Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ola nadchodzi, nadchodzi i jakoś nadejść nie może ;) ciagle trzymam kciuki :) z tą torbielą to i ja się mocno zdziwiłam, szok dosłownie, ale nawet jesli nie można zrobić badania usg to dlatego warto się wybrać na badanie krwi czyli beta hcg bo takie badanie jest wiarygodne w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Niestety byłam dziś w pracy ale pustki totalne 3/4 osób nie dojechalo, może jutro nie pójdę :) bo znów sypie. Nie pamietam takiej zimy od lat. @ do mnie przyjdzie na bank. Ale jeszcze druga @ w lutym i bierzemy sie ostro za robotę :-p mój już pyta kiedy nam dziewczynka wyjdzie z chińskiego kalendarza :) Oby oby.... Jestem nastawiona ze wyjdzie odrazu, zdrowo sie odzywiam, prawie :-p, winko tylko troszkę biorę kwas foliowy i musi wyjść :) Pa dziewczynki idę pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okla na 100% bedzie ci to dane! Banmon - ja wiem ze przy tarczycy moze wyjsc test pozytywny w przypadku braku ciazy ze wzg. na to ze wtedy podosi sie ten hormon ciazowy, ale przy torbielu to nie slyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - a co u Ciebie spowodowało taka zmiane decyzji o przyspieszeniu staranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu tak bardzo bym chciala zeby te Twoje obliczenia byly dla mnie trafne ale powoli zblizaja sie objawy @ takie jak co miesiac:( a date @ w tabelce wpisalam zawyzona bo tak powinnam dostac okolo 16-17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, przyspieszylam bo już nie chce czekać , w roku jest tylko 12 szans, poza tym jak sie uda odrazu to w 4 mcu mogę jeszcze gdzieś pojechać. Poza tym chce już bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze. Pewnie ze w 4 miesiacu możesz jescze jechać, bo raczej brzuszka nie bedzie jeszcze widac. Mi sie konczy 3 miesiac i jestem płaska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAk - Ty sie nie martw tymi objawami jak na @, bo ja juz kilka razy pisałam ze ja tez miałam dokładnie objawy jak przed @ a nawet wiecej, wsciekałam sie jakbym miałam zespół napiecia przedmiesiaczkowego! I sie udałao, wiec u Ciebie tez tak moze byc :-D Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dzieki:) ale szczerze mowiac to sie nie nastawiam zeby wyszlo...nie wiem jakos tak te moje objawy to sa takie dla mnie pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAk - ja tez myślałam, ze nie wyszlo i się pomyliłam:-) Zobaczysz na Ciebie tez przyjdzie pora. Wszystko w swoim czasie. Tego Ci zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak uszy do góry jeszcze za wcześnie żeby się martwic i zastanawiać ;) Ola i jak? teścik jutro :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) W Nowym Roku napewno Wam się wszystkim uda, jeśli nie w tym miesiącu to w kolejnym, głowa do góry :) My jesteśmy po usg połówkowym. Asia ma 17,5cm i waży 324g :) Lekarz ją zachwalał, że bardzo ładnie współpracowała i przez większość czasu ustawiała się tak jak chciał. Był jeden moment (po badaniu serduszka), że się zaczęła wkurzać ;) Raz nawet głowica usg oberwała kopniaka :P Niunia jest zdrowa i ładnie rośnie, wszystkie narządy są zdrowe i prawidłowo się rozwijają :) Ale to prawdziwa córeczka tatusia i tak jak on nie czuje wogóle krępacji, tak się wystawiła, że wszystko jej było widać :P hehe U mnie to już 5-ty miesiąc, a brzuch to ledwo co widać, tzn. ja go widzę, ale inni nie bardzo. Na wadze bardzo mało przybieram, narazie przytyłam całe 3,5kg :) Ale apetyt dopisuje. W czwartek w przyszłym tygodniu idę do mojej gin, może też mi usg zrobi, hehe ;) Mogłabym leżeć na takiej kozetce godzinami i patrzeć jak mała rusza rączkami i nóżkami :) Spadam coś zjeść, bo dopiero co wróciliśmy. Pozdrowionka STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 HopeU................28..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29...........5 + 2.................. ..ok. 10.01 AsiaAak...............19................................ ..ok.20.01 Joasia1982.......... 27...........przerwa........ ...ok 22.01.2010 Smile...................22...........7.................. ....ok.22.01 banmon...............26...............8............ . ...23.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................20...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................20............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82...................12............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................9.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel majoweczka09...........35.............04.02.2010........ .........Nicole.. MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak na razie @ nie ma, ale powinna byc w niedziele i brzuch boli takze nie ma sie co podniecać :P Jak nie pojawi sie jutro to robie tescik ;) Musze sie wam pochwalić , dzisiaj pierwszy raz wyszedł mi biszkopt :) i to jaki mmmmmm.... Tort tiramisu dla małża już chłodzi sie w lodówce :D Powiedział mi że jeszcze nikt nigdy nie zrobił mu torta na urodziny, ewentualnie miał kupne. Chodze dumna jak paw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) HopeU, Ola widze że macie juz termin @ więc mam nadzieje że to dziadostwo nie przylezie ;) wkońcu musi sie udać :) Monita a co u Ciebie bo nic nie piszesz ostatnio? Banmon weekend!!! Podtrzymujesz tradycje i sączysz jakieś piffo dzisiaj? ;) :p Ja dzisiaj byłam od rana u rodziców i niedawno wróciłam do domu :) Od rana dzisiaj znowu sypie śnieg :o HupeU zaraz będzie tak ładnie jak u Ciebie ;) Wczoraj byłam u gina i wszystko dobrze :) powiedział tylko że na twarzy wcale nie wyglądam na ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga jak na twarzy sie nie zmieniłaś to będzie chłopczyk :) dziewczynki podobno odbieraja matkom urodę A props torcika to jest na jutrzejsza imprezkę, powinien byc ok, przyznam sie wyjadałam krem i był pyszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie miała dzisiaj iść do gina? Odezwij się, napisz co tam widziałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycja będzie podtrzymana, właśnie wróciliśmy ze sklepu i mamy zakupione między innymi winko :) Ola ależ ja bym se torcika zjadła :) aj pychotka :) a Hope to już po terminie jest @ i może cosik z tego będzie :) Goga chyba rzeczywiście chłopak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga a przytyłaś w bioderkach czy brzuszek raczej wysunięty do przodu? A z Hope, Banmon mozesz mieć rację, coś to smierdzi :P Piwko czy winko dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, to że dziewczynki odbierają urodę to głupi przesąd...Ja spodziewam się dziewczynki (1000000000000% widziałam na własne oczy), a uroda mi się nie zmieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś winko :) i pizza :) samo zdrowie :D nie wiem czemu ale w tym cyklu nie mam ciśnienia na dziecko nawet nie wiem kiedy mam dni płodne i w ogóle nie chcę sobie liczyć :) podaruję sobie ten cykl dla świetego spokoju :) a z Hope to na prawdę podejrzana sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus kilka lat temu , na weselu mojej siostry, zobaczyłam dawno niewidzianą kuzynke, już była w zaawansowanej ciąży. Z daleka wyglądała jakoś tak brzydko na twarzy i pomyslałsm od razu że bedzie dziewczynka, serio. I trafilam. Z bilska wygladała spoko, w ogole to bardzo ladna dziewczyna :) Ale z daleka ogolne wrazenie niezaciekawe. Ja wiem ze to przesądy. Moze tu nie chodzi o brzydniecie ale ogólnie o zmiany na twarzy itp ;) A czy sie zmienilas najlepiej oceni ktos kto cie dawno nie widzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie Banmon ze ci trochę puściło :) Ja sobie pomyslałam żeby w następnym cyklu po prostu bzykać sie co 2- 3 dni i nie mysleć o tym wszystkim. niestety pomyśleć a zrealizować to dwie różne rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie śmierdzi :) prawidłowo powinnam dostać @ jutro ale ostatnio miałam krótsze cykle więc wpisalam 7.01 mam objawy na @ i raczej przyjdzie, już sama miałam myśli ze może nie ale przecież nie ma szans. Teraz zresztą by mi wyszedł chłopak a ja mam inny plan :-o Goga już ci mówiłam ze będzie chłopak bo nie miałaś wymiotow i nudności :) dagus miała i ma dziewczynkę, agnes to samo i Marta też. Czytałam ze tak jest w 90% ciąż i już robiłam wywiad środowiskowy :) Skończyłam prace wcześniej i weekend już rozpoczęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się o tym nie myslec i nic nie wyliczać, bo stwierdziłam, ze na prawdę oszaleję od tego :o co będzie to bedzie w ogóle w maju jedziemy na wesele znajomych do Szkocji i trzeba się jakos prezentować ;) Ola może nie będziesz musiała czekać do następnego cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi według tego chińskiego wypada na chłopca a ja chcę dziewczynkę :D więc trzeba czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon do jakiej miejscowosci jedziecie? moze niedaleko mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem czy mogłabym lecieć i czy moja ciąża przebiegała by bez zarzutu a jak się nie uda to chociaż beztresowo bede mogła się bawić, a jedziemy do Pitlochry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×