Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rakowiecka

30 kg i więcej do zrzucenia. Kto ze mną?

Polecane posty

Ale tu smutno i pusto, dziewczyny pisać jak wam idzie. Dzień dziś piękny był to i po świeżym powietrzu się pochodziło, dietka dziś uboga bo jakoś jeść mi się nie chciało, jeszcze wsunę ze 2 jabłka i na dziś koniec. No i oczywiście wchodzę na bieżnię :-) A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey... moja zmora sa slodycze, czekolada, chipsy no i pepsi. Wiem, najgorsze co moze byc . Waze 98 kg ;/ masakra. Najgorzej wkurza mnie to, ze w normalnych sklepach z ciuchami wszystko jest na amerykanskie ''0". Zaczelam sie odchudzac, wsumie to mam mala po,oc bo " Zelixe" ale cos dalej nie widac efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_25
Patukka --> grunt to mieć cel i wytrwale dążyć... Ja nie wiem, ile jest już mniej. Ale myślę, że parę centymetrów już ubyło:) żelazna zasada, żeby nie wskakiwać na wagę każdego dnia, bo to może szybko zniechęcić. Czuję, że przyzwyczaiłam się do takich porcji jedzenia, jakie sobie serwuję od 3,5 tygodnia. Najtrudniejsza jest regularność. W zeszłym tygodniu nie zjadłam obiadu i o godz. 20-tej miałam ochotę na całą zawartość lodówki. Na szczęście skończyło się na kubku kakao:) Myślałam zawsze, że najgorszy będzie brak tortu czekoladowego;) a tu się okazuje, że nie:) Że najgorzej jeść przed 18-tą, a potem już wielkie NIC. Do 1-2 w nocy... No nic- walcz(ę)ymy dalej:) Pozdrawiam Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_25
I jest! 5 kg mniej!!:)))))) Jak na miesiąc walki to całkiem nieźle;) unoszę się 5 cm nad ziemią ze szczęścia... A u Was dziewczyny jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×