Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

może i dobrze, że zrezygnowałaś z czerwonego bo wózek czerwony i czerwone włosy to mogłoby śmiesznie wyglądać, no w każdym razie nie zginelibyście w tłumie :) :D już dokładnie nie pamietam jak ten niebieski wygladał-jakos najbardziej mi ten czerwony w głowie utkwił ;) ale z tego co kojarzę to generalnie fajne te wózeczki były :) Goga a masz już jakieś inne rzeczy kupione, tzn łóżeczko, kołderki, jakieś rożki, no nie wiem co tam się kupuje ale te pozostałe pierdółki różne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam już wanienke, ubranka, pampersy, pieluchy tetrowe, chusteczki nawilżające, kocyki, takie pierdółki jak butelka, smoczek, nożyczki, szczoteczka do włoskówi troche kosmetyków, brakuje mi jeszcze łóżeczka z całą zawartością ;) zezbierałam się ostatnio bo prawie nic nie miałam a czas leci... no i musze jeszcze kupić proszek do prania dla dzieci i wszystko wyprać... Chyba pójde się zaraz wykąpać... skończe gotowanie i już dzisiaj nic nie robie :p Ciekawe czy Ola już z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to sporo tego już masz :) teraz tyle jest różnych rzeczy dla dzieci, tyle wzorków i kolorów że ciężko jest się chyba zdecydować ;) Ola już pewnie w domu z rodziną :) A ja winko sączę :) zdrówko dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dokładnie, tyyyle tego wszystkiego że można oglądać i oglądać i trudno wybrać :) kiedyś godzine w sklepie spędziłam bo nie mogłam się zdecydować ;) To zdrówko Banmon :D czyli tradycja zachowana i weekendowe winko jest ;) Tylko nie za dużo ;) bo jutro do pracy jedziesz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jutro do pracy. Eh juz nie pamietam kiedy ostatnio wino piłam, dziś mamy takie słabe 9% i tylko jedną lampkę pije już od prawie 2 godzin ;) i tak sobie wyliczam że @ MUSI przyjsć najpóźnej w środę bo jak bedzie w czwartek to się wkurzę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chociaż wcześniej wyjdziesz... No chyba nie będzie taka złośliwa :o tylko sie nie stresuj bo stres może Ci opóźnić... Ja się juz się wyleguje w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) zima mnie tez juz denerwuje dzisiaj znowu snieg :/ mialam nadzieje ze bedzie wiosennie... z tego co wiem w uk juz cieplutko.... zazdraszczam.... co tu napisac? u mnie odpoczywanko na maxa tylko spie i jem i tak dalej i tak dalej ;) ostatnio cos tutaj malutko tych stronek do czytania ;) ola daj znac jak tam po wizycie u gin. pozdrowionka wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wróciłam :o Amerie leń sie ile wlezie ;) ciekawe zy jakbys załatwiła sobie zwolnienie od ploskiego lekarza to byłoby one respektowane w uk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja juz sie tlumacze dlaczego nie pisałam.Otóż mialam problemy z netem,tylko praktycznie onet mi sie otwierał.Ale zaległości jak widze nie ma bo cisza na topiku.Dziewczyny Wam tez net siadł?Całkiem mozliwe:) Nie kupiłam testów bo akurat nie bylo w tej aptece osiedlowej a dalej nie chciało mi sie iść w taką pogodę.A wiec dziś 15 dc,od wczoraj mnie boli brzuch,mam nadzieje ze to owu. Dziś jeszcze cos zadziałamy ale jak juz kiedys pisałam starsznie mnie to meczy w te dni.Ja nie umiem wyluzować,bo ciągle o tym myśle.Zero przyjemności.Tak nie powinno być:( Jeszcze jak patrze na znajomą,ktora wpadła a teraz ma takego 8-miesiecznego szkraba to mnie zazdrość zżera.Wiem ze nie powinnam tak mówić...:( Odzywać mi się tu!!! Banmon co u Ciebie?Miałaś teraz wizyte u lekarza czy mi sie coś pomyliło? Amerie odpoczywaj,super ze wszystko ok.Mówiłam:) Goga wziela z Agnes przykład i kupiła wozek,najwyższy czas:) Teraz tylko czekać na Misia:* Ola to pewnie odpoczywa na całego,prawidłowo:) Ciekawe czy sie nie wygada rodzinie;) Hope co u Ciebie? Agnes niech ten śnieg stopnieje to pojdziemy znowu na jakies zakupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pozdrawiam nasze wszystkie forumowe mamusie:*Zaglądajcie czasem,dzielcie sie wrazeniami:) I na Nas też przyjdzie pora,mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Smile :) a jakoś tak nie miałam weny żeby tu coś więcej skrobnąć, chyba powinnam na chwilkę odpuścić topikowi, u lekarza byłam, teraz czekam na @, zrobię hormonki, później antybiotyk dopochwowo i po następnej @ idę na HSG, zobaczymy czy mam drożne jajowody, lekarz mi powiedział, że czasami po zabiegu jakieś się zrosty robia i jajowody mogą byc nie drożne, nie zawsze le się zadarze i trzeba to sprawdzić, pytał się mnie też czy po zabiegu nie maiłam stanu zapalnego bo od tego się czesto niedrożność robi, z tego co kojarzę to nie mialam nic takiego.... zobaczymy jak to wszystko wyjdzie ....... pozdrówka Smile działajcie, działajcie :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Amarie i dobrze odpoczywaj :) wkońcu po to tam poleciałaś ;) Ola mam nadzieje że skrobniesz do nas coś po wizycie :) Smile starajcie sie na całego! 🌼 Banmon coś długo wczoraj pracowałaś jednak... i żadne odpuszczanie topikowi nono... zobaczysz że u Ciebie też będzie dobrze, sama mówiłas że ten gin pomógł wielu dziewczynom więc pomoże i Tobie 🌼 Kurde u mnie znowu śniegu troche spadło :o teraz juz nie sypie ale i tak dziadostwo za oknem :o Mi ostatnio znowu wróciło wilkie spanie, tylko bym spała i spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................29............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................19...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. w koncu wstalam z lozka dzis po raz pierwszy-oczywiscie do konca sie nie wyleczylam jeszcze restzki kaszlu mnie mecza ale nie jest zle. Moj K pojechal przewozic nasze rzeczy do nowego mieszkania i w piatek w koncu bedziemy na swoim-juz nie moge sie doczekac....Ja dzissmigam do pracy bo mnie potrzebuja dokonca miesiaca jeszcze a potem juz tylko czyste lenistwo w domciu do konca ciazy. Ja juz jestem na l4 ale tak mnie prosila kierwoniczka wiec pojde pomoc,dobrze sie czuje wiec czemu nie:) Jak juz bede na swoim to bede mogla czesciej z wami pisac i sie udzilac na razie niesttey musze o komputer walczyc z bratem:) No nic smigam cos zjesci do pracy. buziaki dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................29............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................19...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie nic nadzwyczajnego, jakos nie licze dni w tym cyklu i nie mysle, nawet nie wiem czy sie bede starac :-o sama nie wiem co pisac. zabieram sie za obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak podzialało:) Milo ze sie odezwałyscie:) Hope nie przejmuj sie,ja tez juz mam chwilami dość. Marzenka super ze juz bedziecie na swoim:)Pamietam jak ja sie cieszyłam a bylo to 4 misiace temu:)Ale czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU co to za dołki? Głowa do góry nie teraz to innym razem 🌼 🌼 🌼 Jakoś pusto tu dzisiaj wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga u nas też śniegu nasypało, i to całiem sporo :o no już mam dosyć tej cholernej zimy 😡 wkurza mnie ta pogoda 😠 Marzenka dbaj o siebie :) 🌻 ależ te tygodnie ciąży szybko lecą :) Hope czym ty się stresujesz ;) przecież to dopiero twój pierwszy cykl, gdyby mi się udało za pierwszym razem to niedługo bym rodziła :P uszy do góry, nie ma się co załamywać na samym początku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................30...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................29............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................19...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................13.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................10........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i dzisiaj rano znowu nowa dostawa śniegu :o nie do wiary po prostu :o co przez dzień stopnieje to w nocy napada ja chce wiosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jak dobrze ze u mnie już ciepłej ale mam nadzieję że w kwietniu w Polsce nie będzie śniegu. Ola jak tam u ciebie? Pewnie miałaś już możliwość oglądać dziecko szwagierki, ale dobrze że już masz groszka to nie jest tak żal patrzeć :) U mnie ogólnie wyczekiwanie weekendu. I chyba przesuniemy wakacje z czerwca na sierpień ale już nie przerwę starań. Najwyżej polecę z brzuchem jeśli wogóle zajde. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już też wymiękam z tą pogodą 😡 Hope a ja myślałam, ze wy już macie bilety wykupione ;) czemu jednak chcecie przełożyć wycieczkę? Ola co u was? No i gdzie reszta dziewczyn? odzywać się bo pusto tu i cicho strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU dobrze że nie przerywacie starań :) a czemu chcecie przełożyć wycieczke? Właśnie skończyłam robić pierogi z borówkami :) mniam mniam... już bym sobie zjadła ale mojego R jeszcze nie ma :o nie będe zołza i poczekam na niego jeszcze troche żeby miał cieplutkie :p mam nadzieje że zaraz przyjedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myslalam ze juz wszystko Hope macie zarezerwowane. No ale wiadomo,róznie bywa i trzeba urlop przesunąć... Ja mam doła,przez pogodę i w ogóle tak jakoś... Wczoraj sie posprzeczaliśmy o coś i nie miałam ochoty na nic. Tzn ja zaczełam jak zwykle nie wiadomo o co i po co:( No i czuję ze szansa przepadła...Ja nie umiem tak bo trzeba a nie mam po prostu ochoty...Zwariuję nie długo do reszty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile czyli sprzeczka bez sensu...zdarza się... nie łap doła tylko sie pogódźcie a ochota może wtedy sama przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×