Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

agnes3d - dzięki za linka. Cały czas mnie nurtuje ten poród w wodzie. Może dlatego, ze bardzo się boje tego momentu i szukam rozwiązania na najmniej bolesny poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes3d - dzięki za linka. Cały czas mnie nurtuje ten poród w wodzie. Może dlatego, ze bardzo się boje tego momentu i szukam rozwiązania na najmniej bolesny poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes3d - dzięki za linka. Cały czas mnie nurtuje ten poród w wodzie. Może dlatego, ze bardzo się boje tego momentu i szukam rozwiązania na najmniej bolesny poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłyście już częśc wyprawki czy jeszcze nie ? Jeśli dostałyście coś po innym dziecku to kiedy zamierzacie to wyprac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do knajpoek czasem wychodzę, ale tylko do takich gdzie się nie pali, albo gdzie jest sala dla niepalących. Nie mam serca ani ochoty przebywac w zadymonych pomieszczeniach. Dzidek i tak ma tam ciasko to po co jeszcze dusic dymem papierosowym. wiadomo poza tmy ze bierny palacz ma gorzej, a tu biedulki w brzuszkach już całkiem nieprzyjemnie mają dusząc się tym smrodem. Wrzuciłam zdjecie brzuchola mojego hehe, chyba gdzieś po środku się plasuje, a do niedawna jeszcze niewidoczny był. Jutro 20ty tydzień zaczynam więc oficlanie połowa już za mną :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabbi80
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 11 maja 2010 i już zaczynam sie bać porodu choć to moje drugie dziecko, pierwszy synek ważył 5 kg więc wiedziałąm że będzie cc i jak tylko wody mi odeszły to zrobili mi cesrakę, nie miałam ani jednego skurczu i tak naprawde nie wiem co to poród-wstyd się przyznać. Płci jeszcze nie znam ale mam nadzieje że bedzie dziewczynka, mam już chłopczyka 3 letniego. Pozdrawiam gorąco wszystkie majówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabbi80
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 11 maja 2010 i już zaczynam sie bać porodu choć to moje drugie dziecko, pierwszy synek ważył 5 kg więc wiedziałąm że będzie cc i jak tylko wody mi odeszły to zrobili mi cesrakę, nie miałam ani jednego skurczu i tak naprawde nie wiem co to poród-wstyd się przyznać. Płci jeszcze nie znam ale mam nadzieje że bedzie dziewczynka, mam już chłopczyka 3 letniego. Pozdrawiam gorąco wszystkie majówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagusiak - mi to sie nie chce z domu ruszac ;p Ale też strasznie mi przeszkadza zapach dymu z papierosów . Od razu chce mi się wymiotowac ... Więc zmusiłam mojego Kochanego do rzucenia , a on biedny myśli , że ja jak nie widze jego z papierosem to od razu myśle , że naprawde rzucił ;)) Tabbi80- hej ;) Mam termin o 1 dzień późnej, niż Ty . Każda z nas pewnie się boi porodu (te które sądza ze to taki wspaniały ból chyba są psychiczne) . Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczynki, Godzinę temu dotarłam do domu rodzinnego ale podróż miałam taka, ze myslalam ze umrę. Dosłownie to zamarzne. Ale zaczne od początku... Mieszkam we Wrocławiu i chciałam wczeszniej pojechać do domu rodzinnego na Swieta nie czekając na męża, więc byłam skazana na komunikację pkp/pks. Podróż była zaplanowana na piątek, pociągiem z Wr do Krakowa, a potem autobusem, ale w czwartek wieczorem coś mnie naszło i stwierdziłam nie jade w piatek tylko mąż mnie odwiezie do Krakowa w weekend a potem planowo pojade. I jestem wdzięczna mojej intuicji bo jak wiecie w piątek pociągi były opóźnione ok. 5h !!! dzięki Bogu, dojechaliśmy do Krakowa autkiem, potem zakupy, znajomi itd a dzis dalsza częsc podrozy. Wsiadam do busika pozytywnie nastawiona, ale po 10 min wiedziałam ze bedzie ciezko... Bus chyba miał 20 lat, rozklekotany, nieszczelne szyby, nie wiem czy w ogóle bylo wlączone ogrzewanie, bo zaczely mi zamarzac stopy a siedziałam opatulona w szale i w czapce... koszmar. A do tego wszystkiego kierowca jechał jakby chiał się pożegnać z tym światem. Ja nie dość ze przemarznięta to zestresowana przez 4,5h siedziałam i zastanawiałam się czy dojedziemy. Masakra. Mam nadzieje ze po dniu dzisiejszym nie będe chora (dziewczyna w busie tak kichała i kaszlała ze az nie wytrzymałam i porosiłam zeby zakrywała buzie jak to robi, choć dla niej to pewnie bez znaczenia ile os zarazi buuuu :-/ koszmar. Brzuch mam twardy jak jabłko i tylko mam nadzieje ze Bąblowi nic nie będzie. eh... To nie był mój najszczesliwszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki, Ale ostanio miłalam tydzień, co drugi dzień płakalam :(, takiego doła miałam... Dopiero 2 dni temu po urodzinach sie pozbieralam. A do tego brzuch mi się twardy robi. A tak nisko nad samym wzgórkiem łonowym zaczęło mi coś skakać tak od 3 dni wieczorem, to taki uczucie jak nieraz powieka skacze... Miałyście coś takiego? Nie wiem czy by to ruchy bąbla były? Ale tak nisko? W środe mam wizyte u lekarza to się coś dowiem. Na pocztę wrzuciłam kilka fotek brZuszka w 20 tyg.(wczoraj robiłam). Estera- jeszcze nic nie kupowałam, mam upatrzone na allegro u 2 sprzedających fajne, rzeczy, ale zastanawiam się nad rozmiarami.. spiszków i kaftaników czy pajacyka. Myslałam zeby kupić różne rozmiary tzn. jeden komplet 56 , inny 62 itp. A Ty? Myślisz tez o zakupie laktatora? Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anda76- Własnie też myśle aby kupic lektator . Tylko nie chce na darmo pieniędzy wydawac wiec poczekam ;) A co do wyprawki to nie kupuj duzo ubran w rozmarze 52 . Ja zamierzam kupic tylko z 4 kompleciki do szpitala i tyle (plus dostałam 4 pajacyki w tym rozmiarze) ale siostra i tak mi mówiła , że wątpi w to że je nałoże . Ona po powrocie ze szpitala ubierała małą w roz 62 . Ja na allegro głównie to oglądam sukieneczki :) Dziewczyny ... a ja nie mam humorków , brzuch mnie nie boli tylkooo : kręgosłup . Masakra ;( Nie moge normalnie usiąśc tak tragicznie boli . Nie chce brac nic przeciwbolowego bo wiem, że często tak bywa ,a nie chce Emilci lekami szpikowac z byle bolączki ciążowej . Wiec puki co każdy mi masuje plecki i troszke pomaga . U mnie pogoda jednym słowem do dup* - tragiczna poprostu (-13 stopni) . Więc dalej caly dzień pewnie będe siedziała w domu .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimnooo brrr wieje strasznie, ale zaraz do pepko skoczę. Jakies ozdoby świateczne do wystroju domu moze nowe zakupię :) nie chce mi ise siedziec w domu. Kurcze juz wyprawki kupujecie?? No szok , bo mi to przez mysl nie przeszło jeszcze. Jeśli już to proponuję w styczniu kupowac, w styczniu zawsze jakies promocje czy coś, a teraz przed swietami to każdy zdziera ile moze. Anda ja na początku tak podobnie własnie czułam ruchy dzidka, ale nie tak nisko tylko tak miedzy wzgórkiem a pępkiem, raz z lewej, raz z prawej strony. Czekaj cierpliwie - jak będą sie nasilac, tzn ze to ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta:) a ja właśnie wróciłam od lekarza. diagnoza: RWA KULSZOWA. łupie mnie noga, biodro, nerwoból niesamowity.. w piatek, schylając się by ubrać buty, myślałam, że dostałam zawału serca!!!!! tak mnie strzeliło, że nie umiałam się podnieść. pobolewało mnie już wcześniej, ale po tym piątkowym strzale nie umiem chodzić, schylać się, siadać i wstawać. jestem całkowicie uzależniona od drugiej osoby. makabrrrrrrrrrraaaaaaa!!!!!!! no ale na rwę kulszową w ciąży nie da rady, bo jak dziecko uciska, to już tak zostanie. ból może minąć na kilka dni, może osłabnąć, no ale tak czy siak wróci:( podobno zakończy się wraz z porodem. perspektywa elegancka, nie ma co;) a ja mam 21 tydzi i ruchy mojego pana szczepana jakoś takie niemrawe są.. kurczę, nie chcę popadać w paranoję czy zacząć się obawiać, no ale wydają się jakoś tak dziwnie lekkie i rzadkie.. nie wiem, to moja pierwsza ciążą, nie mam punktu odniesienia, no ale jak was czytam, to wydaję mi się, że mam bardzo leniwe dziecko.. oby to było tylko to.. nie mam dziś ochoty pisać, bo jak siedzę, to moja rwa mnie rwie:) pozdrawiam z mroźnyxh, acz słonecznych katowic!!! p.s. ja też uważam, że na kupno wyprawki mam jeszcze sporo czasu, wiec nawet się nie rozglądam. ubranka są, jest ich dużo, wybór mamy spory, więc nie ma obaw, że czegoś zabraknie:) styknie dla każdej:D cmok.cmok.cmok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki po tym weekendzie to widzę same boleści i problemy. U mnie podobnie, tyle, że dopadł mnie ból zęba!!! Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży zrobiłam przegląd u stomatologa i wszystko było w porządku. A tu teraz masz ci los. Od piątku wieczora cierpiałam aż do teraz. Właśnie wróciłam od dentysty - okazało się, że ropa zebrała mi się gdzieś koło korzenia, ząb plombowany trzeba było otwierać i NA ŻYWCA wszystko czyścić. Masakra spociłam się tam niemiłosiernie, popłakałam ale już lepiej. Teraz będziemy go leczyć. A wszystko dla dobra dzidzi, dobrze, że obeszło się bez rentgena, bo dopiero miałabym wyrzuty, że maluchowi szkodzę. Mój gin kategorycznie zabronił mi robić prześwietlenia i na szczęście dentystka nie nalegała. Rozumiała, że to wszystko dla dobra maluszka no i otworzyła ząb "na wyczucie". Uff jak dobrze, że już po, bo co się nacierpiałam to moje. Oby tylko teraz dobrze się ząbek leczył i nie było konieczności stosowania antybiotyków. A co się tyczy kupowania różnych różności dla malucha to myślę, że poczekam aż poczuję ruchy. Trochę ubranek mam już, dostanę też od siostry (pod warunkiem, że będzie to dziewczynka):). Teraz nie chcę jeszcze zapeszać, tym bardziej, że przez ostatni weekend nic nie czułam, nawet bulgotania, żadnych jelitowych odgłosów. Trochę się wystraszyłam, ale tłumaczę to sobie, że ten chol...ból zęba zdominował wszelkie moje odczucia i nie myślałam też o niczym innym. Pozdrówka kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyni współczuję Wam że takie boleści przechodzicie!!!! no straszne rzeczy powiem Wam bo człwiek ratowac by sie chciał a nie ma jak bo przecież leków przeciwbólowych nie mozna za bardzo... ale dobrze ze marakuja chociaż lepiej się czujesz, a Ty gryfnofrela musisz jakos to przetrwac i nie martw się , bo wiesz ze mężczyźni bywają leniwi i pewnie ten mały meżczyzna Twój też się nie przemęcza tylko spokojnie sobie śpi lub lezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia2008
Ja mam termin na 5 maja czuje sie swietnie zadnych dolegliwosci apetyt jak przed ciaza maluszek zaczął sie ruszac 3 tyg temu to bedzie moj drugi dzidzius ;)córeczka ma juz 13 miesiecy mam nadzieje ze teraz bedzie chłopczyk pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabbi80
Dziewczyny nie śpieszcie się tak z tymi zakupami, ja w pierwszej ciąży kupowałam już wszystko od 4 miesiaca, wiekszość ciuszków 52-56 a okazało sie że Kacper urodził się 5 kg i nawet te ciuszki na 62 były dopasowane. Najlepiej kilka komplecików śpiochy i kaftaniki są najwygodniejsze, osobiście nie lubiałam pajacyków dla takiego maluszka. Teraz Kacper ma 3 lata i odzwyczaiłam sie od noworodków, trochę się boje jak to będzie z takim maleństwem w domu. Ale juz nie moge sie doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy dziewczynki naarzekacie, ze zimno, u nie znowu upaly nie dajace zyc... *gryfnofrela, wspolczuje Ci rwy, moja kolezanka cierpiala przez cala ciaze z powodu tej dolegliwosci a do tego miala cukrzyce, ktora jej zostala niestety :( A u Was jak poziom cukru? U mnie tez problemy z zebami sie nasilaja, gnam do dentysty, bo nie chce chce zostac z "panstwowymi" jak to moja babacia mawia. Co do przeswietlen, to jesli chodzi o zeby nie ma przeciwskazan, aby nie za czesto i jesli jest to konieczne. Jest to tak mala dawka promieniowania jonizujacego ze nie zaszkodzi dziecku w 2 trymestrze, oczywiscie nie zapominajac o oslonie brzucha. Znieczulenie miejscowe tez mozna zastosowac poniewaz dawka srodka obkurczajacego naczynia jest minimalna... Nie czuje jeszcze ruchow dzidzi, a moze po prostu nie umiem ich rozpoznac :)Mam nadzieje ze wkrotce i ja bede sie cieszyla tak jak Wy mamusie Porodu boje sie chociaz epidural jest tutaj na porzadku dziennym. Nie wiem jak to bedzie w moim przypadku, poniewaz wzrok mi sie pogarsza w zastraszajacym tempie, czeka mnie wiec wizyta u okulisty i byc moze cc...kto wie.. Pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się porodu boję, ale staram się o tym nie myśleć, jeszcze dużo czasu mam ;) Wyprawki też nie mam, część rzeczy takich jak laktator, przewijak, część ubranek dostanę od kuzynki. Może od lutego zacznę kupować coś konkretniejszego. Ja też czuję dziecko nisko, jestem pewna, że to ruch dziecka, bo do niczego innego mi to nie pasuje to takie puknięcie póki, co ale czekam kiedy zmieni się to w konkretne kopniaczki. Bąbel daje znać różnie, zależnie od dnia w sobotę, jak byłam na urodzinach, to czułam wyraźnie i często. Wczoraj tylko wieczorem i też tak raczej leniwie dziś to samo może dwa razy rano i teraz cisza. Jutro mam wizytę u lekarza a po południu badania prenatalne, połówkowe i liczę na to, że poznam płeć, chyba, że odwróci się tyłkiem i zaprze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja właśnie po wizycie u lekarza. Córeczka się rozwija prawidłowo i ładnie rusza. Dzisiaj już mierzył tylko poszczególne narządy a nie całą długość... szkoda. W styczniu wybieram się na 4D to mam nadzieję że sobie dokładnie dzidzie pooglądam. Przyplątały mi się jakieś bakterie i muszę zacząć brać lekarstwa żeby nie dopuścić do zakażenia lub zapalenia. Co do ruchów to czuje je od 3 tygodni i teraz są coraz wyraźniejsze. Czasem kopie jak szalona a są dni kiedy ledwo nóżką ruszy. Łożysko mam na przedniej ścianie więc może dlatego tak słabo czasami je wyczuć. Co do wyprawki to jeszcze o niej nie myślę. Nie chciałabym zapeszyć. Ale tak luty-marzec trzeba się będzie za wszystkim rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka 1101 a jaką masz wade wzroku? Ja też mam taki problem, że od początku ciąży wzrok poleciał mi o -1 i -0,5 dioptri. Badania miałam robione w listopadzie, kolejne mam na polowe stycznia i mam nadzieje ze już mi się wada nie powiekszy. Poprzednio od 3 lat wada stała mi w miejscu i myślałam że tak już zostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wspolczuje tych bolesci :( rwa kulszowa, ząb musi byc nieciekawie :( Nika niezla przeprawa z tym busem, ale dalas rade :) dzisiaj plecy mnie strasznie bola ale caly dzien na nogach.. w pracy wigilia firmowa to pomagalam troche w przygotowaniach, jezdzilam po cukierniach itp, pozniej szybkie zakupy to zaliczylam glebe w centrum handlowym bo podloga sliska przez ta pogode, na szczescie jakos tak upadlam na kolana, troche bola ale poza tym ok, pozniej zabralam sie za robienie pasztetów, teraz juz sobie siedza w piekarniku, szyneczka sie gotuje a ja w koncu odpoczywam :) niech juz beda te swieta bo licze na porzadny wypoczynek :) wyprawki jeszcze nie kupuje, mysle ze bedzie na to czas, ale wiem ze rodzinka na pewno cos kupila juz dla Dzidzi w prezentach na te Święta :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba przygotowania świąteczne idą pełną parą, bo coraz rzadziej zaglądacie na forum. Ale dobrze, nam też należy się odpoczynek :) ja własnie zabieram się za robienie pasztecików :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka 83
Witam. Byłam wczoraj na usg i będę miała córeczkę:) roxi200............01.05.2010............J-bie ....................27 Bergamotka 81...01.05.2010...........Kraków..................28 Martuśka 83......01.05.2010............Gubin...................26.....Dziewczynka Oluuusia...........02.05.2010............Częstochowa.... ...........27 Nikam1313........03.05.2010............Warszawa......... .........31 Maniocha .........03.05.210..............Warszawa..................27 Broneczka25.......04.05.2010....... ? ..Gdynia....................26 gryfno frela.........04.05.2010...........katowice................. 26 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ..........24 misia1990.........05.05.2010.....synek..Bielsko......... ..........19 kirsten2..........06.05.2010............de.............. .........29 gitanita..........06.05.2010............ok.Krakowa...... ..........25....dziewczynka ania-białystok....07.05.2010............Białystok....... ..........25 aganiok79.........07.05.2010............Gdynia/Węgrowiec ..........29 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ..........23 Natalya123........07.05.2010............Piła............ ..........24 biedroneczka......07.05.2010............UK.............. ..........30...........chlopiec Demi1982 ...... 08.05.2010 ...... Sopot ....... 27 martaagacka.......08.05.2010............UK.............. ........27.............dziewczynka iwona26...........08.05.2010............Elblag.......... ..........26 Anda76............08.05.2010............Dąbrowa Gornicza..........32 Kaja21............08.05.2010............woj. śląskie............27 Justysia125.......09.05.2010............Goręczyno....... ..........25 Everlast..........09.05.2010............woj. Śląskie..............28 natka900..........11.05.2010............Tarnowskie Góry...........23 Estera0904........12.05.2010............Hrubieszów...... ..........17.........Dziewczynka zieloneszkiełko...13.05.2010............Kraków.......... ..........24 Zuziaa1987........13.05.2010........Szczytno....22...dzi ewczynka Anna MAgdalena....14.05.2010............Łódź..................... .35 baaja.............15.05.2010............Przemyśl........ ..........23 Selkunia..........15.05.2010............Częstochowa..... ..........34 wiki 82...........15.05.2010............Dębica................... .27 Margott83.........16.05.2010............Warszawa........ ..........26 Tease27...........16.05.2010............UK.............. ..........27 dagusiak..........16.05.2010............Kraśnik......... ..........24.....dziewczynka maggdunieq........18.05.2010............Poznań.......... ..........29 agnes3d...........19.05.2010............Poznań.......... ..........30 wiola83...........19.05.2010............Irlandia........ ..........26 niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ..........30 zola82............20.05.2010............Zielona Góra..............27 pije trampki......21.05.2010............Wrocław...........24..... .chłopiec Danielita.........22.05.2010............Gniezno......... ..........23 goska_XXX.........22.05.2010............Chorzów......... ..........20 seventy88.........23.05.2010............Kielce.......... ..........21 Nina1980..........23.05.2010............Kielce.......... ..........23 paulus3d..........24.05.2010............UK.............. ..........26 izabela833........24.05.2010.........Sosnowiec....... ..........26 chłopiec siuprasv..........25.05.2010............Z i K.....................26 kasia1911.........26.05.2010............Białystok....... ..........23 Dagus83...........26.05.2010............Tychy........... ..........26 zofia.............26.05.2010............bytom........... ..........16 maja_ck...........26.05.2010............Kielce.......... ..........26 muminka1..........28.05.2010............Skoczów......... ..........23 ***Nika***........28.05.2010............Wrocław......... ..........24 madziulek81.......29.05.2010............Szkocja......... ..........28 dressmaker-84 ....29.05.2010............UK........................25 gandzik21.........30.05.2010............Pszczyna........ ..........26 Muza30............31.05.2010............Poznań.......... ..........28 dorota288.........16-20.05.2010.........W-ch............ ..........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w nocy zaczęłam krwawić, pojechałam do lekarza zaraz rano i mimo że na usg dopochwowym nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości skądś te bóle brzucha i krew musiały się wziąć, mam więc ciążę zagrożoną i przepisał mi luteinę :( ładny mam prezent na gwiazdkę :( jeżeli to krwawienie się powtórzy święta spędzę na szpitalnym łóżku... Załamałam się, bo do tej pory ciąża przebiegała dobrze i nawet przez chwilę nie pomyślałam, że coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKAM1313
Witam brzuchatki :) Właśnie wróciłam z usg połówkowego !!!! To jest córeczka!!!!! Wszystko jest dobrze, lekarz pogratulował zdrowej dziewczynki - ma 24 cm długosci i wazy 350 gram. Był ze mna przyszły tatuś (po raz pierwszy wszedł ze mną do gabinetu ) i powiem wam że warto było - jego mina - bezcenne - hahahahaha. By ł przekonany że to bedzie chłopiec , wiec teraz się przestawia na innym tryb myślenia :)Cieszymy się bardzo :) Przy okazji chciałam Wam wszystkim życzyć zdrowych , wesołych , spokojnych , rodzinnych i cieplutkich Świąt oby każda z Was była tak szczęśliwa jak ja. aha - do tych co sie niepokoją że nie czują ruchów dziecka : ja jestem w 20 tygodniu i powiem szczerze że sporadycznie coś tam czuje więc pytałam lekarza czy to normalne - nic sie nie martwić wszystko jest dobrze a i przyjdzie ten dzień kiedy kopniak bedzie bardziej odczuwalny :) Ale sie rozpisałam - ale to ze szczescia :) Droxi200............01.05.2010............J-bie ....................27 Bergamotka 81...01.05.2010...........Kraków..................28 Martuśka 83......01.05.2010............Gubin...................26.... .Dziewczynka Oluuusia...........02.05.2010............Częstochowa.... ...........27 Nikam1313........03.05.2010............Warszawa......... .........31 dziewczynka Maniocha .........03.05.210..............Warszawa..................27 Broneczka25.......04.05.2010....... ? ..Gdynia....................26 gryfno frela.........04.05.2010...........katowice................. 26 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ..........24 misia1990.........05.05.2010.....synek..Bielsko......... ..........19 kirsten2..........06.05.2010............de.............. .........29 gitanita..........06.05.2010............ok.Krakowa...... ..........25....dziewczynka ania-białystok....07.05.2010............Białystok....... ..........25 aganiok79.........07.05.2010............Gdynia/Węgrowiec ..........29 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ..........23 Natalya123........07.05.2010............Piła............ ..........24 biedroneczka......07.05.2010............UK.............. ..........30...........chlopiec Demi1982 ...... 08.05.2010 ...... Sopot ....... 27 martaagacka.......08.05.2010............UK.............. ........27.............dziewczynka iwona26...........08.05.2010............Elblag.......... ..........26 Anda76............08.05.2010............Dąbrowa Gornicza..........32 Kaja21............08.05.2010............woj. śląskie............27 Justysia125.......09.05.2010............Goręczyno....... ..........25 Everlast..........09.05.2010............woj. Śląskie..............28 natka900..........11.05.2010............Tarnowskie Góry...........23 Estera0904........12.05.2010............Hrubieszów...... ..........17.........Dziewczynka zieloneszkiełko...13.05.2010............Kraków.......... ..........24 Zuziaa1987........13.05.2010........Szczytno....22...dzi ewczynka Anna MAgdalena....14.05.2010............Łódź..................... .35 baaja.............15.05.2010............Przemyśl........ ..........23 Selkunia..........15.05.2010............Częstochowa..... ..........34 wiki 82...........15.05.2010............Dębica................... .27 Margott83.........16.05.2010............Warszawa........ ..........26 Tease27...........16.05.2010............UK.............. ..........27 dagusiak..........16.05.2010............Kraśnik......... ..........24.....dziewczynka maggdunieq........18.05.2010............Poznań.......... ..........29 agnes3d...........19.05.2010............Poznań.......... ..........30 wiola83...........19.05.2010............Irlandia........ ..........26 niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ..........30 zola82............20.05.2010............Zielona Góra..............27 pije trampki......21.05.2010............Wrocław...........24..... .chłopiec Danielita.........22.05.2010............Gniezno......... ..........23 goska_XXX.........22.05.2010............Chorzów......... ..........20 seventy88.........23.05.2010............Kielce.......... ..........21 Nina1980..........23.05.2010............Kielce.......... ..........23 paulus3d..........24.05.2010............UK.............. ..........26 izabela833........24.05.2010.........Sosnowiec....... ..........26 chłopiec siuprasv..........25.05.2010............Z i K.....................26 kasia1911.........26.05.2010............Białystok....... ..........23 Dagus83...........26.05.2010............Tychy........... ..........26 zofia.............26.05.2010............bytom........... ..........16 maja_ck...........26.05.2010............Kielce.......... ..........26 muminka1..........28.05.2010............Skoczów......... ..........23 ***Nika***........28.05.2010............Wrocław......... ..........24 madziulek81.......29.05.2010............Szkocja......... ..........28 dressmaker-84 ....29.05.2010............UK........................25 gandzik21.........30.05.2010............Pszczyna........ ..........26 Muza30............31.05.2010............Poznań.......... ..........28 dorota288.........16-20.05.2010.........W-ch............ ..........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka 83- gratuluje córci ;)) baaja - ojojojoj :( dobrze , że z dzidzią dobrze ... odpoczywaj i dbaj o siebie ;* Całuje gorąco ... NIKAM1313- Gratuluje ;) wiem jak to jest kiedy zabierze się tatuśka na usg ;) Te błyszczące oczy i uśmiech ... hehe ;))) U mnie dzień jak codzien (pogoda -7)... Malutka od rana super kopie ;) o ile można to kopaniem nazwac ... Dziś mam ostatni dzien 19 tygodnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKAM1313
baaja - trzymam kciuki coby krwawienia juz nie było . Musisz być dobrej mysli i sie nie zadręczać . Ja tak miałam z 5 tygodni temu i lekarz tez nic niepokojącego z płodem i łożyskiem nie zauważył. To było jednorazowe , jednodniowe plamienie.Mam nadzieję że u Ciebie sie też nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaja ----biedactwo nic sie nie martw wszystko będzie dobrze ,może szalałas za bardzo ze sprzątaniem albo z bieganiem po sklepach...!? Ja ostatnio mam strasznego lenia nawet z domu mi sie nie chcę wychodzić ,wczoraj wyszłam na zakupy a tu takie piekne słońce we Wrocławiu :) za to dzisiaj chlapa bleee . Mały cos mi rzadko "bulgocze " a ja liczyłam że poczuję ruchy na święta ,ale chyba jednak nie zrobi mamuśce prezentu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka 83
baaja... 3-maj się cieplutko i się nie martw, wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki! Już 21 tydzień, ja cały czas pocieszam się że w tym stadium nic złego nie może się już zdarzyć. Trzeba zawsze być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×