Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

zobaczymy jak to u mojego M z nasieniem będzie, mam tylko nadzieję, że pojedziemy tam w piątek bo strasznie niecierpliwa jestem, no i chcę w końcu wiedzieć ze wszystko ejst ok i moge iść na hsg.... sprawdziłam w kalendarzu i wyszło, że w ostatni tydzień lutego będę miała badanie.... czyli Amerie wychodzi na to, że najlepiej z porannego moczu robić w tego 4 godziny na pewno miną od ostatniej wizyty w toalecie ;) chyba sobie zamówię te testy, bo masz rację, że lepiej spróbować wszystkiego :) szkoda tylko, że w kwestii diety i alkoholi nie jestem taka mądra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam ;) dieta i alkohole przeciez cos w zyciu sie nam nalezy ;) na to akurat mozna sobie pozowlic dla lepszego samopoczucia ;) banoman mysle ze bedzie wszystko ok. u twojego mezczyzny przeciez bylas juz w ciazy wiec do zaplodnienia doszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze najlepiej rano robic w moim przypadku rano bedzie ok. godziny 15 czyli jak wstaje tylko ze dzisiaj test wyszedl mi zle i wypilam kawke wiec.... ale i tak zrobie drugi nie wydaje mi sie ze kawa tyle moze pozmieniac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!!! jeszcze cos!!! zawsze mi sie wydawalo ze mam owulacje wtedy kiedy dostaje tych boli... bole przeszly a owulacji brak... zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom doszło ale doszło też do obumarcia :( a wiem, że może być taka sytuacja że plemniki są nieco zniekształcone i wtedy może dochodzić do zapłodnienia ale zarodek obumiera bo są za duże wady rozwojowe..... ale głęboko wierzę (jakkolwiek to teraz zabrzmi) że był to wypadek przy podziałam i wszystko z nami jest ok a bezowocne starania są po prostu jakimś głupim przypadkiem i że to tylko kwestia czasu aż się uda, może po prostu musimy swoje odczekać.... ostatnio M mi powiedział, że gdyby tylko wiedział, że tak nam to będzie wychodzić ( a raczej nie wychodzić) to by tyle nie czekał.... no ale teraz nie ma co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozne sa przypadki.... ale lepiej za duzo nie czytac na ten temat bo mozna w dola ogromnego popasc :/ ja mialam tak po zabiegu... masakra banoman wiara czyni cuda!!! ;) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ta kofeina jednak cos tam pozmieniała.... no najlepiej zaraz po przebudzeniu rób teściki ;) i ja sobie chyba sprawie takie cudeńka Amerie to może przez te bóle próbowałaś wtedy kiedy nie trzeba było a wtedy kiedy miałaś rzeczywiście owulkę to akcji nie było i stąd tak długo przyszło ci czekać, myślę, że te testy dużo pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama nadzieje ze w koncu dowiem sie kiedy mam ta owulke... powiem ci ze dobrze rozumujesz tak wlasnie bylo z tymi staraniami... ale tez bylo tak ze maz wyjezdzal w miesiacu co jakis czas i takie to slabe starania byly wtedy kiedy bylo mozna to byly a teraz jest caly czas mimi ze sie troszeczke mijamy... mysle ze ten miesiac bedzie dobrym sprawdzianem dla nas ze tak powiem ;) banoman pewnie kup mysle ze dobrze sie tak kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie baaaardzo dobrze, że M masz teraz przy sobie, ja też myślę, że to będzie dobry dla was cykl :) no i trzymam kciuki, że w TE dni M byl do twojej dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałam właśnie na allegro i te testy co ty masz u nas kosztują 127zł za 7 szt. plus przesyłka - powariowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki banoman ja mama nadzieje ze po tych badaniach bedziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede uciekala bo mezulek zaraz wraca dzieki banoman za konwersacje ;) i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra, ja też spadam na czas jakiś bo M za chwilę będzie i obiadek trzeba zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam się wczoraj odezwać ale co napisałam to mi zeżarło:/ a dzisiaj dopiero teraz mam chwilke,wróciłam z miasta bo szukalam sukienki na weeked(wyjeżdzamy z R w góry i w sobote jest bal a ja nie mam sie w co ubrać,jak zwykle zreszta:/) No i dupa bo nie dość że nic nie znalazłam to w końcu test zrobiłam przed chwilą i znowu NIC! Juz dawno po terminie @ wiec normalnie powinien wyjść czyli to oznacza ze znowu się nie udało:( Jak juz ma przyłazić ta głupia @ to niech chociaż bedzie już a nie przed samym wyjazdem:( W hotelu jest sieć basenów,sauny..itp to chociaż chciałabym skorzystać z tego wszystkiego:( No slow brak! jaka zła jestem to nie macie pojęcia..wrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile może powinnaś poczeakć do rana z tym testem ja się też wkurzyłam bo okazało się, że w ten piatek M ne da rady pojechać na badanie (bo do Łodzi na nie jedziemy) w nastepny piatek odpada bo bedę miała jakos w tygodniu dni płodne a musi byś wstrzemięźliwość przed badaniem i dopiero za dwa tygodnie pojedziemy, czyli walentyki spędzimy w Łodzi z moją mama, ale się wkurzyłam, tak się cieszyłam na to badanie, bo nie chcę tyle czekać, gdybym mieszkała w jakimś normalnym mieście to nie trzeba by było jeździć nie wiadomo gdzie 😠 😭 w sumie moglibyśmy jechać w sobotę bo wstepnie M się zapisał na tą sobotę, tyle tylko, ze w weekend nie robią testy przezywalności 24 godziny, więc doszlismy do wniosku że trzeba jechać w piatek któryś bo skoro już robić badanie to całościowe wsciekła jestem jutro chyba zadzwonię i umówię się dogina bo kazał przyjść jakos tak na początku cyklu żeby dał skierowanie na badanie hsg Smile w ogóle jakaś plaga z tymi spóźnionymi @ jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych basenów to możesz i tak skorzystać w końcu są na to sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Smile dobrze rozumiem twojego nerwa ;) bo ja oczywiście @ nadal nie mam. Do lekarza idę w piatek, wcześniej nie dam rady, ale wezmę małża niech spróbuje sobie załatwić ze swoim lekarzem badanie nasienia. Amerie testów owulacyjnych nie robi sie rano! Bo poziom hormonów wzrasta w ciągu dnia , najlepiej między 14 a 20 i za każdym razem o podobnej godzinie. Na moich jest też napisane że nie wolno wcześniej za dużo pić , chyba żeby moczu nie rozcieńczyć. :) Banmon przerabane masz z tymi wojażami. Dobrze ze się zdecydowaliście na to badanie nasienia, ale i tak u was jest o tyle lepiej że idziecie sobie prywatnie i masz zrobione, a tutaj trzeba niestety skierowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czytałam, własnie że z porannego moczy testu nie wolno robić, i najlepiej tak między 10-20 godziną, no i żeby się wstrzymać z piciem przez dwie godziny i starać się o tej samej porze robić. Czyli wyczytałam to samo co Ola :) Amerie na szczeście wstaje o 15 to może chyba po przebudzeniu testa strzelić ;) Ola jesli tylko masz taką mozliwość to możesz swojego małża wysłać na badanie ;) może nie trzeba długo na nie czekać.... no sama nie wiem badanie będzie kosztować 140zł i będzie zawierać # Badanie ogólne # Badanie przeżywalności 24-godzinnej # TEST MAR – w kierunku wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych mam nadzieję że to starczy bo mozna jeszcze dorzucić: # Posiew i ewentualnie antybiogram nasienia # Badanie chromatyny plemnikowej - SCSA – obrazującej stopień uszkodzenia DNA plemników ale chyba nie będziemy szalec i tylko te pierwsze trzy zrobimy.... już cholera sama nei wiem Ola a mam nadzieję, że jak chodzicie na basen to tyłeczków w saunie nie wygrzewacie bo to nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola a jak ci idzie z tymi testami ? wiesz u mnie rano to godzina 15 bo ja wtedy sie budze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamon na szczęscie w osrodku nie ma sauny a wiem że zimą strasznie by kusiła ;) za to wymyśliłam sobie ze moze pójdę na jogę, bo mam ją w karnecie a małż w tym czasie posmiga na siłownię. Tylko muszę sobie nowe butki kupić , no i jakoś się przemóc bo się zleniwiłam ostatnio. Ale i tak pójde chociaz raz bo nigdy nia próbowałam. Amerie ja testy robię na razie te tanie , kreskowe z ebuy. Robię tak co 2-3 dni, bez przekonania ale dla świętego spokoju. Dopiero jak na nich pojawi sie druga kreska to przerzucę się na te fajne z buźką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do badań nasienia to wykonują je kliniki leczenia niepłodnoście i chyba szpitale , ale tam trzeba mieć skierowanie :O no i właśnie wysyłam małża zeby je załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. amerie ja kupilam te tanie paskowe testy i mysle ze sa najlepsze, 5f na ebayu za 30 testow, w tym cyklu zuzylam 5 . i tez bolal mniee brzuch w 11dc a to nie owulka, dopierow 15dc wyszedl mi test i na drugi dzien czulam ze mam owulacje, mialam jakby parcie w brzuchu i taki lekki bol i sluz. sorry za pisownie ale jak zwykle szybko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) hope u mnie nadal nic... tylko ze ja juz nie wiem kiedy mama testowac czy jak wroce rano z pracy czy jak wstaje czyli o godzinie 15 bo dla mnie tojest ranek jak sie budze bo mam wszystko poprzestawiane :/ durnieje juz :/ ja sluz mam juz od kilku dni ale tak sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test jeszcze raz 2h po przepudzeniu i mam usmiechnieta buzke :D i dwie grube krechy dzisiaj 16dc boli mi glowa mocno mam podwyzszona temp. i bola mnie plecki.... pozostalo teraz to wszysko jakos dobrze zaplanowac ;) hehe a!!! co ciekawe na tym tescie ktory zrobilam po pracy druga krecha byla ale slabiutka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde gdzie jestescie kobietki.... nie wiem co amma robic teraz czy czekac 12h czy zabierac sie do roboty.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Amerie chyba ci nie pomogę za bardzo, a co jest napisane na testach? bo jak ja czytałam to jesli na tych paskowych wyjdzie owulka to za 12h trzeba się bzykać chyba z twoimi tez tak jest.... może rano spróbujcie się poprzytulać ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dostałam @ ! Nareszcie :) Czyli tak jak mi się wydawało, miałam owulke 2 tyg później i wszystkiee jej objawy brałam za objawy ciążowe. Teraz pozostają mi tylko testy owulacyjne, bo sama nie dojdę kiedy ja mam. Muszę sobie kupić zapasik ;) Amerie właśnie chciałam ci napisać (przemyslałam to w pracy) że chyba powinnaś testować między 18 a 19. A propos przytulanek to ja bym zaczęła dzisiaj (plemniczki bedą miałay czas dojrzeć czekając na jajko) no i jutro też i pojutrze :P Czyli pewnie nie mamy co liczyć na twoją obecność w najbliższych dniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×