Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość że coooo

jak nazwać faceta który obraża sie jak panienka??

Polecane posty

Gość że coooo
odwal sie podszywie... :/ dzięki aaaaale za dobre słowo, naprawde mi pomagacie.. jak juz pisalam znajomi sie porozchodzili i wlasciwie nie mam komu sie wygadac... równiez zycze wam wesołych świąt, udanego sylwestra i zeby wasze problemy rozwiazaly sie jeszcze w tym roku, dzieki że jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
nie wiem jak wam, ale mi ten rok bardzo szybko zlecial... nawet nie wiem kiedy. rok pod znakiem mojego dziwnego zwiazku z marcinem... wszystko wlasciwie sie krecilo wolok niego odkad go poznalam.... reszta byla gdzies z boku. strasznie mi smutno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
co tak ostro ? a dlaczego nie masz ochoty na czarnego nicka?? jesteś zbanowana??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
nie mam ochoty i juz. to nie twoj interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo22
czemu taka opryskliwa,przeciezcie nie obraziłem niczym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że coooo, przezyjesz to, a pozniej bedziesz szcesliwa, musi minac tylko troche czasu:) ale pewnego dnia obudzisz sie z czystym sercem i dusza, gotowa zaczac od poczatku. nie ma lepszego uczucia, niz to...:) musisz wytrwac, to cos na kształt odwyku, tyle że od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo22
Jesteście bardziej skomplikowane anizeli facio ze coooo:O:( Przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
jakbys czytal uwaznie to bys wiedzial ze to nie jest juz moj facet. i nie, nie jestem opryskliwa, tylko nie wiem jaki masz w tym interes zeby sie pode mnie podszywac. dzieki sun6 :* juz chyba powoli sie oswajam z ta mysle że to juz naprawde KONIEC... to jest trudne... kilka razy zrywalismy, ale zawsze wracalismy do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skoro kilka razy zrywaliscie i caly czas jest nie tak, to rzeczywiscie po co dluzej to ciagnac. czasem lepiej zerwac, a czasem potrzebna jest dluzsza przerwa, zeby ludzie zrozumieli co tracą i swoje bledy a dokladnie jak rozmawialiscie to jaka przyczyna rozstania? co mu powiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo22
aby ci uzmysłowić a coooooo jak łatwo mozesz być podszyta.:) Faktycznie nie czytałem nie lubię czyjejs korespondencji czytać tylko chciałem cię przywołać do tematu j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
on powiedzial, ze ciagle mma o cos pretensje, że sie zmienilam, ze niechce byc z kim z kim ciagle sie kloci i takie tam... no zwalil wine na mnie... powiedzial ze juz nie chce ze mna byc, bo ja sie nie zgadzam na jego warunki a on na moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
ale zrywalismy z roznych powodow i po tym jak do siebie wracalismy bylo lepiej i juz te sytuacje sie nie powtarzaly. ani z jego ani z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo22
a dlaczego facio sun6 nie naprowadził cię abyś sie zaczerniła.....mchm,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje aleeeee za życzenia, z Toba spotkam się osobiście mam nadzieję, że już niedługo. Całuję Cię mocno kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) witam wszystkie razem i każdą z osobna. dziękuję aaaale za życzenia - Tobie życzę szczęścia, nie zmieniaj się i niech Ci los sprzyja, żebyś zrealizowała swoje wszystkie plany i nadal dzieliła się z nami swoją mądrością i doświadczeniem :) że cooo - sun ma rację, skoro zrywaliście ze sobą już kilka razy to może teraz przyszedł moment żeby zrobić na serio, jestem pewna że przy każdym takim rozstaniu cierpiałaś, a później cieszyłaś się że wróciliście do siebie ale czy te namiastki szczęścia były warte tego cierpienia? Uwierz mi za szczęście nie trzeba płacić cierpieniem. Zasługujesz na więcej!! Sama zacznij w to wierzyć! Cortina - spotykasz się z aaaaale? Uściskaj ją ode mnie mocno, bo osobiście nie mogę, ale niech jeden uścisk będzie ode mnie :) a co u Ciebie? trzymasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że coo22, nie masz co robic, nie wtracaj sie do dyskusji jak nie masz nic ciekawego do dodania. kurde ja bym chciala dziewczynki, zebysmy wszystkie sie jakos spotkaly:) fajnie masz cortina ze widzisz sie z aaale. a co u ciebie cortina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) witam wszystkie razem i każdą z osobna. dziękuję aaaale za życzenia - Tobie życzę szczęścia, nie zmieniaj się i niech Ci los sprzyja, żebyś zrealizowała swoje wszystkie plany i nadal dzieliła się z nami swoją mądrością i doświadczeniem :) że cooo - sun ma rację, skoro zrywaliście ze sobą już kilka razy to może teraz przyszedł moment żeby zrobić na serio, jestem pewna że przy każdym takim rozstaniu cierpiałaś, a później cieszyłaś się że wróciliście do siebie ale czy te namiastki szczęścia były warte tego cierpienia? Uwierz mi za szczęście nie trzeba płacić cierpieniem. Zasługujesz na więcej!! Sama zacznij w to wierzyć! Cortina - spotykasz się z aaaaale? Uściskaj ją ode mnie mocno, bo osobiście nie mogę, ale niech jeden uścisk będzie ode mnie :) a co u Ciebie? trzymasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
tak, mam nadzieje, ze cortina sie sprezy i przyjedzie do wloch w lutym! ale dziewczyny, nic nie szkodzi byscie i wy przyjechaly. ja nie moge u siebie was goscic, bo mieszkanie male, ale zalatwie wam niedrogi nocleg, u pol rodziny, wsz do omowienia. i pokaze wam kawalek "mojego" regionu! (a pamietajcie, ze w kwietniu wystawiaja calun turynski!! To pol godziny piechota od mojego domu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie bym chciala, ale musze zbierac kase na londyn bo lece w marcu tam odpoczac:) ale moze w polsce uda nam sie jakis zjazd zrobic? że cooo, nie martw sie wszystko sie dobrze skonczy, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty jestes sun6
Płeć: mężczyzna Wiek: 25 lat Miejsce zamieszkania: rzeszów Mój identyfikator Tlen.pl to: sun6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty jestes sun6
strasznie bym chciala, -------> a ja bym nie chciała mówić jak kobieta jak męższczyzna jestem:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
ja do polski bardzo rzadko, ale bywam.ale mowie serio, ze gdyby was kopnelo, to chetnie sie wami zajme i potowarzysze. CCortine uwazam za "towar" zaklepany, naprawde wierze, ze przyjedzie w lutym i sie nie wykreci! tak czy owak, bilety do mediolanu (do turynu nie ma polaczen na razie) nie sa drogie, no ale troche na jakies kolacje, lody i tance trzeba miec. no i lokum, ale to niedrogo, jak mowie. wiecie co, ja juz to pisalam Cortinie,mnie strasznie brakuje dziewczat w tym okresie w zyciu. wierze gleboko w przyjazn kobieca, ktora jest niezbedna do rownowagi psychicznej. Moja jedna przyjaciolka w Londynie, druga w Paryzu, widujemy sie regularnie, no ale.... Tu mam dwie, slownie dwie kolezanki Polki i dwie Wloszki (z wloszkami nie sposob sie zaprzyjaznic tak "Po naszemu", a przynajmniej ja mam takie wrazenie, o ile my Polki zaraz jestesmy jakby "po tej samej stronie barykady", wloszka traktuje cie jak.. no, wroga to nie, ale z dystansem. zreszta duzo by gadac, istnieja niepisane "reguly" zachowan i trudno jest sie zblizyc do wloszki. oczywiscie mam duuuuzo znajomych, ale nawet kolezankami bym ich nie nazwala. za to jestem otoczona facetami, nie w sensie, ze na mnie leca, tylko kolegami, dobrymi kolegami. Brak mi dziewczyn. zaznaczam, wielu z nich milych i wolnych! Wiec!!!! ja tylko sie moge cieszyc jak takie fajne dziewczyny jak wy dadza mi, przyjezdzajac, te fantastyczna kobieca polska przyjazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będe wam zawracał
głowy takimi dla was nieistotnymi sprawami.Jak tutaj zdazyłem poczytać niektóre sprawy,toż w pale sie to nie mieści jak psychicznie to wytrzymałyście.:O:( Przeciez toz na was sie wylalo okrucieństwo z torturami.Nie moge więcej tego bólu waszego przezywac razem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
to nie przezywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kobieta i doprawdy nie wiem o co ci chodzi, a moj tlenowy nick to sun6_26@o2.pl :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
«♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ «♥» ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) «♥» WESOŁYCH ŚWIĄT ...................♥ ................♥Ѽ ♥ .............♥Ѽ.$Ѽ ♥ ............♥Ѽ.$$Ѽ ♥ ...........♥Ѽ$.||.$Ѽ ♥ .........♥Ѽ.$$||$$$Ѽ ♥ .......♥Ѽ$$O$||$O$$Ѽ ♥ ....♥Ѽ$$O$$$||$$$O$$Ѽ ♥ ..♥Ѽ$$O$$$*$||$*$$O$$Ѽ ♥ ..........♥Ѽ.$$||$$Ѽ ♥ .......♥Ѽ$$O$$||$$O$$Ѽ ♥ ...♥Ѽ$$O$$$*$||$*$$$O$$Ѽ ♥ ♥Ѽ$$O$$$*$$$|| $$$*$$$O$$Ѽ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥| |♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ●═══════ ═◄▒▒►═══_ 52;═══●

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
cytrynowoo - gratuluje, mily prezent na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×