Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Gość Madzionia
Witajcie , dołączam do grona odchudzających. Mój cel to - 8 , 10 kg. Aktualny stan to 175 cm wzrostu i 67 kg (20 lat), głównym problemem jest dla mnie spora oponka na brzuchu , booooczki i uda... Odchudzam się od kilku dni i planuje dobrze wyglądać na sylwestra Planuje jeść bardzo dużo warzyw , owoce w mniejszych ilościach, dużo chudego białka , czyli jajka , ryby , piersi z kurczaka i indyka do tego dużo wody i herbata zielona. Oto przykładowy jadłospis z wczoraj , poradżcie czy jest w porządku , czy może coś zmienić , mam wrażenie że za dużo zjadam jem codziennie 4 lub 5 posiłków dziennie , prowadzę tryb siedzący... Śniadanie -sałatka (2 jajka, kapusta pekińska, pół pomidora, papryka, ogórek, łyżka serka wiejskiego). 2Śniadanie- mandarynka Obiad - filet z mintaja upieczony w folii z przyprawami , do tego zapieczone warzywa ( brokuły , cebula , por , pół pomidora , papryka). Kolacja - sałatka (kapusta pekińska, pół pomidora , por , czosnek , 3 małe ogórki korniszone , 2 plastry chudej szynki z piersi z indyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziś sobie pofolgowałam: aktivia do picia,trochę jajecznicy, 5 ruskich pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi dobrze szło i wpadka zjadlam pół zupki chińskiej 😭 ale zaraz 15 min biegu więc myse że jestem na zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała g-----> zupka chińska chyba nie ma za wiele kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko było by ok, gdyby nie troszkę słodkiego, ale opanować się nie mogłam :/ Trudno- ćwiczeń dziś 0 i pewnie już nie będzie. Jutro wieczorem w planach jest pizza własnej roboty- jedyna, którą lubię- chyba sobię nie odmówię. jednak żeby nie przesadzić z kaloriami postaram się zjeść lekkie śniadanko, odrobinkę obiadu będzie zupka jakaś i resztę dnia zapełnie jabłkami. Mam nadzieję, że się uda. Mała dobrze słszałaś z tą wagą rano powinno się ważyć po przebdzeniu. W ciągu dnia to nawet nie tyle będziesz ważyć więcej przez jedzenie co przez wodę w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja już po śniadańku ale troszke kalorycznym bo kiełbasa śląska ale gotowana i jedna kromka chleba do tego kawa bez dodatków , a teraz herbata pur-er. No na śniadanie to sobie moge pozwolić gorzej z kolacją. Oj dzis z ćwiczeniami bedzie kiepsko po połódniu siostra z rodzinka wpada 😭 Pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jakoś leci. Jedzonko z umiarem, ruchu troszkę więcej niż zwykle- sprzątanie, zakupy- ale wieczorem tak polegnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedzialek sie zbliza wielkimi krokami i sie caly czas zastanawiam co waga pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nawet nie myślę o kalorach bo pewnie już jestem ok. dziennej porcji- a tak jak wspominasz dzień jeszcze długi :( Jak tak patrzę na siebie to mi się wydaję, że przytyłam ;( Tylko za parę dni będę miałą kobiecą dolegliwość może przez to i może dlatego doła łapię :( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się boje jutra rana jak wstane na wage :P a tam 65 kg tak się czuje brzuch jakiś wielgachny. teraz pije kawke zrezygnuje dziś ze śniadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie średnio, wczoraj w sumie 1400 :( i 0 ćwiczeń, dzisiaj pewnie będzie podobnie... pocieszam się, że zawsze mogłam zjeść więcej, ale się powstrzymałam ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czyli sobota to jeden wielki niewypał :( u mnie też porażka i też boję się tej jutrzejszej wagii nawet już mnie nie ciągnie, aby się ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już kolacji nie jem. Nie wiem czy wejdę jutro na wagę, bo jestem pzekonana, że przytyłam i to w ciągu weekendu- cały tydzień minął nieźle. Rozpisałam sobie jutrzejszy dzień może to pomoże mi w zachowaniu diety, w wykonywaniu ćwiczeń i pisaniu pracy. Niby takie rozpisywanie dnia jest zalecane- może pomoże. Łapię doła przez ten brak mobilizacji i konsekwencji :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj na koncie 400 kcal .Jak jutro wstane to sie waze i wtedy sie zastanowie co robic dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja dziś na wadze 58 kg czyli super a wydawało się że bedzie gorzej ;) Napewno byłoby lepiej gdyby nie te wpadki wekendowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje super !:) i zazdroszcze ja jedynie 0,5 kg mniej :( i w wiekszosci to kg weekendowe. To nic następny tydzień bedzie lepszy :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie 64. nie mam teraz czasu na net, zajrzę w weekend. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta Lestata, nawet jeśli pozwolisz sobie na piwo i chipsy/piwo raz w tygodniu to będzie juz zaburzeć Twój metobolizm, bo organizm bedzie przyzwyczajał się do trawienia innych rzeczy w ciagu tygodnia, a innych w weekend. Mi też sie tak wydawało, ze raz na jakiś czas można, ale to jest błędne. Lepiej jest zrobić 2 tygodnie ścisłej diety, a później ja urozmaicać powolutku. Potem znów 2 tygodnie ścisłej i tak w kółko. Pij dużo wody, a jak nie lubisz ćwiczytć to bierz kjakiś suplement. Ja biorę CaliVita ( zakupuję na suplementydiety.istore.pl, bo mają taniej niż w aptekach, a ze względu na markę i bezpieczeństwo ten suplement nie należy do najtańszych). Trzymam za was kciuki dziewczyny, ale nie katujcie się , bo nie musimy być idealne. Świat jest piękny, bo jest różnorodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała muszę z Ciebie przykład brać i zacząć biegać :) A właśnie gdzie nasza założycielka? czy może coś przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aina :) widzisz sama jestem pełna podziwu wiem że te pierwsze kilogramki to narazie nic bo to często woda lub to co w jelitkach zostawało teraz to dopiero bedzie tłuszcz ;) Napewno bieg daje dużo :D wiem to po sobie bo przecież jem i słodycze też a troszke mi kg ubyło :D:D:D Teraz to się wezne za siebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny do świąt juz tylko miesiąc musimy się zmobilizować ja to dałam sobie postanowienie że bede biegać dziennie 1 godz. :) :):) Musze te 4 kg się pozbyć choćby niewiem co :P A wy dziewczynki gdzie. Dziś była grachamka i jogurt jabłko kawka i cherbata na obiadek jajko i surówka z kapusty kiszonej. kolacja nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała jeszcze 6 kg, aby miec 54- moje marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem głodna !!! :( mam jabudzko, ale jakoś ochoty nie mam na nie- brzuch mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×