Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

🖐️ widelcu wiem, że trudno w to uwierzyć, ale mamy życie poza kafe ;) Chociaż jestem kobietą to i tak wszystkim kobietom w tym dniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego dobrego, dużo uśmiechu i zadowolenia 🌻😘 Ja nie odzywałam się, bo mnie nie było.Byłam wyjechana i bez kompa.Bo to miał być wypoczynek:D:D:D:D:D Jeszcze raz miłego dnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kab:D🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco wszyscy maja w dupie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie :-o Ladaco, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet 👄 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
boze jak ja nie cierpie gozdzikow😭 ale dzieki:classic_cool: wiecie co, slucham od rana tego pieprzenia o feministkach, o tym, ze kobiety w Polsce nie maja zadnych praw i wstyd mi przez te szczekajace kretynki ze jestem baba:o nie zycze sobie stwierdzen, ze one wystepuja w imieniu wszystkich Polek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon jest zniewiescialy bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon_a
Dzieki za pamięć, Siostry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
irytujace to, nie? ogladalam dzien dobry TVN, polaczenie rusinowej z pienkowska to gorzej niz by skrzyzowac papuge ze sloniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moimi nogami Marleny Dietrich szczególnie efektownie prezentuję się w kabaretkach. I też jestem feministką. Uważam, że bibliotekach oraz księgarniach powinno być tyle samo książek napisanych przez kobiety, co przez męższczyzn. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, dlatego cieszę się, że ich wystąpienie przypadło akurat wtedy, kiedy mam pierwszą zmianę i nie mam możliwości tego obejrzeć :D A widziałaś wczoraj plakaty jakie były na manifie ? "Nie rydzykuj, zabezpiecz sie" itp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męższczyzn? o w mordę..... :O:O:O:O:O a zdzira słuchaj, odnośnie błędów, ostatnio znalazłam lepszy kwiatek niż zomp, a mianowicie: "ksionc" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Męższczyzn" Na kursach kosmetycznych nie mieliśmy ortografii :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
amtykoncepcja tak, in vitro tak, ale poki zyjemy w panstwie katolickim to sie nie zmieni. najpardziej rozpierdziela mi ich tok myslenia: mamy swieto kobiet, taaaaaaaak, radujmy sie, zaslugujemy na to swieto, niech nas wszyscy dzisiaj nosza na rekach!! ALE niech podczas spotkania biznesowego facet pocaluje cie w reke- to jest juz totalna dyskryminacja i ujawnianie uleglosci kobiet:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*najbardziej rozpierdziela mnie :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira, zjawisko o którym piszesz już dawno zostało rozpoznane sklasyfikowane: to tzw. "kobieca logika" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D tylko dlaczego przez te idiotki z ta ''kobieca logika'' utozsamiana jest wiekszosc kobiet?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×