Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

ja tez wczoraj zgrzeszylam, caly dzien sie trzymalam, a na sam koniec o 21 wieczorem zjadlam malutki sloiczek tych przecierow dla dzieci jablko-gruszka(uwielbiam!) - 57kcal i wypilam soczek pomaranczowy olejne 100kcal ;/... no ale dzis pozno wstalam, wiec zjadlam na razie banana na zaopchanie i jedna mandarynke, teraz czekam na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 🌻 Wróciłam do rzeczywistości czyli dietka i ćwiczenia :( Myślałam że bedzie strasznie , ale nie jest źle na wadze 56,8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sama dziewczyna, o której wczoraj wspominałam zapisała się na tą samą zabawę sylwestrową co ja :( Teraz to już nie ma żartów- biorę się za siebie!!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No forum zaraz zaginie 😭 Za pół godz. płatek ryżowy + ACTIWIA , a tera zabuszko amam.... :D Wezme się za sprzątanie domu pokuj po pokoju dziennie jeden zaczne od mycia okien czyli 300 kalorii za godz. mycia zawsze coś:):):) A wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy jakie produkty przewidujecie na nowy tydzień? Ja to zakupiłam jaja, brokuły, biały ser i płatki ryżowe, barszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84Aisa
Witam można się przyłączyć. Mam do stracenia 7 kg.Mam 25 lat waga 74 cel 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
84Aisa jasne przyłącz się im więcej tym lepiej dla nas wszystkich :) Napisz z czym masz problem i co jesz czy ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka widze że w wekend strasznie się pilnowałać bo mnie przybyło a tobie ubyło superr :D Dziś godzinka biegu i ćwiczonka 20 min ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala gruba- sama jestem zdziwiana bo w sobote sie nie pilnowalam i zjadlam znacznie wiecej niz normalnie a waga jednak poszla w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84Aisa
Problem mam głownie z dolnymi partiami Czyli pupa i uda. Bardzo dużo spaceruje, stosuje dietę MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jake wedlug was sa grube nogi? Tzn. ile cm w lydce lub w udzie, bo mi sie wydawalo ze mam szczuple nogi ale teraz to juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w tym tygodniu postanowiłam 0 słodyczy dziennie godzine biegu i nie jeść kolacji musi mi się udać:) Wystarczy nie stracić motywacji ;) Zrezygnowałam z białego pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda z nas ma inna figure.Moj tluszcz jest w innych miejscach i wcale mi sie to nie podoba ale co zrobic.Trzeba walczyc dalej z kilogramami.Wypilam kawe i zjadlam kanapke z tunczykiem.Na obiad mam indyka z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×