Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Kaktusowata a ja byłam w sytuacji, że 4 testy różnych firm wyszły pozytywne, dwie piękne, różowe krechy odrazu. Beta ponad 2000, a na usg nic nie było widać i w ciąży nie byłam. Po jakimś czasie beta spadła do 200 i do tej pory nie wiem co mi było :( Tylko sobie wtedy nadziei narobiłam..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyzia83 - przykro mi.. z powodu testu ❤️ Kiedyś też miałam podobną sytuację, w jednym cyklu nie pojawił mi się okres, ale wiedziałam że w ciąży nie jestem, bo akurat byłam na wyjeździe z daleka od męża. Później policzyłam, że mój cykl trwał 56 dni czyli jak 2 cykle po 28 dni tylko bez @ po tym pierwszym - prawdopodobnie miałam cykl bezowulacyjny przez zmianę klimatu, stres? Może Tobie też coś takiego się zdarzyło, może leci Ci następny cykl? Zabciaaaa - następnym razem na pewno się uda, a ja chyba do Ciebie dołączę, bo już pojutrze powinnam mieć @ więc bym już chyba czuła się jakoś ciążowo, a nie czuje nic... PanienkaMakowa - też bym chciała taką kreseczkę choćby bladziutką :D gratulacje! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia83
Hm, może masz rację... mimo wszystko skonsultuje się jutro z innym ginem. Poprzednie USG wykazało, jak wiesz, powiększony jajnik, moja gin powidziała, że ciężko powiedziećco to może być, bo nie chce robić mi nadziei, po kolejnynm negatywnym teście zaleciła Duphaston+jakieś anytbiotyki bo byc może to zakażenie chlamydią, ale nawet nie zleciła mi badań pod tym kątem, więc chyba diagnozę z powietrza wzięła:-( nawet nie wskazała kiedy mam do kontroli przyjść, a ja byłam tak zestresowana podczas tej wizyty, że nawet nie zapytałam. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak zmiana lekarza:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz sam nie wiedział co to.... Usg nic nie wykazało, żadnej ciąży, pozamacicznej tez nie, wszystko było ok... Wolę myśleć, że nie byłam, niż, że byłam i coś się stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabciu111
do Zabciaaa.Jesli beta byla pozyt. a na usg nic nie bylo widac tzn ze to byla ciaza biochemiczna.Ja tez tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dziś ok 13:00 zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie grube krechy, testowa nawet mocniejsza od kontrolnej. Od razu zaraliśmy się z mężem do roboty :) wyczytałam że najważniejsze jest pierwsze 36h od pozytywnego testu. Myśle że jeszcze dziś wieczorem i jutro wieczorem będzie mocne przytulanko :) Mam nadzieje że tym razem się uda. Dzięki tym testom wiem przynajmniej że mam owulacje i kiedy ona będzie. Oby mi one pomogły :) Pozdrowienia dla Was wszystkich kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabciu nie mrtw się
ciąża biochemiczna to inaczej puste jajo płodowe czyli brak zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak ciąża.... :( Tylko dziwi mnie to, że moja beta wynosiła trochę ponad 2000 to byłby ok 6-7 tydz z tego co pamiętam.... To w 7 tyg też nic nie byłoby widać na usg...? Jakie są przyczyny takiej ciąży? I czy małym pocieszeniem dla mnie może być to, że być może byłam w ciąży, tzn, że w ogóle doszło do zapłodnienia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co do bety to nie bylby na pewno 6 tydzień, bo ja jak zrobiłam betę to miałam ponad 18 tys. i pisało na interpretacji 4-5 tydzień... 2000 to max 3 tydzień... ale tak w ogóle to przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było kilka mies. temu... 4 testy pozyt, beta 2198,32, a na usg pustka... Teraz już jest 2 taki normalny cykl, chyba po Bromergonie. :( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Witam wszystkie nowe staraczki i gratuluje nowym dziewczyną z dwiem kreseczkami !!!! Ja w weekend juz nie powtarzałam testu, ale za to dzisiaj z rana byłam zrobić bete :) ręka mnie strasznie boli od pobierania krwi i jeszcze do tego spóźniłam się do pracy bo natrafiłam na korki ;) No nic po 16 po pracy jadę po wyniki :) Już się nie mogę doczekać !!! PanienkoMakowa ja też na obydwóch testach miałam jasne kreski, ale jestem dobrej myśli :) Kidy wybierasz się na bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izp
ja własnie wczoraj zrobiłam testy i w sobote oba pozytywne dzis na betę ale chyba juz sie po troszku cieszę - termin na okolo 11-13 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia83
GRATULUJE IZAP!!!!! Super, ciesze się razem z tobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk1
ciaza biochemiczna to nie jest puste jajo plodowe!To jest bardzo wczesne poronienie.Zarodek nawet nie dotarl do macicy.Dlatego na usg nic nie widac.Nawet jaja plodowego. Zabciu lekarz powinien Ci o tym powiedziec ze to ciaza biochemiczna a nie ze nie wie co to moglo byc.Ja mialam tak 2 razy.Poczytaj o ciazy biochemicznej.Pozdrawiam Cie i trzymam za Was wszystkie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk1
zabciu to zanczy ze jestescie plodni!!!Ja tez staram sie ponad rok.Trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! pragnę dołączyć do Was, bo też pragnę zobaczyć 2 kreski na teście ciążowym:) Staram się z mężem od 6 cykli i na razie nic. Robię testy owulacyjne, wychodzą 2 kreski, robimy wszystko, ale mimo tego nic z tego. W tą niedzielę umówiona jestem na monitoring i zobaczymy...Mam 24 lata i bardzo chciałabym być w ciąży:) mam nadzieję, że razem z Wami mi się to uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkam24 witamy w szeregach staraczek ;) 🌼 Dopisz się do tabelki, bo już dawno nie była uaktualniana. izp GRATULACJE!!! 🌼 U mnie tymczasem dziecko nadal chore - żadnej poprawy a wczoraj poszły już w ruch testy owulacyjne :-D Sądzę, że wypadnie mi koło środy... Już wprost nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ...ok.21.10 Roobaczek 86............................23.............11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85...............................23............ .......6..ok.22.10 blanca30...................................30........... ......5........06.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? kruszynka173....24....................3................. ...? Monia Uk..........29.....................1.....................? PanienkaMakowa...27...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken..............27................3................. ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dopisujcie sie do tabelki... :) te co maja dwie kreseczki - moze wpliszecie date porodu chociaz z kalkulatora? pelno takich na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................5...........06.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ...... kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. ...? Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................. ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam w zeszlym tygodniu jeszcze przed terminem @ - wyszla juz ciaza. ale wynik bardzo niski.. dzis powtorzylam - jutro bedzie wynik. dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Witam również nowe koleżanki, izp - gratuluję, agnieszkam24 - z nami na pewno się uda :D A ja niestety jutro nie będę testować.. mam już różowe leciutkie plamienie i wiem, że jutro przylezie @ Jak mi się skończy, to idę do ginekologa - niech mi da coś na płodność! Jestem wkurzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dopiszę- dzis zrobiłam 3 test ( 48 godzin po pierwszym tescie, który potwierdzil- od razu wyszły dwie tłusciutkie kreseczki nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................5...........06.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ...... kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. ...? Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7.........................13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×