Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Też myslałm o porodzie w wodzie, ale może przy drugim ;) Pierwszy niech będzie powiedzmy że tradycyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam dokładnie to samo, wózek miałam wybrany, plany na przyszłośc skorygowane, nawet nad porodem się zastanawiałam :) jak to sie wszystko potrafi zmienić w jenej chwili.... teraz postanowiłam, że już nie będę się tak jarać jeśli się uda co by później rozczarowanie było mniejsze... Paulinka a ty ile się już starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mysle tylko gadam z Wami:P Nie chce wymyslac przyszłosci bo w zyciu roznie bywa, a nie chce potem cierpiec... ciesze sie chwila, tym ze mam w sobie Malutki Skarb, ktory kocham nad zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Banmon myślę że jarania się nie da się uniknąć, tak jak myślenia o ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie z czego sie ciesze bardzo??? Zzachowaia j, jest kochany rozmawiamy na temat dziecka, wczesniej tego unikal a teraz sie otworzył:P i jest mi podwojnie miło😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę spadać , kąpiel czeka :) mam nadzieję że jeszcze będziecie jak wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację, ale na pewno będę bardziej stonowana jeśli chodzi o emocje, no i nikomu nie powiem o ciąży dopóki nie minie pierwszy trymestr :) właśnie przeglądam gazetkę reklamową z Reala i jest takie zajebiszcze body dla dzieciaczka z napisem baby first christmas :) słodkie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po facetach tego nie widać ale oni też sie stresują jak czegoś pragną. Po prostu już wyluzował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze jestescie...:P dobrze mi z Wami, niewazne na jakim topiku!! rozczuliłam sie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem:P ja to mam pare ubranek bo dostałam od starszej jak wrocila z holandii na "przyszlosc", wiec to lezy i czeka spokojnie:) czasami jak mam doła albo i dobry humor to zagladam i patrz i marze!!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz możesz już śmiało zaglądać a nawet więcej, możesz kompletować nowe rzeczy :) ależ fajnie masz :) idę herbatke pić, wrócę za jakiś czas a Paulina to się chyba nas wystraszyła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja wole poród naturalny, tylko w moim przypadku może być ciężko chociaż gin mi powiedział że szansa jest :) z drugiej strony to przy cesarce usunie mi przy okazji tego mięśniaka więc unikneła bym zabiegu :o ale i tak chce naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci to usunie i bedzie spokoj!!! Tylko strachu Ci nadaje:( gdzie tam jeszcze do porodu.. jak ja sobie daam zrobic usg dopochwowe..:( nie mialam jeszcze i sie wstydze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie na ile to możliwe życzę przyjemnej pracki Agnes no wiesz co, jak to się wstydzisz ;) duża dziewczynka już jestes, niedługo mama :) nie ma się czego wstydzić dziewczyny, chyba nam się cały stary topik usunął.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!! NIe powiedzialam Ci janusz pojechał na ta policja i musimy zaplacic do piatku 1000zl>>>>ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi się chyba z netem stało ;) stary topik jest :) bo się wystraszyłam, że dziewczyny nas nie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja hcodze do kobitki Banmon a facet robi usg, u faceta sie nie badałam jeszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tam, żadna różnica ;) w końcu to lekarz, nie jedno już widział, i na prawdę nie zrobisz na nim żadnego wrażenia ;) hihi nie ma się co bać a do jakiego w końcu idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×