Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Rosie to każda z nas się tak czuje jak się przez pewień czas nie pilnuje pozwoli sobie na więcej a tu później efekt kg widać. Wszystkie się tu wspieramy i mobilizujuemy. Moja mobilizacja to wejść w sukienke z przed 5 lat na sylwestra. A ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala gruba-robilam diete 10-dniowa na poczatku roku i schudlam na niej 5 albo 6 kg.nie pamietam dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosie 907- nie przejmuj sie tak bardzo.Zobacz na moja stopke .Startowalam z podobnej wagi jak ty i jakos pomalu kilogramy spadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosie910
Dziekuje Wam, no wlasnie nie cwicze, przez ostatni rok tak wyszlo ze siedze w domu i dlatego tez jedt mi trudno schudnac, bo nie mam w ogole ruchu. Wlasnie w tym problem ze rok temu na Wigile kupilam sobie super ciuchy, a w tym roku juz w nie nie wejde, musialabym srzucic wlasnie te koszmarne 10 kg... nawe widze roznice na twarzy pomiedzy zdjeciami z zeszlego roku a aktualnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosie910
Ilona1 --- Gratuluje Ci zrzucenia tylu kilogramow ...:) Ja tez nie raz chudlam tyle ale zawsze byl efekt jojo... Teraz waze najwiecej w swoim zyciu, pomyslec ze rok temu kiedy wazylam ok 67 kg bylam dla siebie za gruba i chcialam chudnac... Teraz to moja wymarzona waga... Nie sadzilam ze kedykolwiek sie doprowadze do takiego stanu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musisz zacząć ruch stopniowo :) Ja zaczynałam od 15 min biegu wolnego w domu a teraz jeśli czas pozwala to 1 godz. dziennie plus jakieś skłony itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosie910
mala gruba ---- I na tyle masz samozaparcia, ze codziennie cwiczysz w domu? Ja juz tyle podjesc robilam i po 2 dniach koniec, nie wiem co sie ze mna ostatnio dzieje... Taki len...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mala gruba to byla ta sama dieta,2 dni kefir,2 dni ser bialy,2 dni jajka,2 dni mieso i 2 dni warzywa.Moja mama tez robila ta diete 3 tygodnie temu i spadlo jej 6,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala gruba-terazdopiero dokladnie przeczytalam co pisalas o tej diecie i widze male roznice ale w sumie jest bardzo podobna.Jest tu gdzies nawe topik gdzie dziewczyny sie tak odchudzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak nie ma łatwo przez pierwsze 2 dni wszystko mnie bolało i juz mi się nie chciało ale stawałam przed lustrem albo patrzyłam na zdjęcia szczupłych babek i to mi pomogło przetrwać tydzień. Po tygodniu były juz widoczne efekty i to dało dalszą motywację no i mięśnie sa juz przyzwyczajone więc łatwiej. Naprawde zacznij sobie od krótkich ćwiczeń i dziennie coraz dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosie910
Naprawde po tyg widzialas efekty? ... P.S. Napisz ze tak, zaraz zaczne cwiczyc :) A nie robisz nawet 1 dnia w tyg przerwy? Odf jakiego czasu juz tak regularnie cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosie910
Naprawde po tyg widzialas efekty? ... P.S. Napisz ze tak, zaraz zaczne cwiczyc :) A nie robisz nawet 1 dnia w tyg przerwy? Odf jakiego czasu juz tak regularnie cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosie - TAK były efekty dlatego polecam :) wiem że to męczące ale dasz rade. Czasem przerwy robiłam w wekend ale w ciągu tygodnia zawsze choć chwilke najczęściej ćwicze przed telewizorem na jakimś ciekawym filmie. Ilona a czy ćwiczyłaś wciągu tej 10 dniowej diety i ile razy dziennie jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytalam tamten topik to niektore osoby pily maslanke lub jogurt naturalny albo kwasne mleko.Ja pilam kefir bo bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze bo ja ani maślanki ani jogurtu naturalneko nigdy nie piłam. Ilonko czemu nie powturzysz tej diety skoro taki efekt dała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadlam wt edy jak bylam glodna.W tej diecie nie ma ograniczen co do ilosci bo podobno to same bialka i jak ich duzo jesz to tez duzo te bialka spalaja tluszczu,ale ci powiem ze ja niezbyt duzo jadlam tych produktow bo jakos nie moglam.Powiedz sama ile jajek mozna zjesc w jeden dzien?Ja jak zjadlam 5 to juz mialam dosc ale inne osoby jadly nawet po 12!!! W ciagu diety nie cwiczylam ani raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala gruba-masz dobry pomysl .Zrobie ta diete sobie znowu tym bardziej ze nie mialam po niej zadnego jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosie910
Moze dolacze sie do Waszej dietki , tylko ja mieszkam w Anglii i zastanawiam sie czy dostane akurat w te dni co bede potrzebowac kefir i bialy serozyumiem ze to ma byc cos w stylu twarogu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi wcześniej nie pasuje bo ide w piatek na urodziny a w niedziele jest Mikołaj dlatego dla mnie najlepiej jest od poniedziałku zacząć bo do 17 grudnia juz zadnej impreski nie ma, a teraz poprostu próbuje ograniczac jedzenie i przyzwyczajać żołądek niech się powoli kurczy. :) Dobra lece po małą do przedszkola Narka [ kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMAolKA
Hej dziewczyny. Ja dopiero mam chwilkę tu zajrzeć. Mój Mały dał popis i wstał dziś o 5:30 :/ Ja rozumiem 6 rano jak zwykle, ale 5:30. ehh Na szczęście spacer zaliczony, więc i humor lepszy. Tylko tak ponuro :( mala gruba.. zazdroszczę ci samozaparcia. Wczoraj tekstem że jeszcze z 15 min poćwiczysz, zmobilizowałaś mnie i zrobiłam serię abs 8 min na brzuch i pośladki :) A zasapałam się... cholera myślałam że mam lepszą kondycję. Dieta 10 dniowa.. brzmi fajnie, ale diety wg harmonogramu to nie dla mnie.. nigdy nie wytrzymałam a potem wyżerałam pół lodówki. Zresztą moim problemem są napady żarłoczności. Np. mogę wstać o 6 nic nie jeść do 16 ( bo nie czuje głodu) a potem ...heeeja i pół lodówki kończy w żołądku, poza tym obżeramy się z mężem na wieczór.. do dupy jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMAolKA
mala gruba i ilona 1 .. dokładnie to jak zrzuciłyście wagę? Jestem tu nowa, więc nie znam waszych historii, ale wasze wyniki są imponujące i jestem ciekawa jAK TO ZROBIŁYŚCIE? :) .. jakieś diety czy po prostu ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje tylko diete i staram sie malo jesc .Ze sportem jestem na bakier ale ciagle mysle o tym zeby zaczac sie wiecej ruszac .Musze zwalczyc jakos moje lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elianita
no dobra, to i ja sie przylaczam :) jestem na diecie od wczoraj. zdecydowalam sie na taka, ktora byla juz podana w innym topiku. mianowicie o 10 kawa+pomidor+serek topiony; 12 pomidor+jajko (na miekko lub na twardo bez soli oczywiscie), 14 jablko, 16 twarog z ziolami i pomidor a ok 20 lampka wytrwanego winka. I tak 5 dni a potem 2 dni ok 1000 kcal. i znow 5 dni na 2. Mam nadzieje ze bede jakies efekty...mam 164 cm i waze 60.5 kg a moj cel to 54 kg :) zobaczymy jak mi pojdzie. Bede pisac na biezaco jak mi idzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elianita
Ilona 1, powiem Ci ze to winko duzo daje. Wczoraj o tej 20 bylam juz troche glodna a po lampce winka zdecydowanie mi przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×