Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

w takim razie trzymam kciuki :) a ja słyszałam, że jest różnie z tymi objawami w każdym razie wierzę, że nie należy się jeszcze dołować, poza tym moja droga dwa dni przed terminem @ zrozumie niepokoje twoje a teraz uszy do góry ;) ach.... wybrałabym sie z chęcią na taką imprezkę urodzinową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadaj :) małż z pewnoscia nie bedzie mieć nic przeciwko :) Imprezka z noclegiem oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................28..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29...........5 + 2.................. ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7.................. ....ok.22.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek A ja dalej winkuje sobie w koncu mam jeszcze urodziny :) spadlo u mnie tyle sniegu ze wszystko wyglada jak z bajki , pieknie jest ale gorzej z poruszaniem sie :-o Juz czuje ze @ przyjdzie cholera jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope winkuj ile możesz :) a wy przestaliście staranek tzn zabezpieczacie się czy może jednak nie i jakieś szanse są na niespodziankę ? jesli nie chcesz to nie odowiedaj Ja dziś mam dzień biurowy czyli dostęp do netu powinna mieć cały czas :) chyba sobie jakiejś pracy poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon niby zaprzestalismy ale sie nie zabezpieczamy, stosunek przerywany więc zawsze jest szansa ale jakos od kilku lat działa :) A ja nie muszę iść dziś do pracy bo odwołali :) spadło tyle śniegu że szok, zostaje w domku, ale się cieszę. Jest tak pięknie na dworze, dla nich to jest klęska zywiolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski wrocilam wczoraj ale dopeiro dzisiaj zebralam sie aby cos napisac... musze troszke nadrobic lekturke ;) dzisiaj wracam do pracy wiec musze poleniuchowac zeby miec sily ;) wszystkim zycze aby ten rok byle lepsze niz ostatni i wiecie czego zycze.... ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj amerie :) jak juz odpoczniesz to koniecznie napisz jak się w polszy bawiłaś Hope jak przerywany to szansa jest ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laseczki nie załamujcie sie. Na każda z Was przyjdzie pora :-D Zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Hope zazdroszczę ci tego sniegu ;) nie dość że widoki bajkowe to jeszcze nie musialabym do pracy jechać :P Wszędzie słyszę że całą Anglię zasypało, z nadzieją wyglądam za okno ....a tam znowu nic. I tak co dzień rano :O Marta fajnie że dzidzia dobrze się rozwija, swoją drogą ale się z ciebie optymistka zrobiła no no :D Amerie urlopik chyba udany, co ? :) Banmon w godzinach pracy szukać nowej pracy, ładnie to tak? :P agnes mam nadzieję że u lekarza juz byłaś ;) napisz co i jak A ja znowu na basenik śmigam, nie chce mi się troche bo mróz straszny , ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jaka sportsmenka jesteś :) 2010 ledwo się zaczął i takie pozytywne zmiany :) no może i nie ładnie szukać pracy w godzinach pracy ale coż zrobić siła wyższa :P ;) Marta optymistka bo ma groszka pod sercem ;) też bym tak ładnie śpiewała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam :) i zadna ze mnie sportsmenka tylko strasznie sie zapusciłam i trzeba sadełko zrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam :D http://quiz.ownia.pl/dzieciaki Mi wyszło 1, ale jak wpisałam nasze imiona zdrobniale to podskoczyło do 4 :P Coś w tym jest , jak będziemy sobie słodzić to będziemy częściej w łóżku lądować he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze i sie obzeram caly dzien chipsami i innymi zdrowymi rzeczami. snieg narazie przestal sypac ale pustki na ulicach, autobusy nie jezdza drogi pozamykane, masakra. sniegu po kolana, a autem chyba wyjade na wiosne takie zaspy. ogolnie to super bo jutro tez chyba nie pojde do pracy i chyba mi za to zaplaca :) tak wyglada moj ogrodek [URL=http://img80.imageshack.us/i/004kq.jpg/]http://img80.imageshack.us/img80/8764/004kq.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak fajnie :) faktycznie jak z bajki....pomarzyć. U nas juz 3 stopnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie zdrobnienia to na pewno wyjdzie ci wiecej ;) Tez poproszę taki prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też wyszło że będę miała 0 dzieci, no zarąbiście pieknie was zasypało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałyscie zdrobnienia wpisywać? zreszta to jedna wielka sciema, taka zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim rodzicom wyszlo 1 a mają 4 :) kurcze moze ja adoptowana jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam mi wyszlo ze bede miala 4:( a ja chce 6:P w piatek ide na usg bpo wtedy przyjkmuje a ponadto mielismy i poniekad mamy awarie pieca centralnego!!] wszystko pozamarzalo:(0 do uslyszonka Kochane, a i spoznione ale szczere najlepsze zyczonka dla Ciebie HopeU:) dziewczynki zycze:p spadam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................28..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29...........5 + 2.................. ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7.................. ....ok.22.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) u mnie nic nowego, niedlugo ta @ przyjdzie:? zrobilam ten quiz i wyszlo mi ze bede miala trojke dzieci;) ale swoje imie wpisalam zdrobniale;) ostatnio jak mi i mojemu wrozyli to wyszla tez 3 pierwszy chlopak a pozniej dwie dzieczynki:) milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka przynajmniej w ciazy musze muslec optymistycznie, bo bym zwariowała. Inaczej sie nie da. Zobaczysz kiedys sama jak to jest i wspomnisz moje słowo ze tak trzeba. Inaczej bym sobie zaczeła wkrecac chore filmy, ze np. urodze chore dziecko. A ja wiem ze bedzie dobrze - musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jutro już piatek :) Asiaaak @ nie przyjdzie bo postepowałaś według Oli zaleceń a ona naszym magikiem jest wiecie co się dziś dowiedziałam, że jak ktoś ma torbiel to test w moczy może wyjść pozytywny .... nie miałam o tym pojęcia.... ale za to już beta hcg pokazuje negatyw, ale w sumie to do póki się nie pójdzie do lekarza na usg to wychodzi na to że mozna się nieprzyjemnie zdziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Marta mam nadzieję że bedzie mi kiedyś dane wspomnieć twoje słowa ;) AsiaAk przecież ty do @ masz prawie dwa tygodnie! Ja trzymam za ciebie kciuki podwójnie :D na szli wazy się przecież moja reputacja :P Hope co u ciebie? mam nadzieję że wredota nie przyszła Banmon teraz tym torbielem/ tą torbielą to mnie dobiłaś :O nawet jakby nam sie udało zobaczyć dwie kreski, oby, to na potwierdzenie ciąży będziemy musieli czekać 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym boli mnie brzuch, cycki bez zmian czyli @ nadchodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×