Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hope moja mama w ciąży z moim bratem tez wymiotowała i to nie była jej pierwsza ciąża ;) wydaje mi sie ze te wszystkie przesądy jak i chinski kalendarz mają w sobie tzw ziarnko prawdy. Ja tez kiedyś miałam parcie na dziewczynke , ale teraz mi obojętnie.Mam już imie dla chłopca i dziewczynki :) Teraz jakby sie udalo to by była panienka, tak samo w przyszłym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon podobno nie powinno sie latac w pierwszym trymestrze, a pod koniec ciązy to biletu ci nie sprzedadzą ;) A fajny brzuszek i ladna sukienka - bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to zdrówko :D HopeU ale sie uparłaś na tą dziewczynkę :p nawet Banmon sie udzieliło i tez tak chce :p Ola wydaje mi sie że raczej brzuszek mi rośnie, nie biodra ;) Banmon wesele super :) fajnie byś sie z brzuszkiem prezentowała, a jak by Ci sie udało teraz to byś już była po I trymestrze ;) Ja ide na wesele siostry w październiku więc już chyba dojde do siebie ;) mam nadzieje że z odzyskaniem figury pójdzie szybko :p Ola a jakie masz imiona wybrane jeśli to nie tajemnica ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurka tak bardzo chce, ale czuje ze nie pojdzie tak gladko :-o nie wiem co bedzie jak bede w ciazy i sie dowiem ze to chlopak, sama sie tego boje ze mi odbije albo wpadne w dola, zawsze marzylam o dziewczynce, juz jak sie bawilam lalkami to wszystkie byly moimi coreczkami :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala aga
Hej mogę sie do was przyłączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga to ja stawiam u ciebie na chłopca :) a sprawdzałaś w tym chinskim kalendarzu? A moze nie chcecie wiedziec przed narodzinami? A imiona to zadna tajemnica , tylko jest ich trzoszkę duzo ;) Antoś, Ignaś, Anastazja, Ida , Iga, Maja jeszcze mi się podoba Łucja , ale małżowi już nie ;) Poza tym cały czas pojawiaja się nowe :P No i wolelibyśmy imiona bez polskich znaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym lataniem to nie wiem, napewno pod koniec ciazy nie wpuszczaja do samolotu od ktoregos tygodnia. a na poczatku to nie wiem, a jak ktos nie wie ze jest w ciazy do 3 mca i lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Aga witaj ! nie pytaj sie tylko przyłączaj :) Goga, Hope a wy macie juz imiona wybrane? Hope moja siora tez chciała dziewczynkę, troche chyba presja jej tesciowej, do tego stopnia ze jak okazalo sie ze chłopak to prawie przepraszala za to. A teraz jak jej powiedziałam że chciałabym dziewczynke to stwierdzila ze jestem głupia, chłopcy sa fajniejsi i ona chce tylko chłopców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala aga
Dzieki serdeczne za przyjecie sledze juz ten topik od jakiegos czasu i bardzo mi sie tu podoba atmosfera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno sie unikac latania w 1 trymestrze, moze dlatego ze to najniebezpieczniejszy czas, pewnie zależy tez od długości lotu. Tak słyszalam. Sorki pewnie troche cie nastraszyłam...ale w czerwcu juz bedziesz w 5 miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala aga jak mozesz to napisz cos o sobie i wpisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola fajne imiona. ja mam narazie tylko dla dziewczynki: glowne Nadia, i mam nadzieje ze za pierwszym razem nie musze wybierac meskich, kiedys moze byc chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU chłopczyka tez byś pokochała napewno :) ale życzę Ci córeczki bo widze że baaardzo chcesz ;) Mała aga witaj :) pewnie że możesz :) Ola ja tez czuje że będzie chłopczyk ;) w chińskim sprawdzałam i wychodzi chłopak :) Ja chce wiedzieć co będzie i za dwa tygodnie podczas wizyty gin ustali mi termin usg :) już sie nie moge doczekac i chyba nie wyjde stamtąd dopóki sie nie dowiem płci :p Ola ale masz wybranych imion :) teraz tylko dzieci robić do tych wszystkich imion ;) A u nas jak bedzie dziweczynka to napewno Maja :) a jak chłopczyk to chyba Michał bo mojemu mężowi sie takie imie dla synka podoba więc chyba zgodze się na Misia ;) chociaż na poczatku chciałam Oskara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala aga
Mam 22 lata i od prawie roku staramy sie z chlopakiem o dzidzi nasze staranka nie byly moze tak obsesyjne ale dos dlugo nam nie wychodzilo nic az w koncu sie juz zaczynalam martwic ze cos jest z ami nie tak tym bardzej ze wczesniej byly stosunki przerywane bez zadnych dodatkowych zabezpieczen ,ale w koncu nam sie udalo w poniedzialek zobaczylam moje dwie sliczne kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala aga
Witajcie dziewczyny tym co juz za ciążyły gratuluje a za reszte trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz sama teraz nie wiem, jak nie zajde w lutym to pozniej sie staram w kwietniu , maju i czerwcu i powiedzmy ze zajde w kwietniu to do czerwca bede w 2 mcu i lece na wakacje 12h :-o a nie moge czekac do czerwca ze staraniami bo pozniej juz nie mam szans na dziewczynke oczywiscie patrzac na chinki kalendarz, ktory sie sprawdza w ok 90%. nie no nie moge tyle czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia też świetne i jeszcze dorzuciłabym Ninę , ale małż lekko kreci nosem ze niby trochę rosyjskie ;) a anastazja to niby nie? Goga będzie misiek , zobaczysz :D Mi sie jeszcze strasznie Jasiu podobał (pomimo tych dowcipów) ale siostra dała tak synkowi, chociaz zawsze mówiła o Oliwierze, szuja jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala aga gratuluje :) napewno bym pokochala chlopca, ale dziewczynka jest dla mnie 100% spelnieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU ale masz obsesje prawie na punkcie córeczki :D więc musi być Nadia jak nic ;) Mała aga gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to masz jedno dziecko mniej do roboty skoro Ci siostra Jasia podkradła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala aga witaj i gratulacje :) ja też zawsze chciałam dziewczynke tak samo jak Hope i nawet nie mam imienia dla chłopca, powiedzialam mojemu M że jeśli będziemy mieć kiedyś chłopczyka to on wybiera imie a jak dziewczynkę to ja :) jak by nam się udało do maja to na weselu nie mogłabym pić ani się za bardzo bawić :o ciekawa jstem jak takie szkockie wesele będzie wyglądać ;) bo panna młoda jest szkotką a pan młody anglikiem :) podobno jakis tradycyjny taniec ma być na początku przyjęcia i wszystcy mają go tańczyć .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała aga dopisz sie do tabelki :) HopeU to za miesiąc trzymamy kciukasy za Nadię !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam druga opcje Nina albo Alicja a moj chce Jowita albo Jagodka ale raczej odpada :-p chyba ze tatus splodzi kilka coreczek :-p Anastazja tez mi sie podoba :) a chlopca nie mam zupelnie opcji. Goga daj sobie powiedziec, chlopak jak nic Michas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakos sie pogodziłam z tym że zamiast trójeczki będzie dwójka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala aga
Dzieki :)Hopeu jesli moge Ci podpowiedziec mi sie udalo jak po stosunku trzymalam tylek do gory zrobilam tak w grudniu a w styczniu dwie kreseczki ,bylam przekonana ze to nic nie da ale jednak zycie umie nas zaskakiwac tym razem zaskoczylo bardzo pozytywnie moze tego spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pierwszą lampkę winka przechyliłam, zdrówko dziewczyny :) no własnie słyszałam, że lepiej w pierwszym trymestrze nie latać, chociaż co ma byc to będzie, moja mama mówi że jak ma się ciąża utrzymac to się utrzyma choćby skały srały ;) i ja się z nią zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon az ci zazdroszczę tego weselicha :) to musi być rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala aga
Olu sliczne imiona mi tez marzy sie dziewczynka ale bedzie co Bog da :) i tak bende szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×