Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

a ja jestem juz po sesji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, myslałam że rozmawiacie o szkole, ale musicie mi wybaczyc bo nie spałam dzis prawie całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales wymysliła, ja Ci mogę uszyć:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha widziałam podobną w tych japońskich ciuchach :O Ja nie mogłabym mieć kiecki bez szelek, bo zsunełaby mi sie z biustu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem jakaś uprzedzona, ale nie lubię tych wyfryzowanych, wylakierowanych, wypindzlowanych kobiet na weselach. Wiecie wlosy np. pokrecone z tona lakieru, an twarzy maska, odświetna sukienka. no nie lubie tego. Ja pewnie kupilabym jakaś fajna małą czarną i dobrała fajne dodatki. Lubię elegancko, kobieco i delikatnie. Jestem chyba jedyna kobietą, ktora nawet na wesele nie nakłada cienia na powieki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
siema siema🖐️ piekne, lsniace, jasne jak Maria Wieczna Dziewica oblicze porannego slonca, ukazalo czeluscie brudu i szarych smug na moich oknach w kuchni:classic_cool: ps Zaczynam sie zastanawiac nad zmiana nicku na 'gwiazdosprytka' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cicho, mowisz o nowym nicku czy moih oknach?:classic_cool: Wlasnie, jest interes do zrobieia:classic_cool: Ktos moze mi umyc okno, za kazde skrzydlo place 10zeta:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zacznę od małego narzeknięcia, znów obudziłam się z bólem głowy :O Ale na szczęście piątek, z czwórki szefów mam dziś jedną, więc będę jej skutecznie unikać i udawać że coś robię, to komisję może posłucham w necie w trakcie dnia :classic_cool: A w ogóle to w moim mieszkaniu nastał straszny czas, nawet nie ma z czego zrobić śniadania (kawaler i sis nie jadają rano) więc jedyną rzeczą którą mogę zjeść jest kawa, albo kanapka ze smalcem i z cebulą, albo pęczek włoszczyzny :O:O A, a do sklepu nie chce mi się ruszyć tyłka bo wychodzę do pracy na 11 to wtedy zajdę po jakąś drożdżówę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pcychiczna biorąc pod uwagę, ze ja mam do umycia 13 okien, w tym 2 balkonowe, to mnie nawet nie dobijaj prosze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️widelec a ja z kolei mam mnostwo pysznych rzeczy i swiezy chleb, ale co tego jak zabaklo mi kurwa masla:o ale spoko, napajam sie teraz herbata, zaglusze swoj glod pozostaloscia po wczorajszym obiedzie i bedzie git:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb ze smalce i cebulą, mniam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chyba ten chleb z cebulą zjem, tylko nie wiem, na ile jest to dobry pomysł przed pracą... ale z drugiej strony może skutecznie odstraszyć szefową od stania koło mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cholerka, ok, nic juz nie mowie, faktycznie przesadzilam:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam twarożek ze szczypiorkiem, a za chwilę najem sie kawą rozpuszczalną z dodatkiem polowy kubka mleka i łyżeczka cukru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuciec ale mi smaku narobiłaś😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×