Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

oj dziewczyny, operacja piersi to jest nic w porównaniu do grypy :o tragedia, dobrze że dziś miałam wolny dzień, ale jutro muszę zwłoki zwlec z łóżka.. :o Misia, mam nadzieję że się ogarnę do piątku i zawitam do Ciebie.. na dzień dzisiejszy trudno mi przewidzieć.. :( garściami łykam jakieś paskudztwa, zaczęłam już też jeść (jak choruję to nie jem, nie mogę), więc chyba będzie dobrze :) przeczytam ostatnie dwie stronki jak dojdę do siebie hihi :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samatna wracaj szybko do zdrówka! OMEGA trzymam za Ciebie kciuki, nie daj sie:D Tak jak napisala anna_b zycie jest tylko jedno, wiec lepiej korzystac i sie z niego cieszyc, niz czekac az cos nadejdzie. Wkoncu napewno przegadasz mężowi do rozsądku:) anna_b piekny masz pomysł, chcialabym to zobaczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka, mysle ze pomysl po realizacji bedzie fajnym akcentem wystroju wnetrza :-) A poza tym gotowanie z aktem w tle moze byc calkiem tworcze :-) Samanta, zdrowiej! Najlepiej zamotaj sie w lozku a cierpienie oslodz malinowa nalewka :-) Podobno na poczatku scina z nog, a dopiero potem na nie stawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrafie zrobić ładnego zdjęcia..te talenty były rozdawane jakimś dziwnym torem..mnie większośc omineła..😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska hehe dobre:D Ja planuje zakupic pierwsza lustrzanke, ale nie wiem w jakim kierunku pjsc...anna_b jakies sugestie??:P Chcialam Wam sie pochwalic za jakie grosze kupilam sobie fajne staniczki dzisiaj, dwa z Triumpha i jeden Panache, gdzie triumphy kosztowaly mnie 3 funty za sztuke! hahah:D ale aparat mi sie spsul:[:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Karolka gdzie dawali te cycniki? porób sobie zdjęcia w nich i na forum albo na maila..!! ja niedługo taki beżowy gustownie wystający pod brodą będę nosić..😡 a aparat ja mam panasonika te lustrzankę podobno aparat dla idiotów ale i tak sobie nie radzę 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Karolka gdzie dawali te cycniki? porób sobie zdjęcia w nich i na forum albo na maila..!! ja niedługo taki beżowy gustownie wystający pod brodą będę nosić..😡 a aparat ja mam panasonika te lustrzankę podobno aparat dla idiotów ale i tak sobie nie radzę 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to teraz napisze: AAAAAAAA!!! miska to juz jutro!!!! tym razem sie nie pomyliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak sigila - to juz jutro !! trzeba się spakować tylko nie wiem co brac ze sobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak to feelbeauty mnie złości..😡 forum na którym prowadzone sa rozmowy moderatorów z administratorami a dla uczestników nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja na pewno wezme takie chusteczki do higieny intymnej i do mycia twarzy, ale wiesz ja tam bede 2 dni to na pewno mi sie przyda. a czy capivit hydro control moge przyjmowac do samej operacji? chyba tak no nie? bo z broma tylko o tabletkach anty rozmawialam i mowil zeby brac normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila gdzies czytałam zeby nie brać wit E przed op - pewnie gdzieś na różowym..z doktorem rozmawiałam na temat wit E i też mówił żeby sobie darowac ale czemu za chiny sobie nie przypomnę.. a czemu będziesz aż dwie doby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to dobrze ze mi napisalas, w takim razie skoncze to opakowanie bo mi zostalo jeszcze kilka tabletek i juz nie kupuje nastepnego bede dwie doby bo dopiero w sob bedzie mial mnie kto odebrac :) o operacji tylko 1 osoba bedzie wiedziec ;) no dwie w sumie bo jeszcze przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze trzeba było sobie na piątek op łatwić?? Juz wcześniej pisałyśmy z Anią że w piątki jest fajnie wszyscy już myslą o weekendzie zero skupienia hihihihi Ja to miałam schizę przeziębieniową bo gdzie nie czytałam to ciągle ktoś miał odwołany zabieg ze względu na przeziębienie..😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pt 27.11 byl caly zajety a mi zalezalo na szybkim terminie a juz wiem o co chodzi z ta wit e-rozrzedza krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się wydawało ale nie byłam pewna bo już dawno o tym czytałam i odstawiłam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaa toooo już jutrooooo, wooow!!!!! :):):) Jak samopoczucie? :) Sami zdrowej szybko, bo nam Ciebie brakuje i wykuruj się najlepiej do jutro, abyś Misię odwiedziała :) Dziewczyny, troche mam teraz kocioł w pracy, ale chciałam się tylko przywitać a później napiszę co ustaliłam z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam teraz kolejny stres-zapomnialam na konsultacji powiedziec dr ze mialam ta lipolize iniekcyjna robiona 26.10, boje sie ze to moze byc jakies przeciwwskazanie bo przeciez tam sie wstrzykuje jakas substancje ktora pozostaje jakis czas w organizmie :/ napisalam maila do niego i czekam zestresowana na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila a ja myslałam że w klinice jest tylko jeden dwuosobowy pokój pooperacyjny..chyba że w piątek bedzie tylko jedna op ..nie wiem.. ale weź sobie laptopa czy co bo się zanudzisz i bedziesz waciki robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega hejka 🌼 napisz koniecznie czy twój nosek się zbliża :D ja dziś poł nocy nie spałam..normalnie masakroza Samanta mogłaby juz wyzdrowieć..tez mi jej brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska ja nie wiem jak tam jest z pokojami, w kazdym razie powiedzialam dr ze chce zostac dwie doby a on na to ze nie ma problemu no musze wziasc laptopa albo jakas ksiazke chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila przeciez dr nie robi tylko cycków - jedne są zaplanowane z różowego chyba dzień po Tobie więc pewnie z ta dziewczyną będziesz w pokoju ;) ja będe z aajesienzima jeśli nie da nogi bo coś się nie odzywa już na forum :) i zamiast się pakować siedzę jak głupia przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra właśnie dostałam maila od jesieńzima...dała nogę a jednak i będę sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale jak to? sama sie rozmysliła tak w ostatniej chwili czy cos staneło na przeszkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisała ze jej mąż się bał czy ona sobie sama poradzi i zrezygnowała ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ona calkiem sama tam miala byc? bez niczyjej pomocy? Misia Ty sie lepiej spakuj w koncu to bedziesz juz miala swiety spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie jak my wszystkie, ja tez bedę sama w klinice .. ide się faktycznie spakowac bo potem zgłupieje i nie wezmę połowy rzeczy.. biore laptopa musze tylko sterowniki do nowego modemu wgrać i dres mam nadzieję że mnie nie rozbiorą do golaska na operację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jasne w klinice to pewnie wiekszosc osob samemu ale myslalam ze ona pozniej chcialam sama wyjsc i sobie sama radzic, przeciez chyba nawet by jej tak nie wypuscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×