Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdss

zaraz się załamię. PRZEZ PIERWSZY TYDZIEN SCHUDŁAM 1 kg A TERAZ To...

Polecane posty

Gość sdss
co za masakraaaaaaaaaaa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
sdss ,nie przytylas ! takie male wahania wagi sa normalne.. wazylas sie w pizamie? nie poddawaj sie, w koncu waga zacznie spadac !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
dzięki kochana :D wlasnie specjalnie ważylam sie bez ubrań... no i mialam nadzieje ze cos w koncu schudne.niedlugo mam okres więc pewnie dlatego . organizm nabiera wody>... P.S. od dawna zastanawiam sie nad pigułkami anty. podobno Yaz mają takie wlasciwosci ze wlasnie organizm nie zatrzymuje wody. co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna
własnie przeczytalam o pewnym specyfiku... http://www.thermacuts.pl/proven.php ciekawe czy to prawda czy zdrowe i czy nie bedzie efektu jojo.. bo ja tam łatwowierna nie jestem i truudno mi uwierzyc w cudowne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
ale mi sie strasznie chce jeść :( :( :( ale nie mogę się znowu złamać... nie mogęęę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
sdss przed okresem waga jest wyzsza bo organizm zatrzymuje wode. To pewnie dlatego waga jest wyzsza. Jezeli chce Ci sie jesc no to jedz! nie glodz sie bo pozniej rzucisz sie na jedzenie. U mnie kolejny dzien przerypany,znow mnie boli zoladek. Zjadlam teraz kawalek pieczonego miesa i warzyw i zaraz umre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
ojoj :( no to rzeczywiscie masakra. nie mogę zjeść teraz, bo za godzine mam obiad, a jak teraz zjem to pojdzie lawinowo i zaczne pochłaniac wszystko ! i znowu bede żalowac... a jak wytrzymam tą godzine to zjem normalny obiad i moze ten dzien sie uda jakos wracaj do zdrowia, nie jedz nic cięzko strawnego. mięso raczej nie jest zalecane, polecam bułkę z herbatą lub z mlekiem, albo jakiś kleik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdchudzonaLeczNieszczesliwa
hej wszystkim. kiedy zaczynalam sie odchudzac wazylam 112 kilo. bylam nieszczesliwa i nic mnie nie cieszylo. marzylam o tym zeby schudnąc na tyle zeby swobodnie miesic sie w przejsciach i fotelach w autobusie lub kinie. no i schudlam. wazylam 66 kg przy wzroscie 164 i wyglądalam w miare normalnie. ale mimo to nie bylam szczesliwa. cel pod tytułem "osiągnąć życie ktore nie przypominałoby koszmaru" zminił sie na "wyglądac pięknie i atrakcyjnie w kazdej sytuacji" przez zawyżenie wymagan caly czas jestem niezadowolona ze swojego wyglądu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
chyba naprawde zamówię to therma cuts jestem zdesperowana coraz bardziej... ochudzam sie prawie 5 miesięcy a w sumie schudłam 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
sdss nie daj sie nabrac na jakies badziewne "cud" tabletki. Tylko dieta i ruchem mozna schudnac. To jest wyludzanie pieniedzy od zdesperowanych kobiet. Bardzo duzo sie naczytalam o tym jak kobiety marnuja kase na takie specyfiki. Producenci duzo obiecuja ale wiekszosc obietnic niestety nie zostaje spelniona. Dobrze sie nad tym zastanow. Mi sie dzisiaj nic nie chce zaraz chyba pojde sie polozyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
ja tez nie wierze w zadne diety cud, ani tabletki, ani pasy odchudzające... ale tyle sie naczytalam ilu ludzi schudlo na tych tabletkach. a ja schudlam tylko 3 kg! to okropne! a mam jesczcze mase sadla do stracenia. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
szczerze mówiąc to sie skusze na talerz grochówki. może nie przytyje od tego zbytnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
sdss jestes glodna to zjedz :) nie katuj sie tak ! dieta nie moze byc kara. Ja tez b.wolno chudne ale to przez wlasna glupote- kiedys odchudzalam sie na glodowkach to teraz organizm sie broni przed kolejna dieta jak moze. To dopiero porazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
postanowiłam wypróbować ten schemat cwiczen z 3 minutowego odchudzania. szczerze mówiąc to nie wierzę w takie rzeczy, ale odkąd przeczytalam o tabacie to jestem skłonna uwierzyć ze to może się udać. nie oczekuje wielkich efektów, ale 3 minuty to nic. więc co mi szkodzi spróbowac. dziś spróbowałam. ludzie! to jest niesamowicie męczące. już po 30 sekundach dyszałam i pociłam się , myslałam ze serce zaraz wyskoczy mi z piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
dziś zjadłam: 1. drożdżówka 300 2. kromkę chleba razowego z masłem 100 3. 50 gram soi 250 4. jabłko 50 4. następna drożdżówkę :( 300 5. wafelek 100 6. bułka z masłem 200 7. kawałek białego twarogu 100 beznadziejne menu. i jeszcze te 2 drożdżówki to już w ogole przesada. tą pierwszą zjadłam bo sie podłamałam przytyciem. czyli zrobiłam najglupsze co można bylo zrobic. razem 1400 kcal nie tak źle... plus cwiczenia. ciekawe ile jutro zobaczę na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
widze ze tak jak ja masz slabosc do drozdzowek ,tylko ze ja staram sie je ograniczac do 2 na miesiac :P myslalam ostatnio o tym ze niedlugo tlusty czwartek !!! co planujecie? ja mam zamiar jesc caly dzien tylko paczki hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
sdss a moze nie waz sie codzienie?! ja staram sie nie wazyc zbyt czesto bo jak widze ze waga nie spada lub nie daj Boze idzie do gory to sie demotywuje i zaraz jem wiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
mam dokładnie tak samo jak Ty! oczywiscie ze ważenie się codziennie nie ma sensu. nei wiem czemu mnie to tak kusi :/ zły nawyk. optymalnie kiedys się ważyłam co tydzien, a teraz nie wiem co mnie opętało! w tłusty czwartek nie zjem ani jednego pączka. i tak za nimi nie przepadam. chociaz tyle xD obym tylko nie opchała sie drożdżówkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego ze nie
chudniesz z takim jadłospisem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdchudzonaLeczNieszczesliwa
wedlug mnie to menu wcale nie jest takie złe! chleb razowy, soja, chudy twaróg - przeciez to są najlepsze produkty aby schudnąć mam zastrzezenia do do 2 drożdżówek i wafelka. no ale ile można wyżyc na samej soi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajędzalubiorzechy
stara, zeby wszsycy tak jedli to by swiat byl piekniejszy. 1400 kcal - piekny wynik. a tak w ogole to super pomysl z tą soją! ona ma az 34 g bialka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
dziś 57,2... waga ciągle rośnie nie pamiętam kiedy mi bylo tak trudno :( a co tam u Was? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdzowki wafelek bułki
sam syf. i co z tego ze ta soja? albo jesz zdrowo, albo sam syf. zdecyduj sie na jedno albo drugie, wtedy waga tez sie zdecyduje w ktora strone isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
sdss niewiem dlaczego waga idzie w gore...moze za malo sie ruszasz? ja poki co sie nie waze,tylko ew. mierze centymetrem. ja mam od kilku dni kiepski nastroj,malo jem i ogolnie jestem nie do zycia a mam jeszcze kilka zaliczen na uczelni :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeeedggd
"albo jesz zdrowo, albo sam syf." co za głupota ! ! ! kazda ilosc zdrowej zywnosci jest pożadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33latka i gruba dupka
Dziewczyny polecam wam picie kefiru i maślanki gdzies juz dziś o tym napisałam, chudnę dziennie od 0,5 do jednego kilograma, cera jak aksamit i zero uczucia głodu ( tylko pierwszego dnia), bialko podlreca metabolizm, nie skacze cukier wiec i napadów głodu nie ma. Cera zminiela się nie do poznania efekty schudniecia widoczne niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakassd
no fajnie, ale od samego kefiru sie nie chudnie! chyba ze bedziesz pila sam kefir i to w racjjonalnych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaa
ludzie! dajcie sobie spokoj z mono dietami ! jak ja bym miala pic tylko kefir to chyba bym padla z glodu. To nie jest dobre rozwiazanie. Zeby schudnac na trwale trzeba zmienic nawyki zywieniowe. Wszyscy chca isc na latwizne a tak nie ma... zeby nie bylo efektu jojo trzeba miec troche wiedzy na temat odchudzania i nie brac sie za diety typu kefirowa,warzywna czy jablkowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
zgadzam się z Tobą w zupełności. żadna monodieta nie jest zdrowa. organizm potrzebuje wielu różnych składników i witamin. i jak już powiedziała panterkaa - zeby zdrowo schudnąć nalezy zmienic swoj tryb życia NA ZAWSZE! bieganie i warzywka przez miesiąc nic nie dadzą jesli zaraz potem rzucimy się na słodyczye i fast foody... ja powinnam zrezygnowac ze slodyczy. ale to takie trudne! zrezygnowalam juz z fast foodów, kawy, gazowanych napoi, pizzy i lodów...nie slodze herbaty od 5 lat. ale jak widze czekolade albo drożdżówki to az mi slinka cieknie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułkazmaslem
ooooooo! wreszcie jakis maniak słodyczy sie znalazł. wiecie jak trudno jest byc maniakiem słodyczowym i byc na diecie? to jest droga przez mękę! przynajmniej dla mnie! tez kocham slodycze. szczegolnie czekolade... lubie tez rogaliki , bagietki i drożdżówki... bagietke jem na raz. sama. drożdżówek to potrafie zjesc kilka w ciągu dnia. tabliczek czekolady tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×