Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rakowiecka

30 kg i więcej do zrzucenia. Kto ze mną?

Polecane posty

Gość rakowiecka

Waże 99 kg, masakra po prostu, wiem. Do tej pory nie przejmowałam się wagą, jadłam to co chciałam. Nie obżerałam się. Odżywiałam się nie racjonalnie. W ciągu dnia jadłam mało, albo wogóle, za to nadrabiałam kolacją. Przedwczoraj pożegnalam sie z białym pieczywem, ziemniakami, makaronem i słodyczami, ostatni posiłek zjadam przed 18:00. Zamierzam wprowadzić jeszcze ćwiczenia, ale szukam odpowiedniego zestawu na poszczególne partie ciała i na poczatek niezbyt forsującego bo ruszyć dupsko przy takiej wadze nie jest latwo. Czy są dziewczyny, które maja do zrzucenia większą ilość nadprogramowych kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes yes yes yes yes
106kg. :( Waga "uzbierana" z efektów jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, a jojo pewnie spowodowane szybkimi dietami cud? :) Chcę tego uniknąć :) Dlatego nie przechodzę na żadną diete, tylko eliminuję z diety to co najbardziej tuczy i zamierzam odżywiać się regularnie i racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes yes yes yes yes
No niestety masz rację. Dieta kopenhaska, Norweska, Hollywood i po figurze. teraz wyglądam jak potwór morski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy odchudzac się razem jeśli chcesz :) Pewnie efekty nie będą tak szybkie jak przy dietach cud, ale unikniemy efektu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes yes yes yes yes
Nie będę codziennie zaglądać na kafeterię, więc przydałby się ktoś jeszcze. Oczywiście dziękuję za propozycję. Mam nadzieję, że razem będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia, mi zostało jeszcze jakieś 20kg:( Na tej stronie są fajnie ćwiczenia wdzięk.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mz, 5regularnych posiłków na chwilę obecną, ale waga stoi jak zaklęta:( Wcześniej ćwiczyłam godzinę dziennie, dużo niegazowanej wody, zielonej i czerwonej herbaty, ale ostatnio jakoś nie mam weny:( A byłam w między czasie na kilku dietach, zastanawiam się teraz nad proteinową, bo chcialam do końca roku zrzucić jeszcze 10kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw sie człowiek zapuści, a potem trudno to zrzucić :( Ja też zaczęlam pić herbatki na spalanie. Zrezygnowałam z normalnej herbaty i kawy. Będzie cieżko, ale obecny stan rzeczy "zawdzięczam" własnej głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantraa
Witam ,wprawdzie nie mam 30 kg do zrzucenia a5 lub 10 (to byłby ideał )ale chetnie sie przyłącze.Dla mnie te kilka kilo też stanowi problem-jakos brak mi czasami motywacji,silnej woli wiec może razem lepiej nam pójdzie.Obecna waga to 74 ,ale były czasy gdy ważyłam już 86 .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantraa
Pebi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje gratulacje,super..Nie wiem dziewczyny w jakim jestescie wieku ,ze swojego doswiadczenia powiem Wam ,ze im sie jest starszą, tym odchudzanie jest trudniejsze ze wzgledu na zmniejszajaca sie przemiane materii.Gdy widac wyniki o motywacje nie jest trudno,najgorsze sa dni gdy mimo naszego wysiłku waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 30 do zrzucenia.Przynajmniej chciałabym tyle zrzucić... Obecnie ważę 87,5. Masakra. Od wczoraj stosuję "plan wypłukiwania tłuszczu". Skuteczne i nie chodzę wygłodzona, więc myślę, że konsekwencją, uporem i z psychicznym wsparciem tutaj uda się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech och ach
a ja mam około 15. obecnie waże 79. Jestem na swojej własnej diecie MŻ i zdrowe produkty i udalo mi się zrzucić już 6 kg. Jeszcze 15 i będzie ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie przylaczam :D Szukalam wlasnie takiego topiku :) Sama mam sporo, duzo, wiele :( do zrzucenia i chetnie do Was dolacze. Mozna? Jestem mama 10miesiecznego szkraba, waga to wcale nie efekt ciazy, bo od dziwo w czasie ciazy chudlam (efekt odp odzywiania) i po porodzie wazylam mniej niz przed ciaza. No ale tak czy siak sporo mam do zgubienia, tym bardziej ze ost 2 miesiace to... hulaj dusza :D Zakupilam orbitrek i... stoi i sie usmiecha :) Po 3-4 min cwiczen ledwo zylam i skutecznie mi si odechcialo cwiczen :D Oczywiscie malzon sie denerwuje, ze znow skonczylo sie na planach... :( Teraz chce wrocic do dietki tej w ciazy, orbitreka i brzszkow, bo po ciazy wlasnie w brzuchu mi sie wszystko odklada :( Moj pierwszy cel to ur. mojego synka- 8 grudnia. Mam nadzieje ze uda mi sie zgubic przynajmniej 8kg w 7 tygodni :D To sie rozpisalam. Plan jest mam nadzieje, ze w "kupie" pojdzie latwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkm
po cholere osoby, ktore maja do schudniecia 5/1o kg podlaczaja sie do topicu osoby, ktore maja znacznie wieszy problem i sa na zupelnie innym etapie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia witaj :) ja mam 2-miesieczną córeczkę. w ciąży też chudłam :) Ale moja tusza, to wynik wielu lat złego odzywiania. A teraz chcę się za siebie wziąć i schudnąć. Marzy mi się wystapić przed mężem w ładnej seksownej bieliźnie, niestety nie produkują jej w wielorybich rozmiarach :) To też motywacja by się nie poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak ja bym chciała wystąpić w seksownej bieliźnie...... Aż mi apetyt przeszedł, jak sobie to wyobraziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo Rakowiecka widze ze procz wagi mamy jeszcze jeden wspolny temat :) ciesze sie bardzo. U mnie tez moja waga to efekt hmmm prawie 4 lat :( Karmisz piersia? Bo jesli tak to dietki nie wchodza gre, raczej zdrowe odzywianie nastawione na dziecko. Ja karmilam prawie 9 miesiecy i jak odstawilam malego to waga szybko zaczela rosnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech och ach
napisałam, ze chce zrzucić 15 kg ale napisałam również ile ważę. Jeśli udałoby mi się zrzucić 20 lub 25 to byłoby dla mnie tylko na plus więc uważam, ze to temat idealnie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmię piersią, karmiłam przez pierwszy miesiąc, ale pokarm zaczął zanikac i w końcu zanikł na dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja po zakupach musiałam sobie trochę nowych ciuchów kupić, bo w większości wyglądam jak w worku:D Jak znajomej powiedziałam dzisiaj że chce schudnąc jeszcze 10kg to powiedziała, że zwariowałam i będę wtedy źle wyglądać, że już jest dobrze:D Ja mam córeczkę, w listopadzie kończy 2latka i to niestety jest przyczyną moich dodatkowych kilogramów:( Kaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz ze przeszlas przez kilka diet, ktora jestwg Ciebie godna polecenia na poczatek? I o jakies str z cwiczeniami mowa? chyba na wzrok tez mi siadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Pozbierałam nasze dane bo zaczeło mi się mieszac kto ile waży, rakowiecka waga--99kg yes yes yes waga--106kg Pebi87 -------waga--82kg mantra-------waga--74kg kaja40--------waga--88kg dharma666---waga--87,5kg ech och ach--waga--79kg ewcia_82 -----waga--?------cel -8kg Mam propozycje dodajcie sobie do stopki swoja aktualna wagę i cel:) Wczoraj minoł mó pierwszy dzień diety bez problemów, wszystko zgodnie z planem:) Wczoraj zjadłam: tunczyk,cebula,mieso wolowe gotowane, 2 jablka (herbaty zielona, z rozy,oczyszczająca ) Dziś na śniadanko: 60g kiełbasy cielęcej podsmażonej na teflonie bez tłuszczu z jednym jajkiem 1 szt wasy (herbatka zielona zmieszana z różą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×