Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Monita nie wiem czemu nie chcesz uwierzyć że jesteś mamą :) jestem pewna na 100% w ogóle strasznie mnie jajnik prawy boli, gdyby nie to że byłam u gina to na 100% byłabym pewna że mam owulkę..... no a nie moge miec bo pęcherzyk jeszcze jest za mały.... sama nie wiem co to jest, może on mi się rozrasta i tak boli na końcówkę.... i może ja brałam rozrastanie pęcherzyka za owulkę zawsze..... głupieję, najchetniej to jutro bym poszła na monitoring ale nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie przeczytałam na necie, że taki pęcherzyk jak ja mam tez może już pęknąć.... ciągle się waham czy starania będą dziś czy lepiej jutro rano :D głuuuuuupek ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dni płodne powinny sie zacząć dokładnie w wigilię :) mam nadzieję że po tej bieganinie damy radę ;) A od tej niedzieli abstynencja :P Banmon to moze lepiej dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Monita chyba nidługo same cię wykopiemy do dolnej tabelki ;) Kiedy zrobisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sama nie wiem kiedy :) chyba dziś jednak ;) zawsze twierdziłam, ze szczęśliwsi są ci co mniej wiedzą :) i nadal tak twierdzę :) jak to.... już od niedzieli abstynencja!!!! to twojemu M same nieprzyzwoite myśli będą krążyć po głowie podczas kolacji Wigilijnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xewax
czy duze sa szanse na zajscie w ciaze podczas owulacji stosujac prezerwatywy i robiac tzn. stosunek rzerywany?? Prosze o odpowiedzi z kilkoma słwami komentarzu Z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Gratulacje :) to musi być niesamowite, ja sobie wyobrażam jak kładą mi taka dzidzie na brzuch to aż mam dreszcze :) Jestem zryta na maksa, spałam 5 godz bo zamiast po pracy się położyć to siedziałam na necie. Chce kupić auto i szukam, a wszystko co dzwonię to już sprzedane albo za daleko. Chce już wtorek za tydzień bo ostatni dzień idę do drugiej pracy. Ufff Wiecie co mogę spać do wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hope ja już też chce wolnego :) że ty dajesz rade tak te dwie prace ciągnąć, podziwiam cię :) ja dziś mam dostęp do netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes odezwij sie do mnie,bo nie wiem jak sie moge z toba skontaktowac. A tak w ogole to czesc dziewczyny. Dlugo mnie nie bylo. U mnie spore zmiany i duzo biegania. Kupilismy z K mieszkanie i mamy duzo zalatwiania. Po drugie mielismyteraz w styczniu brac slub ale wczoraj sprawy sie pogmatwaly i tescie sie wtracili i chyba z slubu nici;/ obrazili sie na maxa na nas ze im nie powiedzielismy i stwierdzulu ze chcielismy wziasc slub po kryjomu....i przestali sie do nas odzywac nic do nich nie dociera i stoimi w wielkim znaku zapytania;( O dzidzi tez zaczelismy sie starac i za 3 dni mam termin @ ale narazie cisza jest nic mnie nie boli moze to dobry znak chociaz po tym zabiegu to watpie:( Wszystkim nowo zaciazonym oczywiscie gratuluje z calego serduszka:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17.12.2009 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię kasiaaaamala8...........39.......15.12.2009.. .......Ch....Bartosz xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................16...........28.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel Oczywiscie ponownie wpisuje sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze powiem wam dziewczyny ze zalamalam sie na maxa, jak oni mogli pomyslec ze chcielismy wziasc slub po kryjomu. Chcielismy im powiedziec jak wszystko miedzy soba dogadamy i zalatwimy a oni nam taka niespodzianke zrobili ze nie chca juz w ogole z nami gadac i przez nich nasze plany odejda daleko daleko....A myslalam ze mozna na nich liczyc....:( i to sa tesciowie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka po pierwsze gratuluję zakupu mieszkania :)-jedno z moim większych marzeń ;) po drugie trzymam kciuki za..... 🌻 po trzecie spróbujcie zrozumieć teściów, nie chcę ich bronić ale może poczuli się odrzuceni i niepotrzebni przez to, że im nie powiedzieliście wcześniej.....ślub jest ważnym przezyciem dla pary młodej ale dla rodziców też jest to ogromne doświadczenie czasami możemy sobie nawet nie zdawać z tego sprawy ;) mój tata którego bym nie podejrzewała o jakiekolwiek zainteresowanie naszym ślubem w rzeczywistości bardzo się nim przejął i było to dla niego ogromne przeżycie (ślub jak i przygotowania) szczerze sama się zdziwiłam jego reakcją ;) i tak sobie pomyślałam, że dla rodziców jest to tak samo emocjonujace przeżycie jak i dla nas a może nawet bardziej ;) może spróbujcie porozmawiac z nimi na spokojnie jak juz pierwsze emocje trochę opadna ;) i postarajcie się też ich zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, juz po wykładach i spokoj do 4 stycznia, po którym zaczyna sie wir egzaminow. Za godzinkę pomaga siostrze malowac pokój :) Najwazniejsze dzis 36 dc, a @ nadal nie ma. Piersi nadal bolą,ale nie mam juz tych lekkich bóli jajników - w koncu. Przepraszam,za dokladnośc pojawił sie bialy sluz taki jak po @,wiec chyba to jest oznaka,ze przylezie @, nie?? marzenka- Gratulacje gniazdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita to jest oznaka @ :) ja białam bardzo dużo białego sluzu, w zasadzie prawie jak w dni płodne jak byłam w ciąży, rób test i nie bój sie :) w ciąży jesteś kobito ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita, z własnego doświadczenia :D Bóle piersi, ból jajników, biały śluz, spóźniający się okres = jak nic dzidzia :D A mierzysz sobie temp?? Ja miałam dokładnie takie objawy jak Ty + dodatkowo bolało mnie podbrzusze jak na @ i temp mi nie spadła :) Rób test, jestem pewna że będą dwie kreski :) No i następna zaciążona jest ;) Dziewczyny, ja się muszę zacząć rozglądać za spodniami z panelem, bo moje zaczynają mnie cisnąć, w zapiętych siedzieć nie mogę, a jak chodzę to często też muszę je odpiąć, bo jak jestem dłużej choć trochę ściśnięta to brzucho mnie zaczyna boleć... Wniosek: chyba mi brzuch rośnie :D Może wreszcie zacznę wyglądać jakbym w ciąży była ;) Bo na razie tylko ja, mój mąż i moja mama coś widzimy, coś tzn. kawałek brzucha :P hehe marzenka, super że wróciłaś do staranek :) A nóż się okaże, że już zaciążyłaś :) Do teściów, stale z uporem maniaka starajcie się dotrzeć, napewno Wam się uda :) I wszystko się dobrze skończy :) Gratuluje mieszkanka, wiem ile jest roboty z załatwianiem wszystkiego, przechodzimy dokładnie przez to samo i szczerze mówiąc mam dość już tych wszystkich formalności :( Kasia, gratuluje synka :) Super, że jest grzeczny, oby tak zostało i dał Wam spać w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 banmon...............26............................. . ...29.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię kasiaaaamala8...........39.......15.12.2009.. .......Ch....Bartosz xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................16...........28.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel uszeregowałam zgodnie z datami @ w tabelce bo jakos tak wymieszane było to wszystko ;) daguś ty już 16 tydzień..... alez to leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 banmon...............26............................. . ...29.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................16...........28.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartosz jeszcze raz bo przecież kasiamala już rozpakowana jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka gratuluje mieszkania :) Monita widze że bronisz się rękami i nogami żeby tego testu nie zrobić ;) no ale chyba już najwyższy czas ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 banmon...............26............................. . ...29.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................17...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka gratuluje mieszkania :) Monita widzę że bronisz się rękami i nogami przed zrobieniem testu :p no ale chyba już najwyższy czas go zrobić ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 banmon...............26............................. . ...29.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................17...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u Smile????? planowała się testować ale nic się teraz nie odzywa..... Agnes też jakoś słabo się udziela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to już 17-ty ;) Oj leci to leci :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 banmon...............26............................. . ...29.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................17...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagus bo powinnas jakieś zdjatko brzuszka nam wysłać :) a może blog prowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! monita rób test i spadaj do dolnej tabelki, bo za dużo nas tam :P Marzenka - gratulacje :) teraz tylko dzidzia i pełnia szczęścia :D Banmon i co w końcu, wczoraj czy dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! monita rób test i spadaj do dolnej tabelki, bo za dużo nas tam :P Marzenka - gratulacje :) teraz tylko dzidzia i pełnia szczęścia :D Banmon i co w końcu, wczoraj czy dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! monita rób test i spadaj do dolnej tabelki, bo za dużo nas tam :P Marzenka - gratulacje :) teraz tylko dzidzia i pełnia szczęścia :D Banmon i co w końcu, wczoraj czy dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! monita rób test i spadaj do dolnej tabelki, bo za dużo nas tam :P Marzenka - gratulacje :) teraz tylko dzidzia i pełnia szczęścia :D Banmon i co w końcu, wczoraj czy dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×