Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

chcialam w tym tygodniu ale nie da rady, no ksiadz bedzie chodzil, wiec musze jakos sie wziac za sprzatanie:P ja spalam oczywiscie bo mnie mdlilo, ja mam wrazenie ze mi sie dopiero zaczyna Banmon i potrwa to dluzej niz do konca stycznia:) Ale dam rade, dla mojej Kruszynki wszystko:P Trzymam kciuki za nowa prace, zeby przynajmniej blizej bylo, a nie tyle kilosow:( ja mam 20 do miasta, a czasami jest katastrofa, najgorzej w soboty i niedziele, bo trzeba chodzic do 7 i czekac!!! A nie mowilam Gogus moja Kochana ze dzidzia leniuszka miala?? Ale widac zlitowala sie nad mamusia i teraz to bedzie czadu dawala🌻 jeszcze troszki i zobaczysz na brzuszku raczki nozki, moze z glowki dostaniesz:P w kazdym badz razie teraz Ty i R bedziecie coraz mocniej odczuwac ta osobke trzecia, miedzy Wami:) Martwie sie o dziewuszki co daweno nie pisaly:( mam nadzieje ze wszystko jest ok:P tylko bardzo zajete:) ja pod koniec lutego porzypomne sobie jak to jest z malym maluszkiem, bo ta ciotka urodzi:P a ostatniego szkraba, najmlodszego w rodzinie witalam dwa lata temu, wiec dopoki nie urodze bede miala zajecie:P Tym bardziej ze bedzie chlopak, a mi sie marzy, ze tam jednak siedzi Gabriel:P Tak czy inaczej to tylko cicha nadzieja, ja kocham moja Kropencje bez wzgledu na plec😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ale wam dobrze wszystkie w domku siedzicie :) Goguś ty sie weź za wychowanie tej małej besti, kto to widział żeby własna matke kopać ;) Banmon tez mam zamiar wziąść sie za szukanie nowej pracy, no chyba że coś się zmieni...:P Agnes idż lepiej na to usg, ksiądz jak kocha to poczeka, a ty nie będziesz sie przynajmniej dłużej denerwować :) A ja zaraz smigam na basen bo wieki juz nas tam nie widzieli ;) a od Nowego Roku trzeba sie za siebie zabrać , bo sie człowiek straszliwie zapuscił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojde pojde po ksiedzu:P tez poplywalabym sobie w basenie:P ehh..!!!! ale zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Agnes przecież ksiądz nie bedzie u Was cały tydzień :p nic sie nie martw bo nudności sie niedługo skończą :) Ola fajnie że idziesz na basen :) tez bym poszła tylko lenia mam a do basenu mam 10 minut na butach :p No mój maluch już walczy o swoje i rozpycha sie jak mu niewygodnie ;) no ale mam już półmetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie podejście jak mi tego nie wyświetli to sie obrażę :P Ola mnie to nawet dzisiaj troche nogi po basenie bolą ;) doszłam do wniosku że bez względu na to czy będę w ciąży czy nie to i tak chcę zmienić pracę nie wiem tylko jeszcze czym ja się chcę dokładnie zajmować :o dziś niby trochę posiedziałam w domu ale za to jutro chyba za karę, muszę wstać przed 6 i pawdopodobnie dopiero przed 18 będę w domu 😠 😡 w ogóle mam okropny humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon pogroziłas i sie udało ;) po dobroci tu sie nie da :p A co Ty jutro tak długo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj szkoda słów 😠 wkurza mnie po prostu ta praca, jestem uzalezniona od osoby z którą jeżdżę no i jutro tak wyjdzie, cholery dostaję, strasznego nerwa mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Szczesliwego Nowego Roku Zycze wszystkim..🌼 Ja juz na ostatnich nogach..Wczoraj odszedl mi czop sluzowy... A wy jak sie czujecie? Bede sie starala zagladac sporadycznie,chociaz to trudne bo za chwile rodze i zajmuje sie szalona 5 latka :) Wiec zrozumcie...pozdrawiam serdecznie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część laski Majoweczka powodzenia :) Banmon współczuję ci 50 km dziennie, napewno znajdziesz coś innego, trzeba czasu . Ja też muszę zmienić prace... Agnes a ty do lekarza i to już, ksiądz jest ważniejszy , sprzątanie domu czy dzidzia??? I mówię ci że będzie Ania :-p albo Gabrysia może być :) U mnie zima jak sto diabłów :-o jutro ma znów sypać i -10 st w radiu już ogłaszali ze wszystkie szkoły będą zamknięte, szkoda że pracy nie zamkną ale jak będzie sypac jest szansa ze się zwolnię ze wzgl na pogodę :) A ja sobie pije winko dziś białe i mam do tego taki pyszny francuski serek mniammmm Goga fajnie ze dzidzia daje o sobie znać jak to zlecialo już 20 tygodni. A co z reszta ? Amerie wrocilas już? Marta co u ciebie jak brzuszek? A ja się pochwałę : mam już 28 lat dziś bo jest już po 12 więc mam urodziny :-o Ale stara jestem ehhhh Zdrowko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hope WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, spełnienia wszystkich marzeń 🌻 u nas dziś z rana pokazywało -9,5stopnia Hope ma racjie z tym usg, w koncu ksiadz nie bedzie siedział od pon do piatku przez całe dnie u was :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Wieki mnie nie było, bo byłam no wolnym miedzy swietami a nowym rokiem. Prawie 2 tyg błogiego luzu. Wyspałam sie za wszystkie czasy ;-) Nie zaglądałam do Was , bo niestety przez ten cały czas nie miałam neta. W domu sie calkiem zepsuł, a na dodatek to radiowka wiec jak pogoda taki internet ;P Miałam ostatnio wizyte u gina. Mój dzieciaczek rozwija sie prawidłowo. Wiec jest ok ;-D STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć HopeU wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i spełnienia marzeń!!! 🌼 Ale mi sie dzisiaj spało, a miałam wcześniej wstac i iść na jakieś zakupy :o trudno pójde teraz :) U mnie znowu śnieg zaczyna sypać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Mnie tez wieki nie było ale pamiętam o Was:) Agnes widze ze humor Ci dopisuje,fajnie:)Ale i tak bedzie dziewczynka,na pewno:) Hope wszystkiego najlepszego!!! zdrówka i szczescia Ci zycze🌻 Ja całymi dniami coś robię jak to w domu,wiadomo. I pracuję tez w domku i powiem Wam ze czasem wolalabym wyjśc do pracy gdzieś..no gdziekolwiek...Chociaż taka praca w domu tez ma swoje plusy:)Ehh moze trzeba pomyslec o jakims własnym biznesie...no zobaczymy:) Ale 50 km jak banmon chyba bym nie wytrzymała. Banmon mam nadzieje ze uda Ci się znalezc cos bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek Hej dziewczyny:) Tak zazdroszczę tym które są w ciąży...mam taką fazę...jak nam się nie uda, nie wiem co zrobię, nie wyobrażam sobie nie mieć dzieci, czemu akurat ja, ja to mam w życiu akurat takie szczęście...mam doła, próbuję się trzymać i nie myśleć o tym, ale czy to się da...tak chciałabym znać przyszłość, czy będziemy mieć naszego dzieciaczka.. Wpisuję przerwę w staraniach, bo co to za starania, jak prawie szans nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia wiem że to się tak łatwo mówi i sama mam mega doły i załamania ale wiem że trzeba mieć nadzieję(a w każdym razie próbować ją w sobie pielęgnować) medycyna i zycie zna wiele przypadku że niby szans na cos tam nie ma a się okazuje że jednak los postanawia spłatać 'figla' wbrew wszelkim sądom ;) Smile ja bym chyba chciała w domku popracować, chcociaż wiem że pewnie cięzko by mi było narzucić sobie dyscyplinę :o ale myślę, że dałabym radę bo i tak nie bardzo miałabym co robic jakby mój M był w pracy ;) dziewczyny ale zmęczona dziś jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7......................ok.22.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek Zapomniałam się wpisać do tabelki:) Banmon samodyscyplina w moim przypadku musi być, bo gdy nie zrobię czegoś jednego dnia to na drugi dzień bede musiała robić dwa razy więcej- to juz nie ciekawe:) No ale nikt nademną nie stoi tylko sama wiem co mam robić,bezstresowo a to ważne przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ważne, poza tym sama sobie normujesz godziny pracy, jeśli wolisz pracować popołudniu to pracujesz, jeśli rano to pracujesz rano, zawsze można wyskoczyć i cos załatwic na mieście.... bardzo fajna sprawa, ach.... rozmarzyłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7.................. ....ok.22.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek ustawiłam według dat ;) wychodzi na to że ja na końcu szarym zostałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Hope "to ty stara dupa jesteś" :D żartowałam. Wszystkiego najlepszego!!! Joasia ja myslę że uda wam sie w ciągu najblizszych 3 miesiecy, w koncu bedziecie na wspomaganiu ;) zobaczysz, ja jestem tego pewna :) a co do dołów to ja właśnie w jednego wpadłam, niedługo @ i juz wiem że i tym razem nic z tego :( Praca w domu - marzenie, ale wiem doskonale że się do tego nie nadaję ;) leń jestem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29...........5 + 2.................. ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7.................. ....ok.22.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................19............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................8.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek Wpisałam sobie który to cykl, jak sie dobijać to do końca :O A co z Marzenką i Pauliną ? bo Monita o ile pamietam jednak dostała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola hola hola, a co to za negatywne myślenie ;) jeszcze do @ ci sporo zostało, trzeba wierzyć że się uda ;) a propo wspomagania, to dziewczyna z innego topika też była na wspomaganiu i miała cykle monitorowane (z tego co pamiętam to chyba nie bardzo jej pecherzyki chciały rosnąć i w ogóle bardzo długie cykle miała) no i w grudniu na jednym z monitoringu okazało się że ma dwa pęcherzyki nadające się do pęknięcia i wiecie co.... test zrobiła przed Wigilią i okazało się że dwie kreski :D teraz tylko czekam aż do gina się uda i zobaczymy czy to może bliźniaki się szykują :D dodam jeszcze że się 13 cykli starała więc Joasia uszy do góry, wspomagacze ci pomogą :) Ola jak tam na basenie było? wypluskałaś się ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam to marzenka chyba jednak dostała @, no a paulina to już sama się pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam się na topiku że dziewczyna której wam mówię miała przepisane clo na cykle bo strasznie długasne miała, no i proszę jak pięknie zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon ! Na basenie sie wypluskałam, to tego ludzi mało było bo zimno sie u nas zrobiło :) Niestety spadek formy wprost proporcjonalny do przyrostu tkanki tłuszczowej :P jutro tez smigamy :) A co do @, ja po prostu porównuje do tego jak to wszystko (cycki itp) wygladało jak sie nam wczesniej udało, no i wiem że teraz nic z tego. Ale i tak sie łudzę i szukam objawów na siłę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze poszłabym chetnie do lekarza się przebadać, ale tutaj jestem juz spalona. W papierach mają ta ciążę biochemiczną i nie mam co ściemniać że staramy sie dłużej ehhhh... A do Londynu nie za bardzo widzi mi sie jechać ( ok 5 godz w jedna stronę ) zreszta czytałam gdzieś niezbyt pochlebne opinie o tych polskich klinikach. Chyba psychika mi siada :O A miało być tak pięknie, małż ma 10 stycznia urodziny to byłby swietny prezent , ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ty się jeszcze nie łam, dobrze wiemy że mozna mieć idealne objawy ciążowe i dostać @ a można nie mieć żadnych objajów i okazuje się, ze to ciąża.... już się nauczyłam że reguły nie ma, poza tym każda ciąża jest inna i każdą się inaczej przechodzi i pewnie te poczatkowe objawy też się od siebie różnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon że kazda ciaza jest inna to słyszałam nie raz, ale wydaje mi sie że u jednej kobiety ciąże zaczynają sie podobnie, na podstawie znanych mi przypadków ;) co ma być to będzie... kupiłam test i jak do soboty nie dostanę @ to go zrobię, bo w sobotę bedzie urodzinowa impra i chce wiedzieć czy moge zalewac smutki czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×