Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

A pytam o to co powiedzial na to ze ostatnio nie czułas- martwilas sie:( a przed swietami to niech Ci zrobi to usg, bo dzidiza napewno chce powiedziec mamusi czy jest dziewczynka czy chlopczykiem:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiedział że narazie to moge czuć czasami a nie ciągle, a następnym razem posłuchamy sobie tętno dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale moze do jakiegos komfortu albo innego tez tam maja:) bo sama widzisz jaka pogoda!![

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czemu sie tak nakrecilam na dziewczynkę :) tak po prostu. Zawsze moje wyobrażenia o dziecku dotyczyły córki. Chłopiec też może być ale później. Dziewczynki są spokojniejsze i będzie mi pomagać w domu :) Ale coś czuję ze nie będzie tak jak bym chciała tylko na odwrót jeśli wogóle zajde :-o bo to by było za piękne. Mam tylko nadzieję :) i dletego córeczka będzie Nadia :) Goga ja ci mówię będzie Oskar :) Agnes a ty uważaj na siebie w 1 trymestrze bo jest najważniejszy. Pa pa lecę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no padne!!! agnes ty takiej warjacji dostalas od tych 2 kreseczek ze za wsztystko sie zabierasz!!! kobieto odpoczywaj to pierwszy miesiac!!! goga fajne i miona wybralas :) ja jak bylam w ciazy to myslalam nad majka amelia mi sie tez podoba :) hope jesli bedzie chlopiec pierwszy to nie bedzie tak zle fajnie pozniej starszy brat bedzie bronil rodzenstwa :D smile twoje wejscie na nowy topik niczym wejscie smoka ;) a u ciebie juz wszytsko sie unormowalo z @ sorki ale ja nie w temacie :/ ide cos zjem i moze zajme sie pakowaniem prezentow :) dzisiaj wczesnie wstalam wiec trzeba jakos to wykorzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki za bledy ale czasami nie wiedze na oczy co pisze ;) mam nadzieje ze jestescie w stanie wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie amerie:) Cobyście o mnie nie zapomniały więc wielkie wejście było:) Ja po poronieniu czekam na okres ale nie mam pojęcia kiedy go dostanę:( I dlatego nie wpisałam żadnej daty do tabelki jeszcze. Krwawić zaczełam 16 listopada,wiec jakby licząc od tej daty to ok. 16 grudnia powinnam mieć normalny okres. Ale to się okaże. Było by fajnie bo na święta i Sylwestra miałabym spokój z @. No ale zobaczymy..Staranka też niby były,ale jednak w większości staraliśmy się uważać z finałem:) Wolałabym poprostu odpuścić ten miesiąc i zacząć od nowa w następnym cyklu. Czyli teraz wszystko na luzie wiec jak coś to nie bedzie rozczarowania przynajmniej. Agnes Ty pracusiu normalnie dostaniesz po dupce! :) Oszczędzaj się:) Słyszałam ze jesli ma się problemy z cerą w ciąży to bedzie dziewczynka:) A więc bedzie Ania:) Ja tak czuję i obstawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam nadzieję że Cie nie rozłozylo dzisiaj🌻 Ja odpoczywam przy kawce i ciasteczkach:) A co się bede przejmować:) R. znowu się gdzieś włóczy więc chwilowo jestem sama. Nalka umyślała sobie dzisiaj spanie w kanapie i nie wyłazi stamtąd od rana:) Aż zajrzałam czy żyje:)Ale futro jej się rusza więc chyba tak:):):) W ogóle to wszędzie znajduję ostatnio jej sierść,nie wiem co jej sie dzieje:/ Ale widocznie wszystkie długowłose koty tak mają:) http://republika.pl/blog_ea_4235261/7179942/tr/brytyjski_dlugowlosy.jpg Znalazłam zdjęcie identycznego kotka jak moja:) Jak chcecie to oglądnijcie:) Kolor ten sam i oczka pomarańczowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super kociak smile :) ja tez slyszalam ze jak przy ciazy sa problemy z cera to ma byc dziewczynka :D to wkurzajace jest po zabiegu wlasnie ze nie masz pewnosci kiedy @ przyjdzie no ale jesli cie to pocieszy to u mnie jest tak caly czas bez sensu nawet mi sie wpisywac w ta tabelke :/ zrobilam sobie kawke ale cos mnie muli do snu w sumie jeszcze wczesnie moze skocze do lozka na godzinke... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie teraz przypomnialo ze u mnie ten cykl odpada gdyz moj maz wybywa z domu na moje dni plodne :/ zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się amerie...każda z nas doskonale Cie rozumie..Widocznie tak musi być. W życiu bym nie pomyślała że zrobienie dziecka to taka trudna sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny kotek, pomimo tego, iz ja tych zwierzakow nie znosze!!!! Wiecie, ja pracuje za dwoje i dobrze sie czuje, mam tak jak moja mama, cała ciaze pracowała, wowczas na roli i nawet przeddzien mojego porodu zbierała ziemniaki, co prawda uroidziła mnie w 37 tyg ale nigdy jej nie chorowałam, no i lezalam w inkubatorze, ale jakos nie było ze mna klopotow:P no z tego kalendarza chinskiego wychodzi dziewczynka, i jak sprawdzałysmy z przyjaciolka kazde przepowiednie sie sprawdzaly:) mojej mamie, u mnie w rodzinie, u niej- ale mialysmy ubaw!!! Jak powiedzialam ze sie to sprawdza J to byl happy:classic_cool: bo on marzy o dziewuszce i caly czas gada mi do brzuszka; Aniu Aniu:) ja chcialabym pierwszego chlopca, uwagi na to, ze ja jestem najstarsza w rodzinie i zawsze pragnelam starszego brata!!! hihihi:P jeszcze do niedawna mialam parcie na Anie, ale marzy mi sie Gabriel:) ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe i nie bylo zadnych komplikacji podczas ciazy, bo ja nerwos jestem i trudno mi sie nie denerwowac... A ja mam jednego brata wiec juz kiedys mu powioedzialam ze on bedzie chrzestnym pierwszego dziecka i jak zadzwonilam do niego ze robilam test to sie mega ucieszyl i mowi dbaj o siebie, co nigdy mu z ust nie pszeszlo:P bo to mlodziez:) Dobra wracam do sprzatania bo wtedy czujew sie spelniona a jak siedze to mysle, tworze tragiczne historie i sie denerwuje:( Kocham Was:P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na pomysl ze przemebluje pokoj co dam rade to przeniose, nic ponad sily:P ale bedzie fajnie na swieta a ja lubie przemeblowania, jednak mam nigdy mi nie pozwalala za to u cioci nawet o 3 w nocy jak sie nmam ubzduralo cos poprzestawiac to ciagalysmy meble po calym domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile śliczny koteczek :D ja uwielbiam kotki :) Agnes może już dość tego sprzątania!!! Odpoczywaj i ani nie myśl o przestawianiu mebli!!! Bo po dupsku!!! Banmon co u Ciebie? przeszło Ci mam nadzieje... hmmm...ja problemów z cerą nie mam :o i według tych chińskich tablic wychodzi chłopiec :o aż sama jestem ciekawa co sie tam kryje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile śliczny koteczek :D ja uwielbiam kotki :) Agnes może już dość tego sprzątania!!! Odpoczywaj i ani nie myśl o przestawianiu mebli!!! Bo po dupsku!!! Banmon co u Ciebie? przeszło Ci mam nadzieje... hmmm...ja problemów z cerą nie mam :o i według tych chińskich tablic wychodzi chłopiec :o aż sama jestem ciekawa co sie tam kryje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ choroba że tak powiem jest w fazie raczkowania, ani się nie pogarsza ani nie poprawia, może dam radę przechodzić to jakoś i zabije cholerstwo w zarodku :) dziś tylko postanowiłam, że fervex se łyknę bo sama polopirynka może nie dać rady.... no i w ogóle dostałam dziś umowę, na okres próbny do końca lutego ;) agnes ty się tak nie przemęczaj..... Smile cudny ten twój kotek ja też takiego chcę :) tylko znajoma mnie kiedys nastraszyła, że z persami ejst troche problem bo ona ma takiego calusieńkiego białego i jak ten jej pupilek zrobi swoja potrzebę to ona go podmywa :o i trochę mnie to zniechęciło..... amerie a skoro masz takie nietregularne jeszcze te @ to może dni plodne wypadną w innym terminie niż sobie zakładasz i akurat twój M sie załapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ja licze tak jak ostatni cykl mialam dzisiaj jeszcze plamie... jesli bedzie tak samo to bedzie to cykl 31/32 dniowy i owulka na 22/23 przypada :/ przed sama wigilje... mezulek juz sie pochwalil ze dopiero 23 wieczorem wroci ja nie 24 rano :( w sama pore co?? ajc!! widzialam dzisiaj na nk kolejnego dzidziusia i to chlopaka w ktorym kiedys sie kochalam taka dziecinna milosc slodki bobasek chyba najadniejsza dzidzia jaka w tym roku widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj beznadziejny dzień :( Jako że idą Święta to wydłużyli nam godziny pracy , i w Wigilię możliwe że będę pracować do 17:30, czyli w domu będę ok 18 :O Ale się wściekłam wrrrr W przyszłym roku zmieniam pracę, niezależnie czy zajdę w ciążę czy nie. Postanowiłam i koniec. Poza tym brzuch mnie pobolewa i krzyż na @, a cycki w zasadzie bez zmian :O czyli koniec złudzeń.... Jak nie dostanę @ w piątek to w sobotę będzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj beznadziejny dzień :( Jako że idą Święta to wydłużyli nam godziny pracy , i w Wigilię możliwe że będę pracować do 17:30, czyli w domu będę ok 18 :O Ale się wściekłam wrrrr W przyszłym roku zmieniam pracę, niezależnie czy zajdę w ciążę czy nie. Postanowiłam i koniec. Poza tym brzuch mnie pobolewa i krzyż na @, a cycki w zasadzie bez zmian :O czyli koniec złudzeń.... Jak nie dostanę @ w piątek to w sobotę będzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj beznadziejny dzień :( Jako że idą Święta to wydłużyli nam godziny pracy , i w Wigilię możliwe że będę pracować do 17:30, czyli w domu będę ok 18 :O Ale się wściekłam wrrrr W przyszłym roku zmieniam pracę, niezależnie czy zajdę w ciążę czy nie. Postanowiłam i koniec. Poza tym brzuch mnie pobolewa i krzyż na @, a cycki w zasadzie bez zmian :O czyli koniec złudzeń.... Jak nie dostanę @ w piątek to w sobotę będzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj beznadziejny dzień :( Jako że idą Święta to wydłużyli nam godziny pracy , i w Wigilię możliwe że będę pracować do 17:30, czyli w domu będę ok 18 :O Ale się wściekłam wrrrr W przyszłym roku zmieniam pracę, niezależnie czy zajdę w ciążę czy nie. Postanowiłam i koniec. Poza tym brzuch mnie pobolewa i krzyż na @, a cycki w zasadzie bez zmian :O czyli koniec złudzeń.... Jak nie dostanę @ w piątek to w sobotę będzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj koszmarny dzień :O Okazało się że w Wigilię mogę pracować nawet do 17:30, czyli w domu będę ok 18 :( Wściekłam się strasznie... Do tego brzuch i krzyż mnie pobolewa na @, cycki w zasadzie bez zmian :O Czyli koniec złudzeń i w piątek lub sobotę będzie @ I jeszcze mam problemy z kafe...szlag by to... Amerie a moze cykl sie wydłużo jeden dzień i akurat m zdąży na owulkę ;) Agnes jakie przesuwanie mebli ty dzikusko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajć, no ale nigdy nic nie wiadomo, może się owulka przesunie.... sama wiesz, że z organizmem jest różnie ;) może akurat stanie się mały cud w sam raz z okazji Wigilii a ja się jednak srednio czuję :o wypiłam fervex i mam nadzieję, że pomoże, chyba mi przez to nic nie wyjdzie ze staranek, jutro do gina idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj koszmarny dzień :O Okazało się że w Wigilię mogę pracować nawet do 17:30, czyli w domu będę ok 18 :( Wściekłam się strasznie... Do tego brzuch i krzyż mnie pobolewa na @, cycki w zasadzie bez zmian :O Czyli koniec złudzeń i w piątek lub sobotę będzie @ I jeszcze mam problemy z kafe...szlag by to... Amerie a moze cykl sie wydłużo jeden dzień i akurat m zdąży na owulkę ;) Agnes jakie przesuwanie mebli ty dzikusko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj koszmarny dzień :O Okazało się że w Wigilię mogę pracować nawet do 17:30, czyli w domu będę ok 18 :( Wściekłam się strasznie... Do tego brzuch i krzyż mnie pobolewa na @, cycki w zasadzie bez zmian :O Czyli koniec złudzeń i w piątek lub sobotę będzie @ I jeszcze mam problemy z kafe...szlag by to... Amerie a moze cykl sie wydłużo jeden dzień i akurat m zdąży na owulkę ;) Agnes jakie przesuwanie mebli ty dzikusko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajć, no ale nigdy nic nie wiadomo, może się owulka przesunie.... sama wiesz, że z organizmem jest różnie ;) może akurat stanie się mały cud w sam raz z okazji Wigilii a ja się jednak srednio czuję :o wypiłam fervex i mam nadzieję, że pomoże, chyba mi przez to nic nie wyjdzie ze staranek, jutro do gina idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×