Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

dzisiaj juz odpada :/ za to jutro owszem ;) na testach pisze ze po 12h najlepiej.... i tak najlepiej nam pasi ;) ola to mialas dlugi cykl... to teraz nadzieja w testach....strasznie staly sie popularne na naszym topiku ;) a!! wlasciwie to wszystko by sie zgadzalo u mnie jesli owulka by byla jutro to znaczy ze bede miala cykl 32 czyli powrot do normalnosc... ale to jeszcze nic pewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz topik chyba upada co kobietki czy takie zajete wszystkie jestesmy...??? ostatnio strasznie pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja oststnio mam problemy z moim kompem i dlatego mało tu zaglądam :o ale mam nadzieje że to sie niebawem skończy :) dzisiaj mi niedobrze ale to chyba z nerwów bo jutro mam usg i mam stresa i wogóle się doczekac nie moge... Widze że ostatnio na topiku jakas plaga spóźnień @ :o więc chyba te testy owulacyjne to dobry pomysł :) to teraz powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli od jutra Amerie zniknie nam z topiku na parę dni ;) Ola rzeczywiście dobrze jest zainwestować w te testy Goga a czym ty się kobitko stresujesz ;) zobaczysz groszka i wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga napisz jutro koniecznie jak było i czy widziałaś małego ptaszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amerie jak wyjdą 2 kreski to najlepiej chyba sie przytulać odrazu bo owulka nastąpi za ok 12 h bo kreski wskazują na wyrzut hormonu tylko, a za kilkanaście godz będzie wyrzucone jajeczko więc zanim plemniki datra to mogą akurat sie spotkać z jajem. Na tej str www 28 dni.pl jest to fajnie opisane. Ola to miałaś cykl :) Goga nie stresuj sie, ale masz fajnie, zjedz przed usg coś słodkiego to maluszek sie będzie wiercil. I zobaczysz ze tam siusiak sie chowa :) Ok idę spać, mój M już odpłynął do krainy snu a ja mam jutro ciężki dzień. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, przykro mi bardzo że się nie udało.... :( wiem jak się czujesz, bo ja tak samo byłam ostatnio rozczarowana... Ale już po @ i zaczynamy kolejny miesiąc starań z nowymi nadziejami, więc nie martw się, na pewno się nam uda ;) Pozmieniaj dane w tabelce: STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, to cześć dziołuszki. Byłam wczoraj taka zła na M, bo zabrał mi laptopa do sąsiada, czy się mu da udbierać sygnał od nas z domu.No i nie miałam jak pisać. Właśnie dotarłam do pracy ( o mało co to bym nie dojechała,taki wiatr i zaspy śnieżne) zrobiłam sobie kawkę i czekam na Was. Jak tam wczoraj wieczór minął? Ja się wczoraj wykąpałam, założyłam sexi wdzianko, położyłam się do łóżka i czekałam na M. No ale co z tego, jak z tego czekania zasnęłam i nici z romantycznego wieczoru.... Ehhhhhhhhh, ale dzisiaj to sobie odbiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............7.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wkleilam tabelke bo nie wiem jak to sie stalo ale mialyscie mnie w tabelce jako ze jestem w 21 tyg ciazy:) ja jutro mam kolejna wizyte u gina ide po wyniki badan B hcg... Od wczoraj jestem na tych tabletkach na podtrzymaniu takze wieze ze tym razem bedzie juz wszystko w porzadeczku;) ogolnie czuje sie w miare dobrze zalezy od dnia ;) Goga daj znac co tam u gina? i kogo nosisz pod serduszkiem?;) buzkiaki dla wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dziś nigdzie nie jadę bo taka pogoda że masakra, w ogóle muszę się chyba udac do serwisu albo do firmy bo nie można zataknowac tego mojego autka :D czterech facetów próbowało i nie idzie odkręcić korka(mam taki na kluczyk) i nawet odmarzacz kupiłam bo było podejrznie że zamarzł ale nic z tych rzeczy, jeden facet co miała taki sam koreczek na kluczyk powiedział że ten mój zjebutany jest. Całe szczeście, ze ja nie czekam do ostatniej chwili z tankowaniem bo niezła akcja by wtedy była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już musi byc wszystko dobrze :) podoba mi się to, że od razu leki dostałaś-budujace to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle nie wiem czy wam mówiłam dziewczynki ale zmieniam klinike badania nasienia, jedzemy jednak do Krakowa ..... obdzwoniłam pięć różnych klinik w trzech miastach i oni wzbudzili moje największe zaufanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nic nie zmieniam :D biedny ten mój M, nie wiem jak on ze mną wytrzymuje ;) poszperałam trochę w internecie i jednak zostaję przy Salve w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj znów zrobiłam test i znowu nic a @ jak nie bylo tak nie ma... Założe się że dostane jutro jak bedziemy wyjezdzac na weekend:/ Odezwę sie dopiero w niedziele wieczorkiem i opowiem jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się dziewczynki podziewacie? :( pusto tu cały dzień tylko ja sama ze sobą piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luty to u nas miesiąc spóźnionych @ .... to chyba przez ten mróz ;) Smile jesli już ma do ciebie przychodzić to niech się pojawi po weekendzie :) ależ masz fajnie :) ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile może ty sobie zrob test owulacyjny, być może jest tak jak u Oli że ci się owulka mocno przesunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jestem na chwilke krotka bo zaraz zmykam sie szykowac do pracy :/ zrobilam sobie dzisiaj kolejny test i znowu usmiechnieta buzka... wiem ze tak powinno byc ale to tak z ciekawosci ;) i dla dobrego nastroju chyba ;) bo jak sie patrzy na ta buzke to i moja tez sie smieje ;) smile udanego wypoczynku i dobrej zabawy na balu :D hope u mnie minelo 12h spokojnie od testu zanim sie "staralismy" jutro rano znowu powtorka ;) mysle ze roznie to jest jedni pisza ze najlepiej po 12h inni ze jak najszybciej a ja po swojemu ;) tak chyba najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman a u ciebie ktory dzien cyklu?? i co postanowilas z tymi testami ow.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam agnes..... no i goga goaga gdzie jestes?? co tam zobaczylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda Amerie najlepiej chyba po swojemu :) specjalnie policzyłam i teraz mam 7dc, myslę, że owu powinna być między pon a środą .... testów nie kupiłam, na razie myślę tylko o tym kiedy na to badanie nasienia pójdziemy no i że później hsg mnie czeka, już się na to wszystko mocno nastawiłam, wiadomo gdzieś tam iskierka nadziei jest, że hsg mnie minie bo akurat się uda w tym cyklu ale specjalnie w to nei wierzę, a testy na razie odpuściłam moje drogie macie jakis fajny przepis na kolację? mój M dziś pojechał i wraca dopiero jutro a ja chciałam zrobić jakąś fajną kolacyjkę no i winko do tego ;) taki klimacik mi się generalnie miły marzy Amerie trzymam kciuki za owocność staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman ze mnie to slaba kuchareczka :/ moge ci tylko powiedziec ze swieczuszki i winko to musza byc ;) maz sie ucieszy fajne sa takie kolacje od czasu do czasu :D mam nadzieje ze te hsg cie ominie a badania wyjda dobre trzymam kciuki jak zawsze ;) trzymam kciuki tez za sama sibie nie bede ukrywala ze ten czas moim zdaniem bylby dla nas bardzo dobry bo niedlugo znowu bedziemy w polszy to bym mogla odwiedzic swojego gin.... a jesli nie wyjdzie nic z tego to dam sobie jeszcze 2 cykle a juz po tych 2 cyklach zaczne jakies badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może Ola coś poradzi ;) bo to nasza wróżko-kuchareczka ;) :) dziś mam ogromny zapał żeby zrobic taką ładną kolacyjkę i mam nadzieję, że mi nie przejdzie do jutra :) Amerie teraz z tymi testami pójdzie z górki ;) bo cos mi się wydaje, ze wy może źle strzelaliście ;) kurcze ale u nas zimnica, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje ja mialam okazje byc jak bylo -20 masakra!!! tylko wdomu dupe grzac ;) banoman trzymaj sie tego zplanu z kolacja bedzie fajnie zobaczysz i do tego mezowi sparwisz przyjemnosc :) wiesz u nas z tym strzelaniem to bylo tak ze kiedy moglismy to wtedy bylo bo maz ciagle w rozjazdach byl... a teraz jest caly czas w domu wiec jak juz teraz nici z tego bedzie to sie biore za siebie!!! goga tez moze poradzic cos dobrego na ta kolacyjke ale gdzie ona jest??? miala sie pochwalic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga wspominała chyba, że coś jej się z kompem dzieje w ogóle mi tez się coś z lapkiem dzieje od trzech dni :o nagle bez niczego się weźmie i wyłącza :( no i trochę się martwię, że niedługo mi padnie a wcale taki stary nie jest bo ma niecałe 3 lata lapek mojego M jest starszy i takich rzeczy nie robi zastanawiam się czy to nie przez to że ostatnio nowego firefoxa zainstalowałam.... no sama nie wiem, w ogóle Vista jest dziadowska i się wiesza okropnie w sumie to jeszcze nigdy takiej kolacji ze świecami itp nie robiłam bo zawsze jak już miało przyjść do robienia to stwierdzałam, że jakoś wstyd mi będzie.... no sama ne wiem jak to nazwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Amerie mam nadzieję że buźka bedzie ci sie śmiała przez następne 9 miesięcy :D Banmon ja ja jestem łasuch na słodycze i raczej w tym kierunku sie rozwijam ;) wiec z przepisem na kolacyjkę moze byc problem. Ale słyszłam że ostrygi są świetne na potencję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×