety droga niezpominajko mój mąz oprócz tego że przestraszył sie wywołania porodu seksikiem to jakoś niespecjalnie sie mnna przejmuje. Sprzatam, zmywam, gotuje, piore,prasuje, robie zakupy i starszakiem po powrocie z przedszkola sie zajmuje, nawet na spacer moj luby niezbyt ma ochote z nim chodzic, masakra. Nic nie pisalam bo mi az glupio :( Ale podloge mje mopem, a nie sciera i staram sie nei zblizac do niej na taka odleglość żeby kłaki mojego kićka widzieć bo wtedy q...y dostaje, bo troche pedantka jestem i chetnie bym z ta ściera pobiegala, ale wiem ze po tym meiwam skurcze. Byłam już "zmuszana"do schyleń i niezbyt to korzystne. Dzisiaj mam 35tc i 2 dni czyli 35 albo jak woli moj lekarz 36 tc :P Najgorsze sa nocki, bo budze sie max. co godzine na siku i poiciu a na dodatek dzidzia chce mi chyba pprzez gardło wyskoczyć :( Ale koniec juz bliski:)wyslalabym fotki ale oprocz tego ze jak widac nei ma gdzie to na dodatek za kazdym razem jak posciele to moj starszak pragnie sieprzespac i juz nici ze scielenia, poskladalam wiec w kosteczke wszystko i czeka... przykrylam nawet ceratka zebymi kotek tego nei zaatakowal :) 3majcie sie w dwupaku, acha Paulina daj znac koniecznie czy ten krem dziala bo znalazlam pozytywne opinie o nim owszem ale dotyczyly glownie zmarszczek mimicznych(i tak chyba kupie;), a negatywy neistety wlasnie rozstepow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już po wizycie, niestety nie było mojej położnej, tylko taka stara jędza. Zero zainteresowania jak się czuję i czy wszystko jest dobrze. Jeszcze mnie się pyta czy chcę usłyszeć bicie serduszka małego(oczywiście że chcę). Musiałam jej powiedzieć dlaczego ostatnio wizyty miałam co tydzień i że byłam z szpitalu bo jej się nie chciało zajrzeć w moją książkę ciążową. Gdzie wszystko jest napisane. Mój mężulek wraca z Polski autem, więc jutr rano powinnien już być - hurra. Kupił kosmetyki dla małego z Nivea :-) i taką fajną książkę gdzie się zapisuje wszystko o swoim dziecku (wklejam linka): http://www.allegro.pl/item1002116523_wielka_ksiega_malenstwa_n_usenko_opcja_prezent.html W księgarni można kupić tanie tą książkę- polecam:-). I co najważniejsze wiezie dużo jedzonka z wesele więc mam z głowy gotowanie :-). Już się go nie mogę doczekać, muszę go ładnie powitać :-). pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki maleństwa nie mam-ale mam tąktóra dająwprezencie i polecam,moj synek przepada za niektórymi z nich, no i co najważniejsze niektóre maja tylko 2 strony :PA kosztowała 15zł w Empiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majóweczki. Strasznie rzadko piszę ale śledzę na bieżąco Wasze posty. Gratulacje dla "rozpakowanych" Mam!!! Gitanita - to chyba jest wymaz z pochwy - ja też tak miałam i uzyskałam informacje,że jest to normalna "flora fizjologiczna" wiec nie ma się czym martwić. Ja jestem w 37 tygodniu i czeka mnie 3(!!!!)cięcie:((((, więc jako już doświadczona mogę powiedzieć, że da się przeżyć:) Co do koszulek to do samego porodu chyba najlepiej wykorzystać szpitalną a dopiero po fakcie przyodziać się we własną - ma to trochę zalet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No heeeej:) Tylko chwilę mnie nie ma a tu takie nowości na naszym forum.... Wkurzyłam się, bo mam strasznie wolny internet i te dwa ostatnie zdjęcia na maila wgrywały mi się ok 20 minut, więc wkur.w niesamowity. Na szczęście mam zapisane na dysku także spoko. A co u mnie...no ja po wizycie właśnie, szyjka mi się skróciła, ale na szczęście zamknięta. Dostałam receptę na Asmag i Scopolan, mam pobrać je dwa tyg. do następnej wizyty. Mam się oszczędzać, czyli nie ganiać tylko polegiwać, nie brać ciepłych kąpieli, nie głaskać i dotykać brzuszka, no i oczywiście wstrzymać się z seksem, żeby przynajmniej w ciągu tygodnia-dwóch nie urodzić. Aha, gin pobrał mi wymaz na jakiegoś paciorkowca czy coś, mam to zanieść jutro do laboratorium. Pisałyście ostatnio, że to jest płatne badanie- mam nadzieję, że nie życzą sobie za nie za dużo... AAAAAAAaaa....pocieszę was, przekroczyłam magiczne 70 kg!!!A właściwie ważę 71,5 kg- masakra!!!!Mały prosiaczek- czyli przytyłam ogólnie 9,5 kg z czego ostatnie 4 kg w UWAGA-2 TYGODNIE!!!!jak to możliwe? przecież po mnie tego nawet nie widać... CZY TO MOŻLIWE, ŻE WSZYSTKO POSZŁO W BRZUCH? Pamiętacie ostatnie moje zdjęcia jakie wrzucałam na maila? No brzuch to mam konkretny-fakt, ale reszta to w sumie bez zmian- dalej rozmiar 38. Jakoś się nie mogę otrząsnąć, że w tak krótkim czasie może przybyć aż tyle... Co do koszul- w moim szpitalu trzeba mieć swoje, mam trzy- dwie rozpinane, z czego jedną z Hello Kitty:) i jedną z rozcięciami po bokach-do karmienia. Golę się sama i ogólnie dobrze mi to wychodzi- oczywiście na czuja, ale dziś coś się chlasnęłam i mnie troszkę piecze przy udzie. Hehe, też się przyznaję bez bicia, ze czasem usuwałam spamy i reklamy z naszego konta. Kurde, kłuje mnie po tym badaniu i mała mocno napiera, kładę się żeby nie "wywołać wilka z lasu":) Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale świństwo ktoś zrobił:( z tymi zdjęciami!! Ale sami wiecie są ludzie i ludziska!! Zmieniając temat to tez kupiłam 2 koszule na Allegro: jedną muzzy tą co Agnes3d, powiem, ze jest bardzo fajna i mogłaby uchodzić za sukienkę;). a drugą do porodu taką babciną bardziej;), ale tez przyjemna dla ciała: http://www.allegro.pl/item942801209_koszula_do_karmienia_rozpinana_ciazowa_rozm_xl.html Tak ogólnie to nie przepadam za koszulami, wolę piżamki ze spodniami, ta jak dla mnie jest super: http://www.allegro.pl/item1008444529_dla_karmiacej_mamy_bawelna_vienetta_secret_l.html Postanowilam wstawic naszą tabelkę, bo coś mi jej brakuje:) ze str. 138 TABELKA MAJÓWEK: aganiok79.....26.04.2010......Gdynia/Wągrowiec....30...Al eks andra roxi200.........01.05.2010............J-bie .............27 .... Marysia Bergamotka81..........01.05.2010.............Kraków...28 . ...Gabryś Martuśka83...........01.05.2010............Gubin.....26 ...Dziewczynka Seta052010...........02.05.2010..........Elbląg........2 4....Chłopczyk Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa.. . .........27 Kojoneczka......03.05.2010...Zielona Góra........28......Darek Nikam1313........03.05.2010.......Warszawa... ......31..dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..........27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia...........26..... Jaś gryfnofrela........04.05.2010.............katowice.. ....26..syn, Tymon *campini*...............05.05.2010..........Wrocław.... . ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita...............06.05.2010......ok.Krakowa....25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białystok. ......25 OlciaCk.............07.05.2010............Kielce... ...23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......30 ........chlopiec monikadyr........07.05.2010.......ok.Białegost oku....32..dziewuszka Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot ........ 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK.......27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ...............26 Anda76.......08.05.2010........Dąbrowa Gornicza....33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK..........08.05.2010...........UK...........20 ... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno.. . ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie...... 28 ...Oliwia natka900........11.05.2010......Tarnowskie Góry...23 ...dziewczynka Estera0904........12.05.2010.....Hrubieszów..... .....17 .........Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Krakó....... .24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź................. ... .. .35 magdalunka14.05.2010. ........ToruńR ...39.......synek Jurek baaja..................15.05.2010..........Przemyśl..... ...24...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa. . ..34.... Blanka wiki 82................15.05.2010............Dębica............. . ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 mielonna..............15.05.2010..........Berlin......... ...........Jaromir Zuziaa1987..........16.05.2010.......Szczytno........23 ...Lenka Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa...... .26....córcia Tease27...............16.05.2010............UK........27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik...24 ...dziewczynka seventy88............18.05.2010............Kielce........ ..22...synuś Jaś maggdunieq...........18.05.2010............Poznań...... . .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła......2 4... syn Szymon agnes3d...............19.05.2010............Poznań...30 ... Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia.... ..26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 dorota288.............20.05.2010............Wch......28 ...Dziewczynka zola82.................20.05.2010...........Zielona Góra............27 pijetrampki........21.05.2010...........Wrocław.........24 ...Arkadiusz Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów...... . ............20 Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d.............24.05.2010............UK........... ..26 dziewczynka izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ...26 ... Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K..........................26 Dodka07.............25.05.2010............Warszawa....... ..29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok.... . ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 siasia86.............27.05.2010............Włocławek......23 ....Gabrysia muminka1...........28.05.2010............Skoczów....... . .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław.... . ...............24 **marakuja**.......19.05 -28.05.2010?...Racibórz...... ........28 synek dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010.......ok. Warszawy..........35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna........26 .....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań............28 Jak kogos pominęłam to niech się dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wrocilam od lekarza cała happy :D ktg OK, choc polozna jak mnie zobaczyla to nie mogla uwierzyc ze 35tydzien bo mowi brzuch wielki jak do porodu juz :D miałam badanie ginekologiczne, a w poniedziałek bedzie usg w koncu :D i do tego lekarz powiedzial ze wszycho jest pieknie, nie ma rozwarcia, ze moge juz skonczyc z oszczedzaniem sie, bo najgorszy okres przetrwalismy i młody ustawiony głową do dołu, mowi ze na oko widać ze ma ok 3 kg ale potwierdzi wszycho na usg w przyszłym tygodniu, no i mogę w koncu trochę pocwiczyć, poseksić się dobrze i (niestety) sprzątać ;) szkoda ze w tej radosci powiedzialam to wszycho mezowi bo pewnie teraz juz nie bedzie tak zapierdalał z porządkami :O Kłucia i jakies tam bóle na tym etapie ciąży są normalne i nawet kazał mi już magnez odstawic :) no i dostałam skierowanka na badania ale tylko morfologie, cukier i mocz.. Kotik no więc pytałam lekarza, dla ścisłości ja mam taką rozbieznosc z 28 tygodnia ze tylko kosc udowa byla na 28 tydzien a glowka prawie 4 tyg do przodu a brzuch posrodku miedzy nimi, no i powiedział że wszystko jest właśnie w tych granicach błędu i nie ma powodów do niepokoju, tym bardziej że dokładnie badał wszystkie narządy, mózgowie i wszystko jest w porządku.. Naprawde mi ulzylo po badaniu, od razu pojechalismy na pizze i lody i teraz znow ledwie sie ruszam :) chciałam się pochwalic jak Gryfnofrela że tez już rączo chodzę ale na ktg jak leżałam na prawym półdupku jak wstawałam tak mnie strzyknęło że normalnie myślałam ze nie rusze z miejsca :) co tam jeszcze... Kirsten zniknela czyzby porzadki odniosły skutek... ??? :D Kasiah21 tez tak mam termin z okresu 21 maja a z ostatniego usg 6 maja, ale lekarz mowi ze nie sugerować się za mocno usg, bo jest obarczone zawsze błędami i bardziej bliski jest własnie termin z okresu ewent. usg z 12tygodnia.. Zuzia tez mnie ta bariera 70kg powalila no ale coz po ciazy mam nadzieje szybko wrocic do aktywnosci, a tez miałam wrazenie ze wszycho mam w brzucholu rownie pokaznym, choc niestety na zdjeciach widze tez ze pojawiła się druga broda, udeczka pokaźniejsze i ramionka bleeh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja też preferuję raczej piżamki niż koszule nocne (te zwykle zastępowałam t-shirtami od biedy). Niestety moja mama zaopatrzyła mnie w 1 babciną (masakra, jakieś kwiatki i falbanka:( no ale 2 mam ok ze szlafrokiem. Dzisiaj 2 sąsiadów powiedziało mi, żemam wielki brzuch i to chyba bliźniaki :P Ciekawe,bo ja nei sądziłam żeten brzuchol taki wielki :) Pewnie dlatego, że rzadko go wcałości oglądam. Ale ubrałam dzisiaj starą piżamkę i muszęstwierdzić, że sąsiedzichyba maja racje, bo w 1 ciąży brzuch nei wystawałpoza koszulke a teraz nie da sie jej naciągnąć :P Ogólnie jak zwykle wieczorem czujęsie kiepsko :( biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Magdalena: dziękuję za odpowiedź, uspokoiłaś mnie. Po Twoim wpisie w końcu udało mi się dodzwonić do lekarza i potwierdził że to nic groźnego. Mówił że to badanie robi się w głównej mierze by sprawdzić czy nie ma paciorkowca. A więc problem z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja płaczę :( Moja najlepsza przyjaciółka jest w 16 tyg i dziś lekarz stwierdził, że rączki i nóżki jej dziecka przestały rosnac. Tak przynajmniej wynika z USG. za tydzień jedzie do Poznania robić punkcję wód. Boziu jak mi smutno! Ona pierwsze dziecko w 10. tyg straciła, a teraz znowu to :( Oczywiście ja od razu też mam czarne mysli, bo mi w 14. tyg PAPP-A wskazała na podwyzszone ryzyko zespołu Downa. Masakrycznie się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzupełniłam tabelke o imię corki:) TABELKA MAJÓWEK: aganiok79.....26.04.2010......Gdynia/Wągrowiec....30...A l eks andra roxi200.........01.05.2010............J-bie .............27 .... Marysia Bergamotka81..........01.05.2010.............Kraków...28 . ...Gabryś Martuśka83...........01.05.2010............Gubin.....26 ...Dziewczynka Seta052010...........02.05.2010..........Elbląg........2 4....Chłopczyk Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa.. . .........27 Kojoneczka......03.05.2010...Zielona Góra........28......Darek Nikam1313........03.05.2010.......Warszawa... ......31..dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..........27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia...........26..... Jaś gryfnofrela........04.05.2010.............katowice.. ....26..syn, Tymon *campini*...............05.05.2010..........Wrocław.... . ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita...............06.05.2010......ok.Krakowa....25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białystok . ......25 OlciaCk.............07.05.2010............Kielce... ...23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......30 ........chlopiec monikadyr........07.05.2010.......ok.Białegost oku....32..dziewuszka Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot ........ 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK.......27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ...............26 Anda76.......08.05.2010........Dąbrowa Gornicza....33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK..........08.05.2010...........UK...........20 ... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno.. . ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie...... 28 ...Oliwia natka900........11.05.2010......Tarnowskie Góry...23 ...dziewczynka Estera0904........12.05.2010.....Hrubieszów..... .....17 .........Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Krakó....... .24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź................. ... .. .35 magdalunka14.05.2010. ........ToruńR ...39.......synek Jurek baaja..................15.05.2010..........Przemyśl..... ...24...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa. . ..34.... Blanka wiki 82................15.05.2010............Dębica............. . ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 mielonna..............15.05.2010..........Berlin......... ...........Jaromir Zuziaa1987..........16.05.2010.......Szczytno........23 ...Lenka Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa...... .26....córcia Tease27...............16.05.2010............UK........27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik...24 ...dziewczynka seventy88............18.05.2010............Kielce........ ..22...synuś Jaś maggdunieq...........18.05.2010............Poznań...... . .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła......2 4... syn Szymon agnes3d...............19.05.2010............Poznań...30 ... Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia.... ..26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 dorota288.............20.05.2010............Wch......28 ...Dziewczynka zola82.................20.05.2010...........Zielona Góra............27 pijetrampki........21.05.2010...........Wrocław......... 24 ...Arkadiusz Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów...... . ............20 Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d.............24.05.2010............UK........... ..26 Gaja izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ...26 ... Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K..........................26 Dodka07.............25.05.2010............Warszawa....... ..29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok.... . ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 siasia86.............27.05.2010............Włocławek... ...23 ....Gabrysia muminka1...........28.05.2010............Skoczów....... . .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław.... . ...............24 **marakuja**.......19.05 -28.05.2010?...Racibórz...... ........28 synek dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010.......ok. Warszawy..........35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna........26 .....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań......... ...28 Jeszcze ze trzy dni sprzatania, male przemeblowanie i moge rodzic, w koncu zapakowalam torbe do szpitala:) Mąż jezdzi motorem do pracy, zebym miala samochod, tylko ciekawe co zrobie z 2 letnia corcia bo chyba na porodowke jej nie zabiore;) Tak sobie zartuje z tego ale to naprawde maly problem bo mieszkam w Anglii i nie mam tu zbyt wielu znajomych, zeby ja zostawic:(mam nadzieje, ze moja mama dojedzie na czas bo sie do mnie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojoneczka przykro mi bo napewno i jej i Tobie ciezko, niby przyjaciólki w ciazy a jednej cos sie dzieje, ciezko pocieszac jednoczesnie smucic sie za przyjaciólkę i cieszyc wlasnym zblizajacym sie porodem. Miejmy nadzieje ze bedzie wszysko dobrze, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela833 nie przejmuj się,nie tylko ty masz duży brzuch,mój jest ogromny.A tak swoja drogą,to od czego to zalezy,ze jedna ma mniejszy a inna wiekszy? A przede mna jeszcze 4 tygodnie...wiec pewnie niedlugo w drzwi sie nie zmieszcze:((( No i podejrzewam,ze 70ąt tez juz za mną:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałm też siebie TABELKA MAJÓWEK: aganiok79.....26.04.2010......Gdynia/Wągrowiec....30...A l eks andra roxi200.........01.05.2010............J-bie .............27 .... Marysia Bergamotka81..........01.05.2010.............Kraków...28 . ...Gabryś Martuśka83...........01.05.2010............Gubin.....26 ...Dziewczynka Seta052010...........02.05.2010..........Elbląg........2 4....Chłopczyk Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa.. . .........27 Kojoneczka......03.05.2010...Zielona Góra........28......Darek Nikam1313........03.05.2010.......Warszawa... ......31..dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..........27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia...........26..... Jaś gryfnofrela........04.05.2010.............katowice.. ....26..syn, Tymon *campini*...............05.05.2010..........Wrocław.... . ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita...............06.05.2010......ok.Krakowa....25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białystok . ......25 OlciaCk.............07.05.2010............Kielce... ...23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......30 ........chlopiec monikadyr........07.05.2010.......ok.Białegost oku....32..dziewuszka Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot ........ 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK.......27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ...............26 Anda76.......08.05.2010........Dąbrowa Gornicza....33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK..........08.05.2010...........UK...........20 ... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno.. . ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie...... 28 ...Oliwia natka900........11.05.2010......Tarnowskie Góry...23 ...dziewczynka Estera0904........12.05.2010.....Hrubieszów..... .....17 .........Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Krakó....... .24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź................. ... .. .35 magdalunka14.05.2010. ........ToruńR ...39.......synek Jurek baaja..................15.05.2010..........Przemyśl..... ...24...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa. . ..34.... Blanka wiki 82................15.05.2010............Dębica............. . ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 mielonna..............15.05.2010..........Berlin......... ...........Jaromir Zuziaa1987..........16.05.2010.......Szczytno........23 ...Lenka Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa...... .26....córcia Tease27...............16.05.2010............UK........27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik...24 ...dziewczynka seventy88............18.05.2010............Kielce........ ..22...synuś Jaś maggdunieq...........18.05.2010............Poznań...... . .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła......2 4... syn Szymon agnes3d...............19.05.2010............Poznań...30 ... Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia.... ..26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 kasiah21................19.05.2010..........BXL.....26...Alexandra dorota288.............20.05.2010............Wch......28 ...Dziewczynka zola82.................20.05.2010...........Zielona Góra............27 pijetrampki........21.05.2010...........Wrocław......... 24 ...Arkadiusz Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów...... . ............20 Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d.............24.05.2010............UK........... ..26 Gaja izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ...26 ... Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K..........................26 Dodka07.............25.05.2010............Warszawa....... ..29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok.... . ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 siasia86.............27.05.2010............Włocławek... ...23 ....Gabrysia muminka1...........28.05.2010............Skoczów....... . .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław.... . ...............24 **marakuja**.......19.05 -28.05.2010?...Racibórz...... ........28 synek dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010.......ok. Warszawy..........35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna........26 .....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań......... ...28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije trampki Z globulkami dopochwowymi różnie bywa są takie jak np. macmirror 500, czyli ten co bierzesz, że cieknie z ciebie masakrycznie wszystko jak się rozpuści więc bez podpaski nie da rady a są tez takie, które rozpuszczą się w środeczku a wypływają dopiero przy napieraniu np. przy oddawaniu moczu Bergamotka 81 mnie spojenie łonowe boli od jakis 3 tygodni nieustannie - mówiłam o tym mojej gin i powiedziała, że to normalne pod koniec ciąży ja odliczam dni do zwolnienia - termin wizyty mam na 5 maja i pewnie dostane już zwolnienie - PTP mam na 25 maja więc chyba czas odpocząć chociaż słyszałam, że podobno nie chcą tak 2 -3 tyg przed porodem dawać już zwolnien i każą wybierać już z urlopu macierzyńskiego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wczoraj zabalowałam hehe, ale przynajmniej pierwszy raz od nie pamiętam kiedy wcisnęłam stopy w obcasy :P fajnie fajnie Miałam Męża zbałamucić ale padliśmy jak muchy, może dziś się uda ;) Zaczyna mi coraz częściej doskwierać kłucie w "niewymowną" jakby mi kto szpilę od góry wbijał, przeważnie jak wstaję z pozycji siedzącej... macie tak może? bo jako takiego ciągłego bólu spojenia nie odnotowałam. I myślę czy te kłucia mogą być oznaką że szyjka się skraca lub pracuje po prostu ? kirsten zamelduj się jak jeszcze jesteś w dwupaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam takie uczucie jakby się kości miednicy rozciągały. Boli tak jak po jeździe rowerem ale tylko jak chodzę. Stresujące jest takie oczekiwanie na jakiś sygnał. U mnie mąż ma ważną konferencję w piątek i zapowiedział że się nie zgadza na poród przed piątkiem:) Dlatego też aktywni będziemy od soboty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek ;) Ja juz od 8 na nogach od nie pamietam kiedy ;p ostatni tydzien to nawet do 12 w lozku lezalam. No ale mam wizyte u poloznej takze mus jest hehe. w nocy mialam takie silne bole miesiaczkowe i tak mi sie brzuch spinal, az caly do gory podchodzil. ponad to dzidzia sie tak wiercila, juz myslalam, ze sie cos rozwinie. Alee jakos przysnelam i narazie spokoj ;) Broneczka nie wyobrazam sobie siebie w obcasach teraz heh pelen podziw dziewczyno ;) Ja musialam sobie kupic adidasy 1.5 rozmiaru wieksze, a takie cichobiegi o rozmiar wieksze;) A co do tego klucia to mam tak od 2 tygodni... kluje jakby szpile w szyjke wbijali. pytalam poloznej a ona mowila, ze glowka jest juz tak nisko, ze naciska na szyjke i to boli. no i oczywiscie przy tym moze sie skracac i rozwierac ;) Uczucie moze i nie przyjemne, ale to dopiero przedsmak tego co nas czeka.... hihi lece troche oko podmalowac a szczerze mowiac dla moich spuchnietych dloni to nie lada wyczyn... Ledwo co kawe sobie zrobilam jak wstalam ;p toc to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×