Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

to się pochwaliłam moim Misiaczkiem :classic_cool: narazie mam tylko takie fotki robione telefonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki śliczny, jak słodko sobie śpi... Cudowny, jeszcze raz gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chociaż tyle, ze trzeci cykl z kolei równiutko 28dniowy, wczoraj ta jędza przyszła, wiec pora zmienić tabelkę ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87...........23................11................. ..........16.06. Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................31...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................27...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................22...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................19........................... ...................... Olka P........................15..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny maly mezczyzna :D slodki :D hope u mnie tez tak z temp. bylo ;) mam nadzieje ze to bedzie to ;) trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ależ słodziak :) fajniusi jest :) jej ależ taki człowieczek maluski jest :) Marzena trzeba też śmignąć niestety na dół tabelki, więc pozwole sobie ciebie przesunąć co by mi już po plerach nie wiało ;) zacznij tego bromka brac :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................31...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................27...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................22...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................19........................... ...................... Olka P........................15..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010..........49.........2250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope widzę że prawdopodobnie będziesz się testować 1 czerwca w dzien dziecka :) mam nadzieję ze ten dzień przyniesie ci szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dół tabelki to ja bym się bardzo chętnie przepisała :D Albo na początek chociaż w środek, nie będę taka zachłanna :P Hope, dołączę się do trzymania kciuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:p wreszcie znalazlam czas i internet zeby zajrzec!! po pierwsze to gratuluje Dagus:) czekam na zdjatka:) ja w domu siedze chyba ze cos zalatwiam, mam juz skompletowana wyprawke dzis zakupilam lozeczko i reszte i teraz czekam na synka:p czyje ze rozpakuje sie pod koniec czerwca. moj maluch daje czadu. a szczegolnie jak jest glodny wtedy czuje jakby mi zebra pekaly!! ale kocham mojego urwisa:) w pon przyjada moje nowe mebelki i zapakuje wreszcie wszystkie rzeczy bo po zakupie wyprawki miejsca mi braklo:) z j ok opiekuje sie mna, zmienia prace zeby byc blizej bo ostatnio musial gnaac z ytomia, dzis kupil synkowi bujaczek-lezaczek i cieszyl sie jak dziecko:) podobno rzucholek nieduzy ale odstajacy taka pileczka:) ciezko bo ciezko ale wszystko dla skarba:) piersi mam giganty lae j zadowolony ja tylko poce saie jak swinia:( dzis rozpakujkemy lozeczko i zlozymy tak radzil sprzedawca i juz bedzie sobie stalo:):) dziekuje za pamiec i obiecuje ze sie odezwe wkrotce:)pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie?Oczywiście Was podczytuję, ale nie mam co pisac, więc nie robię sztucznego tłoku. 🌻 Goga, chcialam serdecznie pogratulować!!!! Malutki jest przekochany!!! ❤️ Jeszcze raz wielkie gratulacje!!! życzę Tobie i maluszkowi dużo zdrówka i samych szczęśliwych dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny w telegraficznym skrocie, przezylam dzisiejsze HSG, swietne pielegniarki krote pomogły opanowac nerwy:) poza czterema podejsciami na wkłucie weflonu, i bolu przy zakladaniu calego sprzetu , cale badanie trwało ok 5 min , moj jajaowod drozny :D warto było zaciskac zeby :D godiznak po zabiegu i do domku, poki działal ketonal funkcjonowałam normalnie, niestety pod wieczor zrobilo mi sie ciutke slabp o pobolewa mnei pdbrzusze, ale pewno rano wszytko przejdzie :) dzieki dzeiwczyny za trzymanie kciukow :* wszytkim mamusiom zycze pociech z dzieciaczków, oczekujacym wiary ,ze w koncu sie nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny w telegraficznym skrocie, przezylam dzisiejsze HSG, swietne pielegniarki krote pomogły opanowac nerwy:) poza czterema podejsciami na wkłucie weflonu, i bolu przy zakladaniu calego sprzetu , cale badanie trwało ok 5 min , moj jajaowod drozny :D warto było zaciskac zeby :D godiznak po zabiegu i do domku, poki działal ketonal funkcjonowałam normalnie, niestety pod wieczor zrobilo mi sie ciutke slabp o pobolewa mnei pdbrzusze, ale pewno rano wszytko przejdzie :) dzieki dzeiwczyny za trzymanie kciukow :* wszytkim mamusiom zycze pociech z dzieciaczków, oczekujacym wiary ,ze w koncu sie nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula kopie tutaj to normalka:) Kafe cosik sie psuje często:) To fajnie ze juz po wszystkim..Słyszałam ze to badanie nie nalezy do przyjemnych a Ty dałaś rade🌻 Banmon udanego wyjazdu🌻 Resztę pozdrawiam i życze miłej nocki. A mamusiom przespanej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga mały jest przcudny :) Dzięki Wam za kciuki. Banmon trzymaj sie na zabiegu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzięki dziewczyny 🌼 Banmon powodzenia na zabiegu 🌼 Marzena bierzesz już bromka? Agnes wreszcie się odezwałaś bestio :p widze że jesteś już przygotowana na powitanie Gabrysia :) wyprawka gotowa :) Beacik dzięki :) pewnie że Cię pamiętamy, napisz czasem co u Ciebie :) Andziula byłaś dzielna :) dobrze że już masz to za sobą :) HopeU co u Ciebie? tempka dalej sie utrzymuje? U mnie dzisiaj wreszcie lepsza pogoda :) nawet słońce czasem prześwituje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już po badaniu, w sumie było 1,5 godzinne przesunięcie i o 12 byłam w domku u mamy ;) jak tylko wróciłam to w kimono uderzyłam :) co do badania ti chyba trochę odpłynęłam ale pod koniec czułam dosyć konkretny ból, no takie bardzo nieprzyjemne uczucie, pamiętam że sobie pomyślałam że jeszcze trochę i wstanę i wyjdę bo nie wytrzymam, ale to długo nie mogło trwać tylko mi się raczej tak wydawało.... dr powiedział tylko że jeszcze troszkę i było po wszystkim :) prawda jest taka że jeśli musiałabym jeszcze raz iść na to badanie to bym poszła, nie ma co dramatyzować, ból się da wytrzymać. Beacik jasne że cię pamiętamy :) odzywaj się cześciej i pisz o pierdołkach :) andzia a ty miałaś od razu wynik ? ja będę miała prawdopodobnie jutro :) tak na 99% pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, Andziula, dobrze, ze już po zabiegu... Ja myślałam, że zęby sobie połamię od zaciskania na wymrażaniu nadżerki, więc nie chcę myśleć o tego typu zabiegu... Co do bromka... Owszem, byłam dzisiaj go kupić, w aptece zapytałam o cenę (niecałe 5 zł, to nie pomyłka?), po czym sięgnęłam po receptę.... Którą zostawiłam w domu :D teraz się z siebie śmieję, ale tam mi do śmiechu nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon a jak wyniki badania? Wiesz już coś? Czyli nie taki diabeł straszny... Goga Misiu jest słodki :) W końcu tak wyczekiwane zdjęcie. Daguś teraz Ciebie zaczniemy m molestować o wstawienie zdjęcia Asi ;) Agnes fajnie że się odezwałaś. A z tym porodem to się tak nie śpiesz, następna w kolejce jest Marta ;) Andziula dzielna z ciebie dziewczyna :) Hope a zaobserwowałaś jakieś zmiany w cyckach? Trzymam kciuki żeby to było TO :D Beacik pewnie że pamiętamy, pisz do nas częściej. AsiaAk jak się czujesz? Jakieś dolegliwości ciążowe? Smile, Marta, MArzeny x 2 co u Was? A my dzisiaj byliśmy u midwife i słuchaliśmy serduszka Ktosia, rewelacja. I tym razem był grzeczny i wcale się nie chował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena coś Ci ten bromek niepisany chyba ;) A swoją drogą cena rewelacyjna. Jeszcze uaktualnię tabelkę STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 Marzena87...........23................11................. ..........16.06. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................31...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................27...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................22...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................19........................... ...................... Olka P........................16..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................10..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ MAMUSIE nick................imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-...........Michał.................05.05.2010.... ......49.........2250 Daguś chyba czas już spadać do najniższej tabelki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no ładnie dałaś rade :) dzielna kobitka ;) ale ten czas leci, dopiero co zastanawiałaś się czy iść na to badanie a teraz już jesteś po... a do gina kiedy sie wybierasz? Teraz należy Ci sie troche przyjemności i spokojnie możesz lecieć na wesele ;) tylko jak sie będziesz pakować to nie zapomnij wziąść dodatkowej pustej duuużej torby na zakupy które tam zrobisz :p Marzena hahaha :D coż kto nie ma w głowie to ma w nogach ;) dałaś czadu :p Ola to miałaś dzisiaj chwile przyjemności jak słuchałas serducha :) Marzenka jak po usg? Kto tam u Ciebie w brzucholku siedzi? U mnie jak dzisiaj lepsza pogoda to nawet spać mi sie tak nie chce jak przez ostatnie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon lekarka podczas badania pokazala mi wszyto na monitorze, i wytłumaczyla zarazem a wynik razem z forka rtg odebralam dzis:D w przyszlym tygodniu ide do swojego gina na konsultacje , zoba teraczymy co powie.jestem dobrej mysli:) generalnie ciesze sie ,ze nie mam zadnych zrosów lub innych ''gadżetow'' :D Ola mam nadzije, ze niejedna z nas ułsyszy bicie serduszka:D jeszcze raz wszytkim dziekuje za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena87 to jest 'zaletą' bromka że taki tani :) mam nadziej ze twój organizm bedzie dobrze tolerował bromka. Andzia ja raczej nie byłam w takim stanie świadomości żeby mi dr powiedział co tam na monitorze widzi :) nieźle zakręcona byłam :) ale ból poczułam ;) Ola ależ ci zazdroszczę że taką melodyjkę mogłaś usłyszeć :) jak na razie nie boli mnie wcale brzuch-pewnie jeszcze znieczulenie działa.... głowa mnie tylko bli i pić mi się chce jakbym mega kaca miała-podobno tak jest po głupim jasiu jeśli chodzi o wizytę u lekarza to pewnie pójdziemy po weselu, muszę jeszcze zrobic sobie badanie krwi na AMH i z wynikami przejdę się do dr, powiedziałam tylko dr że ta moja prolaktyna podwyższona dwa razy i on powiedział że jak będę miała wszystkie wyniki (łącznie z hsg) to żebym przyszła to coś zaradzimy. Może jutro to AMH zrobię w klinice jak bede szła po wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Test dalej pozytywny, temp 37,1. Co fo cyckow nic nie zauważyłam bo dopiero mam 18dc dziś . Ciekawe co z tego będzie. U mnie jutro ma być ok 30st, jest tak gorąco a ja w pracy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hope - ja nie chce zapeszac ale cos mi sie wydaje ze.... jestes w ciazy! Ta podwyzszona temp.!!! No kurcze mam nadzieje ze tak! No poczekamy jescze pare dni i wszystko bedzie wiadomo :-) NIe no musisz byc w ciazy, dawno nikt nie spadł do dolnej tabelki i moze wkoncu ...to ty zejdziesz na dłó. Ale byłoby super :classic_cool: Agnes - a ty sie tak nie spiesz do rodzenia. Jescze masz czas :-P Poza tym nie wyprzedzaj mnie, bo teraz ja jestem w kolejce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga - a synuś piekniutki. Taki malutki. Cudeńko :-) Az strach pomyslec ze ja niedługo bede tez takie miała. Brrr zaczynam sie bac, tego jak to bedzie jak sie rozpakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam już wyniki: macica ok, jajowody drozne. Prawy udrożnił się z opóźnieniem. Pewnie dlatego mnie tak bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to super :) bardzo ładnie Ci to poszło :) to chyba Ci troszeczke ulżyło ;) a AMH dzisiaj robiłaś? I czy będziesz jeszcze robiła prolaktyne przed wizytą u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga AMH robiłam dzisiaj a wyniki będą po 7 dniach robioczych, czli jak wrócę z wesela to zadzownię i się zapytam, od razu też umówię się do dr na wizytę bo będę miała już komplet badań. prolaktyny już nie będę robiła. Trochę ulżyło, najważniejsze że jajowod został udrożniony. W ogóle jak miałam monitoring przez dwa cykle to właśnie owulka była z tego prawego jajnika czyli tak jakby jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×