Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość jeśli masz inne możliwości
Widać że smarkateria przyszła z "budy" i będzie się teraz wyzywać.:O:(Zaraz widać,że wekeend sie zaczyna:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że teściowe sa potrzebne, i z dzieckiem zostaną... tylko nie wiem, jak to rozegrać, jak każda mieszka 300 km. od nas, w przeciwnych kierunkach :] Wyjdę za maż to będę się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha temat : co dostaniecie na mikołajki 12:14 [zgłoś do usunięcia] barbie jestem bogata i różowa ja to jstem k**wa bogata i dostane 1.najnowsza laklę brbie 2. kena do kompletu 3.opowieś filmowa 4 . mebelki dla lalek 5. książkę ,, baśnie Andersena" 6. nową czapkę różowa z barbie 6. lakier do paznokci ( różśowy) a teraz możecie mi zazdrościć bo w klasie wszystkie dziewczyny mi zazdroszczą aaaaaaaahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widelczyku przygotuj sie na
trudy,zycia codziennego jeśli masz "taką" sytuację.Chyba,ze założysz firmę i latorośl będzie pod okiem.Ale koszty sa wysokie.Na 5 godzin taka "mamka" bierze 800 zł.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widelczyku przygotuj sie na
na miesiąc nie dodałem.Bez dni wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widelczyku przygotuj sie na
ale jak są wolne dni to wiadomo,ze tatusiek będzie przy latorośli.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widelczyku przygotuj sie na
Widelczyku:D:D:D:D nie chcę cie straszyć ale takie "parszywe" zycie jest.Niestety.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widelczyku przygotuj sie na
ale tutaj się odświętnie zrobiłooooooooooooo:D Same oranż wpisy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz, fioletowy---jaki ślub, jakie dziecko...??? dwa tygodnie mnie nie było i już mam takie zaległości, już mi tu sprawozdanie poproszę o co chodzi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widelczyku przygotuj sie na
Nieładnie jak taka urocza dama takim"językiem" się posługuje.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz, ani ja urocza, ani nie dama :O A poza tym postrzeganie ludzi przez pryzmat kafe się nie sprawdza, więc skończ już łaskawie te twoje pseudo-psychologiczne analizy bywalców kafe i znajdź sobie bardziej ciekawe zajęcie ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajowo by było, chociaż ochoty na zabawę nie mam najmniejszej to dobrze bym przynajmniej pojadła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damy i nie damy
Tak cię to rozezliło,widelczyku?? Czy kłamałem,ze taka sytuacja hipotetyczna może być?? Jeśli nie chcesz na tym temat dyskutować,można w przyjemniejszej formie to wyrazić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szykujeme gyszyng czyli
prezent na weselisko.:) Kto za tym.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej Wy, kobietki pamietacie o mnie :D 🖐️ Niby mam duży tyłek, a i tak tu gine :D PZU jak leci? Juz lepiej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weseliska na razie nie ma i nie będzie, to po pierwsze. Po drugie, żeby się na nie dostać, trzeba zasłużyć und być gwiazdą kafe (oranż to nie dotyczy niestety) :) po trzecie, nie rozeźliło- znudziło raczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po drugie, żeby się na nie dostać, trzeba zasłużyć und być gwiazdą kafe (oranż to nie dotyczy niestety) " No to dupa... :( Znajdzie sie miejsce dla jednego czarnego charakteru...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×