Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

Doti dziekuje Ci bardzo za mile slowa :) A jaka Ty jestes super laska-mowie Wam dziewczyny :):) I odpisalam Ci jeszcze na Twojego maila :) No a ja sie kochane klade spac,bo jutro pobudka o 7. I jutro pomysle kiedy ta diete sie zacznie :) Fajnie Doti,ze jestes chetna :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo Dzięki Siubasku.:) Ja właśnie od pasa w górę to jakoś się tam akceptuję w miarę ale gorzej od pasa w dół.Od zawsze mam grube nogi.Więc teraz jak się odchudzam to jakoś szybciej tracę w górnych partiach ciała niż w nogach.... Ja już po śniadanku - 2 kromki razowca z wędlinką. Na II będzie pomarańcza. O - pomidorowa P - jogurt z otrębami K - hmmm coś wymyślę białkowego. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to u mnie rano dziś na wadze 69,5 o zgrozo...... Dobrze, że dziś aerobik. Siubasku a powiedz jak Ci przybyło od lata 2008 do maja 2009 patrząc na stopkę 10kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, chcialabym sie przyłaczyc do was bo jak wiadomo razem razniej, a topik na ktorym bylam wczesniej podupadl, mam nadzieje ze mnie przyjmniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :):) u nas dzis pogoda straszna nad morzem i ja jestem senna bardzo :( mialam miec aerobik dzis ale babeczka jest chora wiec nici z niego:( a ja dzis snikerska zjadlam :(ojj boje sie,ze do weekendu bedzie ciezko. Chociaz dzis kolezanka na uczelni mi powiedziala,ze schudlo mi sie ostatnio-hehe, chyba z palcow :) Doti przytylo mi sie bo przestalam cwiczyc, jadlam byle co,pizze, fryteczki, kebabiki, duuzo slodkiego, co chwile jakies imprezy rodzinne, wypady do pubu. A mi nie potrzeba duzo bo bardzo szybko tyje. A tak bardzo marze chociaz to 65 kg zobaczyc na tej mojej wadze no. I jak pisalam kiedys juz, to ja cos i nawet z 78 wazylam:( ale cos tam mi spadlo i wtedy waga pokazala 76 i to jest tak jakby moj start. Jak juz napisalam dzis mam grzeszek, snikers:( i to jest sluchajcie u mnie straszne, bo wiem,ze w weekend znowu nie bedzie diety dlatego teraz ciezko mi jesc zgodnie z dieta i sie opycham :( bo wiem,ze od poniedzialku znowu zaczne, tragedia. I wlasnie takim mysleniem mi ta dyszka przybyla-tempem blyskawicznym niestety:( straszne.... dlatego mowie, musze znowu jakas diete cud zrobic,aby cos tam spadlo i ponownie wracam do cwiczen i 1200 kcal. Musze tylko jeszcze przemyslec jak to wszystko bedzie wygladalo, aby mialo rece i nogi :) Ale na pewno dzis moje postanowienie oglosze :) witaj ojejeje- pewnie,ze Cie przyjmiemy:) wszyscy sa tu mile widziani:) nasz topik na pewno nie padnie, bo nawet jakbym miala pisac sama do siebieto bede to robila-zreszta kiedys juz tak bylo:):) wiec pisz smialo, napisz cos o sobie, ile wazysz, jaki wzrost i jaki masz cel :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak,przedstawie Wam moj plan dzialania i byc moze znajde towarzyszke:):) Doti pisalas,ze jestes chetna?? Niestety z racji tego,ze w pon i wtorki uczelnie od rana mam, wiec w nastepny pon i wtorek chce zjesc ok 1000-1200 kcal. A sroda,czwartek i piatek dieta 3 dniowa. W sobote i niedziele 1000-1200 kcal. I chcialabym takie z 3 serie zrobic, no ale zobaczymy jak sie uda, a przede wszystkim jak sie bede czula jedzac to co w diecie 3 dniowej. A menu jest takie: godz 10.00 - 10 dag białego sera
 godz 12.00 - 2 jajka
 godz 14.00 - 2 parówki (lub chuda wędlina) godz 16.00 - 2 jabłka/lub 10 dag białego sera godz 18.00 - kefir lub jogurt Najtragiczniej nie wyglada, na pewno do przezycia. Niby mozna schudnac na tym 3 kilo w 3 dni,ale ja sie nawet z 1,5 bede cieszyla :) A i zoladeczek sie pewnie skurczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem chętna bo to będzie dobry czas dla mnie bo @ się chyba akurat skończy.Czyli od poniedziałku 7.12.2009r zaczynamy 1000-1200 kcal a od środy te dni diety cud.:) Tylko u mnie bym to widziała mniej więcej tak : g. 9.00 - czarna kawa, pół opak. serka wiejskiego lekkiego g. 11.00 - jajko na twardo g. 14.00 - 200g gotowanego chudego mięsa, plus jakieś gotowane warzywko np marchewka g. 16.00 - jabłko 1-2 szt g. 18.00 - 19.00 kefir lub 100 - 150g chudego białego sera g. 20.00 - lampka czerwonego wina.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siubasku nie przejmuj się snickersem.Postaraj się już dziś nic nie zjeść słodkiego tylko jakiś lekki podwieczorek i kolację białkową plus jakieś ćwiczenia w domu. A zjadłaś baton do południa ? Jeśli tak to na pewno go spalisz do wieczora. Ja np jutro mam gości do południa więc na II śniadanie będzie kawałek ciasta i nie przejmuję się bo ważniejsze jest co jemy po południu i wieczorem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejej - a Chyba też pisałaś na mż nie ? witam napisz coś o sobie i pisz w miarę możliwości,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja najwięcej to ważyłam 83 kg ale nim zaszłam w ciąże w ciągu 6 miesięcy na mż schudłam 12kg.Potem ciąża i po ciąży tak jakoś tak trudniej było mi zgubić te kg. Tylko Ty masz 1,72 i naprawdę u Ciebie tego nie widać.Jeszcze w butach na obcasie to w ogóle. Ja mam 1,68 w kapeluszu.:) Ja to tyję głównie też od słodyczy.Często miałam tak że wracałam z pracy po 18.00 jadłam obiad a potem słodycze i to wystarczyło. No i raczej też prowadzę mniej aktywny tryb życia.Dobrze, że teraz aero no i mój urwis kochany - też się za nim trochę nabiegam. Wiosną i latem to co innego - dużo jeździmy na rowerach czy spacerujemy.Ty pewnie też Siubsaku nad morzem masz gdzie spacerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec monologu - idę trochę popracować i obudzić małego bo niedługo mężulek wraca z pracy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Doti,ze jestes chetna :) I nawet fajnie,ze troszke inna robisz dietke cud, bo wtedy bedziemy wymienialy sie spostrzezeniami i mozemy pozniej wybrac lepsza diete :) wiec super:) I dokladnie tak -od poniedzialku wprowadzamy nasz plan w zycie :) A snikersa zjadlam ok 13 :) ale juz dzis nic nie bede jadla, obiad zjadlam i koniec na dzis :)oby wytrwac do poniedzialku:) Oj tak przy bobasku to sie nabiegac trzeba, oj wiem cos o tym. A mowi juz Twoja dzidzia?? Bo mam w rodzinie tez takiego brzdaca, 7 grudnia konczy 2 lata i jeszcze nie mowi-chociaz juz widac,ze bardzo chce,ale nie daje rady :) To wlasnie z nim na NK jestem na zdjeciu :) I jest nawet troszke podobny do Twojego :):) A gdzie poozstale laseczki sa?? piszcie kochane piszcie co u Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzień doby :) A własciwie bardzo deszczowy dzień. Siubasku czyżbyś była z pomorza? Czy mieszkzasz przy samym morzu? Bo ja też jestem z północy. Dzień zaliczam do udanych ... może niepotrzebnie o 19 zjadłam 3 wafle ryżowe i zapiłam wodą gazowaną ale poza tym jest dobrze. Słodyczy dalej nie ruszam a przy okazji będzie to moje postanowienie adwentowe (chociaż raz :D) W końcu muszę poćwiczyć. W końcu mam 3 dni przerwy. Już wyciągam skakanke i buty :) dziewczyny wasze jadłospisy brzmią zachęcająco :P Ale poczekam na wasze efekty .. oczywiście trzymam kciuki :) ojejej - zapraszamy! wiadomo im więcej tym lepiej i raźniej. powiedz coś o sobie. Jaki masz cel? co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno harleyowca:) oj tez bym chciala w takim postanowieniu adwentowym wytrwac,ale gdzie tam, ja?? trzymam kciuki za Ciebie :) i taaak jestem z zachodniopomorskiego :) i mieszkam nad morzem samym:) w miejscowosci nie za duzej :) ale by byly jaja, jakbys mieszkala niedaleko mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt jaja by były :D ja w takim razie z grugiego krańca i nie nad samym morzem :) Dziękuję taka motywacja i świadomość, że ktoś w ciebie wierzy jest bardzo przydatna :* Dałabyś radę na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko! ale te wafle ryżowe za mną chodzą! szok! tak dawno ich nie jadłam, że teraz to wpieprzylabym ich tysiące ... a ja potrafię :) No nic muszę się czymś zająć. Teraz herbatka, a ćwiczenia jak domownicy pójdą spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po ćwiczeniach :) poskakałam sobie i brzuszki też zrobiłam ... wszystko tak jak powinno być. Widziałyście Ekspres reporterów o dziewczynie chorej na anoreksje? To jest tragiczne. I trzymam za nią kciuki, że wszystko się uda. Dziewczyny to przestroda także do nas (może i przesadzam ale mam koleżanke która skończyla podobnie) odchudzajmy się z rozsądkiem :) Miłej środy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też oglądałam - straszne - mam nadzieję że ona otrzyma wsparcie. Ja też dzisiejszy dzień zaliczam do udanych.Byłam na aero i czuję się o niebo lepiej. Dziewczyno H - życzę wytrwałości w postanowieniu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zwykle miałam takie postanowienie ale kończyło się w momencie otrzymania pierników własnej roboty od teściowej.;) Dziewczyno Harl - podziwiam że umiesz tak późno ćwiczyć naprawdę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zapijam głód wodą.;) Jutro z rana mam gości więc zamelduję się po południu. Siubasku mój latem skończył 2 lata i już z 4 miechy gada jak najęty...ale każde dziecko ma swój czas.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
czesc dziewczyny dlugo mnie nie bylo bo coreczka byla troszke chora:( wiec wchodze na 62,7 kilo:) dzikueje dziewczyny ze jestescie i ze POPIERACIE MOJEGO MEZAzamorzylam sobie zoladek narazie tyle jesc nie musze dzisiaj kawalek pizzy jogurt i mandarynki i pwo:) caly dzien chodzilam po spacerze i po auchanie dopiero wrocilam. siubasku pisalas ze ktos z twojej urodziny z dzieci ma 7 grudnia swoje swieto =urodziny 7 GRUDNIA NASZA CORKA SKONCZY 3 LATA :))))) teksty typu: nie jestem dzieckiem mamo nie ucz mnie mamo nigdy mnie nie opuszczaj miala 2,5 roku jak powiedziala MAMO KOCHAM CIE i wieczorami jak ogladam jakis film mloda nie spi ( bo zawsze cwicze jak maz i kinga spia) i czasem jak nie zasnie to kladzie sie na lóżku i mowi MAMO CWICZYMY umie ,,rowerek'' 3 razy brzuszki( nie kaze jej robic wiecej narazie zeby sie nie meczyla) pajacyki MAM MOTYWACJE jak skacze na skakance a kinga liczy 1,2,3,4,5,6,8, i tak w kolko dzieki ze jestescie,corka jak widzicie tez mnie motywuje a maz uuulla la.... dostrzegl zmniejszona dupe:) hura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu super, jaki spadek wagi-i widze,ze juz jesz lepiej :) oby tak dalej tak 7 grudnia mamy uroczystosc:) A co swojej Kini kupujesz na jej swieto??:) ojj to bedzie ladna impreza:) dziewczyna harl-a wiec nie jestesmy zadnymi sasiadkami, niestety :):) i ja tez podziwiam Cie,ze tak pozno cwiczysz,pieknie!! ojej lece spac, bo sie zasiedzialam troche 😴 Doti juz odliczam nasz dzien;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się dzisiaj.;) Asia - słodkie teksty córeczki.:)Mój też już jak coś powie to czasem mamy ubaw po pachy.Dziś się też uśmiałam bo jak kumpela weszła rano do drzwi to dała mu najpierw prezent - a ten wziął go i zamknął jej drzwi przed nocem.:):):) Niezłe przywitanie cioci.;) Na razie zjadłam : I śn 8.00 - 2 kromki razowca z chudą wędliną II Śn 11.00 - 2 kawałki ciasta ( bez wyrzutów ;)) 0 14.40 - 2 małe krokiety Na podwieczorek planuję jogurt z otrębami a na kolację trochę tuńczyka z puszki.:) I wodaaaaa ,herbata, wodddaaaaa A Wy dziewuszki co tam dziś podjadacie ? Miłego popołudnia ! Teraz gotuję obiadek a potem jadę do rodziców.Wpadnę wieczorkiem.ByBy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) a ja dzis tak: na sniadanie 2 kanapki z wedlina 2 sniadanie-kubus maly obiad-3 mielone z ziemniakami i nie wiem co dalej :) faktycznie teskty malutkiej sa niezle:) zreszta wszystkie male dzisci sa cudowne i chcialoby sie je schrupac:):):) a tak poza tym to nic mi sie nie chce dzis znowu:D wlasnie z miasta wrocilam z zakupow tzn szukalam prezentu na urodziny dla tego 2 latka mojego :) i nie moglam wyjsc z podziwu ciuszkow dla dziewczynek,sa takie cudne, jak dla ksiezniczek :) (ceny tez sa piekne;) ) Doti a jakie ciasto jadlas??:) powiedz,niech nam slinka poleci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaliczam w sumie dzień do udanych choć mogłam sobie odmówić na podwieczorek małej słodyczy (mama mnie skusiła a jogurt w zupełności mi wystarczył )no ale za to od 17.30 już nic nie jem - opijam się teraz herbatkami wszelkimi bo coś zimno się robi wrrr no i głodek już odczuwam.... A rano z kumpelą to zjadłam pyszny serniczek z mandarynką i kawałeczek ciasta toffi... I co wybrałaś dla tego chłopczyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
czesc pieknosci dzisiaj pomiary moja wyjsciowa waga na dzien ok 1,10,2009 do dzisiaj powiedzmy 1,12,2009 z 68 kg do 62,5!!!!!!!!!! hura dzisiaj sprztalam szafe z ciuszkami minowka ktora mialam w maju a we wakacje brakowalo mi ok 4 cm zeby sie zapiac dzisiaj weszlam w nia idealnie z tej radosci zjadlam dzisiaj surowke ciastko piwo i pizze i bede cwiczyc do swiat mi malo zostalo jeszcze z 2 kg do swiat ogolnie musze zejsc do 58 moje marzenie do zrealizowania!!! dziewuszko fajnie ze jestescie motywujecie mnie chwalcie sie swoimi wagami jak wam dietka idzie?:) pozdrowki 7,12,2009 swieto= 3latka kingusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to super Tobie spadlo kg, gratulacje. U mnie to nie ma sie czym chwalic teraz, dlatego sie nie udzielam za duzo;) ale od poniedzialku cd walki :) zreszta jutro znowu wyjezdzam,wiec bedzie mnie wciaz mniej. Asiu a Ty co kupujesz swojej niuni na urodzinki??? Jutro dostaje @ wiec czuje sie wiecie jak. Doti kupilam super jeansy i do tego sweterek w paski w h&m'ie-a swoja droga nie wiedzialam, ze tam sa takie fajne ciuszki dla dzieci :) Kochana a cwiczysz dalej??czy juz mniej?? jak to u Ciebie wyglada?? Bo u mnie nie za dobrze:) W ogole niedawno z kina wrocilismy-bylismy na prawie zemsty-super film-polecam,jesli nie widzialyscie jeszcze:) i przystojny aktor, wiec tym bardziej polecam :) dobrej nocy laseczki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellllo Dziś moje menu : Śn - płatki nestlle fitness II Sn - banan O - spagetti Na podwieczorek będzie tradycyjnie jogurcik a na kolację planuję jajko lub jajecznicę.;) W H&M to są extraa ciuszki dla dzieci , ceny zresztą też.;) No ja dziś mam aerobik ( chodzę regularnie 2 x w tyg i więcej już w domu nie ćwiczę). Na typ topiku popytałam co nico dziewczynę która trwale schudła i utwierdzam się w przekonaniu że najlepsza dieta to mż i zasady zdrowego odżywiania czyli to co podłam wtdy w linku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4300481

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dziś znowu podbudowałam bo rano na wadze 68,6 .:) To już 4 dzień@ więc waga się normuje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×