Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

no hej:P ola do ciebie tez napisalabym ale numeru mi nie dalas;) ale pisze na forum bo czeksa na j:) Smile dzieki za wczoraj, jestes super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My jutro jadim po wozek bo dzis nie moglismy sie zdecydowac ktory i postanowilismy wziac moja mame i babcia rozstrzygnie spor;) a i pochwale sie ze samochod mamy wreszcie;) i we czwartek ide na tipsiory, mam juz cyfrowke wiec pokaze wam co mi elwirka zrobi:P Bamnom jestem dumna z Ciebie i z tego ze dzialasz!!;0 kazda z nas bedzie w dwupaku a moze i tri???? Co nie Banmon???;p kupilam dzis troszki ubranek dla niuni z wyprzedazy bo z wyprzedazy ale sliczne i j tez byl zachwycony choc sama wybieralam:( ja tez chce jak marta nie wiedziec ale j musi wiedziec!!!!! wiec i tak sie dowiem;) ale ja czuje ze to Ania mnie smyra czasa,i bo czasami ale mniemam ze sie rozkreci wkrotce i bede czula napewno ze to ona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie czekam na zdjęcie pazurkow, wózka też możesz wkleić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Banmon powitaj ładnie męża ;) Agnes znaczy że czujesz już ruchy dziecka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mie sie wydaje ze czasami mnie smyra, ale nie dam sobie reki uciac;( napewno wkleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agnes jak ja ci tych zakupów zazdroszczę :) A te ciuszki to uniseź czy juz pod dziewczynkę? Banmon przyjemnego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty gogus pewnie poobijana juz od srodka jak dagus:) michas i asia daja czadu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Agnes jakie ciuszki kupiłaś? :) ja zaczełam kupować dopiero jak płeć poznałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobaja mi sie terdy typu roz i niebieski adekwatnie do plci wiec staram sie to pomijac ale mam kilka rozowych i niebeiskich bo fason byl ciekawy:P] a Ty kochana olu tez Coie to czeka:P takie buszowanie jest fajne tylko portfel coraz cienszy a gdzie jeszcze inne rzeczy coi nie goga???? kupilam rozne pomaranczowe, czerwone, zielone, ekri itd:P no i moj m kocha kubusia puchatka wiec staram sie szukac takich logo bo j powtarza ze nasza Ania bedzie go kochala jak tata, bedzie maiala wanienke z nim, nocnik.. itp😘 dziecko😍 co nie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam body, spioszki. kilka komplecikow, polspiochy, czapeczki dwie i takie ubranko jak bede wychodzila ze szpitala:P zestawik w kolorze ekri z dodatkamo zoltego i zielonego😍 no i buciczki materialowe:P wozek mialam zamawiac na allegro ale tu wyszlo taniej i z nosidelkiem a poza tym moge zobaczyc o diopasowac do mojegfo wzrostu a ze ja niska jestem, jak to mowi j "malutka";) musze miec cos zgrabnego a nie landare zza ktorej nikt mnie nie zauwazy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj Agnes żeby wózek był lekki :) Szczególnie jeśli mieszkasz w bloku i planujesz regularne spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ładnie się obkupiłaś ;) ja narazie tylko drobiazgi... Rany u mnie zaczął po południu deszcz padać :o a myślałam że będzie ładny weekeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez padalo:( wlasnie wiem Ola tylko ja w bloku juz nie mieszkam ale i tak wole cos lekkiego bo himen taki to ja nie jestem:P choc w dziecinstwie plot rozwalilam:) trzoszki kupilam bo w smyku przeceny sa i warto kupic za polowe nawet wczesniej:) a z reszta po tych ostatnich klopotach ktore nadal kraza przynajmniej zakupy pomagaja mi odreagowac:P tylko na siebie nic znalezc nie moge bo juz brzuszek mam a dopina sie co wybiore ale na biuscie za chiny ludowe!!!!!!!!!! przeklenstwo to duzy biust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 kiedys sobie je odetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój biust nigdy wielki nie był, a taki jak jest teraz to w sumie mógłby juz zostać zawsze ;) nie oraziła bym sie :p Ciekawe co u Amarie... i Beacik tez coś dawno nie pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie cieszys ei wolnym i wspolnie z rodzinka swietuja ze sie ona poiwksza:) ja swojego biustu nie nawidze i tak go utne tylko najpierw dziecko nakarmie;) ale mam lenia!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez juz dzisiaj nie musisz nic robić :p to możesz miec lenia ;) przez noc może sobie pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Z urlopem wszystko ok znalazły sie dwa dni :) już sie szykuje paznokcie włosy itp bo o 14 wylatujemy :) trzymajcie sie i zajrze tu we wtorek mam nadzieję ze któraś spadnie do dolnej tabelki :) Ale sie wczoraj usmiałam z tych ciumkan waszych. A ciu ciu :-D ti ti sri ti heh ludzie glupieja :) Ale sie cieszę dzisbo tak dawno nie bylam nigdzie:) Nie szalejcie tu za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope odpoczywaj, relaksuj się bo może za kilka miesięcy zaczna się nieprzespane noce itp :) Zrobiłam tescior i oczywiście 1 kreska :( ale z zezem poszło mi znacznie lepiej i już były dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hope ale super, relaksuj sie ile wlezie, i wykorzystaj tych parę dni na dobrą zabawę ;) Ola niby przed terminem więc .... a jeśli @ przylezie trochę popłaczesz, później zbierzesz siły na kolejny cykl a w miedzy czasie małż armie przebada i zaczniecie działać, może tyle nam to schodzi bo nad bliźniakami musimy pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmom - a ja bym podawała mezuskowi Twojemu witaminik i po jakis 3 miesiacach powtoryłabym badanie nasienia. Ja mojemu mezowi podawałam przez no chyba z pół roku wiataminiki. Podam ci jakie + dodoatkowo dieta - zero tłustych potrwa, duzo nabiału bo zawiera wapń, duzo ryb owocow i warzyw. zadnego tłustego miesa, tulo chdy drob. A wiataminki to : - cynk z walmarku 100tab za ok. 20 zł. ( 1 tab dziennie ) - salfazin 1 tab dziennie ( to jest preparat cynkowy ) - omega 3 z f. naturell 1tab dziennie - selen z wit e z naturella 1 tab dzinnie - wit c ( min. 3 tab dziennie ) - wit e ( 1 raz dziennie ) - wit b12 ( 1 raz dziennie ) - magnez + b6 ( 1-2 tab dziennie ) Na twoim miejscu sprubowałabym z witaminkami, napewno nie zaszkodza, a moze sie cos poprawic. tą omege to mozna zazywac, nawet wiecej niz. 1 dziennie ( do ok. 3 tab ) tylko to jest zalezne od cisnienia człowieka). Troche kasy te witaminki kosztuja jak sie zsumuje, ale wystarcza na dlugo. A firmy napisałam ci zebys wiedziała z ktorych sie najbardziej płaca ;-) Ja tez zazywalam wiadomo folik, wit e, wit c, maganez, omege 3, i wiesiołka. I to chyba wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja chyba zakupię na razie salfazin i selen, mój M jest taki, że jesli lekarz nie zaleci czegos to on raczej tabsow brał nie będzie, ale za niecałe dwa tygodnie wizyta więc możemy się wstrzymać, ja wiem, że lekarz cos przepisze, M też wie o tym ale jednak nie bedzie na pewno chciał brać czegoś co 'nie wyjdzie' od lekarza ;) mam nadzieję, że nie namotałam :) ja biorę tylko folik i ten cholerny wiesiołek (od tego cyklu) ale nie jestem przekonana czy nastepny cykl będę wiesołek zażywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny jakie plany weekendowe? mój M jeszcze w wyrku leży :o no wiecie co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wozencje:P i w cyfrowce tez tyko nie umim wgrac wiec jak j wroci to sie pochwale:) jestem przezadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!! jest sliczny teraz tylko czekac na Anie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes koniecznie wrzuć zdjęcie i parę ciuszków też możesz żeby oko nacieszyć ;) dziewczyny mam pytanie z innej beczki ;) znacie jakis fajny preparat do włosów kręconych? taki zeby były loczki fajnie podkreslone i żeby się ładnie włosy błyszczały, no wiecie żeby to zdrowo wygladało a nie jak siano ;) bo ja mam takie lekko pofalowane włosy tylko najczęściej je prostuję ale czasami chciałabym je zostawić takie jakie są tylko że bez dobrego kosmetyku do włosów to średnio wygląda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×