Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Gość Karinka79
ja też odpowiem....że ty nie czytasz tego co napisane tylko wolisz opluć jadem jak każda ex bo ja żadnego małżeństwa nie rozbiłam a mój mąż jest mądry to dlatego się rozwiódł bo z pijaną dzi...ką nie chciał dzielić życia! wam naprawdę macierzyństwo mózgi odebrało,jakże mi przykro ha,ha,ha.Życzę wam żebyście już za ten miesiąc alimentów nie oglądały żeby wasi byli mężowie wynieśli się daleko za granicę a ich pobyt nigdy nie był wam znany i żeby wreszcie mieli od was spokój od takich błedów przeszłości bo z tego co widać jesteście gorsze niż wrzód na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co karinko ja bym pijanej dziwce dziecka nie zostawiła, jak to świadczy o tym tatuśku,teraz ma pretensje do świata trzeba było wziąć się za dziecko jak było małe a nie teraz ma pretensje do całego świata. W dupie ma córkę i taka prawda o tym twoim super facecie jest h.....m ojcem i tyle. Alkoholiczkę trzeba było wysłać w kosmos a samemu wychować dziecko nie zawinąć jak tchórz dupę w troki. A tobie akurat nic do tej dziewczyny zrób sobie swoje będzie wzorem tylko czy ten wzór kiedyś się urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cię zapytam
Pierwszym cytat z karinki; "To z kim wy te dzieci sobie robiłyście!oczu nie miałyście czy rozumku zabrakło..." Drugi cytat z karinki; a mój mąż jest mądry to dlatego się rozwiódł bo z pijaną dzi...ką nie chciał dzielić życia! zadaj swojemu mądremu mężowi pytanie z twojego pierwszego posta. No z kim on sobie dziecko zrobił? z pijana dziwką? Oczu nie miał czy rozumku mu zabrakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z Karinka
Karinka masz racje,glupie puste,chciwe i na dodatek wykorzystuja swoje dzieci w walce z ex.Nasraja dziecku do glowy za 1 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z Karinka
AL juz nie pier.dol Spojrz na swoj syf i glupkowatego synusia co nic zrobic nie umie a ma chyba ze 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waran zielony
karinka pisze :"ode mnie nikt nie uciekał jak od was exar" wszystko dziecino przed tobą (zresztą do końca tego nie wiemy czy aby ktoś już przed tobą nie uciekł-z takim parszywym charakterem) " nawet dzieci swoje wolał zostawić byle jak najdalej od zarazy i trądu....." wiesz jeśli ma się dzieci to przyzwoitość nakazuje o nie dbać -można byłej nienawidzić ale obrażać się na dzieci?!!! i właśnie dlatego powodu że ci wspaniali ojcowie wolą zostawić swoje dzieci, my samotne matki aby zadość uczynić porzuconym dzieciom, wnosimy o podwyżkę alimentów by marnym szmalem zapełnić naszym dzieciom pustkę po stracie wspaniałego taty, który przez podłą matkę zostawił wszystko nawet dzieci. karinko obyś nie doświadczyła tego o czym już było tu napisane-abyś nie była jedną z nas z bagażem doświadczeń i uzależnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie
ktoś to dobrze ujął,bo takiej szmaty jak Karina to nie ma na całej kafeterii brawo ! Co za głupi babsztyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwny parasol
no ale przecież mężuś karinki jest taki dobry i mądry!! a to że dziecko jest takie a nie inne to wina jego ex!! n taki mądry i nawet z głupią córunią nie chce mieć żadnych kontaktów bo przecież głupota jest zaraźliwa!! ten mądrala razem z karinką woli spokojnie z boku się przyglądać, osądzać i krytykować i zezwalać na demoralizację swojej córki!! i to wina ex a nie jego - mądrego!! co za prostaki-myślą że wszyscy im będą tu klaskać za porzucenie i nie dbanie swoje dziecko a jedynie ograniczanie się do płacenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma takie babki na jakie
zasługuje czyli karinka nie różni się od jego eksiary lubi takie prostaczki i chamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
w dupie byłas i gowno widziałas- to do tej od wpisu z chamkami i prostaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdą po oczach
z postów karinki wysuwa się jeden wniosek-chamka i prostaczka poczytaj jej wpisy a się sama przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
tutaj sami są "kulturalni" ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a karinka....
teraz pod innym nickiem pisze haahhaa co za szalona baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
to jest chyba pierwszy wpis karinki Karinka79 Zniecierpliwiony popieram Cię w 100% INSTYTUCJĘ ALIMENTÓW NALEŻY ZNIEŚĆ!!! to rodzic ma decydować ile i w jaki sposób ma łożyć na utrzymanie dziecka a nie przymus prawny bo w pełnych rodzinach planuje się wydatki na dziecko w miarę możliwości finansowych rodziców niestety sądy często nie biorą pod uwagę zarobków ojca po rozwodzie! Ja jestem po ślubie z rozwodnikiem,sąd przyznał opiekę nad dzieckiem matce która całe życie ma problem z alkoholem,dziecko już jest prawie dorosłe BUNTOWANE PRZEZ MATKĘ PRZECIWKO NAM a była dalej nie pracuje!sąd mnie,,wysyła'' do pracy aby pomóc mężowi płacić alimenty a matka nierób siedzi w domu! JA OD PIERWSZEJ rozprawy w sądzie pracuje na ,,czarno'' bierzemy kredyty np.na wakacje a potem je spłacamy przed sądem mój mąż wykazuje minimum dochodów-wszystko po to aby pasożyt nie dobrał się do moich pieniędzy i DOBRZE MI Z TYM!!! BO DZIECI PŁODZI SIĘ WE DWOJE I MATKA TEŻ MA OBOWIĄZEK DZIECKO UTRZYMYWAĆ A NIE TYLKO OJCIEC!ZNIECIERPLIWIONY BRAWO!!!!!!!!!! No ja bym sie tez wkurwila nie na zarty. I wcale sie jej nie dziwie ,ze ja nosi. inni tez jakos nie maja oporów zeby jej dokopać. a ze jest porywcza... hmm inni nie maja zadnego powodu bo nie ich sprawa a dopieprzaja z kazdej strony. karinka nicka nie zmienila jakby co, to takie dziwne ze któs moze byc po jej stronie???mamy wolny wybór czyż nie???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybowa 51
mamy wolny wybór, tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem po stronie kariny
a najbardziej ręce mi opadają nad szurniętą AL, która udaje mądrą a jednak jej to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma prawo do swojego zdania-zazwyczaj zmienia je kiedy staje po tej drugiej stronie nic tu po waszych mądrościach-trzeba wszystko to przeżyć i być dokładnie na tym samym miejscu aby w ogóle móc przystąpić do dyskusji rozmowa z kimś kto nie ma dzieci jest taka samą rozmową jak między najedzonym a głodnym -nikt nikogo nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie kawko
Twoja wypowiedz powinna także dotrzeć do eks , które nie są na naszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawko dokładnie to samo myślę kobiety nie mające dzieci i nie będące eks żonami nie mogą wiedzieć a i też nie znają całej prawdy z dwóch stron,wiedzą natomiast jak obrzucać błotem,jak wyzywać dzieci od bachorów ,głupków etc.Jak to świadczy o jakiejkolwiek kobiecie która nie zna nawet dziecka a mówi o nim głupek.Tylko ten głupi bachor nic nie umiejący jest jednym z najlepszych uczniów w swojej klasie,w życiu radzi sobie całkiem dobrze.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jeśli ktoś nie umie znaleźć się w sytuacji nie powinien się pakować w związek z zajętym facetem.Tak jak eks niektóre są pazerne tak i niektóre next lepsze w sprawach finansowych nie są.Tyle że dzieciom się po prostu należy a stare baby mają to do siebie że powinny na siebie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AL
ale jestes stronnicza!! Po co się wypowiadasz jak nie znasz naszej sytuacji? Przyznajesz rację kawce , że nie ma sensu dyskutować o nieznanych nam sytuacjach a sama teraz to robisz. Idź do psychiatry bo na kafeterii masz już niejedno alterego , chyba rozdwojenie jaźni cię męczy bo inaczej nie umiem wytłumaczyć twojego zaprzeczania samej sobie w tym samym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Tak bardzo to dziwi że mnie ktoś poparł ?! widocznie nie tylko ja mam podobne zdanie na temat nienasyconych ex-pijawek... AL cytuję twoje niewyobrażalnie mądre wypociny:,,Tyle że dzieciom się po prostu należy a stare baby mają to do siebie że powinny na siebie zarobić".... Tak ja zarabiam na siebie jak najbardziej a cudze dupska w postaci byłych,,ogonów" mnie nie interesują!!!!!nie mam zamiaru dzielić się moimi własnymi ciężko zarobionymi pieniędzmi z obcymi bo dziecko i ex mojego męża są dla mnie obecnej żony jak najbardziej obcy!niestety w tym chorym kraju bierze się pod uwagę zarobki nowej żony na sprawie o alimenty,widać z góry założenie że obecna żona ma pomagać finansowo mężowi a on z kolei ma płacić więcej bo jakaś pijawka od razu tam gdzie zwęszy nawet cudze pieniądze zaczyna się ich domagać! Właśnie STARE BABY BYŁE ŻONY BEZ HONORU POWINNYŚCIE ZAROBIĆ NA SIEBIE I NA SWOJE DZIECI! a nie traktować byłego męża jako dożywotniego sponsora bo wasze usługi już dawno się skończyły ...Nie sztuką jest się rozmnożyć a potem nie móc utrzymać dziecka i szukać coraz to większej kasy u innych! Kobieta dokonując wyboru urodzenia dziecka musi wziążć pod uwagę to że w przyszłości to dziecko utrzyma również sama i bez pomocy ojca bo jego nagła śmierć,wypadek,choroba czy też rozwód mogą spowodować to że dziecko będzie mogło liczyć tylko na was....Wy niestety myślicie kategoriami ameb,pierwotniaków i innych żyjątek.....ŻYĆ CHWILĄ OBECNĄ! a przy okazji żerować na otoczeniu ile tylko się da!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matryca jest
Ty nie możesz mieć dzieci a nawet gdybyś je mogła mieć to na szczescie twój stary nie bedzie ich chciał mieć z tobą bo jesteś pusta ,więc jako matka się nie nadajesz kompletnie .I zacznij się zajmować swoim starym bo cały dzień pocisz się tu bez najmniejszej potrzeby.Pokazałaś już kim jesteś wiec dziekujemy ci już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie Karinko lepiej......,
być matką nierobem i niańczyć dziecko z wpadki! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co karinko ja akurat uważam że zarobki nowej żony nie powinny mieć znaczenia ale tylko dopóty dopóki ta szanowna małżonka w ogóle coś zarabia.Ja też nie chcę by moje dochody były wiążące w sprawie o alimenty gdy tatuś nie ma kasy na alimenty bo utrzymuje od wielu lat niepracującą nie wiedzieć czemu babę i obce dla mnie dziecko.Czy obowiązek utrzymywania siebie i swoich dzieci mają tylko byłe żony? Jak to ma się do sporego grona drugich żon które wpierdalają się w każdą złotówkę wydaną na dziecko a same siedzą z dupą na kanapie.Czy myślisz że takie zdarzają się tylko wśród byłych?A co do twojego pieprzenia o myśleniu o przyszłości na dzień dzisiejszy mogła bym mieć alimenty w dupie bo i ten głupek bachor jak masz w zwyczaju nazywać potrafi o siebie zadbać tak i ja.Tylko ja mam o kogo przyszłość dbać ty nie więc po cholerę wypowiadasz się jak znawca w temacie wychowania choćby nastolatki.Urodź wychowaj w końcu chyba już się finansowo zabezpieczyłaś odpowiednio potem podyskutujemy o dzieciach oj nie o bachorku nie myśl nie moim ja mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Masz zapewne fantastycznego bachorka który jest równie,zaradny' jak jego mamusia...he,he,nie chcesz aby twoje dochody były wiążące w sprawie o alimenty bo na dzień dzisiejszy mogłabyś mieć je w dupie to czemu ich nie masz?????????????????????????????? ZAPRZECZASZ SAMEJ SOBIE! zmień lekarza plisss a o dzieciach tu dyskutujemy przy okazji bo to naciągary ex stanowią dla nich wzór do naśladowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
AL? po jaka cholere dyskutujesz z tym QRWISKIEM Karinką, nie ma dzieci bo sie su.ka skrobie ciągle. Zabrała komus męza? Pierwsza na pewno dzi.wce podziękuje, za to że dziad szubraczny się wreszcie wyniósł. To jakiś zas.rany top drugiej, zakompleksionej, niepewnej swego jutra żoni. Karinka bardzo mi przypominasz obecna mojego eks ale moja ulubienica urodziła w styczniu (wcześniaczke) no i to raczej napewno nie Ty. Reasumując, zastanawiałam się po ki diabeł eks ożenił sie z tą gwiazdą? Ano Karinko wpadkę zaliczył po raz trzeci ( moje dziecko było planowane) ha ha ha. Widzisz ku.rewko Karinko i musi siedzieć i bawić najducha. Troje dzieci, kazde z inną matka - tacy swięci są wasi rozwodnicy, najlepsze jest to, że trzecia nie wiedziała o drugiej. A moja córka nie chce znac tatusia bo mówi, że wstyd jej przynosi dzieciorób jeden. Cóż, kto ch.ujem wojuje ten od chu.ja zginie. I co Ty na potrójne alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
współczucia bo jesteś jedną z jego dzi...k nic więcej! gratuluję wyboru ojca dla swojego dziecka które jednak i tak osrał z tego co widać było za....cie planowane HE,HE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Kurwinka? ty to zajebisty wzór jestes, nie tylko dla dzieci, dla całego świata, masz zaje.biste wartości( jeb.anie żonatych). Pozazdrościc, czemu to piszesz o tak późnej porze? Kotka w domku nie ma? Je.bie inną? O jej, nie martw się niedługo staniesz po drugiej stronie ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Ze mną mąz planował dzieci a z Tobą? Nie? Tak mi przykro, Pani Tymczasowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Jak bardzo byłas zdesperowana żeby wlaźc żonatemu do łózka? Jak brzydka, gruba, niewykształcona, nieatrakcyja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×