Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

to nic tu z mojego pocieszenia.... bo i tak nie jestem w stanie sobie wyobrazić bólu jaki musiałaś przeżywać..... bardzo Cię przepraszam amerie, ale chyba pocieszycielka ze mnie kiepska :( chcialam jedynie dodać Ci otuchy, wybacz że tak nieskutecznie.... No a tak nawiasem mówiąc, to fajnych masz tych znajomych, za krzty zrozumienia i taktu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tacy sa ludzie... to jest taki tok myslania- cieszymy sie i nie mamy zamiaru tego ukrywac aj!! szkoda gadac... beacik a ty ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Amerie jak masz kontakt ze światem to nie unikniesz myslenia o dziecku niestety. Wszędzie albo maluchy albo ciężarne :( A propos taktu to mam pytanie do nowej koleżanki Sudocremy : zanim tutaj napisałaś to przejrzałaś o czym jest ten topik? Tak chociaż z grubsza ? Może tabelka chociaż rzuciła ci się w oczy? Otóż topik ten stworzony jest dla kobiet starajacych się mieć dziecko. Służy do wspierania się gdy tracimy już nadzieję na powodzenie , pocieszania gdy kolejna próba się nie uda, dodawania sobie otuchy gdy sił już brak a czasem po prostu do pogadania. Mamy na topiku ciężarówki i fajnie jest bo wiemy że im też kiedyś było ciężko, niektóre bardzo długo na swoje szczęście czekały. Dają nam nadzieję że i nam kiedyś się uda. A ty piszesz że nie planowałaś tej ciązy, wpadka i tyle. no to gratulacje. Czasem zastanawiam się czy to jeszcze głupota czy juz okrucieństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jestem na moment:) nie smuccie sie Kochane:P wiem jak to jest czekac ae nawet moje slowa nie dodadza Wam otuchy!!!!! Ale ja wiem doskonale ze i do Was sie los usmiechnie;P wierze w Was i rozumiem jak boli gdy patrzy na szczescie innych zanim sie dowiedzialam o ciazy sama plakalam nie jedna noc widzac moja ciotke z kolejnym brzuszkiem, teraz razem czekamy na rozwiazanie, dlatego w zupelnosci popieram Wasze dolki i humorki bo one musza byc inaczej czlowiek by zeswirowal!!!! ale gdy przyjdzie pora, ta najodpowiedniejsza ze tak powiem na Waszych kochanych twarzyczkach zagosci taki happy, ze szok:) ja to wiem..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................24............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................16............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................13...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................7.......................... ..... ................ MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ola no pieknie to ujęłaś ;) to samo sobie pomyślałam Amerie ja właśnie miałam taką sytuację z jedna z tych kolezanek ktorych teraz dziecko a wczesniej ciąża działały mi na nerwy, to ona własnie tak marudziła, że pewnie długo się będzie starac bo brała tabsy i przezywała, że głowa mała a po trzec cykla już w ciąży była.... no i własne też nas uraczyła oglądaniem pierwszego usg, i gadaniem jakie to piękne, i że groszek się tak fajne rozwija, i że taki już duży i ciągle sie po brzucholcu głaskała(którego widac nei było) no i od tej pory nabrałam do niej blokady :( może głupio to pisac ale trudno dziewczyny uważacie, ze jak zrobię bete 12.02 to będzie już na 100% wiadomo, że nic z tego, pytam bo chcę miec pewność, no ale chyba do tego czasu gdyby nawet się udało to beta powinna chociaz troszke podskoczyć, czy może źle myślę? powiedzmy, że owu była wczoraj to do piątku minie 9dni.... Amerie uszolce do góry kochana 🌻 Beacik my rzeczywiście blisko te terminy @ mamy ;) Daguś dbaj o siebie i odpoczywaj ile możesz bo jak będzie brząc to jeszcze może zatęsknisz za odrobinka spokoju ;) a Agnes była i zwiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Zgadzam się z Tobą Ola, już nie raz miałam ochotkę coś takiego napisać, my tu paznokcie gryziemy, a tu ktoś tak sobie bo mu się chce szczęściem podzielić. Sorry dziewczyny, że rzadko się odzywam, ale doła mam mega. We wtorek po 46 dniach dostałam okres. Dziś w 3 dc zrobiłam badanie hormonów, może któraś mi pomoże, trochę się już w necie naczytałam i potwierdza się raczej PCOS, ale dopiero w następnym tyg pójdę do gin, a do tej pory będę się doktoryzować. A więc oto moje wyniki: 3 dc: LH: 13,44 U/L FSH: 8,03 U/l Estradiol: 71,62 pg/ml Progesteron 0,23 ng/ml Prolaktyna 288,30 uiU/ml Testosteron: 0,19 ng/ml TSH: 2,42 ulU/ml FT3 5,04 pmol/l FT4 16,03 pmol/l. Niepokoi mnie stosunek LH:FSH prawidłowo powinien wynosić około 1, u mnie wynosi 1,67 :( CZyli PCOS, może wiecie więcej. Nie wiem co mnie czeka, ile to będzie trwało, kiedy i czy w ogóle będziemy mieć dzidzie.....Buźki dla was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę Joasia ja ci nie pomoge bo w ogóle nie mam pojęcia i się nie znam, nawet nei wiedziałam, że tyle trzeba tego robic myślałam,że tylko ta prolaktynka i progesteron.... ale cosik czuję że Ola coś wyjasni ;) ale i tak co bysmy nie powiedziały to najlepiej poczekać na opinię lekarza i starać się nie bawić w odszyfrowywanie wyników, kiedy do ginka jesteś umówiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówię się w poniedziałek. Jestem już tym wszystkim zmęczona, szczepie się na wzw typu B, bo jeżeli czeka mnie ta laparoskopia- pozbycie się tej torbieli, od razu sprawdzenie drożności jajowodów i w przypadku ich niedrożności, udrożnienie, to muszę być zaszczepiona, pobierają mi krew, gin zagląda wiadomo gdzie, raz na 2 tyg praktycznie...już nie powiem, że prawie 300 zł zapłaciłam za hormony, pierwsza dawka szczepionki na wzw ponad 50 zł, każda wizyta u gin 100 zł, a laparoskopia w dobrym szpitalu 1000 zł !!! Wiem , każde pieniądze bym oddała by mieć dzidzie, ale niedługo wykończę się psychicznie, fizycznie i finansowo :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiedziała, że trzeba się szczepic na wzw ale pewnie to tak dla bezpieczeństwa..... mi np gin nic na ten temat nie mówiła, że przed hsg mam miec szczepienie, ani ten z Kielc ani ten ze Szczecina, ale może to jednak przed laparo rzeczywiście trzeba.... hm ciekawe. Kasa jak jeszcze jest to ok ale psychika!!! to ona jest tutaj bardzo ważna, zdaję sobie sprawę przez co przechodzisz, trzymam kciuki że wszystko bedzie dobrze i jak pozbyją się tych wstrętnych torbieli to będzie juz z górki :) 🌻 czyli jak się szczepi na wzw to jest kategoryczny zakaz starań o groszka? bo przy różyczce chyba tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się pytałam gin jak się szczepisz, to dla bezpieczeństwa m-c wystarczy by poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru dziewczyny, idę coś zjeść, umyć się i do łóżeczka z książeczką, by się odstresować. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki, Joasia trzymam kciukasy 🌻 chcę WIOSNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja dziewczyny mam teraz manie oigladania, u tesciowej mam tv i ciagle gapie sie w telewizor;P normalnie uzaleznilam sie;) no i zaraz kolacja, wiec bede szamac;) a Joasia z ta interpretacja wynikow to poczekaj na gina bo niepiotrzebnie sie zamartwiasz... lepioej niech lekarz to zobaczy i Ci wyjasniP:) trzymam kciukasy:) u mnie nic ciekawego, siedze i ogladam, w domu rozwalilo centralne i dopiero jak cieplo sie zrobi to mozna cos robic takze zimuje nie w domu;(ponadto czekam az Ania zacznie kopac😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes a jak ci się z teściową żyje? powinnam ci współczuć czy nie jest tak źle ;) Ola pewnie na basen śmignęła :) a ja się cieszę, że jutro już piatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja na sekunde przywitac sie bo wybywam do mamy ws odwiedziny:classic_cool: do uslyszonka wieczorkiem😍 milego dzionka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć dziołuszki :) fajnie, że już piątek, dzisiaj siedzę w pracy tylko do 11.00 więc żyć nie umierać. :) poza tym taka piękna pogoda, że szok. Chyba zaczynają się dni płodne,bo wczoraj "wyleciał" ze mnie przeźroczysty, rozciągliwy śluz. Sorki za szczególy, ale chciałabym wiedzieć, czy Wy też u siebie coś takie obserwujecie, że jest taki dzień w którym ten śluz jest strasznie rozciągliwy i jest go naprawdę dużo? A może to był właśnie TEN dzień, kiedy można było zmajstrować fasolkę? Najgorsze jest, to że zmarnowałam wczoraj ten wieczór.... buuuuu I chyba kolejny cykl do du..y.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda1976
Witam:) Beacik26 ja taki miałam.Cykle 28 dniowe.A w tym pojawił sie u mnie 9dc .Zawsze wychodziły mi dni płodne ok 14-dnia.Współżyłam z męzem(stosunek przerywany)włśnie 8 dc,a w południe ujrzałam śluz płodny,którego było naprawde dużo.14 dnia z obserwacji wynikło ,że juz płodnych dni nie było.Więc płodny był 9dc.Za 4 dni @,ale czuję sie podejrzanie .Dziś zrobiłam test i dojrzałam bardzo słabą drugą kreseczkę.Nieplanowane zajście,ale będzie kochane. Czekam na dalszy ciąg wydarzeń.Test powtórzę dzień przed spodziewaną@-zobaczę czy kreseczka będzie wyrazniejsza:) Pozdrawiam wszystkie przyszłe i starające się kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola chyba następna zaraz nam podpadnie. Aż sie zdenerwowałam wrrrrr... Człowiek się stara,czeka na głowie staje a tu gdzie nie popatrze to wpadka albo słodkie dzidzi! Kiedyś bylo mi to obojętne,ale teraz zaczyna drażnić... Przepraszam ale musiałam sie odezwać. Banmon fajnie że juz w domku:) no i Beacik też się jakoś udało wczesniej skonczyć. Dzisiaj to chociaż słonce jakos poprawia mi humor a tak to masakra.. wszystko mnie drażni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile właśnie dzisiaj myślałam o tobie, że się do nas nie odzywasz i się zastanawiałam czy na wczasy już nie wybyłaś ;) ale to chyba w przyszłym tygodniu muszę zupkę wstawić a strasznego mam lenia w tyłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................28...........przerwa............... ......08.02 amerie9...............24................................ ..........12.02 banmon...............26...............9................. .........16.02 Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ ............???ok.1.03 Joasia1982...........28.........przerwa................. ........???? PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................24............24.05.2010. .......Ch...........? Dagus83...................24............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................16............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................13...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................8.............22.09.2010 ..........?........... MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystki:) wlasnie wrocilam od ginekologa....z dzidzia wszystko w porzadku narazie ciaza rozwija sie bardzo ladnie oby tak dalej:) Dalej musze brac te tabletki na podtrzymanie ale juz w mniejszej dawce niz na poczatku. Za 4 tyg mam kolejna wizyte i usg:) Teraz jestem troszke chora i kurujesie w domciu nigdzie nie wychodze.... Jak bede miala troszke wiecej silto poczytam wszystko co napisalyscie jak nie zagladalam i dowiem sie wiecej co sie dzialo u ktorej,ale mam nadzieje ze wszystko w porzadeczku:) Buziaczki dla wszystkich zmykam do lozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski Marzenka kuruj sie, dobrze ze wszystko w porządku :) Piątek dziś :) Słucham sobie Alici Keys nie wiem czy znacie ta nowa piosenkę Empire State of Mind. uwielbiam ja, aż chce mi sie jechać do New York :) Smile ale masz niespodziankę walentynkowa. Ja za 3 tyg lecę na 3 dni na Malte, to był prezent gwiazdkowy, już sie nie mogę doczekać, a za niecałe 2 tyg będziemy robić dzidzie :-D tak bym chciała żeby nam sie wszystkim udało. Pozdrawiam was wszystkie. Lecę do pracy, wkurza mnie ta 2 zmiana do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka dbaj o siebie :) Hope i Smile ale wam dobrze.... eh, a ja w tych cholernych Kielcach :( Niech te wasze wyjazdy zaowocują małymi groszkami :) coś czuję, że tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sorki za wczoraj ale dziewczyna wyprowadziła mnie z równowagi 😠 Ostatnio z podobną historią pojawiła się panna dokładnie w dniu gdy po tygodniu złudzeń okazało się że znowu nic z tego. I jej wpis był jak gwóźdź do trumny. Miałam takiego doła że Małż stwierdził że kończe z tym topikiem i w ogóle nie wiedział co ze mną zrobić. Zreszta wtedy przez kilka dni się tutaj nie pojawiałam. wróciłam bo ten topik uzależnia ;) ale obiecałam sobie że następną taką mądrą opier... i tyle. Jestem na początku cyklu więc mnie tylko wnerwiła ale wiem co by poczuła dziewczyna która właśnie dostała @. Hope przez ta piosenkę spóźniłam się dzisiaj chwilkę do pracy, bo akurat puszczali ją w radiu i musiałam posłuchać ją do końca. Musiałam i tyle :) Smile , Hope ale wam dobrze....ciepła plaża....pomarzyć. Marzenka fajnie że z dzidzią wszystko ok, teraz na pewno wszystko będzie dobrze. Agnes fajnie że już wróciłaś od złej teściowej, chociaż jak dzidzia w drodze to pewnie stara małpa trochę zmiękła :P Banmon nie przejmuj się ostatnie kilka lat moje wakacyjne wyjazdy maja jeden kierunek - Polska.I to nawet nie Mazury, góry czy wybrzeze tylko Bydgoszcz :( . Czasem trafi się kilka dni w jakimś europejskim miescie i tyle. Marzą mi się prawdziwe wakacje z wygrzaniem tyłka, może w październiku się uda. Joasia niestety nie pomogę ci zinterpretować tych wyników, najlepiej jeśli zrobi to lekarz. Przykro mi że ciebie to spotkało, ale z drugiej strony dobrze że już teraz wiesz że coś jest nie tak i zaczynasz leczenie, mogłabyś się starć latami w nieświadomości. Trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj piątek :D Za tydzień powinnam mieć owulke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×