Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

Hello Dziś na wadze 67,7 hurrraaaa . Ja zawsze po aerobiku mam super wagę.Ciekawe jakbym dziennie chodziła na aero jaka byłaby waga;) No właśnie Siubasku ja się z Tobą zgadzam co do wszelkich tych wspomagaczy tylko to tak jakoś też działa na świadomość.Każdy chyba ma jakieś negatywne opinie a reklamują ich wiele. Zaraz wyjeżdżam zamleduję się potem.;) Jak Ci idzie Siubasku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Doti rewelacyjnie waga Ci spada,super:) ja dopiero o 11 zjadlam, bo wstalam pozno bardzo. I zjadlam twarog. Ale ze sam mi nie przeszedl przez gardlo to dalam 4 kawalki pomidora i ciut soli. I jakos go zjadlam,ale nie powiem,aby bylo to najlepsze:( i z racji ze tak pozno zjadlam ten posilek, to zjadlam nie 10 dkg tylko moze z 15 dkg:) echh teraz bedzie juz tylko lepiej, bo pozostale rzeczy beda na pewno pyszne :) a u mnie na wadze tragedia dzis;/ ale wiedzialam,ze tak bedzie, bo ost tydzien sie nie pilnowalam i ZARLAM brzydko mowiac:( wiec nawet nie bede pisala, bo wstyd mi:( ale wierze,ze po tych 3, a moze nawet i do soboty przedluze sobie to moje jedzenie "lekkie"-bedzie duzo lepiej :) ja dopiero przed 15 wybywam z domu -mam seminarium-ale o 17 juz bede,wiec akurat na posilek :) Doti trzymaj sie i do napisania milego pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy dzien dobiegl konca :) zjadlam dzis: 15 dkg twarogu+pomiroda kawalek 2 jajka+kawalek pomidora 2 parowki +kawalek pomidora 1,5 jablka jogurt i zrobilam 150 brzuszkow. Czuje sie fajnie lekko, glodna kompletnie nie jestem i sie nie czulam w ciagu dnia glodna, wiec super, ciesze sie:) mam nadzieje,ze jutrzejszy dzien pojdzie mi tak samo fajnie. Doti a jak tam u Ciebie?? Nie wiem tylko jak jest ten twarog, bo sam mi nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy dzien dobiegl konca :) zjadlam dzis: 15 dkg twarogu+pomiroda kawalek 2 jajka+kawalek pomidora 2 parowki +kawalek pomidora 1,5 jablka jogurt i zrobilam 150 brzuszkow. Czuje sie fajnie lekko, glodna kompletnie nie jestem i sie nie czulam w ciagu dnia glodna, wiec super, ciesze sie:) mam nadzieje,ze jutrzejszy dzien pojdzie mi tak samo fajnie. Doti a jak tam u Ciebie?? Nie wiem tylko jak jest ten twarog, bo sam mi nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy dzien dobiegl konca :) zjadlam dzis: 15 dkg twarogu+pomiroda kawalek 2 jajka+kawalek pomidora 2 parowki +kawalek pomidora 1,5 jablka jogurt i zrobilam 150 brzuszkow. Czuje sie fajnie lekko, glodna kompletnie nie jestem i sie nie czulam w ciagu dnia glodna, wiec super, ciesze sie:) mam nadzieje,ze jutrzejszy dzien pojdzie mi tak samo fajnie. Doti a jak tam u Ciebie?? Nie wiem tylko jak jest ten twarog, bo sam mi nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy dzien dobiegl konca :) zjadlam dzis: 15 dkg twarogu+pomiroda kawalek 2 jajka+kawalek pomidora 2 parowki +kawalek pomidora 1,5 jablka jogurt i zrobilam 150 brzuszkow. Czuje sie fajnie lekko, glodna kompletnie nie jestem i sie nie czulam w ciagu dnia glodna, wiec super, ciesze sie:) mam nadzieje,ze jutrzejszy dzien pojdzie mi tak samo fajnie. Doti a jak tam u Ciebie?? Nie wiem tylko jak jest ten twarog, bo sam mi nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy dzien dobiegl konca :) zjadlam dzis: 15 dkg twarogu+pomiroda kawalek 2 jajka+kawalek pomidora 2 parowki +kawalek pomidora 1,5 jablka jogurt i zrobilam 150 brzuszkow. Czuje sie fajnie lekko, glodna kompletnie nie jestem i sie nie czulam w ciagu dnia glodna, wiec super, ciesze sie:) mam nadzieje,ze jutrzejszy dzien pojdzie mi tak samo fajnie. Doti a jak tam u Ciebie?? Nie wiem tylko jak jest ten twarog, bo sam mi nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy dzien dobiegl konca :) zjadlam dzis: 15 dkg twarogu+pomiroda kawalek 2 jajka+kawalek pomidora 2 parowki +kawalek pomidora 1,5 jablka jogurt i zrobilam 150 brzuszkow. Czuje sie fajnie lekko, glodna kompletnie nie jestem i sie nie czulam w ciagu dnia glodna, wiec super, ciesze sie:) mam nadzieje,ze jutrzejszy dzien pojdzie mi tak samo fajnie. Doti a jak tam u Ciebie?? Nie wiem tylko jak jest ten twarog, bo sam mi nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pierwszy dzien dobiegl konca :) zjadlam dzis: 15 dkg twarogu+pomiroda kawalek 2 jajka+kawalek pomidora 2 parowki +kawalek pomidora 1,5 jablka jogurt i zrobilam 150 brzuszkow. Czuje sie fajnie lekko, glodna kompletnie nie jestem i sie nie czulam w ciagu dnia glodna, wiec super, ciesze sie:) mam nadzieje,ze jutrzejszy dzien pojdzie mi tak samo fajnie. Doti a jak tam u Ciebie?? Nie wiem tylko jak jest ten twarog, bo sam mi nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam male problemy z kafe,bo szwankowala mi i sie nie chcialy moje wypowiedzi wyslylac:) a tu znalazlam, ktos umiescil na kafe wymiary jakie powinny byc niby idealne dla wzrostow roznych 172: (budowa ŚREDNIA) waga-57,5-64,3 kg piersi: 91 biodra: 94 talia: 66 ramiona:101 szyja: 33 udo:50 kolano:36 łydka: 34 kostka: 21 dł. nóg (mierzona po wewnętrznej stronie uda): 86 ojj to mi jeszcze troooche brakuje :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3349774&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siubasku super Ci poszło.;) :):) U mnie gorzej:O Do popołudnia super szło a potem niestety zjadłam kilka pierników ...Na kolację jogurt naturalny.. Więc nie zjadłam chyba dużo no ale nie wytrwałam na tej diecie.Więc chyba wrócę do mż z ograniczeniem wszystkiego oraz jedzeniem większej porcji do południa. Tobie życzę powodzenia.:) Na sylwestra idziemy do takiego klubu.Jest to taki kameralny sylwester w małym gronie i muzyce dj ale bardzo się cieszę.;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 1,68 nie ma ale te wymiary najbardziej zbliżone chyba: 170: (budowa ŚREDNIA) waga-56,1-62,9 kg piersi: 89,5 biodra: 92,5 talia: 65 ramiona:100 szyja: 33 udo:49,5 kolano:36 łydka: 34 kostka: 21 dł. nóg (mierzona po wewnętrznej stronie uda): 85 Kurde to też jeszcze sporo mi brakuje do najwyższej wagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
bardzo dobrze idzie mi chudniecie 150 brzuszkow 15 min hula hop jutro spacer z kinga( mloda we wozku) 8 km po ur corki ekstra obeszlam sie smakiem slodkosci kotre sama robilam :( a co do sylwka to do przyjaciol oni tez maja pocieche.widze ze przerzucilyscie sie na podawanie dziennego waszego jadlospisu a jak to bywa z cm w obowdzie u was?:) ja walcze z udkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Doti ładnie waga Ci spada. Gratuluję. Siubasku ja po tych twarożkach to przez dlugi czas nie moglam na nie patrzeć a sam zapach mnie odrzucał ... straszne - ale juz jest ok. Asia oby tak dalej 8 km spacerku? No i coreczka będzie zadowolona :) Dziękuję za porady w sprawie włosow. Teraz mam taki wybór, że sama nie wiem co robić. Najlepiej jak pójdę do apteki z waszymi propozycjami :) U mnie nie jest źle. Chociaz bywało lepiej. Zbliża się @ więc mam smaka na wszystko. W dodatku w ogole nie mam czasu na gotowanie więc od 2 dni tylko na kanapkach i waflach ryżowych. Ale ile można, dlatego ciągle chodzę glodna. Dziś nawet o 20 zjadłam bułkę z ketchupem :( Za to 30 min ćwiczeń skakanka i 100 brzuszków :) padam z nóg. Od poniedzialku planuję kapuścianą, narazie to tylko plany :P:P Waga skacze jak w kalejdoskopie. We wtorek rano było 63! aż dziwne :) ale wszystko już wróciło do normy. 65 :) Wracam do nauki :) A na sylwestra planujemy zrobić imprezę tematyczną: kicz :) czyli będziemy się przebierać :P:P:P Miłego czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subasek
witajcie laseczki :) no ja mam dzis fajny humor, bo cos sie po moim 1szym dniu ruszylo:) wczoraj sie wazylam i zobaczylam na wadze 72,9 kg!! o zgrozo!! a dzis 71,2 kg. Wiec zapewne mialam zapchane jelita i one mi sie oczyscily przez ten 1 dzien mojej dietki-tak sobie to tlumacze:) Ale czuje sie fajnie,lekko. Wiec do soboty chcialabym tak pociagnac. Doti czyli dzis dalej robisz mz?? Nie ciagniesz tej naszej dietki dalej?? Nie no jak Ci ona nie podchodzi,to nie ma co sie meczyc! Ty ladnie tracisz wage na diecie mz:) No to fajnie,ze Sylwek juz masz zaplanowany-kameralne grono jest nalepsze:) Asiu udka to tez moj najwiekszy problem!! mam takie dwa balony i nie wiem jak sie tego pozbyc, bo nawet jak kiedys mniej wazylam, to one tez byly grube:( Moze dziewczyny maja jakies sposoby na to?? dziewczyna harleyowca-no ja tez dzis na twarozek nie moglam patrzec-a to dopiero 1szy dzien za mna dietki, wiec dzis wypilam kubek mleka z lyzka platkow owsianych-to bialko i to bialko:) a platki to chyba wegle, no ale wierze,ze nie zaszkodza mi w diecie:) A co do tych tabsow na wlosy, to wlasnie, najlepiej idz do apteki i na pewno panie tez tam cos Ci doradza:) No to ja sie teraz szykuje, bo wybieram sie do miasta:) zmieniam fryzure i jade sopbie kupic jakas farbe do wlosow:D chociaz nie wiem co wyjdzie z tego :) trzymajcie za mnie kciuki-obym sie odwazyla:):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki no ja mam dzis fajny humor, bo cos sie po moim 1szym dniu ruszylo wczoraj sie wazylam i zobaczylam na wadze 72,9 kg!! o zgrozo!! a dzis 71,2 kg. Wiec zapewne mialam zapchane jelita i one mi sie oczyscily przez ten 1 dzien mojej dietki-tak sobie to tlumacze Ale czuje sie fajnie,lekko. Wiec do soboty chcialabym tak pociagnac. Doti czyli dzis dalej robisz mz?? Nie ciagniesz tej naszej dietki dalej?? Nie no jak Ci ona nie podchodzi,to nie ma co sie meczyc! Ty ladnie tracisz wage na diecie mz No to fajnie,ze Sylwek juz masz zaplanowany-kameralne grono jest nalepsze Asiu udka to tez moj najwiekszy problem!! mam takie dwa balony i nie wiem jak sie tego pozbyc, bo nawet jak kiedys mniej wazylam, to one tez byly grube Moze dziewczyny maja jakies sposoby na to?? dziewczyna harleyowca-no ja tez dzis na twarozek nie moglam patrzec-a to dopiero 1szy dzien za mna dietki, wiec dzis wypilam kubek mleka z lyzka platkow owsianych-to bialko i to bialko a platki to chyba wegle, no ale wierze,ze nie zaszkodza mi w diecie A co do tych tabsow na wlosy, to wlasnie, najlepiej idz do apteki i na pewno panie tez tam cos Ci doradza No to ja sie teraz szykuje, bo wybieram sie do miasta zmieniam fryzure i jade sopbie kupic jakas farbe do wlosow chociaz nie wiem co wyjdzie z tego trzymajcie za mnie kciuki-obym sie odwazyla 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz jestem spowrotem,a tu cicho tak,glucho tak... farba zakupiona:) a do tej pory zjadlam juz: szklanka mleka plus lyzka platkow owsianych pol jabkla 2 parowki male plus 2 lyzku surowki i planuje jeszcze jesc 1 pomarancze i na kolacje jogurt troszke modyfikuje ta moja dietke,ale mysle,ze to nic zlego:) bo nie jem duzo:) oczywiscie slodkie za mna chodzi i powoli chce mi sie chleba,ale daje rade:) pomaga mi w tym moj spadek wagi :) dzis chlopak mnie zlapal w tali i mowi,ale Ty jestes chuda :) hehe milo z jego strony:) chociaz powiem Wam, ze czuje sie taka troche slabsza, dlatego nie wysilam sie z cwiczeniami teraz. Jedynie brzuszki. Dzis mam gimnastyke, ale nie wiem czy pojde:) piszcie jak u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gimnastyke nie ide, ale bylam na spacerku godzinnym, wiec dobre i to :) pomaranczke zjadlam juz i zostal mi jeszcze tylko jogurt:) a teraz relaks i czekanie na BRZYDULĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na dzisiaj to koniec, zjadlam to co planowalam. Glod czuje, no ale to dlatego,ze w ciagu dnia nie najadalam sie za duzo. Jutro sie rano tez zwaze, ciekawe,czy bedzie znowu cos mniej na wadze:) ale pewnie juz nie :) a najpyszniejszy dla mnie dzis byl jogurt :) zjadlabym chyba ze 3, no ale niestety :) Laski, a Wy gdzie?? takie nocne Marki z Was?? Czy takie zapracowane jestescie i czasu w dzien nie macie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a właściwie witaj Siubasku ... na prawdę pusto tutaj. Ładnie sobie radzisz :) oby tak dalej :) Dzisiejszy dzień zaliczam do koszmarnych, okropnych, nieudanych, w ogóle bez sensu :( Do 17 jadłam jak zwykle, potem zaczęło się. Zjadlam chyba z 6 wafelków (najsłodsze jakie były: i kilka ciastek z posypką z cukru. Ponieważ mam @ czuje sie okropnie. Jakaś taka napompowana i duża. Do tehgo humor mam straszny i warcze dosłownie jak lwica :) Znowu od problemów uciekam w słodycze ale to tylko dzisiaj :) Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :) Do poniedziałku dziewczyny :) Jadę na egz także trzymajcie kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hello Dziękuję Wam kochane za gratulacje - dziś to nawet było 67,5 - ale to motywuje.;) Ja dopiero teraz włączyłam kompa. Miałam tyle ruchu, że aż jestem z siebie dumna.Umyłam 8 okien ( a to dopiero połowa;) ,wyprałam firanki i powiesiłam oraz robiłam inne porządki świąteczne.Potem jeszcze byłam na aerobiku a teraz ledwo żyję.Dietkę mż trzymam jak najbardziej.;) Siubasku super Ci idzie.;) Dziewczyno H - ja też zawsze podczas i przed @ tak się czuję.I nie rób sobie wyrzutów tylko jutro wracaj na właściwy tor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nawet Brzyduli nie widziałam - dobrze że jutro powtórka rano;) Siubasku ja jutro po południu farbuję włosy na ciemny brąz a Ty na jaki się zdecydowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) 3 moj dzien dietowania sie rozpoaczal :) czuje sie dobrze nie wazylam sie bo stwierdzialm,ze zrobie to jutro :) ale fajnie sie lekko czuje Doti Kochana jak super Ci leci waga-widzisz,ruszylo sie wreszcie :) wloski chce pofarbowac jakas jasna farba, bo do tej pory mialam pasekma,ale moje klaki juz od nich sa takie zniszczone. Kupilam wczoraj jakas farbe jasna i zobacze co mi wyjdzie z tego. A w srode fryzjer i robie sobie grzywke:D Dziewczyna harl-nie ma co sie zalamywac, kilka wafelkow nie zaprzepaszcza Twojej dietki :) wiec nie denerwuj sie i nie smuc i dalej walcz, a tak ladnie Ci idzie!! :) Jak egzamin?? Na studiach jakis?? Ja na sniadanie dzis zjadlam: szklanke mleka z 2 lyzkami manny-na goraco sobie zrobilam-smak z dziecinstwa:) milego piatku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja nie zaglądałam jeszcze do kompa bo mąż w domu ( urlop) i cały czas coś robimy i nie mam czasu na nic. Mż trzymam.A dziś sobie kupiłam czarną sukienkę na sylwestra w rozm 40 ( małe) - jest b.dopasowana - jeszcze muszę zgubić cob najmniej 2kg.Ale cieszę się z niej bo chyba nieźle wyglądam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Doti to super ze kiecke juz masz, ja jeszcze nie :) to podrzuc jakies zdjecie w kiecce:):) pliiis, chce miec mobilizacje jeszcze lepsza,bo pewnie wygladasz wystrzalowo!!! ja dzis bylam na spacerze znowu takim dlugim, ok 8 km. Od jutra wprowadzam clebek moj do jedzenia, bo juz mi sie sni po nocach :) i zwaze sie rano, moze znowu cos spadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :):) no u mnie dzis zaczyna sie 4 dzien, wazylam sie rano i dzis na wadze 70, 5 kg:) wiec widze,ze waga spada, dlatego dzis i jutro bede jeszcze robila ta dietke-tzn ja i tak ją modyfikuje, ale widze, ze jak chleba nie jem to jest dobrze :) Wiec moze nawet do swiat i 68 kg na wadze zobacze-ale bylabym przeszczesliwa:):) piszcie jak u Was?? :) Doti widze,ze Ty wierna pozostalas i starasz sie pisac chociaz codziennie, a pozostale laski??:( Wracajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×