Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

dzieki banoman to tylko mala czesc zdjec naszych amma cala mase ale to moje ulubione :D a ile ci do @ zostalo?? ale lekarz powiedzial ze to jest konieczne czy sama chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ dostanę tak koło 16 lutego, wydaje mi się że między pon a środą powinnam miec owulkę, lekarz powiedział, że najpierw M musi iść na badanie nasienia i jeśli wszystko będzie ok to ja mam się do niego zgłosic na poczatku cyklu żeby mi dał skierowanie na hsg bo to badanie trzeba zrobić do owulacji, w zasadzie jest to taka standardowa dosyć procedura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się żeby sobie zrobić badanie hormonów ale nie wiem jakich powinnam zrobić i w którym dniu cyklu.... może ty amerie coś wiesz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wkurza mnie to ze trzeba sie tyle nameczyc zeby zostac mamusia.... chociaz jak pomysle o tych kobietkach co wcale nie moga to... mysle ze jeszcze nie jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nic mi ginekolog tylko powiedzial jak zapytalam o jakies badania ze moge wlasnie badania hormonow zrobic ale ze to sporo kosztuje i w moim przypadku jeszcze nie jest konieczne... mialam wtedy malo czasu wiec olalam te badania ale jak nastepnym razem pojde to wypytam... ty pewnie pierwsza dowiesz sie co i jak na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja czytam teraz naszbocian i tam dziewczyny są po kilku IUI lub ICSI, zdarza się że niektóre nie mogą dawać swoich jajeczek i maja od dawczyń to aż się smutno robi że jak ktoś bardzo chce to ma takie problemy czasami, a co gorsze najczęściej kobiety wcale nie doceniają tego że mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman mieszkalas kiedys w uk i pewnie widzialas jak tutaj sprawa wyglada -dzieci rodza dzieci jak ja czasami widze co te matki robia z dzieciaczkami to normalnie rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, zimny chów najbardziej mnie raziło to, ze jak jest zimno na dworze to takie maluszki bez czapek, bez skarpetek.... no masakra, le może w tym szaleństwie jest metoda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze u mimo tych testow my sie postaralismy za wczesnie i za szybko przestalismy... :/ @ powinien sie pojawic 12 czyli w piatek/sobote powinnam miec owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to zawsze tez mnie dziwilo ze te dzieciaki porozbierane !!!! aj szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraliście się jak były buźki :) czyli powinno się udać trafić, zawsze możecie to dzis powtórzyć tak dla pewności ;) ja juz M powiedziałam że my teraz dopiero we wtorek wieczorem, i niech się dzieje co chce, ale dużych nadziei z tym nie wiążę w końcu jak się tyle razy nie udało to teraz też nie ma powodu żeby było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale z tymi buzkami to roznie moze byc czytalam ze u niektorych kobiet poziom tego LH moze byc szybko wysoki i te buzki moga wyskakiwac duzo wczeniej jakos tak ;) widzisz banoman mowi sie ze przynajmniej 3 dni przed nie mozna wspozyc a my nie wytrzymalismy ;) i co zrobisz ?? ja chyba nie potrafie tego wszystkiego ogarnac... ja bede trzymala kciuki mocno za was mama nadzieje ze sie doczekacie do tej owulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że w sumie nie ma na to reguły bo jak ma się udac to się uda :) trzymam kciuki, i wierzę ze udało wam się wstrzelić w odpowiedni moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystko jest ok jak się nie odzywa ;) już pierwszy trymestr jej chyba minął, cholerka ale to leci.... jak tak patrze na tą tabelkę to uzmysławiam sobie ile niepowodzeń już miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: ;) Amerie a ty dzisiaj na nockę idziesz czy jutro dopiero? mi jeszcze miesiąc pracy został i ciagle się waham co dalej... ale myślę, że nie podpisze z nimi, nie podoba mi się, tylko kurczę jak na razie zerowy odzew na moje CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie widzę, że się rozkręciłaś z tymi zdjęciami ;) fajnie bo ja lubię oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon co do badań hormonów, to jak byłam ostatnio to moja gin kazała mi zrobić: progesteron (przed miesiączką) i prolaktynę (3-6 dc) , TSH fT3 i fT4 (obojętnie kiedy) i toksoplasmoze IgM i IgG, poza tym powiedziała ze mamy zbadać nasienie małża zanim zaczną mnie konkretnie badać. Może lepiej jak sobie zbadasz najpierw hormony zanim zdecydujesz się na jakieś inwazyjne zabiegi? A ostatnio przeczytałam ze przerwa w seksie przed owulacyjnym super strzałem nie powinna być za duża , bo wzrasta liczba uszkodzonych plemniczków. Czyli i tak źle i tak niedobrze :O Czasem się zastanawiam jak to jest możliwe ze ludzie tak po prostu wpadają i już. Spacerek był fajny ale wracajac wpadliśmy na kawkę do znajomych z bobaskiem . Poza tym w tym tygodniu urodziła moja "ukochana szwagierka" :( No i tak właśnie pojawia się dół gigant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola mnie tez to czeka nie lap dolow banoman ja dzisiaj wolna sorki ze zwialam ale musialam bo maz wrocil trzeba bylo obiadek zrobic ;) ja takie padania mialam chyba zaraz po zabiegu cos mi sie zdaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman praca sama nie przyjdzie wiem cos o tym... trzeba szukac i pytac a cos znajdziesz bez sensu sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ola, ja się ostatnio tak domysliłam, że nie mozna długo czekac bo nawet jak się idzie na badanie nasienia to jest wskazanie że wstrzemięźliwość nie krótsza niż 2 dni i nie dłuższa niz 5.... więc tak sobie pomyślałam, że długich przerw nie powinno być hormonki w takim razie sobie zrobię, a na ile dni przed @ powinno się zrobić? ja osobiście nie mogę chodzić tam gdzie są małe dzieci no i też tutaj to nie mam takiej okazji, doły tylko łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tarczycę, tokse i cytomegalię robiłam po zabieg więc to już mam z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę też, ze powinnam się przebadać na chlamydię, ja i mój M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pełno się trąbi na ten temat, w ogóle słyszałam, ze powinno się przed planowaną ciążą zrobić posiew żeby wykluczyć zakażenie bakteryjne. Chlamydia niby jakiś specjalnych objawów nie daje a może prowadzić do bezpłodności.... coś w ten deseń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×