Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

banmon, to co Ty masz za pracę? Jesteś przedstaw. handl? Olka a czemu Ty taka wykropkowana w tej tabelce, co??? :) No ja oglądam tą pożal sie Boze MAJKE, i powiem Wam, że takiej głupoty nie widzialam jeszcze w życiu. Nawet w telenowelach chyba takiego wątku nie wymyślili hehehehe :) to dosłownie odstrasza młode dziewczyny, które wiadomo, boją się początkowych wizyt u ginekolga. A mało takich ogląda takie seriale??? Banmon, masz 100% rację, że potem takie głupoty się im w głowach tworzą no i zakładają tu wątki, bo mają wodę z mózgu zrobioną.... Ehhhh,nasza polska serialografia ;) No ale tak na marginesie, to ta majka się może cieszyć, w sumie fajny ten biologiczny tatus hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedstawiciel :( od niedawna, pierwsza porządna praca i widzę, ze niestety nietrafiona Beacik a ty się nie odchudzaj teraz dużo witaminek potrzebujesz jak się o bobo staracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon, ale ja musze coś ze sobą zrobić, masakra jak się spasłam... buuuuuuu..... za niedługo M będzie musiał na mnie po drabinie włazić a tu małego potomka przecież trzeba robić..... Nie mogę na siebie patrzeć.. Moze macie jakąś cud-poradę na utratę zbędnych kg Pocieszcie mnie hlip, hlip.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po tych twoich parametrach to nie powiedziałabym, ze ty spasiona jesteś ;) ja ci niestety żadnej diety nie mogę polecić bo nigdy takowej nie stosowałam, a tez mi się przytyło .... przede wszystkim sport-tylko na to zbyt leniwa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, zawsze to tak ważyłam 60,62 kg i w 1,5 roku mi się 7 kg nazbierało nie wiadomo skąd.....i chętnie bym wróciła do poprzedniej wagi. No a tak wracając do Twojej pracy, nie znam przedstawiciela, który byłby zadowolony... Mój kolega dopóki był kawalerem, to sobie chwalił, ale teraz kiedy się ożenił, to nie jest tak kolorowo. Wyjeżdza w poniedziałek, wraca w piątek. Żona ma już tego serdecznie dość,cału tydzień sama.No i zaczęły sie kłótnie... Szkoda mi ich, bo taka fajna para i przez to się im psuje cała ta sielanka. I chyba będzie rezygnował, bo na dłuższą metę nie wytrzymają.... A żadne pieniądze nie wynagrodzą tej rozłąki. Więc jeśli tylko masz możliwość poszukać sobie czegoś nowego i wiesz, że to już chyba nie dla Ciebie, to nie ma się nad czym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam paru zadowolonych przedstawicieli ;) generalnie wszystko zależy od terenu .... no i trochę od branży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle przeszukuję ogłoszenia, może coś fajnego sie trafi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,że tak, podałam tylko taki przykład ;) mam nadzieję, że Ci się uda znaleźć coś fajnego no i będziemy to oblewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic moje drogie, ja zmykam bo trzeba sie kąpać,a coraz mniej się mi chce, no i M już marudzi... ;) hehehe, no to do klikania jutro. Miłej, ciepłej nocki papaapapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................11...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................12...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s..............21.............................. ..... .... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982.......... 27...........przerwa..................ok 18.01 Smile...................22...........7.................. ... ....ok.22.01 HopeU................28...........przerwa............... ......06.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................23............24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................23............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................15............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................12...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel mala aga.................. 4.............. 16.09.2010 ....................? ? marzenka_s............................................ ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek Czesc wszystkim niestety musze juz isc do pracy :-o za pozno wstalam i wszystko w biegu robilam a normalnie mialabym ochote zostac w lozku caly dzien i spac. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a ty tą przerwę w staraniach powinnaś chyba wykreślic z tabelki ;) u ciebie to już chyba starania pełną parą ruszyły :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co u Smile słychać................. Amerie wyspałaś się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche tak ale zanim wyjde do pracy to znowu bede zmeczona :/ robilam 3 test i kurde cos nie tak zrobilam bo blad mi wyskoczyl :/ mysle ze chba te zwykle testy sa najlepsze.... banoman a ty po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trzech testach błąd wyskoczył? uuuu to albo trafne testy albo cosik nie tak robiłaś, ale to raczej nie mozliwe żeby coś zrobić nie tak dziś nigdzie nie pojechałam, ale jutro wezmę się za siebie i pojadę :o choc jak sobie pomyślę, że mam po lodzie jeździć to mega stracha mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman nie w 3 tylko w ostatniom a pierwsze 2 byly ok. :) powiem ci ze tez boje sie jezdzic jak jest taka pogoda z tym ze tutaj nie ma zimowych opon to jeszcze ciekawiej :/ a!!! i nawet przestalam lubic swoja prace bo bylam taka zestresowana tym dojezdzaniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już się wystraszyłam, ze wszystkie trzy nawaliły :o powiem ci że po krajowej drodze się jeździ bardzo dobrze ale po tych wiejskich MASAKRYCZNIE tam w ogóle ani razu pług nie jechał alni piachem czy solą nie było sypane, i po prostu na drodze jest lód, buja mi samochodem że aż strach :( nie mozna więcej niż 20km/h jechać :( a i tak auto się ślizga po drodze...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio 30km pokonałam w ponad godzinę !! ale w sumie nie to jest najgorsze tylko to że, jechałam z duszą na ramieniu :( amerie a ile dojeżdżasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do duopy co? :/ jak bylam ostatnio w polsce i z siostra jezdzilysmy do sasiedniego miasta to tez przez wioski i masakra byla tak samo :/ juz szybciej lata chce.... albo chociaz wiosny :D ciekawe czy dlugo taka pogoda sie jeszcze w polszy utrzyma.... wiesz banoman te testy sa fajnie ale moim zdaniem lepiej kupic tansze o ile kobieta ktora bedzie testowala bedzie swiadoma tego ze kreski musza byc tak samo grube i ciemne a nie jak w tescie ciazowym..... ze nawet jesli jest cieniutka kreska to swiadczy to o ciazy..... w moim tescie tez sa kreseczki i moge widziec czy ciemnieja z dnia na dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dojechanie do pracy zajmuje gora 20 min. :D bo wiesz ja pozna pora jezdze wiec bez korkow wiekszych i jak wracam to pustka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo 20min to tak normalnie można powiedzieć tylko przynajmniej z tymi twoimi testami nie trzeba się domyślać czy ta kreska to już jest wystarczająco gruba czy nie.... wiem po sobie że bym miała pewnie rozkminę i dlatego dla mnie taka wizualizacja w postaci buźki byłaby idealna ;) a planujesz sobie zakupić też takie zwykłe testy? my jesli wszystko dobrze pójdzie w piatek na badanie nasienia pojedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mnie korci czy na allegro sobie tych testów nie kupić ale z drugiej strony się boję, że już w ogóle będę o tym wszystkim obsesyjnie myślała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie 20 min. to normalka ale i to mialam stresa wiec wyobrazm jak ci musi byc ciezko :/ raczej kupie takie same co mama teraz ale to tylko z lenistwa bo mam je w sklepie calkiem blisko a po pracy to wiesz jak sie chce rozjezdzac za czyms .... ;) ja powinnam zaczac dopiero dzisiaj testowac ale balam sie ze przegapie owulke hihi na ulotce pisze zeby 4h przed testem nie siusiac.... :/ ja dosyc czesto biegam do kibelka szczegolnie po kawie.... a! i pisze ze dla kawy tez mowimy nie :( ale ja i tak pije zobaczymy czy cos z tego testu wyjdzie z moim takim podejsciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz banoman mysle ze to nie jest obsesja... lepiej probowac wszystkiego i miec pewnosc ze sie wszystko zrobilo.... takie moje zdanie... u mnie w pracy jest gosc co sie stara z dziewczyna swoja o bejbkika nom i wykryli ze u niego cos z nasieniem zle :/ bedzie mial jakis tam zabieg czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×